O 21 grudnia 2012Dr Angela Barnett

Istnieje wiele historii dnia zagłady przepowiedzianych na 21 grudnia 2012. Jest bardzo dobry powód. Były duże grupy ras Najeźdźców z międzywymiarowych galaktyk, systemów równoległych i ras upadłych aniołów w systemie Mlecznej Drogi planujących przejęcie Planety Ziemi w ich posiadanie w tym dniu poprzez wykorzystanie Metatronicznych Technologii. 
Plan ten istniał już od milionów lat.
Były wojny w niebiosach, prowadzone dla ochrony anielskiej rasy ludzi na Ziemi przez 550 mln lat.
Problem był mniejszy i większy przez te lata.
Przeszłe 26 000 lat było okresem, gdy problem doszedł najbliżej rozwiązania na wieki.

Wojna nie skończyła się. Ostatnia wojna bezpośrednio angażująca tą planetę toczyła się na międzywymiarowych poziomach w 2011. Nasze Strażnicze Anielskie Rodziny przyniesiono w miliardach Statków świetlnych, aby przeciwdziałać asteroidom i meteorytom, które zostały skierowane ku Ziemi. Dostaliśmy kilka ostrzeżeń w 2011, że tragedia w Japonii był to tylko początek, i to miało być naśladowane przez fale pływowe znacznie gorsze na wybrzeżach Atlantyku i Pacyfiku. Były w rzeczywistości duże asteroidy kierowane bezpośrednio do Oceanu Spokojnego, który spowodowałyby fale pływowe pokrywające południową Kalifornię. To wydarzenie zostało Świadomie zażegnane przez grupę tysięcy rodzin – naszych rodzin – naszych dusz, które stworzyły nas miliony lat temu. Ich statki plazmowe i Statki Światła transmutowały asteroidy na gwiezdny pył. Były też młodsze Dusze zaangażowane na poziomie powszechnym. Ci twórcy całych systemów gwiezdnych są bardzo zajęci pomagając nam w tej chwili, bo to jest także ich Wzniesienie. To będzie ich następna szansa zabłysnąć na niebie wiecznie jako gwiazda, lub zrobić sobie przerwę i osiąść w Umyśle Boga na kilka miliardów lat. Wszyscy mamy te wybory, do zrobienia w najbliższej przyszłości.
Te wyżej wymiarowe rodziny widziały już wszystkie zdarzenia, które mogłyby ewentualnie mieć miejsce od roku 2000 do 2012, i stworzyli  „Prawdopodobną  Przyszłość” i „Heroiczną Przyszłość” plany jak oni poradzą sobie z każdym możliwym wynikiem. Mieli uwzględnić wszystkie możliwe środki Upadłych Anielskich Ras, które mogliby użyć do dalszego uwięzienia Ziemi i Drogi Mlecznej w ich technologii, które tworzą kąt obrotu spinu cząstek, który blokuje wyższej wymiarową Świadomość Boga.

Z drugiej strony – to jest prawdziwy powód, wszystko jest tak zagmatwane na tej planecie. Nasza świadomość jest całkowicie zablokowana od Umysłu Boga. Aby odrzucić resztę historii – nasze rasy Strażników Kosmicznych Sfer ponownie wyrównają cały nasz Uniwersalny System – w tym 12 Wszechświatów z powrotem do Zestrojenia ze Świadomością Boga w dniu 21 grudnia 2012 roku.

Powodem tego, że ta data została nazwana Końcem Świata, jest, że ten świat i wszystko co w nim zostało stworzone przez małych bogów udających Boga, się skończy. Ostatecznie zaczniemy postrzegać rzeczywistość, która została stworzona przez Boga. Ta rzeczywistość jest wspaniała – to przyniesie wam łzy do oczu. Rzeczywistość Umysłu Boga jest rzeczywistością, w której własne idee zostają stworzone z czystej magii z pyłu gwiezdnego Bożej Świadomości i manifestują się na Twoich oczach. Ta rzeczywistość została usunięta przez umieszczenie technologii kryształów w skorupie ziemskiej oraz w naszym ciele,powodując rozłączenie z zestrojeniem z Umysłem Boga.

