Rada Dziewięciu – Wejście do nowego świata

Jesteśmy Radą Dziewięciu. I przychodzimy dzisiaj, aby was pozdrowić:Weszliście do Nowego Świata!

Ach, tak … te same domy, drzewa i ogrody, linie ulic, kiedy patrzysz przez okno. Są te same przewody wiszące w poprzek drogi, lampy uliczne, pojazdy, te same chmury, jak dzień wcześniej, ale my wam mówimy – jednak weszliście do Nowego Świata. Spodziewaliście się być gdzieś indziej?

To jest rzeczywiście sprawa bycia kimś innym, a nie  pójścia gdzieś. Wasza ziemia jest teraz w stanie utrzymać energie od  2D do 10D, a więc wasze fizyczne ciała dostosowują się do nowych doznań. Ostatniej nocy przed snem, nasz pisarz czuł mrowienie w nogach prawie jak były one w procesie dezintegracji, szum i po prostu czuła się dziwnie. Dziś te stopy wyglądają tak samo dla niej, jej ciało nie zmieniło jego wyglądu jeszcze.

W ostatniej wiadomości Aisha North jej grupa stwierdziła, że wasze ciała będą dawały mieszane sygnały o niebezpieczeństwie przez najbliższe dni. Nasz pisarz stwierdził, że jest to dość dokładna interpretacja tego, co się dzieje, nie wiedząc zupełnie, gdzie to wszystko zmierza. To jest czas, aby zaufać Duchowi, gdy poruszacie się w wyżej wibrujących światach i odkryć, co to znaczy być człowiekiem, aby być jeszcze w ciele fizycznym, o którym myśleliście, że zostało zaprojektowane, aby istnieć jedynie w trzecim wymiarze. Ciało jest w trakcie dostosowywania do bycia bardziej efemerycznym, mniej gęstym niż przedtem. Jego energie rozprzestrzeniają się na zewnątrz i dostosowują się do braku ciśnienia od elementu czasu. Z nabraniem praktyki będziecie w stanie zmienić wygląd Swojego ciała, ale nie teraz jeszcze, gdy jesteście jeszcze w procesie dostosowania się do nowych „odczuć” energii.

Rozumiemy, że niektórzy lightworkers wierzą, że muszą być klęski żywiołowe i katastrofy, aby ogłosić nadejście Nowego Świata, ale my mówimy, że wydarzenia te nie są już konieczne. Jesteśmy tu, aby dać wam znać, że podczas gdy będą konieczne korekty ze strony waszej matki, ziemi, że ludzkość jako całość dostosowała wystarczająco jej zbiorową postawę, aby długo przepowiedziane „wydarzenia” Przesunięcia były zupełnie niepotrzebne. To okaże się rozczarowaniem dla niektórych bo jest niektórych osób pragnienie, aby mieć rację, aby pokazać, że niektórzy ludzie zasługują na cierpienia przez osąd Wszechmogącego. Dlaczego jeszcze wszystkie różne sekty istnieją, nawet wśród tych, w szeregach lightworkers i starseeds, którzy przybyli na tę planetę, aby ocalić ją i jej mieszkańców przed zagładą?

Pytamy was teraz: Gdzie jest wasze współczucie? Gdzie jest wasze człowieczeństwo? Czy nie widzicie, że nawet najmniejsze i najbardziej pokorne istoty na tej planecie są godne Bożej miłości? Dlaczego nie możecie ich kochać, tych zapomnianych?Dlaczego nie kochacie tych, którzy są uważani przez niektórych spośród was, jako szumowiny ziemi, zdrajcy waszej sprawy, ci, którzy opuścili rodzinę i przyjaciół? Dlaczego nie możecie wybaczyć tym, którzy was „zranili”, którzy zabrali wam dom, wasze rzeczy, wasze zdrowie, dzieci, i waszą wolność? Czy naprawdę wierzycie, że część Boga może zaszkodzić innej części Boga? Jesteś tak zatopieni w iluzji dualności, że nie możecie zobaczyć, że kupiliście, przynajmniej tymczasowo, warunkowe aspekty dualności – że faktycznie istnieją ograniczenia, że jest coś, i ktoś, aby się tego bać, że inne części Boga mogą zniszczyć  was i wszystko, co macie?

