Odliczanie trwa: część III. Podniesienie planety ERIS.

Sabine Sangitar

Streszczenie Przekazów ze Światła odebranego przez medium Sabine Sangitar i medium Heike Leandra

 

Przed Upadkiem Archanioła Lucyfera istniało ogromne Pole, w którym pracowało wiele Świateł. Na skutek Upadku Archanioła i z powodu potężnej eksplozji, pole to zostało głęboko rozerwane przez grad komet. Część tego Pola pozostaje w Boskiej Rzeczywistości. Reszta jednak została usunięta z jego Linii Magnetycznych. Ostatecznie, zostało z tego utworzonych 389 planet, każda z własną Energią, jednak wszystkie one są ze sobą powiązane. Te 389 planet tworzy w zasadzie ogromne Pole. Z tego powodu Istoty z innych planet są bardzo podobne do nas i podlegają tym samym Prawom.
:::
Te wszystkie 389 planet musi ponownie się podnieść, aby mógł zabrzmieć Doskonały Ton. Wszystkie 389 planet musi powrócić do Magnetycznego Pola. Bardzo ważne jest pierwsze 12 planet, które się podniosą. Kiedy one osiągną Wzniesienie, wyzwoli się reakcja łańcuchowa i podniesione zostaną pozostałe planety.

Planeta Eris jest trochę większa niż Ziemia, ale gości na sobie zaledwie połowę liczby mieszkańców Ziemi.

Eris dokonała Podniesienia z bardzo dużą siłą – doszło do ogromnych wahań/wibracji w jej Siatce Planetarnej. Podniesienie miało miejsce 07.04.2012 roku i pomimo przygotowań oraz Wiedzy o tym, zaskoczyło jej mieszkańców.

Całkowity czas trwania Doskonałego Tonu wraz z Wewnętrznym Przeglądem wyniósł około 37 minut wg. ziemskiej rachuby czasu. Doskonały Ton stał się słyszalny raptownie, w mgnieniu oka i wszystko potoczyło się bardzo szybko. Zostało przy tym uwolnione tak dużo Energii, że w Siatce Planetarnej doszło do uwolnienia tzw. Teria-Energii. Te wszystkie Energie zostały odprowadzone i także nasza Ziemia przyjęła te Energie.

Przez to na Eris odczuwalne były zawroty głowy i uczucie „stania obok siebie”.
Zostały wytworzone Pola Siłowe aby ustabilizować te Energie na Eris.

Grafika wybrana przez nas. Team TERRA

Było bardzo dużo niewiarygodnych zjawisk świetlnych i na planecie zmanifestowali się Starzy Bogowie aby wraz z ich Energiami pomóc stworzyć Pole Siłowe pomocne przy ustabilizowaniu Energii na Eris. Oni przybyli w bardzo pulsujących kolorach i było to bardzo piękne widowisko.

 

To Podniesienie było bardzo gruntowne i teraz planeta znajduje się w fazie dopasowywania się (*fazie adaptacji). Mieszkańcy planety mają się dobrze. Mieszkańcom Eris dołączono Boską Mądrość i dla tych Istot wszystko stało się klarowne oraz wyraźne w czuciu i widzeniu. Umożliwiono też wgląd w Uniwersalne Wydarzenia i zmanifestowało się przed nimi morze Świetlistych Aniołów.

Sama planeta Eris przekroczyła już jej Energetyczne Okno Czasu.

Noharees z Eris przekazał nam, że nie musimy się niczego obawiać, że wszystkie nasze Wzorce zostaną uwolnione i brak jest jakiegokolwiek środka ekspresji aby wyrazić jak wzniosłym jest przeżycie takiego Podniesienia.

AN’ANASHA
w Elexier
Sangitar
Heike Leandra

Ogromne podziękowania dla Sabine Sangitar i Heike Leandra za udostępnienie
wszystkim Istotom tej Ziemi tak Radosnych Nowin. OMAR TA SATT!

Źródło: Kryonschule – kliknij tutaj//

http://wolnaplaneta.pl/

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s