Teraz jest czas dla nas, aby uzyskać wyrównywanie do tej rzeczywistości, i nasze kosmiczne Rodziny planowały, że to ponowne zestrojenie odbędzie się w tym dniu od ponad 22 000 lat. Walczyli z upadłymi Aniołami ciągle aby ten plan się zrealizować. Ostateczna wojna toczy się w Słońcu Ra w 2012 roku. Były nawet przesunięcia w naszym zestrojeniu z Bogiem już w pierwotnym stworzeniu anielskich ras w Słońcu Ra. I że jest gdzie ostatnia wojna musi zostać wygrana. Wojna Plazmowa Słońc się dzieje i będzie wygrane oryginalne Pole Pierwotnego Światła Umysłu Boga.

Data ta została wybrana z powodu dokładności tysięcy kwantowych rzeczywistości, które nie mogłyby być rozumiane przez każdego, z mniej niż 12 aktywowanych nici DNA. Jednakże, to może być precyzyjnie pokazane, przez zestaw map i wykresów Kosmicznego Matrixa i Nieskończoności jego kątowych zestrojeń.

Zmiany na Ziemi i reszcie uniwersalnych systemów odbędą się w nanosekundzie. Ten jeden moment w czasie jest jedynym czasem, w którym to dostosowanie może mieć miejsce. Co się stanie w tej chwili Nano? Cały Kosmos będzie  ponownie wyrównywany do oryginalnego Oddechu Świadomości Źródła. A w Wydechu Źródła, Całkiem Nowa Idea jest stworzona.

Ten proces faktycznie dzieje się w każdej nanosekundzie, ale zostaliśmy odcięci od Umysłu Boga, więc ponownie doświadczaliśmy tych samych starych przebiegów, tych samych starych historii życia i wojen w kółko. Wreszcie, zobaczymy zupełnie nowy film. Film Boski będzie tylko jedynym granym w tym nowym Systemie Kosmicznym.

Oryginalny problem wojny promieni zaistniał, kiedy Promienie Ra zaatakowały Samo Źródła, i stworzyły oddzielenie od Umysłu Boga. Tylko te podmioty, które zrobiły ten wybór pozostały odcięte od Źródła. Jednakże te jednostki nie mogły utrzymać nieśmiertelnego życia bez żywienia przez inne podmioty, które nie odcięły się od Źródła.

W ten sposób rozpoczęła się historia. Jesteśmy Anielską Ludzka Rasą, która została odcięta od Źródła. Jednak nie zrobiliśmy tego sami. To zostało nałożone na nas przez inne Upadłe Rasy które  zaangażowały sie w wojnę ze Źródłem. To zdarzenie miało miejsce 250 miliardów lat temu

Wydarzenia prowadzące do naszego pierwotnego zasiania anielskiej ludzkiej rasy na Gai zaczęły się  550 mln lat temu. Ten zasiew obejmował Anielską Rasę Oraphim. Jedną z ich linii rodzinnych była linia rasy Braharama którzy wyglądają jak Delfiny. Oni są tymi, którzy stworzyli delfiny, które są lekko kolorowe, jasno szare i białe. Oni zachowali Kosmiczne połączenie z tymi Delfinami komunikują się za pośrednictwem ich środkowego mózgu w specyficznym kodzie częstotliwości przez eony. To był ten kanał komunikacyjny, który utrzymywał nas dostrajał i równoważył w portalach Gai.
Było to wszystko, co pozostało z pierwszego siewu linii Anielskiej Rasy. Drugi zasiew był Turaunesium z Tara. Ten zasiew został całkowicie zniszczony przez międzywymiarową hodowlę ras upadłych aniołów.

Trzeci zasiew Tary (harmoniczny wszechświat dwa – Ziemia jest harmonicznym wszechświatem nr jeden) przyniósł Dusze z wyższych częstotliwości, i ludzkie istnienia powstawały przez zasiewy od Elohim, Annu, Rasy Nephilim przynosząc egipską chrześcijańską Rasę na krótko. Ten zasiew został ponownie zniszczony przez krzyżowanie Upadłych Ras Annu z linią Elohim i linią Rasy Jehovian  po przejęciu kryształowych Pieczęci. Pan Bóg Jahwe stworzył technologię odwróconego wirowania, która została umieszczona w obrębie Kryształów  skorupy ziemskiej do zablokowania komunikacji z Umysłem Boga. To zostało zrobione tak, że Jehovians byłyby jedynymi, którzy mogli utrzymać swoją nieśmiertelność, ponieważ nie zostały  im zablokowane połączenia z Umysłem Boga.

