Twarz Wieczności. Część II. ATOS TU

CZĘŚĆ II z II
Stosujcie Klucz Wszechwiedzy!
Ja Jestem ATOS TU NAH’ I ze mną przybyła na Ziemię wielka Świta Światła. To są Rodziny, Wasza Wieczna Rodzina która mi towarzyszy, abyście teraz mogli doświadczyć tej Jedności. Tak więc otwórzcie Wasze Serca, pozostawcie wszystkie „środki ostrożności”, teraz możecie uzyskać uzdrowienie na Duchu, Ciele i Duszy.

 

Zanurzcie się w kochającej obecności Waszych Rodzin ze Światła, które chcą teraz dla Was przyszykować Prezent Uzdrowienia. Wy jesteście świadomymi siebie bogami i świadomi Siły Waszego Samo-Upoważnienia którą sami dla siebie zarządzacie mogąc przyjąć lub odrzucić Boskie Światło – również tutaj i TERAZ!
Więc bądźcie gotowi, odetchnijcie głęboko i oddajcie się Niebu które teraz rozchodzi się pośród Was: Światło, Bycie-Przyjętym i Miłość. Rozpoczyna się praca na Waszych Ciałach Energetycznych. UFAJCIE i ROZKOSZUJCIE SIĘ.

Teraz chcemy poświęcić uwagę temu Światu i Ludziom którzy są częścią tego Świata. Łaska Stwórcy jest wszechobecna i ta Rzeczywistość powoduje Realność.

Trębacze Nieba ogłaszają Nowy Czas, lecz pomimo tego dla wielu pozostają niesłyszalni. To, że jest to część Waszych indywidualnych Umów – to już wiecie. Dlatego ten Czas należy świętować w Radości i Wdzięczności – nawet jeśli przy tych wyładowaniach które będą teraz oczywiste nie zawsze jest Wam do świętowania.
Wielkim Wyzwaniem dla pojedynczego Człowieka w nadchodzących tygodniach jest to, aby bez Strachu wyjść naprzeciw wszystkim zmianom, wszystkim Sztormom tego Czasu! Tylko przez Strach drzwi do niżej wibrujących Poziomów Bytu pozostają otwarte, ponieważ Strach blokuje każde Podniesienie, każdą pełną Światła Energię i Ewolucję Człowieka do Światła.

Wyładowania które mogą ponownie pozwolić Wam „wątpić” stoją przed Wami i dokładnie temu należy wyjść naprzeciw ze spokojem a przede wszystkim w głębokim Zaufaniu do Stwórcy.

Wielu Ludzi ma skłonności do zbaczania w niepewność i w Strach już przy najmniejszych zmianach lub „problemach”.

Rozwińcie się do Kapitanów Waszego Życia którzy odpowiednio, zdecydowanie ale przede wszystkim nieustraszenie wychodzą naprzeciw każdej niepogodzie, stojąc na mostku kapitańskim własnego Życia.
Ta Mistrzowska Jakość jest teraz od Was wymagana, abyście mogli rozróżniać Ziarno od Plew i abyście nie dali się odciągnąć przez nikogo i przez nic od Decyzji Podniesienia się do Światła.
Jest ważnym aby Wam o tym dziś przypomnieć, albowiem Wielkie Koło Czasu tego Świata porusza się do swojego Końca w sposób NIEUNIKNIONY.
To przynosi ze sobą wielkie i wyjątkowe tego rodzaju wydarzenia:

1. Zmniejszanie się Pola Magnetycznego Ziemi aż do Punktu w którym Pola (*Bieguny) zamienią się miejscami. Ten Proces jest już w toku i wkrótce osiągnie – widoczną dla wszystkich Ludzi – Rzeczywistość.

Również i tutaj należy pozostać w głębokim Zaufaniu do Stwórcy albowiem powstanie Nowy Świat, przy czym Stary Świat NIE zostanie zniszczony. Wszystkie Lęki Ludzi które są związane z Procesami zmniejszania się Pola Magnetycznego Ziemi – poprzez przyjmowanie że przez to planeta straci ochronę przed Kosmiczną Energią – są nieuzasadnione i nietrafne.