Przychodzimy przypomnieć wam, że jesteście częścią Boga, częścią tych, którzy was stworzyli, a teraz nadszedł czas, aby przypomnieć sobie, to jako prawdziwe. Wasze ciało jest pierwszym kawałkiem was, który rozpocznie doświadczać tego nowe uczucia bycia częścią całości. Wasz umysł i myśli, także muszą dostosować się do tego nowego uczucia. Mówimy wam, że jest to część przypominania sobie, kim naprawdę jesteście, dzieckiem Najwyższego, i bogiem stwórcą w działaniu. Liczy się nie to, jak nazwać Boga, a nawet czy wierzycie w bogów, jesteście przedłużeniem waszej duszy, która jest w trakcie ponownego jednoczenia tych innych części siebie i to zawiera wszystko i wszystkich, których widzicie wokół siebie.
Jesteście teraz w procesie powrotu do swojego prawdziwego stanu bycia, jesteście w procesie bycia czymś więcej niż kiedykolwiek mogliście być w urojeniach i tymczasowym stanie bycia doświadczając dualności. Pamiętajcie, moi drodzy, wasza dusza wysłała was do dualizmu, aby nauczyć się z doświadczeń bycia w oddzieleniu od Źródła. Teraz jesteście w procesie powrotu do źródła, ale nie potrzebujecie nigdzie iść, ale być tam, gdzie teraz jesteście, na małej, lecz świętej wodnej planecie na skraju Drogi Mlecznej gdzieś we wszechświecie, który jest tylko niewielką częścią Wszystkiego Co Jest. Wasze sąsiedztwo ma zamiar się powiększyć.

Rozumiemy, że są ci spośród was, którzy będą domagać się, przynajmniej przez chwilę, jeszcze, że niektórzy wśród waszych szeregów powinni być karani za swoje czyny wobec reszty ludzkości. Przypominamy, że jesteście Jedną Istotą. Nie możecie karać waszego palca za nieodpowiedzialnie działania i oczekiwać najlepszego od ciała, aby nie doświadczało bólu rozłąki. Każda z waszych dusz zgodziła się wysłać części siebie w ten „dolny” świat jako przedłużenie siebie, aby dowiedzieć się, co to znaczy być oddzielonym od Źródła, doświadczyć tego, co się czuje, gdy doświadcza się iluzję bycia w stanie uwierzyć, że nie jesteś już podłączony, że już nie jesteś kochany i że nie zasługujesz na miłość od nikogo, w tym tego, w co sam wierzysz.

Przypominamy, że ten chwilowy stan ułudy, ta forma szaleństwa jest teraz zakończona. Dualność dobiega końca, to dobiegło końca. Teraz jest czas dla wszystkich rozszerzeń duszy jakie były, aby obudzić się wobec faktu, że gra dobiegła końca. Cykl dualności jest skończony dla tej konkretnej małej planety. Jesteście teraz w procesie przechodzenia do cyklu łączenia się z Jaźnią, wszystkie kawałki jaźni, które myślały tak długo, podczas gdy zanurzone w  sferze dualności, że były oddzielone. Nie jesteście oddzieleni; nigdy nie byliście oddzieleni. W jakiś sposób ludzkość zakończyła właśnie przeżywać stan schizofrenii, jesteście teraz w procesie wychodzenia z tego stanu i pojawiacie się w świetle zdrowego rozsądku i jednoczycie siebie z Jaźnią. Jesteście wszyscy częścią lub kawałkiem wielkiej duszy. I teraz będziecie mogli doświadczyć ponownego zjednoczenia z tą duszą, gdy przechodzicie te kolejne dni, tygodnie i miesiące odnowy ducha.

Mamy wrażenie, że kiedyś zaczniecie wyczuwać co dzieje się z wami, wokół was i przez każdego z was, że ludzie z tej planety zaczną uwalniać swoje obawy. Będzie to okres niezbędnych dostrojeń, gdyż musi być trochę „czasu” w co wierzycie i rozumiecie jako czas linearny, gdyż wielu z was było w głębokiej hipnozie wierząc, że nie macie siły, aby zmienić to, co widzieli jako zbiorowe szaleństwo świata. Stan ten jest wynikiem wspólnego koszmaru, który jest teraz zakończony. Wy, jako ludzie, jako jeden byt, jesteście obecnie w trakcie wstawania z tego koszmaru. Tak, wiemy, że istnieją jeszcze tacy spośród was, którzy upierają się, że koszmar jest realny i należy się obawiać, że jest ktoś, lub coś „tam”, którego należy się bać i nienawidzić. Jednak znowu, przypominamy, że nie ma nic „tam”, które nie jest częścią ciebie. Wszyscy z was są  jedną Istotą. To obejmuje wszelkie stworzenie, każdy kamień, każde źdźbło trawy, każde pochodzenie, każdy „naród”, każdą religię, która istnieje na waszej planecie i poza nią. Czas ksenofobii się skończył, czas, aby zjednoczyć się ze sobą mężczyzną, kobietą i dzieckiem … i stworzeniem … i planetą, która jest Teraz.