Te Pieczęcie Jehowy umieszczone w Chrystusowej sieci Ziemi (Czyli 12 pieczęci kodu trzymające 12 nitek DNA Anielskiego Człowieka) zostaną usunięte z Ziemi na zawsze w dniu 21 grudnia 2012 roku.
Inne upadłe rasy umieściły inne technologie w biosferze ziemskiej, atmosferze, jonosferze i wewnątrz jądra Ziemi. Wszystkie z tych pieczęci i technologie powodowały, że cała planeta i wszystkie Świadomości na planecie były odłączone od Źródła – czyli Umysłu Boga.

Wielu nauczyło się wykraczać poza te bariery  do Umysłu Boga poprzez podniesienie ich częstotliwości świadomości całkowicie poza dolną trzecią rzeczywistość wymiarową umieszczoną wokół nich. To jest to, co metafizyczne nauki próbowały zrobić.
Tak nie było, dopiero po 2002 r., te prawdziwe nauki, które będą ponownie zestrajać nas do Umysłu Boga wróciły na Ziemię.To przez taką Naukę Bożą, że nasze DNA zostanie przywrócone do pierwotnego anielskiego boskiego planu, który został utworzony w Umyśle Boga.

Wszyscy wrócą do Umysłu Boga dla pełnego przeprogramowania. To przeprogramowanie zabierze nam trzy razy wyżej w świadomości niż oryginalne programowanie wynosiło 250 miliardów lat temu. To przeprogramowanie będzie zawierać mądrość wszystkich wcieleń, które doprowadziły do tego najniższego punktu w całej naszej historii bytowania.

Jest jeszcze jeden bardzo duży problem, który musiał zostać dodany do formuły zestrojenia nas z powrotem do Umysłu Boga. Cała nasza egzystencja w tym nasze Indywidualne Sygnatury częstotliwości nigdy nie były w szablonie gdzie idziemy, aby być odnowionymi w normalnych okolicznościach. Byliśmy odłączeni od Partiki Jeden i Partiki  Dwa, Oddechu Źródła tworzącego Iskrę, aby uformować pojęcie. Musimy przejść całą drogę z powrotem do Oddechu Źródła, aby się stać nową rzeczywistością.
To znaczy, że ci goście, spaprali nas tak źle, że musimy się Odrodzić.

Dostaliśmy prezent przez nasze wspaniałe rodziny Duszy, którzy są podłączeni do Doskonałych Nie-upadłych Systemów, który pozwala nam korzystać ze swoich Sygnatur częstotliwości do tworzenia Strumieni Krystalicznego Ciekłego Światła, które otwierają Portal umożliwiający naszym jaźniom anty cząstek i cząstek zjednoczyć się. To jest inna formuła fizyki kwantowej, że może po prostu zechcecie poczekać, aby spróbować zrozumieć.

Dobra Nowina jest w naszym Odrodzeniu, docieramy do tworzenia siebie, aby być takimi, jak chcemy być.

Mamy prawo do usunięcia i przeprogramowania wszelkich i wszystkich części naszych zdarzeń, zrozumienia i naszych wyników w tym czasie. Mamy prawo, aby utworzyć całkiem nową Misję w Umyśle Boga. Mamy prawo do wprogramowania w naszą nową przyszłość rzeczywistości, którą jesteśmy, zawsze byliśmy i zawsze będziemy idealną Boską Pieczęcią z 12-to wymiarową Chrystusową Świadomością Umysłu Boga. Mamy prawo stać się nowym Chrystusem chodzącym po Ziemi z Umysłem Boga kierującym nami. Mamy prawo, aby natychmiast stworzyć dowolne i wszystkie rzeczywistości w ramach i poprzez Umysłu Boga od tego dnia.

Było wiele Prawdopodobnych przyszłości napisanych i przepowiedzianych. Nawet Kosmiczne Rady nie wiedziały, że promienie pierwotnej wojny przeciwko Bogu od Słońca Ra zamierzały wszcząć ostatnią wojnę, która rozpoczęła się od listopada 2011 roku. Anielscy Wojownicy w ich statkach kosmicznych i Statkach Światła nie znali też ostatecznego wyniku wielkiej wojny 2011 roku. To jest powodem, że dostaliśmy ostrzeżenie, aby uciec od wybrzeża Pacyfiku. W tym czasie prawdopodobne Przyszłości z falami pływowymi nadal istniały.

