Archanioł Michał: Jest to wolą i dekretem waszego Stwórcy, i tak będzie

Mówiliśmy przez wszystkich naszych wiarygodnych czanelerów o oczyszczaniu waszych starych lęków i zranień, najdrożsi przyjaciele. A jednak, mimo że wiemy, że czytaliście te przekazy, widzimy że dalej się  identyfikujecie z sytuacjami, jakie te energie wnoszą w wasze pole uwagi, gdy pojawiają się w waszym życiu. Te rzeczy nie są wami. Sprawiają, że czujecie się zestresowani, smutni i bezradni, gdy widzicie je jako część siebie i część waszego życia.

Uświadomcie sobie, proszę, że tak już nie jest, i w rzeczywistości nigdy nie było. Są to jedynie doświadczenia, jakie przeżyliście, lekcje, jakich zdecydowaliście się nauczyć. Puśćcie to. Wyłaniają się one teraz tylko po to, aby oświetlić waszą drogę, że się tak wyrazimy. Dajcie sobie możliwość ujrzenia, że nie są one częścią was, i pozwólcie im odejść w światło.

Tak jak zachęcaliśmy was wcześniej, być może zechcecie im podziękować za to, że pomogły wam one osiągnąć wasz obecny poziom zrozumienia. Ale już dłużej się z nimi nie utożsamiajcie. Wypuśćcie je w przestrzeń w świetlistym balonie. Poślijcie je strumieniem w papierowej łódce. Jakiekolwiek wyobrażenie na was zadziała, wykorzystajcie je. Ale nie pozwalajcie sobie już dłużej angażować się w dramaty, jakie te sprawy wnoszą w wasze umysły i serca.

Wiemy, że czujecie, jak was one osłabiają i ściągają w dół. I nie martwcie się, że powstrzymuje was to przed wypełnieniem wyrażonej przez was intencji wkroczenia w bramę, która się zbliża. Tak się nie stanie. Więc zaoszczędźcie sobie bólu serca i przejmijcie nad tym kontrolę. Puśćcie te sprawy i pozwólcie im odejść. Powiedzcie im „żegnajcie”. Znajdźcie myśli i słowa, które wam w tym pomogą.

Zacznijcie rozumieć, że jesteście twórcami waszego wszechświata, jednego z niezliczonej liczby wszechświatów, ale niemniej jednak waszego. Wiemy, że raczej wcześniej niż później to wszystko będzie należało do przeszłości, nawet jeśli czasami wydaje się wam, że to nie nastąpi. Jednak my mówimy wam po raz kolejny, że jest to już na waszym progu. Pozwólcie sobie to poczuć i niech obecny czas będzie dla was świętem. Jeśli powodem waszego zmartwienia są ludzie z waszego otoczenia, uświadomcie sobie, że choć zdają się oni nie rozumieć czy nawet nie dbać o to wszystko, są oni również całkowicie zanurzeni w tym polu bezwarunkowej miłości, co i wy. W którymś momencie odniesie to pożądany skutek. Taka jest wola i dekret waszego Stwórcy, i tak się stanie.

Niech waszym celem stanie się bycie latarnią, do której tacy ludzie mogą się zwrócić. Niech ten cel wyprze wszystkie te zmartwienia z waszych serc.

Dzisiaj po raz kolejny widzimy, jak bardzo wielu z was odczuwa zwiększenie się napływającego światła i miłości. Jeśli macie ochotę tańczyć i świętować, to śmiało, uczyńcie to! Ale zostawcie trochę energii na potem, moi przyjaciele, gdyż będziecie mieć jeszcze o wiele więcej ku temu okazji. W miłości idziemy wraz z wami. Dobrego dnia.

Przekazał Ron Head, 4 grudnia 2012
http://oraclesandhealers.wordpress.com/2012/12/04/it-is-the-will-and-decree-of-your-creator-and-it-will-be-channeled-by-ron-head/

źródło: http://wielkawiosnawszechswiata.blogspot.com/
Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s