Zajmie to „czas”, aby nauczyć się tłumaczyć nowy język i energie tego miejsca, w które każdy z was się wprowadził, niektórzy dobrze przygotowani, a inni zupełnie zdezorientowani i przestraszeni.Zachęcamy tych o bardziej otwartych umysłach do pomocy sąsiadom i przyjaciołom, aby pomóc im odkryć uczucie, nie bycia ograniczonym, jak myśleli, że byli przez tak długo.Horyzonty w tym nowym świecie są rzeczywiście ogromne i to zajmie trochę dostrojeń do braku ograniczeń, jednak wiemy, że jesteście, w sercu, twórczym i dynamicznym gatunkiem bytu i będziecie niecierpliwie rzucali się w nowe „wody” w których znajdujecie się teraz. A po drodze, możecie odkryć i poznać inne części siebie, o których zapomnieliście, swoich galaktycznych i międzygalaktycznych sąsiadów, istot niebieskich i wzniesionych mistrzów, którzy ukończyli dualność dawno temu i którzy są teraz tutaj, aby pomóc wam w dostosowaniu się do nowego środowiska, w którym odkrywacie, że weszliście, całkiem nieświadomie, z powodu przepływu cykli i podróży domu duszy.

Jesteście w Domu i odkryjecie, że wasz dom jest bardzo dużym miejscem, takim, które ma wiele miejsc i istot do zbadania, nowych rzeczy, aby je zrozumieć i włączyć do swojej świadomości. Wiemy, że będziecie korzystać z nowych możliwości i wyzwań, które leżą przed każdym z was , przynajmniej, gdy staniecie się bardziej zaznajomieni z nowymi doznaniami i sposobami bytności, które rozszerzają się na waszych oczach wciąż bardzo fizycznych. Z czasem, wasze zmysły wzrosną i będziecie rozkoszować się nowymi sposobami doświadczania świata, który Was otacza. Jesteście teraz w żyjącym śnie, który obejmuje ogrom przestrzeni wewnętrznej i zewnętrznej. Niech wasza wyobraźnia szybuje. Nauczcie się znowu grać razem.Wiemy, że wasza świadomość waszego nowego świata, rozszerza się, że będzie ponownie członkiem Waszej prawdziwej jedności i odkryjecie nowy cel w życiu, aby znaleźć sposób na życie jako jeden człowiek ze wszystkim, których napotkacie.

Zapamiętajcie, drodzy, że daty w kalendarzu nie mogą zdefiniować tego, co jest nie do pojęcia. Nie próbujcie ograniczać waszego tworzenia przez swoje myśli. Nie możecie odtworzyć dualności, gdyż każda z waszych dusz wspólnie ustaliły, że cykl doświadczania dualności jest skończony. Wyjdźcie poza swój strach i zrelaksujcie się do nowych doświadczeń, które w naturalny sposób rozgrywają się przed wami w pełni wiecznym Teraz. Wierzymy, że będziecie cieszyć się podróżą po znalezieniu nóg (powiedzenie).

Idźcie teraz w naszej najcieplejszej miłości i błogosławieństwach, gdy poruszacie się w swoich pierwszych krokach. Jesteście, jak dzieci, urodzone i będziecie musieli nauczyć się chodzić, żyć i odkrywać w tym nowym świecie, w który wszyscy weszliście razem. Przekonacie się, że możecie zapomnieć i wybaczyć te różnice, które utrzymywały was z dala od sąsiada, gdy odkryjecie nowe cuda, które leżą przed wami. Horyzonty są ogromne, szanse świetne. Bądźcie w pokoju i bądźcie dobrzy dla siebie. Pozwólcie ciałom i umysłom, aby przestawiły się na nowe doznania, które obejmą waszą świadomość. Wiemy, że będziecie zadowoleni, aby być, po raz kolejny, tą świadomą część częścią całości, która jest kreacją.

Idźcie w pokoju i wiedzcie, że jesteście kochani bardziej niż wiecie, i że każdy z was jest wart tej miłości. Namaste.
Dziękuję, ukochana Rado Dziewięciu.

09 grudzień 2012
Channeler:Tazjima
http://bluedragonjournal.com/

źródło tłumaczenia: http://2012allabout.blogspot.com

Reklamy

3 comments on “Rada Dziewięciu – Wejście do nowego świata

 1. shizo?

  ….”aby pomóc wam w dostosowaniu się do nowego środowiska, w którym odkrywacie, że weszliście, całkiem nieświadomie, z powodu przepływu cykli i podróży domu duszy.” – CAŁKIEM NIEŚWIADOMIE
  -świetnie, podoba mi się 🙂

 2. Witaj Irko!
  Tak,sporo Istot L. jeszcze nie zdaje sobie sprawy, że już jest w innych warunkach – wszak nie było armagedonu, nikt nie powiesił złych. Więc jest dalej tak jak było, bo nie widzą zmian wokół siebie i w sobie.Czekają na głośną zapowiedź, że już są wyżej.
  Pozdrawiam – M’, Niosąca Błękitny Płomień

  • @ Gabrielu

   chyba, o coś innego mi chodziło, ale może jutro coś wymyślę {ostatni dzień na harce 😉
   teraz ‚idę do Domu 🙂
   pozdrawiam

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s