Rada Dziewięciu – Festiwal Światła się rozpoczyna

Jesteśmy Radą Dziewięciu. Doszliśmy dziś do was cieszyć się z wami Światłem Chrystusa zstępującym na świat. Uduchowienie fizycznej rasy jest teraz faktem dokonanym, pierwsze z nasion gwiezdnych przeszły ich inicjacje w duchowej hierarchii i światło weszło do świata. Wielu może nie być w pełni świadomymi tego, co właśnie miało miejsce, ale gdy mijają dni nowe dary przyjdą online, jak to było, jak pliki do pobrania z nową energią, świadomością, miłością i światłem, które odbywa się w ich fizycznym świecie codziennie. Nic nie będzie takie samo dla nich ponownie. Nic już nie będzie takie samo dla całej planety. Teraz, gdy płomień Chrystusa został trwale zapalony w tych fizycznych pojazdach po zakończeniu scalania ich duszy,światło Chrystusa przewieje szeregi lightworkers jak pożar las.

Jest to zwieńczenie projektu podjętego przez duchową hierarchię tego systemu słonecznego, pod kierownictwem duchowej hierarchii galaktyki i wszechświata. Rozumiemy, że niewielu z was zrozumie znaczenie tego kroku, ale to jest taki, który zmieni oblicze wszechświata na zawsze.

Cieszymy się z tymi galaktycznymi braćmi i siostrami, którzy mieli wkład w sprawie ustanowienia Chrystusowej rasy na ziemi, bo było przez wolontariuszy gwiezdne nasiona, którym to zadanie udało się w końcu osiągnąć. Wiele zmian ma jeszcze przyjść na świat, ale z obecnością żywych Chrystusowych, zmiany zostaną złagodzone. Wypośrodkowani w złotym świetle płomienia Chrystusa, oni przyniosą pokój na świat, bo są uosobieniem pokoju. Mężczyzna, kobieta i dziecko, ci będą chodzić wśród ludności świata, błogosławić w ruchu, przynosząc z nimi płomień inicjacji dla wszystkich, których napotkają. Kiedy mówimy, że dla wszystkich, mamy na myśli  dla wszystkich. Mimo, że ich towarzysze i sąsiedzi całkowicie śpią jednego dnia, następnego się przebudzą, przecierając oczy i staną się czujni, wrażliwi, a co ważniejsze, gotowi do napraw (zmian), które są w przygotowaniu. Światło zrozumienia otworzy ich oczy i uszy, a ich duchowe zmysły będą niezatrzymywalne i uwolnione z łańcuchów macierzy strachu, która związała tyle przez ostatnie kilka tysiącleci.
Wiele galaktycznych i międzygalaktycznych rad, jak również hierarchie wniebowstąpionych istot pracowały, aby wykonać ten krok, a teraz to jest fizyczny fakt. Uduchowienie waszych ciał fizycznych może ruszyć do przodu. To zajmie trochę czasu i regulacji, ale nastąpi. Wasze Chrystusowe świetliste ciała są obecnie w trakcie łączenia (mieszania) się z ciałem fizycznym, emocjonalnym i psychicznym. Jesteście teraz żyjącymi naczyniami złotego Chrystusowego Światła. Sprawdzenia tego faktu możecie szukać w snach i medytacjach.

Teraz możemy iść do przodu z wieloma planami, zarówno duchowej Hierarchii tej planety i Układu Słonecznego, jak również uczestniczących galaktycznych i międzygalaktycznych Rad, przeznaczonych do tej malutkiej planety, tego nowego ogrodu Eden. Tak, wiele zmian musi i przyjdzie w ciągu najbliższych dni, tygodni i miesięcy. Jednak z dostępem do żyjącego światła Chrystusowego wśród was, zmiany te nie będą odstraszać tych, którzy są otwarci na wysokie częstotliwości ich monadycznych rodzin, którzy będą pracować przez Chrystusowych.
Mówimy o Chrystusie w powszechnym znaczeniu. To żyjący syn i córka Boga Matki Ojca, który przeszedł połączenie duszy z ich duszą. Dusza zeszła do fizycznego ciała i zamieszkała tam. Oczywiście dusza współpracowała z monadą, duchową rodzina, z której się wyłoniła. I pracuje z wieloma galaktycznymi radami gwiezdnych narodów, którzy jak Wzniesieni Mistrzowie sami są zestrojeni z celami duchowych hierarchii, aż do Źródła.