Pomimo tego że tak zwane „przebiegunowanie” może wszystko zmienić i czyni to już teraz (zmiany klimatu!), w „GODZINIE ZERO” – w Momencie kiedy przestanie działać Pole Magnetyczne Ziemi – będzie zarządzona w tym Momencie przez Duchowe Hierarchie „Super-Przestrzeń”, tak że w czasie przebiegunowania zostanie utrzymana każda ochrona dla podnoszącej się planety. Możecie odrzucić wszystkie scenariusze Końca Świata, chyba że sami sobie wykreujecie Rzeczywistość w której Przemiana tej Ziemi powtórzy się w niszczący sposób. Również i tutaj obowiązuje: to Wy jesteście upoważnionymi Twórcami Waszej Rzeczywistości.

Tak więc co czyni teraz tą różnicę? Dlaczego te Procesy w Czasie są do siebie porównywalne, a jednak efekty ich działania się różnią?
2. Częstotliwość Świadomości Chrystusowej 13Hz będzie teraz osiągalna dla Ludzi. To oznacza że Świadomość Chrystusowa przebija się i zaczyna otwierać Serca Ludzi. W dotychczas nieosiągalny sposób. W ten sposób jest osiągnięty zupełnie nowy Poziom Drgań. Energia Miłości dopływa do każdego Człowieka który w odpowiednim momencie pozostawi swoje „mechanizmy ochronne” na podstawie swojej Siły Rozróżniania. Także i sama planeta zaczyna żyć w nowej i wyższej Wibracji oraz zostanie wyjustowana na częstotliwość Świadomości Chrystusowej 13Hz.

Już tylko dlatego ta Przemiana – która wszystko zmieni i nie pozostawi kamienia na kamieniu – dla wszystkich tych którzy się Podnoszą będzie najszczęśliwszym i pełnym Pokoju kosmicznym wydarzeniem jakie kiedykolwiek oni widzieli.

I Ludzka Twarz wiele już widziała i Przebudzona Świadomość Człowieka zna Tworzenie bardzo dobrze.
Wy musicie wiedzieć, że jesteście małą Liczbą, małym Zastępem Istot Anielskich które zostały dopuszczone do Życia na Ziemi albo do Poziomów Bytu podobnych do Ziemi.

Już sam ten Fakt – który dotyczy Waszej faktycznej Pozycji w bezmiarze Tworzenia – musiałby u Was wszystkich doprowadzić wszystkie „dzwony do dzwonienia”. Te około 300 ucieleśnień które przeciętnie Istota przechodzi na Ziemi jeszcze zanim osiągnie ukończenie i Oświecenie, upoważnia ukończonego Człowieka do tego aby mógł przekroczyć wszystkie Bramy Światła w całym Tworzeniu jeśli jest to odpowiednie. Karta Wejściową jest Wasza ludzka twarz z którą podróżujecie poprzez Wieczność i poprzez którą możecie się manifestować. Wasze doświadczenia są wyjątkowe i tak każdy z Was po wykonanej pracy będzie honorowany w wyjątkowy sposób. Jesteście również rozpoznawalni poprzez specjalne Wzorce Światła, którym każdy region i każda świadoma kultura Światła wychodzą naprzeciw z oddaniem i z wielkim szacunkiem.

