Twarz Wieczności. Część I. ATOS TU NAH’

Atos Tu Nah'

CZĘŚĆ I z II

 

Ukochane Dzieci Jednego Stwórcy,
który jest wszystkim i poprzez którego jest wszystko.

JA JESTEM ATOS TU NAH’
Logos niezliczonych Galaktyk

Rozszerzanie się Wszechświata postępuje dalej
i w jego centrum planeta Gaia TERRA Xx27 odgrywa znaczącą rolę.

W wieczór przed Czytaniem Światła
(to znaczy Czytania Światła w Wiedniu, w dniu 23.11.2012 roku)
w Ziemi zostały zakotwiczone nowe, dotychczas niewyobrażalne Jakości Światła. Chcę wskazać na to iż w Królestwie Stwórcy zaprawdę o wszystko i o wszystkie dzieci Ludzkie jest zadbane.

Jeszcze nadal bardzo często stajecie zdziwieni i bezwiednie przed sytuacjami gdzie Ludzie zadecydowali inaczej i nie zdecydowali się na Światło. Wielu z Was ma skłonności do tego aby tej Rzeczywistości zaprzeczać, przesuwać ją i odpychać.

To czego nie znosi Wasz wewnętrzny Obraz – a co dotyczy tej Przemiany – to jest to że przed Pomyłkami należącymi do Pomyłek Końca Czasu nie zostaną oszczędzeni nawet Wojownicy Światła, Pracownicy Światła i Istoty Światła „Pierwszej Godziny”.

A więc o wszystko i o wszystkich jest zadbane – nie martwcie się! Teraz i tutaj chcemy się temu dokładnie przyjrzeć albowiem w rozwiązaniu tego Tematu leży powodzenie lub klęska własnego Podniesienia się wielu Ludzi. Podniesienie do Światła Piątego Poziomu Wymiaru Bytu, Wiecznej i Boskiej Rzeczywistości w której Miłość jest decydującą i jedyną Siłą Tworzenia.

Wszystko we Wszechświecie dzieje się jednocześnie – to znaczy TERAZ. Wszystkie Życia które prowadzicie, nawet jeśli teraz nie pojmujecie tego Boskiego Konceptu, to jest to mimo wszystko nieodwołalna Prawda wszystkich Żyć – jednoczesność, to TERAZ.

Tyle ku przypomnieniu abyście mogli teraz rozszerzyć Wasz Horyzont i abyście mogli teraz podnieść Waszą Świadomość do Świetlistych Wyżyn.

Teraz, na poziomie postrzegania obecnej Epoki Ziemi wielu Ludzi zdecydowało się na pozostanie w 3D lub 4D. To chce być doświadczone jedną częścią wielowymiarowej Świadomości którą reprezentujecie. Przemiana, Podniesienie które z datą 21.12.2012 dostaje mocną i uzasadnioną rangę w Historii Ludzkości – nie interesuje tych Ludzi.

To należy CAŁKOWICIE przyjąć i zrozumieć. Przy tym, znaczącym jest że Ci ludzie są szczęśliwi z tego powodu, oni odnajdują Radość „Grze Przemijania” i oni nie chcą dać sobie tego zepsuć przez nikogo. Również i nie przez wysoko motywowanych Pracowników Światła którzy cały czas wskazują na wyjątkową możliwość tej Przemiany. Tak więc teraz przede wszystkim każdy który we wszystkich swoich częściach Istoty wchodzi w Światło powinien z pokora wykonać krok do tyłu i uhonorować wybór Jednostki, tak, ją święcić.

Przy tym pomocne jest to by zrozumieć że każdy Człowiek jest szczęśliwy i zadowolony ze swoim wyborem – nawet jeśli w takim Życiu nie zawsze panuje Pokój. Niepokój panujący w Świecie 3D należy do naturalnego skarbca doświadczeń tego Poziomu Czaso-Przestrzeni i nie ma on już dalej znaczenia.

Pokrótce: każdy Człowiek jest wezwany przez Boga aby zdobywać swoje doświadczenia i nie odpuścić tego wcześniej, aż zostaną one całkowicie wyczerpane. Każdy człowiek wie poprzez swój Wieczny Boski Byt co i kiedy ma uczynić.

Również i ten Błąd musi być celebrowany, również i łzy Cierpienia, tak jak i łzy Radości muszą być wypłakane na niedoskonałym Świecie. Wcześniej nie może i nie będzie od tego człowiek odpuszczał, aby wgrywać się (*zapisywać) w Cykl Śmierci i ponownych Narodzin.

To oznacza:

Obecna Przemiana nie jest jednakowo
atrakcyjną Ofertą dla każdego.

 

To powinno być uwewnętrznione przez wszystkich Niosących Światło tego Czasu – albo chcecie się jeszcze dłużej zatrzymywać przez Rzeczy które Was ostatecznie same zatrzymują i poprzez które zbieracie tylko plon Niezrozumienia u Ludzi którzy inaczej wybrali?

