Archanioł Michał: Zbliżacie się do linii mety

Nasza wiadomość na dziś będzie krótka i na temat. Każdy dzień teraz będzie bardziej intensywny niż dni poprzednie. Oczyszczacie wszelkie pozostałości urazów i negatywnych poglądów… o ile tak wybierzecie. Wszystko zależy od was, kochani przyjaciele.

Uwolnijcie również wasze upodobanie do dramatów. Już dłużej nie potrzebujecie tego, aby czuć że żyjecie. Najrozmaitsze rzeczy wyłaniają się na powierzchnię waszej świadomości spod skał waszej podświadomości. Nie przywiązujcie się do nich i nie pytajcie teraz „Czemu mnie to spotyka?” Odpowiedź na to pytanie brzmi: ponieważ musicie te rzeczy ujrzeć, zdecydować, że je puszczacie, i uwolnić je do światła po raz ostatni. Jeśli będziecie się na nich skupiać, odniesiecie sukces jedynie w tym, że będziecie się czuć sponiewierani, a uczucia te z wami pozostaną, pojawiając się w sposób jeszcze bardziej intensywny w dniu następnym.

Pozostańcie ześrodkowani i powiedzcie im „żegnaj!”. Wydaje się to może za łatwe, ale taki jest naprawdę cel ich pojawienia się w tym czasie. Zbliżacie się do linii mety, a przynajmniej dotyczy to tego ostatniego etapu waszej podróży. To oczywiście oznacza, że wchodzicie w bramę początku w tym samym czasie, ale o tym radosnym wydarzeniu będziemy mówić w ciągu następnych paru dni.

Wyjrzyjcie teraz w waszą przyszłość. Skupcie swój umysł na obrazie, jaki stworzyliście na temat osoby, którą macie zamiar być po ukończeniu tej transformacji. Nie unikajcie wyrażenia tej intencji tylko po to, aby raz jeszcze zabawić się w te gierki, w jakie graliście w swych umysłach.

Pozostańcie stabilnie zakorzenieni w swoich sercach. Wasze kalendarze mówią o dniach, ale w odniesieniu do waszego życia pozostały wam tylko momenty. Radujcie się. W każdej chwili trwajcie w stanie wdzięczności. Wasz czas jest tutaj. Czujcie jak miłość wokół was narasta i zwiększa swą intensywność. Dlatego tu przybyliście. I dlatego tu zostaliście.

Jesteśmy z wami na każdym kroku tej drogi. Pozostańcie w pokoju i nie martwcie się rezultatem. Odezwiemy się bardzo niedługo. Dobrego dnia.

Przekazał Ron Head, 2 grudnia 2012
http://oraclesandhealers.wordpress.com/2012/12/02/your-time-is-here-feel-the-love-around-you-now-as-it-increases-in-intensity-channeled-by-ron-head/

źródło: http://wielkawiosnawszechswiata.blogspot.com/
Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s