Spacer Pośród Rzeczywistości

Matryca, przez pryzmat której tworzycie swoje rzeczywistości trzeciego wymiaru, charakteryzuje się ograniczeniami. Konstruujecie obrazy, w których szukacie potwierdzenia swojej własnej prawdy. Jednak ze względu na naturę tego mechanizmu, często napotykacie tzw. „głos rozsądku”, zaprogramowany na podstawie przekonań. Kiedy chcecie przejść przez ścianę woła on – „Czyś ty oszalał!? To jest twarda ściana i nie ma mowy żebyś mógł przez nią przejść.” Tylko skąd wiecie, że to jest jedyna opcja, jaką macie do dyspozycji?

Stale napływają do Was informacje. One są wszędzie. Można powiedzieć, że wszystko dookoła, z czym styka się świadomość jest informacją. Kiedy pozwalacie sobie coś zauważyć, wpuszczacie energię, na podstawie, której tworzycie sobie własny obraz. Dlatego ta sama rzecz może mieć zupełnie inne znaczenie dla różnych istot. Matryca trzeciego wymiaru to pewnego rodzaju program do nauki przekraczania barier. Wchodzicie do świata ograniczeń, aby przekonać się o swojej prawdziwej naturze, która „pierwotnie nie znała słowa – niemożliwe.”
Na pewnym poziomie rozwoju zaczynacie zauważać głos zupełnie inny od tego, co ciągle zanudzał swoją ulubioną ścieżką dźwiękową pod tytułem – „To nierozsądne.” Tamten stary głos to wibracja uwarunkowania i ograniczenia. Nowy głos niesie w swym tonie zdecydowanie wyższą częstotliwość. Z tego powodu staje się on „słyszalny” dopiero w późniejszym etapie wędrówki. I tak, osiągając odpowiedni poziom świadomości, jesteście w stanie wychwytywać, początkowo intuicyjnie, a stopniowo coraz płynniej i swobodniej, energię swego własnego Mistrza.
Wówczas docieracie do punktu, w swojej Drodze Powrotnej, w którym zaczynacie odróżniać. Jest to coś, co możemy określić mianem „wpływów” i „wypływów”. Przyzwyczailiście się do chodzenia wytyczonymi drogami, z punktu a do punktu b. Dodatkowo przyswoiliście przekonanie, że przeszkody trzeba obejść i nadłożyć drogi. Ten wzór podlega liniowemu postrzeganiu. Nawigujecie swoją świadomość wg tej matrycy. Tym samym, świadomość zostaje zamknięta w labiryncie i krąży różnymi alejkami doświadczeń – tam właśnie napotyka to, co umówiliśmy się nazywać „wpływami”. Jednak, gdy już przemierzycie wszystkie alejki, w których słyszeliście interesujące was melodie, zaczynacie rozumieć, że żadna nie pasowała do Tej, której przez cały czas szukaliście. Tej wyjątkowej melodii, choć wszystkie pozostałe ją przypominają, w żadnej alejce doświadczeń nie możecie zidentyfikować. Wtedy nadchodzi oświecenie – Wy jesteście Źródłem Tej Melodii. Ona po prostu zawsze odbijała się echem w alejkach labiryntu doświadczeń. Chcecie móc wyraźniej słyszeć. To motywuje Was do uniesienia swej świadomości ponad wszystkie ograniczenia. Więc, kierujecie się Melodią „wypływającą” z Waszego wnętrza.
Matryca trzeciego wymiaru, jak powiedzieliśmy, charakteryzuje się ograniczeniami. Dlatego, gdy przyjmujcie energię zawartą w tym przekazie, usiłujecie wykorzystując stary program, poukładać sobie wszystko w głowie, krok po kroku. Usiłujecie zrozumieć. Jednak idąc tym tropem, ponownie wpadacie w ten symboliczny labirynt i szukacie zakątka, w którym coś wam dzwoni. Możecie sobie myśleć – „na co mi to wszystko, jak mam to wykorzystać?” Zamiast tego przypomnijcie sobie, że nawet te słowa, które układacie sobie na podstawie literek, są w pewnym sensie „echem” waszej własnej wibracji.
Zamiast podążania wg starych wzorców, zamknijcie oczy i wsłuchajcie się w siebie. Wówczas natychmiast poczujecie, że nie ma nic do pamiętania, bowiem wszystko, czego potrzebujecie „wypływa” z was samych.
Wykorzystajcie wrodzoną, wewnętrzną nawigację i wyszukajcie rzeczywistość, która rezonuje z waszą Melodią. To, co wymaga teraz Waszej uwagi, to wiara w siebie. Pozwólcie swej Wyższej Jaźni poprowadzić Was do własnego najwyższego potencjału. Świadomość transformuje – odkrywa twórczy potencjał. Jeśli coś domaga się od Was uwagi, możecie ją tam skierować. Wy wybieracie. Robicie to bezustannie. Wbrew temu, co może się wydawać, bardzo swobodnie lawirujecie wśród różnych linii czasu i równoległych rzeczywistości, korzystając z bezgranicznych możliwości. Pamiętajcie, że możecie wszystko, gdy nic nie musicie. Wybieracie z tak wielu możliwości, na jak wiele otworzycie swoją świadomość. Stąd też nasza podpowiedz, aby wsłuchać się w swą Duszę, bowiem stanowi Dom Waszego Stwórcy.
Rozpuszczająca się obecnie stara matryca nakazywała wam wierzyć, że nie przejdziecie przez ścianę. Dlaczego? Ponieważ jest gęsta? Gdy napotykacie ograniczenie, to nie dzieje się tak, abyście zostali uwięzieni wśród przekonań. Wręcz przeciwnie. Zakwestionujcie to, zamknijcie oczy i posłuchajcie, co ma wam do powiedzenia Wasza Bezgraniczna Dusza. Wie Ona doskonale, że jesteście w stanie odkryć twórczy potencjał w tym, co właśnie napotkaliście. Ograniczenie wskazuje wam miejsce deficytu świadomości.
Wyczujcie energie, które rezonują z Waszą melodią. Zapytajcie siebie, czego szukacie w tej alejce doświadczeń. Wolność jest w Was. Miłość jest w Was. Jesteście swym najwspanialszym potencjałem – pamiętacie Mistrzowie?
Na koniec proponujemy Wam wracać do tego przesłania w tych, kluczowych dniach. Róbcie to, gdy poczujecie, że jesteście gotowi na nowy poziom Światła. Dostrajając się do naszej energii poszerzycie swoją świadomość. Impuls przemiany nadchodzi z Serca. Jesteśmy o myśl od Was Mistrzowie!
 Metatron przez Wojtka, 7 listopada 2012
źródło: http://wielkawiosnawszechswiata.blogspot.com/
Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s