Manuskrypt przetrwania – część 233

Jak wszyscy jesteście bardziej niż świadomi, rzeczy zaczęły się dziać, a mimo wszystko będziecie na próżno szukać śladów tych zmian w świecie zewnętrznym, gdyż istnieją rzeczywiście jakieś małe wskazówki co do tego, co macie w zanadrzu, co już się pojawia. Wiemy, że te znaki będą się wydawać, że nie mają znaczenia, jak na razie, ale w miarę upływu czasu, te małe kropelki nadziei zaczną zbierać się w wielkości, i wkrótce zaczną formować się w małe baseny. A po tym, wiele będzie się wydarzać w szybkim tempie. Mówimy to, aby przypomnieć wszystkim fakt, że w przeciwieństwie do tego, co wielu głosiło już, nie obudzicie się w kompletnie zmienionym świecie, dzień po 21 grudnia. Albo raczej, nie będzie wydawał się znacznie różniącym się od świata, jaki był, kiedy poszliście spać dzień wcześniej. Ale wiecie lepiej, gdyż zanim osiągniecie ten dzień, wszyscy w jakiś sposób lub formie zdadzą sobie sprawę z głębokich, głębokich zmian, które są już w toku. Poczujecie to, dosłownie, w kościach, a nawet jeśli przepych i okoliczności, których wielu będzie oczekiwać,  będą wydawać się być mniej niż chętne do pojawienia się, nie potrzebujecie żadnych oznak, aby wam powiedzieć to, co już wiecie.

Ludzkość weszła już swoją przyszłość, i nic nie może tego zmienić. Żadne „big bang” lub jego brak może nic zrobić, aby to zmienić. Jesteście na najlepszej drodze do portalu całkowitego odnowienia, i dla niektórych, zmiany już zaczęły się manifestować w jakiś ciekawy, ale raczej nieoczekiwany sposób. Więc wiecie, że nic nie możecie zrobić – ani nikt inny nie może nic zrobić dla tej sprawy – nie może zmienić faktu, że ludzkość się zmienia na zawsze, nawet, gdy mówimy. I jest to zmiana na lepsze – w każdym znaczeniu tego słowa. Po prostu musicie uznać fakt, że wszystko, co wam powiedziano o tej zmianie wcześniej nie mogło w żaden sposób odzwierciedlać rzeczywistej prawdy o niej. Gdyż rzeczywista prawda jest poza tym, co wasz umysł może pojąć, ale nie jest to poza tym, czego będziecie mogli doświadczać w czasie na przyszłość. Gdyż wejdziecie w strefę wspólnoty w sposób, który nie może być opisany. Będziecie pierwsi, którzy przejdą przez tą metamorfozę, i my nie możemy powiedzieć, jakimi szczęściarzami jesteście, aby być tymi wybranymi, aby być tutaj na tej planecie, aby wziąć udział w tym bezprecedensowym wydarzeniu. Jesteś tymi, którzy podnieśli rękę, aby tu być, bo jesteście tylko garstką w porównaniu do tych wszystkich dusz, konkurujących o miejsce, gdy nabór wolontariuszy się skończył.

Więc wiedzcie, że wszyscy rzeczywiście czekali na to przez bardzo, bardzo długo. I nawet jeśli dziś nie możecie jeszcze przypomnieć sobie pełnego zakresu tego zadania, wkrótce będziecie mieli do niego dostęp w pełni, zarówno w ciele fizycznym, a także w swojej wyższej jaźni. Więc radujcie, drodzy, nawet jeśli możecie się obudzić z uczuciem mniej niż entuzjastycznym o tym całym przedsięwzięciu. Gdyż Wy, jesteście jak ci astronauci przywiązani do swojego pojazdu, który na wyrzutni czeka na sygnał do odpalenia silników i wystrzelenia w niebo. Niecierpliwość jest normalna teraz, gdy możecie dosłownie czuć brzęczenie silników gotowych do odpalenia i wysłania was wszystkich w tą tak utęsknioną podróż do waszej prawdziwej jaźni. Więc spróbujcie ustabilizować się i poczuć komfortowo, gdyż nie będziecie musieli czekać znacznie dłużej, zanim poczujecie się sami unoszonymi z ziemi trzeciej gęstości i rzeczywistości w coś rzeczywiście znacznie bardziej podnoszącego.


http://aishanorth.wordpress.com/

źródło: http://www.cheops.darmowefora.pl

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s