Manuskrypt przetrwania – część 236

11 grudnia 2012,  aisha north

Dziś jest pierwszy dzień reszty twojego życia, jak ktoś kiedyś powiedział, i to jest prawda. Na razie będziecie przechodzić przez usta tego energetycznego wiru, który wiruje coraz szybciej przed Wami. Gdyż dzisiaj jest 11.12.12 lub 12.11.12 jeśli chcecie, dzień przed 12.12.12. Więc przygotujcie się, drodzy, gdyż jesteście przed wejściem w wyżymaczkę na więcej niż jeden sposób. Oczywiście, jest to żartobliwy sposób rozmawiania o tym, co dla wielu będzie punktem zwrotnym ich życia, czy raczej żyć, tutaj. Ale robimy to, aby przypomnieć wam wszystkim, że jest to dzień dla radości i do dokonania oceny, jak daleko zaszliście. Gdyż wasze ślady utrzymują się nadal, i pokrywają one wiele ziemi, i dlatego, potrzebujecie dać sobie cały kredyt na jaki zasługujecie. Gdyż Wy rzeczywiście przeszliście długą drogę. Daleko, daleko dłużej niż być może, możecie wyobrazić, i my mówimy wam, że to już dziś, takabyście wszyscy mogli wziąć pauzę i połączyć się ze swoją przeszłością w jakiś sposób. Gdyż wasza  przeszłość jest tym, co Was tu przyprowadziło, i wasza przeszłość jest tym, co uczyniło waszą przyszłość możliwą. Gdyż jutro, Wasza przyszłość zaczyna się na dobre, więc dzisiaj, dajcie sobie trochę brawa za to, co udało się wam osiągnąć swoim pobytem tutaj na tej planecie.

Gdyż tego, co zrobiliście, nikt nie zrobił wcześniej, i tak też będzie każdego dnia do przodu. Na razie wchodzicie w fazę, która wzywana w waszych sercach przez wiele żywotów. Bo, gdy wejdziecie w wir zmian, wejdziecie w okres odradzający, ten legendarny okres, o którym mówiono tysiące lat. Wy rzeczywiście zrobiliście to moi drodzy, i gdy stoicie na progu jutra to jest odpowiednie salutować sobie za każdy krok podjęły od czasu, gdy weszliście w ludzkie ciało. Gdyż  tych kroków jest tak wiele, a niektóre z nich będą się wydawać, ze poszły w przeciwnym kierunku, niż ten, w którym chcieliście się udać. Ale nie zrobiliście tego. Ponieważ każdy krok podjęły był z ważnego powodu, i nawet jeśli działania, które podjęliście na tej drodze przez wielu będą uznane za surowe, a nawet okrutne, były ważną częścią waszej podróży. Gdyż wy  nie przyszliście tu, aby żyć błogim życiem istnienia po życiu. Przyszliście tu spróbować wszystkiego, nawet najgorszym mikstur, i próbowaliście, drodzy. Gdyż każdy i każda graliście role z całego rejestru. Byliście ciemięzcami jak i uciskanymi, sędziami i karanymi, ofiarami i sprawcami, świętymi i grzesznikami – wszystko zwinięte w jednym. I to jest dokładnie tym, co robiliście przez całą drogę tutaj.

A teraz wszyscy stoicie, podobnie jak w tym, że byliście częścią tej rasy ludzkiej przez eony, i Wy w końcu przychodzicie razem, aby być świadkiem odrodzenia tej samej rasy. Gdyż pojutrze, to co było, będzie pozostawione na uboczu, a jedyną rzeczą, która będzie się liczyła, to jak wybierzecie kreację nowego. Więc mówimy to do was dzisiaj, unieście głowę i stańcie dumni wiedząc, że kimkolwiek jesteście i cokolwiek zrobiliście, teraz lub w poprzednim życiu, jesteście wszyscy zakwalifikowani aby wejść w ten tunel miłości. Gdyż to jest tym, co naprawdę jest. Olbrzymi tunel miłości, obmyje was wszystkich wyczyści i wyśle was na drugi koniec z bardzo nowym spojrzeniem na rzeczy.
Więc smakujcie te chwile, i dziękujcie wszystkim, że jesteście, i wszystkiemu, czym byliście, i przygotujcie się być wziętymi w kochający, może nieco intensywny uścisk tego wiru, który czeka na Was. Dajemy wam te słowa dzisiaj, bo jutro nie będziemy komunikowali się z Wami w taki sam sposób, gdy zostawimy was wszystkich, abyście weszli spokój, który macie wewnątrz w celu przygotowania się do jazdy, do której już dochodzicie. Więc spędźcie trochę czasu dzisiaj, aby podziękować za sposób, w jaki sami doszliście do tych drzwi, a potem, niech odpadnie, a dalej skupcie się na manifestacji swojej przyszłości. Bo to jest zadanie, które czeka na Was, gdy tylko przejdziecie bramę i wejdziecie w ten tunel, a dla wielu, proces ten rozpocznie nawet szybciej niż myślicie. To wszystko na dzisiaj. Życzymy wszystkim Boskiej prędkości i bezpiecznej podróży w najbliższych dniach.

http://aishanorth.wordpress.com/

źródło tłumaczenia: http://2012allabout.blogspot.com/

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s