Sananda: Robicie Wielkie skoki w świadomości

Pozdrowienia, drodzy podróżujący do wyższych wymiarów i poza nie. To, w czym bierzecie udział jest monumentalne, czyn  szanowany i czczony przez nas wszystkich w Galaktycznych i Niebiańskich Krainach.

To, co robicie stąd do wyjścia wskazuje wasz następny poziom osiągnięć. Zbudowaliście  do tej pory spore fundamenty dla siebie i tylko stają się bardziej pełne i ucieleśnione dla Was. Kroczycie po gruncie, który był kiedyś bardzo wam nie znany, ale jak, można spostrzec osiedliliście się w nim bardzo ładnie, moi drodzy.

Tutaj leży tarcie. Ważne jest, aby nie mieć oczekiwań, które was wiążą. Ważne jest, aby poddać się i być na tym nowym poziomie, na którym jesteście, nie stwarzając tak dużego nacisku dla siebie. Widzicie, ekspansja jest o zezwoleniu, a nie o próbowaniu. Ekspansja to jest przyjmowanie i nie osądzanie lub kontrolowanie skutków lub swoich postępów.

Wszyscy rozwijacie się pięknie, gdy akceptujecie Światło dawane wam z taką gracją, jak  to robicie. Piękno w tym jest ogromne, czym więcej uwolnicie, tym więcej otrzymacie. Radość wzrasta nawet do punktu łez wdzięczności. Błogość jest ogromna, jeśli tylko pozwolicie sobie jej doświadczyć jednak przychodzi do Was.
Zwracajcie uwagę na znaki wokół. Wielu z was widzi powtarzające się sekwencje numeryczne. Są to oznaki waszego postępu, i że jesteście chronieni i kierowani. Uwalnianie nigdy nie było łatwe dla Was pięknych Istot, gdy doświadczaliście tych pozornie długich ograniczeń dualności.

Zamiast tego zaprosiła was (dualność), aby trzymać zbyt wiele. Wasze ego w pełni współgrało z tym. Wszystko to zmienia się, gdy  tworzycie nowe zwyczaje i sposoby bycia.

Moi drodzy przyjaciele, pozwolę wam poznać małą tajemnicę. Wy zawsze byliście połączeni z uwalnianiem i Byciem. To było wasze przyrodzone prawo. Pomyślcie o tym, że zostało to zakryte aparatem lub systemem operacyjnym mającym na celu pozwalać wam żyć w świecie dwoistości, gdy eksperymentowaliście ze wszystkimi aspektami tego świata.

Zdjęcie tej aparatury jest łatwiejsze niż myślicie. Wybierz, aby honorować swoją istotę, swoją Boską istotę, która jest pełna i czysta i pełna Światła i Miłości, która nie musi być kontrolowana lub zarządzana lub oceniana w starym sposobie myślenia, którego używaliście w przeszłości.

Wy rzeczywiście zaszliście tak daleko przez uwalnianie starego, i tak, są jeszcze ślady starego, aby zostały uwolnione, i tak, to może wydawać się bez końca, ale ostateczne ich zapory służą tylko temu, aby wyczyścić je szybciej. To nie świadczy o tym, że tak zawsze będzie, choć możecie czuć się jakby to wszystko było uwalniane na okrągło.

Wyobraźcie sobie i wyświetlcie, że jesteście we mgle, która jest tuż na skraju rozwiewania i ujawniania pięknej jasnej scenerii tuż za zakrętem. Będzie was zachwycać, gdy wreszcie poczujecie siebie przechodzących przez ostatnie kosmyki i pełny obraz waszego wyższego sposobu bycia jest ujawniany.

Nie pozwólcie, aby pozostająca mgła was zniechęciła. Ona tylko pokazuje, że jesteście już prawie tam. Możecie poczuć się czasem jakbyście mieli do czynienia z ciemnością przed świtem, ale to przychodzi z jeszcze większą zmianą (przesunięciem) dla Was.

Poświęćcie trochę czasu, aby odejść bardziej od swojej normalnej rutyny i uzyskać smak ponadczasowej, bezgranicznej przestrzeni doświadczenia, w której wkrótce będziecie się znajdować coraz bardziej. Dopasujcie się do tej zdolności, która jest odkrywana dla Was coraz bardziej, gdy zostawiacie za sobą wszystkie ograniczenia, które zostały nałożone na Was, jak mieliście żyć swoim życiem dotychczas.

Jest nadzieja w  pozostawieniu starych wzorców i procedur, że mają być zastąpione nowymi, które karmią wasze uczucie miłości, zadowolenia i radości. Odkrywacie swoje umiejętności, aby doświadczyć tej chwili Teraz bez opamiętania, jakby to był jedyny moment, jaki macie, i w tym momencie pozwólcie sobie poczuć pełne spektrum Radości i Szczęścia, w których się urodziliście wiele wieków temu. Ta zdolność jest tam tuż pod powierzchnią, wystając, aby doświadczyć jej w pełni chwały.

Weźcie te chwile i pielęgnujcie je i wydłużajcie je i rozwijajcie je z czystym Światłem, Radością i  Miłością i poczujcie, jak to będzie, gdy będziecie żyć w pełni i na zawsze w wyższych wymiarach. Wiecie, jak to zrobić, moi drodzy, teraz tylko pozwólcie sobie na to.

Wszystkie te obowiązki i obawy i lęki i zobowiązania są iluzjami i mają być zastąpione wypełnioną światłem wiedzą, że jesteście kawałkiem Stwórcy,
 kochanym, pielęgnowanym i chronionym ponad wszelką miarę.

Zostawiam was teraz do rozgryzienia tych smakołyków Prawdy. Pozwólcie sobie pochłaniać je i dajcie sobie ogromny kredyt na wielkie skoki, które robicie w świadomości.

Jestem Sananda, zawsze do usług.
przekaz przez Fran Zepeda
03 grudnia 2012
http://www.franhealing.com/Current-Channelled-Message.html

źródło tłumaczenia: http://2012allabout.blogspot.com/

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s