Wiadomość od Shanta Gabriel

Piątek, 23 Listopad 2012

Kochani!
Aktywacja 12:12:12 w dniu 12 grudnia 2012, przyniesie najwyższe częstotliwości, które dotąd były zakodowywane w Świetle Chrystusowej Świadomości na planecie celem transformacji Ziemi i jej wszystkich mieszkańców.

Dzięki mocy powiązanych ze sobą przejść (bram) utrzymywanych przez Archaniołów 11:11, nowa moc Chrystusowej Świadomości stanie się dostępna podczas Aktywacji 12:12:12. Moc tej przebudzającej energii umożliwi każdej osobie doświadczyć Światło Chrystusa w czasie Kodowania 12:12:12. Doświadczając tego nigdy już nie cofniecie się, ponieważ Złote Światło dosłownie wyssie z waszej Istoty częstotliwości, które nie służą wam więcej. Przekształcone przez Światło komórki przebudzą się do kodowania osadzonego w waszej duszy. Przebudzenie oczekiwało w zawieszeniu na moment, kiedy świadomość ziemi wesprze przebudzenie na masową skalę. Świadomość oraz przygotowanie są kluczami do transformacji dostępnej przez Chrystusowe Światło. Ten czas jest TERAZ.
12:12:12 reprezentuje aktywację Boskiej Miłości w was, przez was oraz wokół was. Kiedy Boskie Światło aktywuje w was włókna kodowane światłem, komunia przebudzenia ma miejsce. Fakt ten przesuwa ciało do 12- tu spirali systemu pozwalając na połączenie nici DNA. To przebudza subtelne energie, które połączone są z nowym 12-to czakrowym systemem. Światło samo w sobie nie może stwarzać połączenia nawet kiedy Boska Inteligencja jest obecna w Mocy Światła. To Boska Miłość jest niezbędna do przebudzenia kodów pozostających w związku waszej Duszy z całością nieodłącznej Dwunastki. Na tym polega Przebudzenie Świadomości Chrystusowej.

BOSKA JEDNOŚĆ

Podczas 12:12:12 poczujecie odrodzenie ku zjednoczeniu z wszystkimi swoimi aspektami. Uznajcie Siebie na nowym poziomie szacunku i pochwalcie swoje zaangażowanie w obecnym życiu. Wasza nieustanna chęć podążania Ścieżką Światła doprowadziła was do zakończenia jednego aspektu podróży duszy. Wasze zadanie polega teraz na przejęciu pełni i umieszczeniu jej w głębi swojego Istnienia celem umocnienia. Pozwólcie Światłu Chrystusowemu przeniknąć każdą komórkę w sobie, stwarzając nową moc uzdrawiania, która nasyci waszą świadomość. Kiedy zintegrujecie to wyrównanie w sobie, Boska Miłość znajdująca się w polu waszej energii uaktywni wasze DNA stając się tak poszerzona, że życie wokół was namacalnie zacznie się zmieniać. Zacznijcie stosować to nowe połączenie Energii Chrystusowej zawierającej Moc Światła Uzdrawiania i Współczucia. Wprowadźcie to do wszystkich swoich opowieści, związków jak i wszystkich miejsc w waszym życiu, którym brakuje jasności i wszelakiego dobra, a które możecie sobie wyobrazić. Używajcie tego Złotego światła aby umacniać siebie przez prawdziwe wybaczenie oraz współczucie. Niezależnie co się wydarzy, pozostańcie skupieni na Jedności z prawdziwym Światłem Chrystusa i wnieście tą Boską Miłość oraz Współczucie w siebie. Stwórzcie nawyk z tego zanim jakakolwiek reakcja będzie miała miejsce a wtedy odkryjecie, że nadszedł nowy czas prawdziwego życia.