 

O każde Dziecko Stwórcy jest zadbane i każdy kreuje swój poziom doświadczeń według własnej miary i im bliżej człowiek dociera do swojego Boskiego Pochodzenia, tym wyższa jest jego Wibracja i możliwość wejścia w Wibrację Stwórcy.

Doświadczanie Szczęścia dane jest każdej Istocie, tylko ilość doświadczanego Szczęścia jest zmienna i inna jest na 3D niż na 12D.

Zobaczcie więc jedno:

Każdy Człowiek jest we współbrzmieniu ze swoją decyzją i nie chce być przez nikogo „misjonowany” lub „terapeutowany”. Szczęście jest doświadczane w różny sposób i również doświadczane Cierpienie jest aspektem Szczęścia jeśli ktoś zadecydował poprzez Cierpienie wykreować wyjątkowe doświadczenie.

Wszystko dzieje się jednocześnie (*”na raz”) a pomimo tego jest od siebie oddzielone, a mimo to zachodzi na siebie – Zasada Holograficznego Wszechświata. Wszędzie działająca Zasada Stwórcy.

Teraz proszę Cię Jahn w tym miejscu abyś tym Ludziom – którzy tutaj się znaleźli, którzy oddali się Światłu i śledzą te Słowa Prawdy w ich TERAZ-Czasie, gdziekolwiek i kiedykolwiek – opisał Twój sen sprzed Dni, aby odeszły ostatnie wątpliwości, aby nikt nie czuł się pozostawionym i by nikt sam z siebie nie wywyższył się ponad innych Ludzi.

SEN:

Ja przełączam programy telewizyjne i zatrzymuję się na jednym z nich. Starszy, bardzo dobrze wyglądający mężczyzna opowiada o swoim Życiu. Raptem jego twarz zmienia się i przez niego zaczyna przemawiać Stwórca. Te Słowa są pełne Miłości i nie można się nimi nasycić, łzy płyną po moich policzkach, jestem niewymownie wdzięczny że akurat ten program wybrałem i o tej godzinie go włączyłem. Ja myślę w sobie że dokładnie to jest dawane mi w Przesłaniach i że jest to ciągle powtarzane, tylko że tutaj jest to ubrane w inne Słowa i w inny rodzaj Miłości, rodzaj którego bardzo rzadko doświadczyłem. Również i ATOS TU NAH’ wciąż o tym mówi, tak myślę w sobie.

Wtedy widzę siebie na boisku futbolowym. Ja mam podgląd całej tej sceny, podczas gdy jednocześnie nadal „leci” program TV ze Stwórcą. Na skraju boiska siedzi ówczesny mój kolega ze szkoły który z duchowością dotychczas nie miał dużo wspólnego a który czyta pierwsze strony książki PARAMAHANSA YOGANANDA „Autobiografia Jogina” i przy tym dociera dla siebie samego do niesamowitych Rozpoznań. Z ogromną Radością dzieli się tym ze wszystkimi i jego radosne nawoływania nagłaśniane są przez megafony stadionowe dla wszystkich widzów i graczy. Jednak poza mną nie słucha tego nikt. Gra toczy się dalej i gracze są szczęśliwi i debatują właśnie z sędzią o danym momencie Gry. Głośniki pracują dalej lecz nikt nic nie słyszy i każdy pozostaje przy swoich czynnościach.

Ja obserwuję to i rozpoznaję że tylko ja mogę to wszystko ogarnąć i że te sceny wprawdzie toczą się obok siebie i jednocześnie, lecz zupełnie niezależnie od siebie. Na co jeszcze zwracam uwagę to to że wszyscy są szczęśliwi. Gracze którzy o tym wszystkim nie wiedzą, mój kolega szkolny który rozgłasza swoje pierwsze Rozpoznania niczym Wszechwiedzę i ja, który postrzega tą scenę i słyszę mówiącego Stwórcę.

Nad wszystkimi scenami unosi się głęboki Pokój, Słońce świeci i wszyscy są szczęśliwi ze swojego Życia.

Ja przebudzam się i mam uczucie że każe żałowanie iż inni Ludzie wybrali inne doświadczenia jest ze mnie usunięte. Ten stan utrzymuje się do dziś.

Ukochani Bogowie Multiversów,

wraz z tym opisem oczekuję Was w TERAZ jutrzejszego Dnia
– Dnia który objawi nowe Poziomy Przemiany.

JA JESTEM
ATOS TU NAH’

TAN’H IKATO MA TE’H
(Klucz Boskiej Prawdy leży w Tobie)

//To Przesłanie zostało przekazane podczas
Czytania Światła LIVE 23 listopada 2012 roku w Wiedniu (Austria)//

//Patrz również: 02.11.2012 Siła Tęsknoty. PARAMAHANSA YOGANANDA – kliknij tutaj//

www.lichtweltverlag.com
Tłumaczenie: Team TERRA

Nad wszystkimi scenami unosi się głęboki Pokój, Słońce świeci i wszyscy są szczęśliwi ze swojego Życia.

źródło: http://wolnaplaneta.pl

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s