Wiedzcie, że ci Chrystusowi są też ludźmi. Nie są oni ważniejsi niż żebrak na ulicy, tylko, jako transportujący Światło działają jak katalizator dla uduchowienia całego rodzaju ludzkiego. Oni są sługami wszystkich i nie powinni być przedmiotem kultu i czci. Znaczeniem ich obecności w świecie jest nieść nadzieję i pokarm w postaci miłości i światła dla tych, którzy zostali zapomniani i którzy zapomnieli, że są oni również Chrystusowi wewnątrz. Płomienie wewnętrznych świątyń zamierzają być ponownie zapalone, tak jak w starożytnym rytuale Festiwalu Światła. Pierwsze ołtarze są wyczyszczone i usunięte wszystkie szczątki, a następnie ogień może być ponownie ustawiony i zapalony i tak jest teraz. Nie może być powrotu do ciemności dla nich, są oni zapieczętowani pieczęciami ognia, głowy i nogi owinięte w kolumnie światła, które nie może być penetrowane przez sługi ciemności. I teraz chodzą wśród was, jak zwykli ludzie, oświetleni od wewnątrz przez światło i miłość ich Ojca Matki Boga.

Wiedzcie również, że te teraz uduchowione fizyczne naczynia pozostaną na planecie, bo również służą ich Matce Gai, pomagając w doprowadzeniu do niezbędnych zmian wibracji w bliźnich, będąc tutaj. Rozdzielenie światów jest teraz rozpoczęte. Ci, którzy nie mogą trwać w zwiększonej częstotliwości odejdą. Prosimy o nie osądzać nikogo,którego dusza postanowiła wycofać swoją obecność tutaj, gdyż mogą chcieć wybrać, aby odrodzić się w ciele o wyższej częstotliwości w nowym świecie. Tak, są też tacy, którzy zdecydowali się na pozostanie w cięższej gęstości niżej wibrujących światów, ale to jest wybór, który został zrobiony przez ich dusze, gdyż wszystkie istoty ludzkie są przedłużeniem duszy, ciało jest jedynie naczyniem doświadczania fizycznej sfery. Dusza jest tym, co decyduje się wycofać, a nie indywidualna osobowość, niezależnie od celu. Zarezerwujcie osąd dla decyzji o tym, co zjeść na obiad, nie osądzać działania innych i bądźcie łaskawi dla siebie.

Teraz jest czas, aby pamiętać, że jesteście istotami Światła doświadczającymi życia fizycznego. Gdy przejdziecie scalanie duszy, zaczniecie doświadczać takiego spokoju i lekkości serca, jakiego wielu z was nie doświadczyło więcej niż tylko krótkie chwile podczas obecnego życia. Rozumiemy, że dla wielu, to życie było niezwykle wyzywające, ale wasze dusze wybrały to w tym celu, aby umożliwić Wam osiągnąć ten najważniejszy krok na drodze do Wzniesienia. Inicjacja jest trwającym procesem, i nie skończy się przez wcielenie światła Chrystusowego i to nie skończy się z szóstą inicjacją – Wzniesieniem. Jest to proces, który będzie kontynuowany przez całą wieczność, aż wszyscy ponownie zjednoczą się za Źródłem … a wtedy zacznie się ponownie. Uniwersalne cykle mają ogromny zakres. Plany są skomplikowane i zajmują dużo czasu, aby je zakończyć, ale zrobiliście dobrze, bardzo dobrze, a dla tego możemy was pochwalić.

Jako ludzkość wyłaniająca się z kociołka ognia, podejmiecie kolejny krok stając się galaktycznymi obywatelami. Niektórzy z was są gotowi na ten krok teraz, ale pamiętajcie, że jesteście tutaj, aby służyć innym, aby przynieść światło i miłość obecności swojej monady, Twojej rodziny duchowej, dla innych. Jest wielu, którzy nie mają pojęcia o duchowej hierarchii, obecności rodzin galaktycznych i ich stosunku do nich, a nawet zrozumienia własnej świętej historii, dopóki nie została ona stłumiona przez niektóre elementy społeczeństwa. To się zmienia teraz, prawda jest ujawniana codziennie, nawet teraz w bardziej śmiałych miejscach w środkach masowego przekazu i na pewno się w alternatywnych źródłach w Internecie. Bądźcie świadomi i sprawdzajcie w swoim sercu rezonans dla każdego materiału, do którego zostaniecie przyciągnięci; serce pozwoli Wam wiedzieć, czy informacje są „wasze”, czy nie. To jest czas dla osobistego upodmiotowienia i oświecenia, gdy płomień Chrystusowy wypala na żużel wszystkie pozostające ułudy i iluzje. Bądźcie  jednym z waszą duszą, w waszym płomieniu serca i poznajcie wewnętrzny spokój, który przekracza wszelkie zrozumienie.
Jesteśmy jednym z wami w waszym sercu. Zachęcamy do poszukiwania tych, którzy są obudzeni jak wy, aby zacząć, jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, tworzenie wspólnoty serc. Naśladujcie przywództwo oświeconej osoby, która osiedliła się w waszym ciele fizycznym. Będziecie wiedzieć, co robić, gdy przyjdzie czas na działanie.
Nasze błogosławieństwa idą z wami, Namaste.
Dziękuję, ukochana Rado Dziewięciu.

02 grudnia 2012
Channeler: Tazjima
http://bluedragonjournal.com/

źródło tłumaczenia: http://2012allabout.blogspot.com/

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s