Jezus: Gdy się obudzicie, mgła zniknie z waszych umysłów

Wielu mówiło o zbliżających się czasach końca, ale naprawdę zbliżacie do czasów początku jako nowego wieku pokoju, harmonii i obfitości dla całej ludzkości, który przychodzi w pole widzenia.

Satysfakcja i zadowolenie, które będą waszym doświadczeniem, gdyż wszystko, co mogłyby przerazić, martwić, lub spowodować jakiegokolwiek cierpienia tylko się rozpuszcza, nie pozostawiając absolutnie żadnego śladu, aby nie przeszkadzać ciągłym stanie wzniosłego spokoju, to z pewnością coś, czego możecie się doczekać.New Age, za którym tęskniliście, już wkrótce zaświta.
Jako że, krótki okres pozostał do obudzenia  wiatrów, to byłoby dobrze rozwiązać wszelkie problemy, które mogły być unikanie, czy może były zbyt mało istotne, abyście zatroszczyli się o nie. Jednakwszystko, co wpada w kategorię utrzymywania urazy, uwłaczający osąd drugiego lub coś nie wybaczonego, nie ważne jak małe lub nieistotne się wydaje, musi być uwolnione. Jeśli pamiętasz to, to musi być uwolnione.

Każdy ma rzeczy, które zostały całkowicie zapomniane, które mogłyby zostać uwolnione, ale jeśli są one naprawdę zapomniane, to są tak dobre, jakby już były uwolnione i wybaczone. Są to tylko małe, irytujące rzeczy, które są sporadycznie zachowane, ponieważ dają człowiekowi poczucie satysfakcji, że jest w porządku, które teraz potrzeba uwolnić, aby oczyścić pola energetyczne – to osoba, która wtargnęła w kolejkę, zajęte Twoje miejsce parkingowe , wykonana nieuzasadniona i nieuprzejma uwaga – małe pozornie nieznaczące chwilowe okoliczności, które jeszcze pamiętacie. Pozwólcie im odejść.
W czasie nadchodzenia waszego przebudzenia nie pozwólcie sobie na przewidywania, zastanawianie się, jak to wszystko się rozegra, odwracające waszą uwagę od trzymania waszego światła wysoko, i zamiaru, że wszyscy angażują się w boskim polu energii. To pole zbiera wszystkie indywidualne intencje, aby dzielić się współodczuwaniem, przebaczeniem, akceptacją i miłością na całym świecie, w sobie, gdzie wielka intensyfikacja tego zamiaru nastąpi tak, że nikt nie będzie w stanie pozostać nieświadomym potężnej obecności wpływającej na niego ogromnym poczuciem spokoju, akceptacji, i oczywiście miłości.
Ilekroć jest to możliwe, dobrze jest połączyć się w grupach, aby medytować w tym samym czasie – nie musicie być fizycznie obecni ze sobą tak długo, jak macie wspólne intencje – kontynuować wzmacnianie procesu Przebudzenia dla samej planety i wszystkich czujących istot, których życie ona wspiera. Zamierzcie żeby Miłość przeniknęła serca tych najbardziej stanowczo przeciwnych zasadniczym zmianom, które dzieją się na świecie. Jest bardzo skuteczne robienie tego, a część z nich będzie najbardziej zdecydowanie mieć przemiany serca, nawet na tak późnym etapie waszej zbiorowej ewolucji duchowej, ponieważ, z Bogiem wszystkie rzeczy są możliwe.

Światło, które świeci się od tak wielu z was i z samej planety, jest bardzo piękne, a wzrasta w jasności i intensywności, z każdym dniem, bo czas spędzany na modlitwie i medytacji na całym świecie rośnie, i coraz bardziej ludzkość odczuwa nieodpartą chęć do rozwijania swoich duchowych aspektów. Kochająca intencja, którą tak wielu z was wyraża i która pomogła Wam zestroić siebie z boskim polem miłości, która otacza Ziemię, wzmocniła waszą integrację z tym polem, tak, że ma wpływ na każdego na planecie najbardziej pozytywnie.

Poziom energii potrzebnej, aby obudzić was z letargu przez całe eony niemal został osiągnięty, a kiedy zostanie osiągnięty, ponieważ wkrótce będzie, to będzie niemożliwe, aby trzymać się dłużej stanu snu, który spowodował dla was tyle cierpienia i zamieszania.

Gdy się obudzicie, mgła zniknie z waszych umysłów, Wasza wizja, wasza świadomość będzie krystalicznie czysta, i wróciliście do Domu i do rozpoznania, kim naprawdę jesteście: idealnymi dziećmi Boga, którego miłość do Was nie zna granic .

Wasz kochający brat, Jezus.
Channeler: John Smallman
12 grudnia 2012
http://wp.me/p1B8dY-9I

źródło tłumaczenia: http://2012allabout.blogspot.com/

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s