Archanioł Michał: To będzie dzień wyjścia na prostą

Drodzy Przyjaciele!

Dedykujemy Wam „dwupłytową składankę” Archanioła Michała na dwa dni przed Wielkim Portalem 12.12.12 ! Pragniemy zwrócić Waszą uwagę na dwa aspekty tych dni wypełnionych Boskim Potencjałem:) Impuls Przemiany nadejdzie ze Źródła. Zatem wypatrujmy Go w naszym wnętrzu, jak radzi Archanioł Michał. Jednak pamiętajmy również o Wolności oraz o tym aby swobodnie i z uśmiechem wejść do Nowego Świata:D

Pierwsza „płyta” to krótki, lecz jakże głęboki przekaz koncentrujący naszą uwagę tam, gdzie znajdzie ona największą Miłość. Natomiast druga zabierze Was do krainy Marzeń, gdzie będziecie mogli zapisać się u Archanioła Michała na baśniową podróż przez bezgranicznie piękny Wszechświat Naszego Stwórcy!

Dziś „puszczamy” przekaz od naszego starego znajomego, Rona Heada, zaś jutro będzie „wywiad z Aniołem”, czyli transkrypt audycji Grahama Deweya „Obiecuję wam wieczną radość, szczęście i obfitość. Co wy na to?”

Życzymy Wspaniałej Zabawy!
W&W
 
Jest naszą intencją, aby zwrócić waszą uwagę na stałą powódź bezwarunkowej Miłości Stwórcy, nazywanej przez nas czasami energią lub światłem, która przepływa teraz przez wasz świat. Oczywiście, że przepływa, dzieje się tak zawsze, jednak teraz osiągnęła poziom, który nie może być przeoczony przez nikogo, kto tylko zwróci na nią swoją uwagę.

To, co wymagało w dawnych czasach mnóstwa ćwiczeń i przygotowań, obecnie może być osiągnięte niemal natychmiast. Cichy, delikatny wewnętrzny głos niebawem przestanie być cichy i delikatny. Kiedy staracie się ten głos usłyszeć, zrozumcie proszę, że możecie go „słyszeć” na wiele rozmaitych sposobów. Ukazuje się on w sposób odpowiadający waszemu postrzeganiu uczuć wypływających z doświadczania miłości, światła i energii. Tak, możecie go również i usłyszeć. Ale możecie go i zobaczyć. Możecie po prostu poczuć jego przepływ przez was. Być może ujawnia się on na wszystkie te sposoby, albo nawet całkowicie inaczej. Możliwe, że odezwie się on w unikalny dla was sposób. Jednak jedno będzie wspólne dla wszystkich: pojawi się on w sposób, który wy sami będziecie rozumieć.

Nie będzie to pierwszy raz, kiedy ten głos „usłyszycie”, najdrożsi. Prawdopodobnie będzie to po prostu pierwszy raz, gdy go usłyszycie od wielu tysięcy lat. Ujrzyjcie siebie jako przepiękne kwiaty i pozwólcie, aby przepływ światła i miłości otworzył was i pobłogosławił każdą waszą komórkę.

Gdy już to poczujecie, być może uznacie, że te energie nie mogą być już bardziej intensywne – my jednak mówimy wam, że będą one narastały w czasie następnych 12 dni. Z wdzięcznością zezwólcie temu przepływowi przenikać przez waszą istotę, ponieważ zmienia on was w znaczący sposób. Pamiętajcie, to właśnie zbyt duży opór przepala obwody. Być może brzmi to trochę ekstremalnie, ale w ten sposób uchwycicie tę ideę.

Namawiamy was, abyście poświęcili trochę czasu na znalezienie grupy dla celu wspólnej medytacji albo modlitwy podczas portalu dwanaście-dwanaście. To będzie dzień wyjścia na prostą. Bycie częścią tego da wam pewność, że czynicie krok naprzód również dla siebie samych.

Niebawem przyniesiemy wam więcej dobrych wieści. Pozostańcie w pokoju, najdrożsi. Dobrego dnia.

Przekazał Ron Head, 9 grudnia 2012
http://oraclesandhealers.wordpress.com/2012/12/09/the-still-small-voice-within-will-soon-be-neither-still-nor-small-channeled-by-ron-head/
Tłumaczenie Wojtek, edycja Wika.

źródło: http://wielkawiosnawszechswiata.blogspot.com/
Reklamy

One comment on “Archanioł Michał: To będzie dzień wyjścia na prostą

  1. Chciałam dodać, że ‚przekaz właściwy’ zaczyna się od słów ‚Jest naszą intencją’, a reszta to nasz wstęp i zaproszenie:P Wika&Wojtek

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s