HOMO SAPIENS

Przekaz z dnia 09.12.2012

Kochani moi, Świat w którym żyjecie jest obrazem, hologramem waszej zbiorowej świadomości. Pojawiliście się w tym świecie, świecie Ziemi, planecie stworzonej dla innych potrzeb niż obecnie, aby doświadczać wyłącznie wyższej jaźni, prostego połączenia z duchem i ciałem człowieka, które było zupełnie inne. Nie przyjmowało połączeń iluzji, posługiwaliście się sercem w którym przejawiała się wasza wysoka inteligencja i prostota doskonałości istoty w której doświadczaliście.

Dwa zdarzenia w świecie Ziemi były kluczowe na zmianę kierunku waszych doświadczeń. Odkrycie Ziemi jako młodej planety i pomoc w jej zagospodarowaniu, przyczynił się do ogromnej penetracji świata Ziemi i prób zagospodarowania tej planety przez inne cywilizacje dla swoich celów. Prawo kosmosu, to kochanie samostanowienia innych istot i nie ingerowanie w ich ciąg ewolucji, aby nie zakłócać przyjętych założeń i efektów. Światy darmiczne mają głębokie poszanowanie do waszej samodzielności i generalnie nie pomagają Wam do dziś, wiedząc, że jesteście w stanie sami w końcu się uporać z zakończeniem ewolucji i przemianą w boskość. Ich wysłannicy w waszych ciałach, to główna pomoc jaką w sposób darmiczny Wam dają. Poprzez pogwałcenie waszej drogi, utraciliście pierwotne wasze ciała i zostaliście wmanipulowani do przyjęcia ciała genetycznie zmanipulowanego, stworzonego dla super niewolnika, którym się staliście. Tak podsuwane były Wam drogi pomocy niedarmicznych światów, które krok po kroku zmierzały do tego, abyście podążyli ich drogą, stając się tym samym z własnej woli ich farmą, ich nawozem, jak Was określali. Duch ludzki był świadomy tych doświadczeń, przyjął je jako ogromne wyzwanie i rozpoczął kierować tu dusze o głębokim doświadczeniu, aby scalić i umocnić ich własne mistrzostwo.

Dusze ludzkie, które tu przybywały, zostały zamykane w czasoprzestrzeniach poprzez proste podsuwanie Wam prawd systemów, które Wy w swej ufności przyjmowaliście za prawdę, sami tworząc swe więzienia jak i systemy piramid i religii, służące do odprowadzenia złotej boskiej esencji, której Was pozbawiano z waszej własnej woli. Materiał genetyczny, który stanowi wasze ciało, jest wykorzystywany na szeroką skalę do odnowy innych cywilizacji, którym sami dajecie na to upoważnienie, swym nieprawym zachowaniem, pogardą dla innych istot, która jest waszym udziałem. Zjadając swych braci, gatunki zwierząt, daliście upoważnienie, iż Wy sami staliście się też pokarmem, trafiając jako żywność dla innych istot, na tej i na innych planetach. Droga odnowienia darmiczności odcina Was od wszelkich ingerencji w Wasz świat, który poprzez to staje się szczelny.

Homo sapiens, to ciało w okrojonej wersji, którą mieliście. Poprzez samodzielną drogę waszych doświadczeń, odnowiliście te ciała, uruchamiając pierwotne DNA, a to powoduje zaistnienie ogromnych zmian w poziomie ciał waszych. Wasza dusza i duch połączyły się, jesteście w fazie utrwalania tego, przenikacie się mocą istoty, którą w głębi siebie zalążek tego zawsze mieliście. Tak samodzielnie odnowione ciała uruchomiły w sobie procesy odkodowania blokad wam założonych systemów, oprogramowań utrudniających Wam odzyskanie świadomości tego kim jesteście. Wasze ciało w zmieniającej się wibracji Ziemi ma możliwość życia dowolnie długo bez potrzeby doświadczania chorób, jest to tylko efekt stanu waszej świadomości. Nie przegapcie tej szansy uwolnienia z czasoprzestrzeni w których Was zamknięto i poprzez danie Wam karmy w swych reinkarnacjach powracaliście do nich, tworząc perpetuum mobile dla darmowej energii ze swojej własnej istoty. Nie ma potężniejszej istoty w całym wszechświecie niż odnowiona rasa ludzka, którą samodzielnie staliście się i nic w dalszej przemianie nie jest w stanie Was zatrzymać, oprócz tylko Was samych. Dlatego tak ważne jest, abyście kochali pomoc istot, które pomogły Wam tworzyć „piekło” w którym byliście, a które dzięki tej współpracy bardzo zgłębiliście, poznaliście i samodzielnie znaleźliście kierunek wyjścia poprzez serce i miłość w nim.

