Arkturianie: Świadomość i symptomy uwalniania

Drodzy, znowu przychodzimy powitać was w tym potężnym momencie zmian i nowych narodzin Chrystusa (Światła), które rodzi się każdego dnia w stajni indywidualnej świadomości, gdy staje się dość pokorna, aby odpuścić ego (poczucie siebie oddzielonym od Źródła).

To jest czas na ziemi, w których wielu teraz kwestionuje status quo.Budzące się Dusze umocnione w prawdzie zadają poważne pytania tym, którzy udają, że znają wszystkie odpowiedzi.

Wielu z nich (nie wszyscy) wybrani zarówno na religijne, jak i rządowe stanowiska władzy, działa tylko dla siebie i swoich przyjaciół, a nie dla ludzi, którzy ich wybrali. Stało się tak, ponieważ większość świata nie była w kontakcie z ich intuicją, ich wewnętrznym systemem prowadzenia. Żyjąc całkowicie na trzeciowymiarowym mentalnym poziomie, oni wierzą we wszystko to,  co im powiedzą ci szukający ich głosów.

To jest nowy czas, nowa energia i nowa świadomość przejawia się w każdym momencie. Kończycie (szkołę) teraz i zaczynacie zdawać sobie sprawę, że jesteście odpowiedzialni, głos na urząd swoich przywódców lub nie, co niedawno wyszło na jaw, kiedy nie wybieracie kandydata reprezentującego stare i skończone energie, ale zamiast tego posługując się swoją intuicją, aby ponownie wybrać tego, który najlepiej reprezentuje energię jedności.

To przyszło jako wielki szok dla tych, którzy wierzyli, że są w kontroli, jak to miało miejsce w przeszłości, ale to Światło waszego przebudzenia, zwyciężyło, gdyż w obecności Światła, nie ma cienia.

Zacznijcie uczciwie kwestionować swoje osobiste motywacje przy wyborze przywódcy duchowego lub rządowego. Czy wybieracie tych, którzy będą utrzymywać status quo, bo jest wam wygodnie tam lub wybieracie tych, którzy po prostu będą odzwierciedlać wasze osobiste koncepcje i przekonania, które mogą być bardzo stronnicze i stare? Czy zdajecie sobie sprawę z dobra całości w waszych wyborach w głosowaniu?

Jako oświecone osoby będziecie głosować za tym, co jest najlepsze dla świata, dla natury i wszystkich form życia, a nie tylko wybrać to, co jest wygodne i co grupa uważa, że jest najlepsze dla ich dolnej linii podczas gdy wylewają to, co jest dla powszechnego dobra. Zacznijcie ufać i szanować swoje wewnętrzne przewodnictwo w tych kwestiach, gdyż jesteście gotowi do kroku do wyższego poczucia siebie, umocnionego prawdą i Światłem.

Widzicie, Światło i jego przejawy są dla i wśród wszystkich, a nie tylko kilku wybranych i jest prawdą, która przychodzi żywa co świadomości tak wielu w tym czasie. Kiedy prawda się rodzi w przygotowanej duszy, aktywuje intensywne badania i kwestionowanie czyjegoś całego systemu wierzeń, które to z kolei aktywuje oczyszczanie ciała mentalnego i wszystkich powiązanych fałszywych pojęć. To może spowodować, że osoby będą odczuwać silne poczucie winy dotyczące działań podjętych w przeszłości, w poprzednim stanie świadomości.

Uwolnijcie wszelkie winy dotyczące przeszłości w waszej drodze ewolucji, moi drodzy, i szanujcie siebie za poprzednie decyzje, ponieważ były one podjęte z najwyższej świadomości i stanu świadomości w tamtym czasie. Jeśli jako rozbudzona dusza ze świadomością prawdy dokonałbyś tych samych wyborów teraz, to byłoby niewłaściwe, ponieważ nie będziesz żyć w twoim stanie najwyższej osiągniętej świadomości.

Wiele z nich jest obecnie uczuciem emocjonalnych wstrząsów i zastanawiacie się dlaczego. Negatywne emocje wychodzące znikąd wskazują oczyszczanie ciała emocjonalnego. Można mieć nagle depresję, gniew, smutek, a nawet myśli samobójcze bez widocznego powodu. Proszę zrozumieć, że jest to konieczne, aby usunąć wszystkie nagromadzone energie dualności i separacji, ponieważ nie można zabrać ich ze sobą w nowe i wyższe. Energie emocjonalne są często ponownie doświadczane, gdy poruszacie się w dziedzinie energii i uwalniania.