A więc bądźcie świadomi KIM jesteście i na jaką zdecydowaliście się Służbę – we współbrzmieniu ze Stwórcą.
Na zakończenie tego Przesłania powrócimy teraz do tej Ziemi. Oddamy się jeszcze raz Tematom, które Was powstrzymują i blokują Wasz Lot do Światła:

a. Niewiedza b. Strach c. świadoma Decyzja tego, że wybrało się inaczej

aa. Niewiedza może być odłożona przez to że poprosi się o rozpoznanie swoją Rodzinę ze Światła i Stwórcę. Proszę czyńcie to zawsze jeśli nie wiecie co dalej!

bb. Strach można odłożyć jeśli cały czas pozostajecie związani ze Światłem, jeśli pozwolicie cyrkulować Energii Świadomości Chrystusowej Bezwarunkowej Miłości poprzez Wasze Ciała – przez to, że o to poprosicie.

cc. Tych którzy wybrali inaczej obowiązuje: odczuwać Szacunek, Pokój, Miłość i PUŚCIĆ.
Albowiem wiedzcie iż:

Każdy Człowiek sam kuje swoje Szczęście, również i wtedy gdy przy tym przekuwaniu doświadcza oparzeń i Cierpienia.

Ukochane Dzieci Stwórcy!

Szybkimi krokami zbliża się Koniec Epoki w Czasie.

Wielkie zostało Wam ogłoszone, Wielkie jest w toku, jeszcze większe stoi przed Wami.

Wiedzcie że zawsze jesteście pod Opieką Stwórcy. Cały czas jesteście otoczeni przez tysiące Niebiańskich Towarzyszy, którzy wypełniają wszystko to co Wy dla siebie postanowicie.

Wy jesteście Twórcami wielu Światów, jednak przede wszystkim jesteście Twórcami Waszej TEJ Rzeczywistości. Anioły, Wasza Rodzina i Wasze TERAZ uwolnione DNA oczekują Waszych Zarządzeń, albowiem to co było do dziś niemożliwym ciśnie się teraz do Rzeczywistości.
„Berło Władzy”, „Berło Siły Tworzenia” zostało Ci przekazane. Proszę tylko o jedno, abyś tego Berła używał mądrze i dla Dobra wszystkich.
Stwórca jest przy Tobie, dziś i wszystkie Czasy.

Moi Towarzysze i Ja, ten który Jest Życiem i Nieskończonością, nie odstępujemy ani kroku od Ciebie.

Puść się i w Dobroci Stwórcy zostaniesz złapany (*przechwycony).

Ludzkość stoi pod Ochroną Wszechmocnego i My wszyscy Jesteśmy Służącymi Pana.

 

PUŚĆ SIĘ*. My oczekujemy Ciebie, Ukochane Dziecko.

 

ATOS TU NAH’

/*tu w znaczeniu: „puścić się, bez trzymania się, rzucić się swobodnie” S&S/
//To Przesłanie zostało przekazane podczas Czytania Światła LIVE 23 listopada 2012 roku w Wiedniu (Austria)//
//Patrz również: 10.12.2012 Twarz Wieczności. Część I. ATOS TU NAH’ (live) – kliknij tutaj//
www.lichtweltverlag.com Tłumaczenie: Team TERRA
Jesteście również rozpoznawalni poprzez specjalne Wzorce Światła którym każdy region i każda świadoma kultura Światła wychodzą naprzeciw z oddaniem i z wielkim szacunkiem.

źródło: http://wolnaplaneta.pl

Reklamy

5 comments on “Twarz Wieczności. Część II. ATOS TU

 1. Witajcie!
  Słyszałam o wieku Chrystusowym. Także o 33 – jako numerologicznej liczbie mistrzowskiej, związanej ze „służbą” w Świadomości Chrystusowej.
  Mnie się wydaje, że częstotliwość ta jest różna dla każdej Istoty w drodze i zależy tylko od jej świadomości. Nie ma jakiejś jednej określonej wartości
  Pozdrawiam – M’, Niosąca Błękitny Płomień

  • Gabrielo
   „Niosąca Błękitny Płomień” -a ja, brałem Ciebie za ‚Onego
   proszę, wybacz moje gapiostwo

   @konserva
   ps. mnie tam średnio interesuje (na dzisiaj) „co mam pod maską” -cztery ‚gary czy ‚V8,
   ważne, żeby żarło tak jak lubię 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s