Niekochanie jakiejkolwiek istoty cofa Was do świata, do kotła czasoprzestrzeni w którym możecie na powrót się zamknąć. Dają Wam inne cywilizacje wiele pomocy, ale pomoc ta bardziej przepełnia ich, a efekt przyjęcia ponownie drogi innej cywilizacji byłby przejściem z jednego kotła do kotła bardzo pięknie pomalowanego dla Was. Tworzony dla Was wymiar 5D, to przysłowiowy gwóźdź do trumny. Jeśli przyjmiecie to w swej świadomości, w swej wolnej woli, samodzielnie przejdziecie do celi tworzącej świat iluzji wielowymiarowości w której z wdzięcznością możecie się w nim rozgościć.

Ja jednak Wam mówię, nie ma przejścia o dwa wymiary, przejście dokonuje każdy indywidualnie, każdy sam swoim życiem okazać może swoje boskie cechy i zaistnieć w wibracjach miłości danej samemu sobie i wszystkim wokół.

Jeśli ktoś Wam mówi o rozwiązaniach, zawsze posłuchajcie swego serca, nie ma jednego egzaminu dla wszystkich, każdy z Was ma indywidualną drogę otwarcia nowego wymiaru w swojej własnej świadomości i zamknięcia własnych doświadczeń, które potrzebują tego zakończenia. Droga otwarta, odnaleźliście ją, odtąd możecie przejść od istoty myślącej do istoty poruszającej się również nieskończenie potężną mocą waszego serca.

Kocham Źródło Stworzenia Waszego Ja Jestem tym Źródłem, to Źródło jest w każdym z Was

źródło: http://prawdaserca.pl/

Reklamy

17 comments on “HOMO SAPIENS

 1. „Tworzony dla Was wymiar 5D. to przysłowiowy gwóźdź do trumny.”
  Czy może ktoś mi to wytłumaczyć ?, co to oznacza ? Czyli iluzji ciąg dalszy ?..
  pozdrawiam

 2. Kochana, często się używa stwierdzenia, że można być uwięzionym w złotej klatce…… ale Ty i Wszyscy mamy prawo wyboru, czy wejdziemy do tej klatki, czy wybierzemy swoją drogę wzniesienia. Wiadomo że prowadzenie przez ” kogoś” daje nam wrażenie „bezpieczeństwa” iluzje podążania w dobrym kierunku. Nawet na „wyższych” poziomach są cywilizacje i istoty nie do końca darmiczne, więc kieruj się swoim sercem, miłością. Każdy przekaz przepuszczaj przez swoje serce, sprawdzaj czy rezonuje z Twoim sercem, jakie odczucia w Tobie wywołuje, daj sobie czas na poznanie ich i wybranie, czy to o czym mówi przekaz rezonuje z tobą, czy nie. Wszystko co jest, pochodzi od ŹRÓDŁA-OJCA-MATKI, przepełnione darmiczną Miłością, wszystko i wszyscy są równi, nie ma miejsca na tytuły, zaszczyty, mówienie że „wasz stwórca” wiec jest sugestia że jest kilku stwórców, lub są lepsze i gorsze stworzenia, co oczywiście jest nieprawdą. Istota ludzka była i jest manipulowana, nawet w czasie wznoszenia, nie ma i nie będzie takich samych wzniesień, każdy z nas pójdzie swoja drogą, gdyż ma inny „zestaw” doświadczeń, ale wszystkie wzniesienia, są jednakowo ważne i piękne. Idź swoja PRAWDĄ, tak jak i ja swoja, i inni swoimi.
  Pozdrawiam w Miłości

  • @ zdzich

   napisałeś:
   „Nawet na “wyższych” poziomach są cywilizacje i istoty nie do końca darmiczne…”
   i
   „Wszystko co jest, pochodzi od ŹRÓDŁA-OJCA-MATKI, przepełnione darmiczną Miłością,”

   To jak to jest? Albo „wszystko co jest”
   jest „przepełnione darmiczną Miłością,”
   albo „nie do końca darmiczne” -to takie moje ‚czepialstwo 😉

   i dalej:
   „Istota ludzka była i jest manipulowana, nawet w czasie wznoszenia…” -zgadzam się, są bandyci duchowi i ich sługusy, którzy graja swoja grę.
   Paradoksalnie ‚prawie zgadzam się z Tobą 🙂