Ważną rzeczą jest, aby nie zaakceptować tych energii jako osobiste, Wasze – wyciągając je z powrotem, zatwierdzając je, jako prawdziwe, i biegnąc do lekarza po zmieniające nastrój leki. Lekarstwa te tylko spowolnią lub nawet zatrzymać cały proces oczyszczania, który musi być wypełniony w pewnym momencie, jeśli chcesz iść do przodu.Źródło nigdy nie manifestuje się jako negatywne emocje, one są bezosobowe, Wy po prostu przyjmujecie je jako prawdziwe przez doświadczenia i wierzenia wielu wcieleń, a następnie przechowujecie je (niektóre bardzo głęboko) w swoim emocjonalnym ciele.

Jesteś teraz gotowi i wyewoluowani na tyle, aby pozwolić je uwolnić poprzez zobaczenie co jest tym, w co wierzyliście, że się manifestuje jako one. Spróbujcie nie dawać im żadnej mocy, gdyż nie ma prawa ich wspierania, utrzymywania lub ich pielęgnowania.

Również jest wyczyszczana stara pamięć komórkowa przechowywana w fizyczności. Wielu z was doświadcza bardzo dziwnych i nietypowych objawów, niektóre bolesne, niektóre dziwne, a niektóre po prostu niesamowite. Wysypki, bóle, skrajne wyczerpanie, dzwonienie w uszach, brzęczenie, nudności, bóle głowy. Okazjonalnie osoba rzeczywiście może przeżywać doświadczenie, które jest oczyszczaniem. Starajcie się nie opierać, drodzy, poczujcie się tak dobrze, jak możecie i radujcie się w przekonaniu, że się przesuwacie i rozwijacie się na wszystkich poziomach oraz że integrujecie wyższe wymiarowe energie z każdym wydaleniem starych. Nadejdzie czas, kiedy wszystkie oczyszczenia i uwolnienia będą zakończone.
Starajcie się nie wchodzić w strach, gdyż wszyscy, którzy czytają i rozumieją te komunikaty przechodzą wyczyszczanie starego w ramach przygotowań do nowego i to jest inne dla każdej osoby w zależności od jej kolekcji energii w przeszłych życiach. Proces ten może być trudny, jeśli jesteś otoczony przez przyjaciół i rodziny, którzy nie mogą zrozumieć, co się dzieje i powtarzają, że nie dbasz o siebie. Zaufajcie swojej intuicji moi drodzy, i jeśli kieruje was, aby się udać do lekarza po pomoc lub zapewnienie, więc idźcie, gdyż strach i opór po prostu działają, aby wyciągnąć waszą moc z tych doświadczeń.

To, co staramy się przekazać w tej wiadomości jest tym, że doświadczenie oczyszczania i uwalniania starej fizycznej, emocjonalnej i mentalnej energii musi być uznane za to, czym to jest. Kochająco wysyłajcie światło do tych obszarów ciała, które powodują waszą troskę. W medytacji mówcie do komórek mówiąc im, że jest to czas, aby w świetle Bożego planu i uwolnić wszystko, co jest stare, fałszywe, i skończone, jak również żadnych medycznych wierzeń o dziedziczeniu.

Jeśli jesteś zmęczony, połóż się. Jest opór powiedzieć; „wzrastam powyżej tego” lub „nienawidzę tego” itp. itd., gdy to robisz, to dajesz siłę do czegoś, co nie ma siły, co jest definicją dualizmu i separacji. Jeśli stajemy w szponach strachu w odniesieniu do niektórych sytuacji fizycznych, może być lepiej po prostu iść do lekarza, wciąż trzymając się wewnętrznej prawdy. Umożliwia to jednostce potwierdzić iluzoryczny charakter pojawień ale w tym samym czasie, też rozpoznaje on, że nie został jeszcze osiągnięty ten stan świadomości. To nie jest bilet, aby przejść do tyłu, ale sposób do podjęcia żądła mocy z pewnych doświadczeń.

Zachowajcie te prawdy w milczeniu i święcie w swoim sercu, dzieląc je tylko z tymi, podobnie myślącymi, gdyż wielu na świecie decyduje się na opuszczenie planety teraz, a inni potrzebują więcej doświadczenia trzeciowymiarowego rodzaju zanim będą gotowe do rozwoju. Ci mogą tylko być tylko zmyleni przez te informacje.


Widzicie, ewolucja duchowa jest podróżą w zaufaniu, które pochodzi z wiedzy, że Jestem Kim Jestem wie,
 gdzie potrzebujesz być, wie, co musisz, i jak cię tam dostarczyć.

Jestem Tym, czego Ja poszukuję
 – zawsze byłem i zawsze będę.
Jesteśmy Grupą Arkturian 01.12.12

Przekaz przez:
Marilyn Raffaele
01 grudzień 2012
www.onnessofall.com

źródło tłumaczenia: http://2012allabout.blogspot.com

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s