PRZESŁANIE NADZIEI

Przekaz z dnia 13.12.2012

Rozliczne energie, które spływają na Ziemię, tworzą Wam wielkie zamieszanie, szczególnie kiedy jesteście otwarci na świat zewnętrzny, a mniej patrzycie przez pryzmat własnego serca. Odchodzą stąd istoty, których w ich ogromie całe rzesze karmiliście, nie tylko poprzez kościoły, ale i zagubienie w świadomości swojej. Drogie Dzieci moje, udaremniliście wielkie knowania zagarnięcia waszego świata na kolejne ogromne koło doświadczeń waszych. Szykowane Wam pułapki rozszyfrowaliście poprzez proste posłużenie się czuciem i mocą miłości serca. Utrudniło to wejścia do szykowanych Wam światów, zwanych czasoprzestrzeniami, w które byliście wabieni i które nadal stoją otworem, aby mogły w nich zamieszkać istoty ludzkie, oddając się jako trzoda, jako owieczki do strzyżenia, poprzez pozbawianie się boskiej energii waszej.

Przebudzenie, które w Was następuje, uruchomiło dostateczną ilość miłości, która już zneutralizowała wiele zamiarów i możliwości totalnej ingerencji w Wasz świat. Daliście odpór swoją świadomością, poprzez wysłanie czystej miłości do każdego stworzenia. Jesteście z każdego stworzenia, tak jak każde stworzenie w całym kosmosie jest z Was. Przyjęliście drogę odnowicieli całego wszechświata, jesteście duszami z energii ducha ludzkiego, który zrodził się z przeniknięcia esencją wszystkich istot całego wszechświata. Jesteście delegowanymi mistrzami, którzy zeszli tu, aby przynieść ratunek dla całego wszechświata. Poprzez samozanurzenie w największych odmętach”piekła” iluzji, potwierdziliście gotowość swoją do wyjścia z „dna”. Rozpoczęliście super metamorfozę wielkiej przemiany z uciemiężonego człowieka w istotę boską, Synów i Córki Boga, stając się świadomymi kreatorami nie tylko świata Ziemi, lecz niosącymi pomoc dla wszystkich wymiarów boskiej egzystencji. Wasza wielowymiarowość pozwala na zaistnienie w tych światach, niosąc nie tylko przesłanie nadziei, ale swą boską mocą i swoim przykładem przemiany, niesiecie korekty i ratunek dla barw wielu światów.

To prawda, jesteście na obraz i podobieństwo Boga, tego przesłania nie rozumieliście. Jesteście moją najaktywniejszą kreacją, która teraz jest gotowa przyjąć odpowiedzialność za swe możliwości i za swe zrodzenie, odnowienie w całej gamie doświadczeń we wszystkich jej barwach. Teraz staliście się jeszcze bardziej bogatsi, jeszcze bardziej potężni niż kiedykolwiek żeście byli.

Tego przesłania nie obróćcie w samozachwyt. Praca wasza na Ziemi trwa, nikt za nikogo nie dopełni egzaminu, który sami daliście sobie. To dopełnienie, to praca okresu przejściowego i od Was samych zależy jak długo to potrwa. Pierwsze koty za płoty. Dalsza praca następnych z Was da impuls i przeniknięcie dla reszty ludzkości. Każdy daje sobie tyle doświadczeń ile potrzebuje. Nie naciskajcie nikogo. Poprzez pracę samemu z sobą, więcej możecie dokonać, niż się Wam wydaje. Nic więcej już nie potrzeba. Kolejne takie przejście dla dusz niegotowych nastąpi za następnych milion lat ziemskich. Dusze, które zechcą zaniechać pracy nad sobą, doświadczyć „słodyczy” życia w iluzji, będą mogły inkarnować, lecz w innych światach dla Was stworzonych.

Niewielu z Was potrafi sobie wyobrazić jak wielkie zmiany już dokonały się. Świat zewnętrzny to proces ich zaistnienia. Połączcie się ze Źródłem w Was, każdy z Was ma je aktywne, jesteście z nim zsynchronizowani. Odbudujcie swoją świadomość, szukając wewnątrz siebie, to już tam jest. To prawda o tym, KIM JESTEŚCIE, kim jest Istota, z którą jesteście świadomą jednością. Połączenie to da Wam nie tylko odnowienie świadomości, ale da również zakończenie i przejście, które tam jest indywidualne dla każdego.

Nie ma potrzeby otwierać się na energie z zewnątrz, wiążące Was często, kiedy w sercach sami macie najpotężniejszą energię we wszechświecie. To MIŁOŚĆ, którą potraficie tworzyć w nieskończoność, tak jak i Wy jesteście nieskończeni. Kocham Was, Kocham Wasze podążanie, Kocham wszystko czym jesteście. Jesteście wszystkim i JAM JEST wszystkim.

JAM JEST Bogiem Wszechmogącym

źródło: http://prawdaserca.pl/

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s