Darmowy Lot. ASANA MAHATARI (Saint Germain)

NOAH - SARA - MAHATARI - Saint Germain

Honorowani Ludzie!

 

Idźcie dalej, nie szukajcie daleko stąd tego, co możecie odnaleźć w Domu i co znajdziecie.

Co jest przez to powiedziane?

Duchowi Poszukiwacze często mają skłonność do podróżowania w odległe strony, do pielgrzymowania w dalekie miejsca i do oddawania się Gurus w innych częściach Ziemi. Zapomnijcie taki dostęp do Waszego osobistego Przebudzenia, albowiem on wyśle Was wprawdzie w Podróż, lecz najczęściej udaremni Podróż do samego siebie.

Dlaczego?
Ja mówię Wam – i to jest Uniwersalnym Boskim Prawem – że każdy Człowiek znajdzie Stwórcę i swojego Mistrza w swoim najbliższym otoczeniu, jeśli dla tego jest gotów uczynić wszystko.

To oznacza w praktyce:

Jeśli jesteście gotowi aby wziąć na siebie wszystko aby osiągnąć Oświecenie, to przed Waszymi oczami odsłania się Droga. Można powiedzieć „tuż za zakrętem” znajdziecie wszystko jeżeli jesteście bezwarunkowo w poszukiwaniu Stwórcy i chcecie za wszelką cenę to poszukiwanie ukoronować i zakończyć Oświeceniem.

Ci wciąż poszukujący którzy podróżują wokół kuli ziemskiej, od Aszramu do Aszramu, od Guru do Guru, od Świątyni do Świątyni, od Kościoła do Kościoła potrzebują tych dalekich Dróg jeszcze zanim rozpoznają że one są objazdami na Drodze do Stwórcy. Zapewne są wyjątki, jednak te Słowa kieruję do tych którzy gubią się na duchowych, dalekich Podróżach i nie dochodzą donikąd.

Dopiero Dusza Ludzka która dotarła CAŁKOWICIE do siebie samej udaje się w Podróż do ostatnich Tajemnic Życia – i ta Podróż nie wymaga żadnego biletu na lot, tylko koniecznej Woli i Tęsknoty by odnaleźć i powrócić do Boskiego Początku.

Wraz z tymi Słowami, Ja mówię Wam:

Tam gdzie dzisiaj jesteście, tam gdzie dzisiaj żyjecie, tam postawił Was Stwórca i Wy przyzwoliliście na ten Boski Plan z radością i z dumą z powodu tego co już zdobyliście.

Tak więc jesteście prawidłowo tam, gdzie teraz jesteście i każdy znajdzie Stwórcę tam, gdzie jest, gdzie żyje i gdzie działa. Nie rezerwujcie żadnych lotów, chyba że lot do Waszej wszystkowiedzącej, niezmierzonej Duszy która w mgnieniu oka pokonuje Czas i Przestrzeń.

Tak wiele już osiągnęliście, każdy z Was, teraz należy przystąpić do Egzaminu Mistrzowskiego. Z pomocą Mistrza w szacie ludzkiej lub też z pomocą Mistrza z niewidzialnych Królestw. Wszystko ukaże się u Was, w Waszych „czterech ścianach”, wszystko dostosuje się i do Was przyjdzie.

Ci Prawdziwi Poszukiwacze otrzymają teraz Darmowy Lot z powrotem, do Duchowego Domu.
Nie czekajcie, chodźcie, jednak zrezygnujcie z brania na siebie objazdów.

Ja Jestem tym który Jest pośród Was i żywym w Częściach Duszy Ludzkości.

Matka Ziemia i Boska Matka znają mnie, jako ten który był i jako ten który Jest: Wszystko-Uzdrowiający Przynosiciel Pokoju poprzez to że niepokój zostanie uwolniony z Dusz Ludzkich w Fioletowo-Złotym Świetle Transformacji.

Ty znasz mnie i Ja znam Ciebie,
pochodzimy z Jednego.

ASANA MAHATARI
(Saint Germain)

źródło: http://wolnaplaneta.pl

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s