NOWE STRUKTURY W SYSTEMIE LUDZKIEJ ENERGII

Wraz z Aktywacją 12:12:12, nowe struktury są budowane w systemie energetycznym człowieka. Wyrównanie 12-tu nitek połączenia w strukturze DNA otwiera drogę do utworzenia systemu 12 czakr. Ta zmiana wzorca w rozwoju zakodowanego człowieka zacznie stwarzać w pełni wyrównaną strukturę działającą na najwyższej częstotliwości energii, która obecnie jest dostępna. Ten nowo zrównoważony system energii pozwoli człowiekowi nie tylko pilotować czas nowej ziemi lecz również torować drogę innym ku rozpoznaniu. Zakodowania w systemie ludzkiej energii w punktach zapalnych danego czasu stwarzają fale zmian w strukturach wzorców starego świata. Każda osoba poczuje impuls w duszy albo do konstruktywnego działania, albo do odpoczynku czy też całkowitego opuszczenia planety w oczekiwaniu na tzw. nadejście lepszych czasów na Ziemi.
Dalsza ewolucja na poziomach planetarnych stwarza nowe możliwości dla duszy. Ci których DNA zakodowana światłem pozwoliła na na zamianę częstotliwości, pracują teraz równocześnie na wielu wymiarach ziemi magnetyzując inne dusze.
Zryw częstotliwości energii wynikający z waszego wewenętrznego zakodowania, iskrzący w rezonansie, zachęca tych, którzy gotowi są do przebudzenia. To jest niesamowity czas żyć świadomie, a wy urodziliscie się aby stwarzać nowe struktury Ziemi. W ramach nowej energii możecie czuć się całkiem jakbyście ostatecznie wrócili do Domu. Stwarzajcie wizje pełne mocy, które wam posłużą w podnoszeniu częstotliwości energii w zakresie nowych struktur światła kodów 12:12:12. To uruchomi wasze centra energii w nowy sposób. Stwarzajcie nowe, ożywione połączenia z Ziemią oczekując tym razem na szacunek. Posiadacie niewidzialnych partnerów, których praca, włączając waszą ewolucję, asystuje w stwarzaniu w pełni funkcjonującego świata, który działa w wysokich częstotliwościach Światła oraz Boskiej Miłości.
Po to urodziliście się. Teraz jest wasz czas. Wyobraźcie sobie spiralę 12-tu nitek zakodowanej światłem DNA w waszym centrum , która zmierza głęboko w Ziemię równocześnie ponad głowę. To umocni połączenie 12-czakrowego systemu powyżej, wewnątrz i poniżej waszego ciała. Połączcie się z innymi w dniu 12.12.12 aby uczestniczyć w wypalaniu nowej matrycy kodów energii. To będzie struktura pomagająca stwarzać nową Ziemię, Ziemię w której duch wszystkich rzeczy jest poważany, a piękno i harmonia uświęcone.
Jeśli to czytasz, to jesteś zrównany z Energią Chrystusową, która umacnia nowe życie w zakodowanym czasie 12:12:12. Jest to prawdziwy początek paradygmatu zmiany która potrwa następne trzy lata. Wszystko się zmieni.
Zobowiąż się wzrastać. Z wdziękiem zacznij budować nowe struktury w sobie tak, aby inni podążali za wzorcem. Zawsze byłeś tym który wytyczał drogę i to wciąż trwa. Wyrównanie energii 12:12:12 jest „Drugim Przyjściem Chrystusa” w Tobie zapowiadanym od dawna, a nierozumianym przez wieki, połączeniem ze Świadomością Chrystusową. Tu nie chodzi o nadejście pojedynczej oświeconej istoty. Każdy jest w stanie osiągnąć przebudzenie pełnej ewolucyjnej energii duchowej jeśli tylko tak wybierze chcąc podarować planecie ewolucyjną zmianę na którą Ziemia czeka. To jest twój czas wyboru.

Otrzymaj Wybaczenie

Podczas Aktywacji 12:12:12, Boskie Wybaczenie służy gojeniu starych ran. Twoim zadaniem jest przyjąć uleczenie przez zaakceptowanie wybaczenia błędów z przeszłości, w które wierzysz, że popełniłeś. Pozwól światłu Boskiej Miłości przeniknąć przez wszystkie stare struktury wybudowane przez ciebie i w tobie wokół koncepcji poczucia wstydu i braku własnej wartości. Wybacz wszelkie ataki na siebie za to, że kiedyś nie byłeś wystarczająco dobrym w tym co „powinieneś był zrobić”. To nowe Światło zakodowane w energii Chrystusowej niesie częstotliwości uzdrawiania i miłości, jak również równoważy twoją wielowymiarowość przyczyniając się do stwarzania większej spójności i scalenia twojej Istoty.

Wy, duchowi wojownicy zobowiązaliście się postawić stopę na tej ścieżce w momencie swoich narodzin. Obserwowaliście wokól siebie i w świecie wydarzenia, które dla was mijały się z prawdą. Podnieśliście wasz własny sztandar Prawdy, Oświecenia i Ekspansji podążając na spotkanie ze strachem i dezorientacją. To w wielu wypadkach doprowadziło do nieporozumień w waszych rodzinach i być może trwa do dzisiaj. Przez to wszystko zobowiązaliście się do wiary w Boskie Światło i proces ewolucji – drogi, która szanuje i uświęca wszelkie życie na Ziemi.
Rozpoznanie, że istnieją inne wymiary , które scalają się ze starożytną mądrością i oświeconą Prawdą przeniknęło waszą świadomość. Staliście się otwarci na otrzymywanie nauk, które rezonują głęboko w was niezależnie jak inni to widzą. W świetle fali wschodzącej nowej świadomości to wielka odwaga podtrzymywać z mocą to, w co wierzycie.

12 grudnia 2012 roku, Aktywacja 12:12:12 jest zakotwiczeniem wszystkiego, co uważaliście jako prawdę w waszej duszy.

OTO MODLITWA ASYSTUJĄCA AKTYWACJI:

Boska Obecności!

Podczas Aktywacji 12:12:12, zapraszam Boską Miłość i Złote Światło aktywne w Świadomości Chrystusowej aby z wdziękiem przepływało przeze mnie zakotwiczając się w Ziemi.
Proszę teraz o świadome połączenie w moim DNA z Boską Miłością, Współczuciem i Światłem z Najwyższego Źródła do 12-tu nitek DNA we mnie, stwarzając pełną spiralę Światła uruchamiającą system 12-tu czakr.
Proszę o dar zrównania mojego Ducha z Boską Miłością i Światłem dla dobra mojej i ziemskiej ewolucji w tym czasie.
Zapraszam Anioły, Archanioły, Mistrzów i wszystkie istoty ze Światła do asystowania mi w procesie przebudzenia.
Niechaj wszelkie istoty przebudzą się do ich Boskiego Potencjału, wnosząc obecność Boskiej Miłości w swoje serca.
Niechaj więcej i więcej Łaski przepływa przez nas wszystkich błogosławiąc tą planetę.
Niechaj Ziemia zostanie uszanowana w nowy sposób, który pozwoli naszej pięknej planecie dobrze się rozwijać.
Niechaj każde serce poczuje dary tej kochającej Obecności, aby Pokój zapanował na Ziemi.
Dzięki Ci Boże za to i za wszystkie błogosławieństwa.
I tak to jest.

Tłumaczyła Jaga

Źródło: http://spiritlibrary.com/shanta-gabriel … activation

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s