   • W swoim rdzeniu, wszystko jest darmiczne, ale poziom świadomości przechodzi przez pryzmat danej istoty i jej „doświadczenie” dopóki nie nastąpi „zrozumienie”jedności wszystkich jestestw w sobie samym i że wszystko jest Źródłem ( lub jak chcesz to nazwać, ale myślę że wiesz o czym pisze) dlatego użyłem takich a nie innych słów na określenie tych niuansów,…. to tak jak byś Ty musiała mi udowodnić, pokazać jak wygląda prąd, nie opisać go jego skutki ale POKAZAĆ

 3. „Poprzez pogwałcenie waszej drogi, utraciliście pierwotne wasze ciała i zostaliście wmanipulowani do przyjęcia ciała genetycznie zmanipulowanego…”

  -pogwałcenie i wmanipulowanie/zmanipulowanie

  a dalej:
  „…której Was pozbawiano z waszej własnej woli…”

  Ciekawe, gwałt na życzenie?
  Paradoks?

   • @Grzegorz Każmierczak

    Rozumiem, że jeżeli dostaniesz ode mnie w twarz to będzie to Twoja ‚wina? (sorrki)
    To kiedy możemy się spotkać, abym mógł poskakać sobie po Twoim kręgosłupie? 😉

    ps. nie jestem ‚sympatykiem wiary, wolę Wiedzę

   • @zdzich

    użyłem cytatów: „pogwałcenie i wmanipulowanie, zmanipulowanie”

    widocznie odczytałem je ‚dosłownie 🙂 i 😦 w ‚jednym

 4. Nic nie jest takie proste i oczywiste jakby się wydawało.Kolejna Iluzja , chociaż komfortowa ,może trwać następne eony lat a chyba nie o to chodzi.
  Myślę że najważniejsza będzie właściwa decyzja i pójście za swoją Prawdą Wiadomo że Białe Bractwo jest podzielone,o ile dobrze pamiętam w GFŚ też jest podział .Więc pozostaje zwrócić uwagę na swoją Wolność i słuchać serca Chcemy przecież iść do. Źródła ( Ono co prawda jest w nas ).Nie wiem ,tak mi się wydaje.
  Pozdrawiam Wszystkich serdecznie.
  ps.po falach oświecenia w środę powinniśmy wiedzieć o wiele, wiele więcej
  12 12 12 0 godz 12, 12
  pozdrawiam

 5. witam,
  nie wzbudza we mnie zaufania „przekaz” nie wiadomo od kogo, ani przez kogo nadany. Tak to nawet ja mogę sobie popisać i puścić w eter 😉
  A tak poza tym, im więcej czytam przekazów, tym bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że chyba wszystkie cywilizacje wszechświatowe zjechały się w nasze okolice i każda chce dorzucić swoje 3 grosze.
  Wygląda to , jakby jednego bidnego studenta tłum jajogłowych profesorów chciał nauczyć swojej prawdy, z naciskiem na „swojej”. No i oczywista, że ta „swoja” prawda jest najlepsiejsza, najmądrzejsza i jedynie słuszna.
  Kochani, nie dajcie się wkręcić w takie mącenie.
  Z całym szacunkiem dla innych cywilizacji oraz ich mądrości, ale to my tu żyjemy i tylko my możemy wiedzieć jak się z tego matrixa wyplątać.

  • @ Ewa
   „…“przekaz nie wiadomo od kogo” -jak to nie wiadomo? od Mamusi i Tatusia, czyli od samej siebie…. czy jakoś tak 😉

   ps. „wyplączemy”się z matrixa, daMY radę -pozdrawiam 🙂

  • No i dobrze że jest tworzony dla nas. Alternatywa to chaos jaki znamy, az do samozniszczenia gatunku a pewnie i rozwalenia planety. Może to i szlachetne doradzać, żeby każdy sam, swoim tempem itd. tylko że nie ma juz na to za bardzo czasu. Wystarczy spojrzeć jaki jest obecnie stan świata, jak wszystko wrze od wielu lat na krawędzi totalnego konfliktu, az dziwne że jeszcze jest jakis względny spokój i sie rozchodzi po kościach. Tylko jak długo jeszcze. Lepszy 5 wymiar matrixu niż zagłada czy kontunuacja jako dojna farma.

   • @sandixei

    🙂 matrix jest przeReklamowany 😉 – – – -Wolność
    bez Wolnej Woli,
    to jest To!

    ps. 🙂 ciekawy jestem, jak odczuję zmianę Funkcji Czasu

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s