Przemiana jest Sprawą Szefa. ATOS TU NAH’

Atos Tu Nah'

Przemiana zyskuje nowy rozmach.
Podróż Ludzkości do Pra-Źródła Wszystkich Bytów idzie dalej.

Przejmijcie Odpowiedzialność, zacznijcie się całkowicie identyfikować z Przemianą albowiem dla wielu Ludzi ta sprawa jest nadal jeszcze niepewną i ryzykowną.

 

Nie czekajcie na Niebo, lecz Siłą Waszej Ludzkiej Wielkości twórzcie Niebo na Ziemi.

Poziomy Światła stojące u Waszego boku wypełniają swoją część, polegajcie na tym, jednak bądźcie gotowi by wypełnić Waszą część tak jakbyście byli niby sami by zadbać o Pokój na tym Świecie, o Dobrobyt i Sprawiedliwość.

Co jest przez to powiedziane?

Czas Samo-Upoważnienia jest czasem Samo-Odpowiedzialności. To jest Wam znane.

Dziś należy Waszą uwagę skupić bardziej precyzyjnie, należy wyostrzyć Waszą codzienną Świadomość abyście tą Przemianę zrobili zaprawdę WASZĄ SPRAWĄ, uczynili z niej „Sprawę Szefa” – Szefa którym JESTEŚ TY.

Dzisiaj wielu orientuje się na podstawie Nieba i czeka na to aż Niebo będzie ingerować, wkraczać i uwolni Was od Systemów które zostały stworzone przez Ciemne Elity. To jest błędem!

Wpierw jest wskazywane Wam że Wy sami czynnie i dzielnie interweniujecie wszędzie tam, gdzie jest to wymagane i konieczne. Stwórca i Siły Zbrojne Nieba zawsze przyjdą Wam z pomocą, jednak Iskra Inicjująca musi wyjść od Ludzkości, od Jednostki – albowiem nikt nie może ingerować w Strukturę która nie osiągnęła dojrzałości do Zmian.

My jesteśmy gotowi, słyszę Wasze wołanie, tak, Wy jesteście gotowi, tym bardziej naglącym jest teraz aby było to dla Was klarowne (*jasne), abyście klarownie żyli tym w każdej Nici Waszego Bytu.

Abyście samo-upoważnieni i wyjustowani na Podniesienie Gai, odważnie i bez strachu szli Drogą do Światła – bez rozglądania się i bez gubienia się w Grach Myśli że Wasze Rodzeństwo Przestrzeni wykona to za Was.

Potrzebni są pojedynczy i Przebudzeni Ludzie
aby cała Ludzkość jednej planety mogła się Przebudzić.

 

TERAZ SKIERUJCIE
CAŁĄ SWOJĄ ENERGIĘ DO WEWNĄTRZ,
zbierzcie całe Wasze Siły i idźcie dalej.

 

To co ma się stać poprzez Niebo, to się stanie. To co może zdziałać tylko Człowiek, musi się stać aby Siły jednego i drugiego Świata mogły się połączyć w nieprzezwyciężony Team.

 

Nie dajcie sobie przez nic odwrócić swojej Uwagi, nie dajcie się przez nic odciągnąć od Waszego podstawowego wyjustowania na Przemianę. Jeśli się Wam mówi:
„Spójrz tutaj, spójrz, tam jest Ten Który Przynosi Uzdrowienie i on jest Zbawieniem”,
to nie dbajcie o to, albowiem to zawsze WY jesteście Zbawieniem i to WY jesteście Tym Który Przynosi Uzdrowienie dla siebie samego i dla Ludzkości.

Odwróćcie się od nowych prób odciągnięcia Was od Przemiany poprzez to że czynione jest wszystko by Waszą uwagę przenieść w kierunku „tamtego Świata”, tak, abyście oddali Waszą Odpowiedzialność. Przez to temu Procesowi odciągana jest Siła i Wy pozostajecie nieuziemieni i nie jesteście gotowi by dać z siebie konkretny wkład (*w Przemianę). Albowiem to co może dla Was uczynić inny – nie jest tym, co tylko Wy dla Was samych możecie uczynić i zrobić.

Tak więc, moje Dzieci Ludzkie!

Idźcie, idźcie. Kroczcie dalej. Nie dajcie się oszukać, teraz, gdy ponownie będzie przybywać oszustw, teraz, kiedy chce się ponownie Was uciszyć i doprowadzić do milczenia. To jest Czas Wielkich Iluzji i zarazem Ostatnich Iluzji.

Należy je przezwyciężyć i wtedy dotarliście.
A największą ze wszystkich Iluzji jest jest Iluzja tego że Ludzkość przy tej Przemianie planety stoi w bezpiecznym pomieszczeniu jako Obserwator, jako cichy Obserwator Podniesienia bez ludzkich czynów bo tak zarządziło Niebo.

Każdej Iluzji należy odpowiednio wyjść naprzeciw i tej tutaj opisanej Iluzji należy wyjść naprzeciw WYJĄTKOWO UWAŻNIE albowiem to jest decydujące o rozwijaniu się tego Świata i wielu Światów w Związku Planetarnego Porządku Tworzenia.

Tą wskazówką i tym wskazaniem na Samo-Odpowiedzialność Ludzi którzy za pośrednictwem Samo-Upoważnienia otrzymują dostęp, Ja przekazuję Wam środki potrzebne do tego, by z tego Świata stworzyć miejsce Miłości i Światła – miejsce które jest wyjątkowe.

Ja Jestem Ty

ATOS TU NAH’

//Patrz również: 30 BRAM DO OŚWIECENIA – kliknij tutaj//

www.lichtweltverlag.com
Tłumaczenie: Team TERRA

źródło: http://wolnaplaneta.pl

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s