Ziemia została umieszczona wewnątrz buforowego plazmowego Koca wykonanego z Krystalicznych Gwiezdnych Statków. To trzyma nas w Zagięciu Czasu. Strażnicy musieli zrobić szybkie posunięcie naprzód zakończenia wszystkich zdarzeń w celu zapewnienia naszego przybycia w przyszłość. Oni już przeprowadzili nas przez trzy dni konwersji cząstek – co miało się stać w 2017 roku. Oni już wyrównali wszystkie 12 Gwiezdnych Wrót – nie było przewidziane przed grudniem 2012 roku. Oni już skompletowali naszą podróż do naszego ostatecznego zestrojenia.

Oni usuną buforowy Koc 21  grudnia 2012 Za Fantomową Ziemią (ze wszystkimi Pieczęciami Jehowy, Czarnymi dziurami , Technologiami Tuneli, Portali i wszystkimi innymi urządzeniami, które Ciemni nałożyli na Matce Ziemi.

Fantomowy Matrix zostanie usunięty na zawsze. Będziemy zestrojeni do Umysłu Boga. Nasze 12 nitek DNA będą błyskać, gdy zestroimy się z  jaźniami naszychi anty cząstek, równoległych nas samych, naszej pierwotnej z 12 nićmi DNA zakodowanej Rodziny Dusz we wszystkich wymiarach rzeczywistości.

Nasze kosmiczne Rodziny z Harmonicznego wszechświata Elohim, trzy harmoniczne Gai, nasze rodziny z Syriusza B, nasz Zion A,  Wróżki Wodne, nasza Eieyani, Maharashi, Paradisian, i tysiące innych Anielskich Ras będą widoczne. 
Nasza percepcja przesunie  się z tego wąskiego małego ciemnego tunelu, w którym byliśmy umieszczeni.

Spotkamy naszą ogromną Kosmiczną Rodzinę na Boże Narodzenie!!

Cała historia jest długa na 250 miliardów lat . Tragedie, rozwiązania, Wielka Inteligencja, która wzięła nas z bałaganu, w którym byliśmy uwięzieni, właśnie została już napisana.
Dajcie mi znać, jeśli macie odwagę, aby ją przeczytać.

Możecie też po prostu czekać trzy tygodnie i zobaczyć film sami.

Ty – każdy z was wspaniałych Ludzi Anielskich będą tymi, robiącymi następny film Boży.

Nie będziemy umieszczać żadnych złych facetów w naszym filmie tym razem.

Przynajmniej Ja nie będę.

02 grudnia 2012
http://lightworkers.org/channeling/172251/merry-christmas-truth-about-december-21-2012
http://www.cheops.darmowefora.pl

Reklamy

6 comments on “O 21 grudnia 2012

 1. Niezbyt dokładnie to napisane – Strażnicy MOGLI zrobić to, co robili, bo Istota L. zaczęła zmieniać swoją Świadomość i tylko wtedy Strażnicy, zresztą nie tylko Oni, mogli zacząć pomagać, na wyraźne polecenie!!! Źródła.
  I dlatego Armagedonu nie będzie – nie ma tego w planach – został wykasowany przez Stwórcę. A tor planety niszczyciela został przez Braci Kosmicznych zmieniony, aby nie zagrażał kolizją.
  Bądźmy spokojni, pamiętajmy, że każda informacja siejąca niepokój jest dezinformacją, aby trudniej było się wznieść. Nie dajmy sobą dłużej manipulować.
  Bierzmy odpowiedzialność za własne życie, a będziemy Wolni.
  Pozdrawiam – M’, Niosąca Błękitny Płomień

 2. Pingback: ‘Merry Christmas Truth about December 21 2012′ « Livia Space

 3. Anonim!
  Masz rację ,”armagedon” tak jak myślisz rozerwanie zasłony -jest to prawda i tak będzie.
  Zauważ jednak, że Armagedon uważany jest jako kataklizm, zniszczenie wszelkiego życia, tego ma nie być.
  Pozdrawiam – M’ Niosąca Błękitny Płomień

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s