Stopienie się Nieba i Ziemi

.

Ukochani, jest to czas stopienia się Nieba i Ziemi.  Jest to czas, kiedy życie staje się cykliczne, kompletne i wypełnione Miłością.  Jest to czas, kiedy radość, którą jesteście, wypełnia was tak bardzo, że wylewa się ona z waszego serca i stwarza wasze otoczenie, które możecie ujrzeć jako piękne i wypełnione świetlistymi właściwościami Boga, którym jesteście.

Jest to czas, kiedy dochodzicie do końca linearnej ścieżki.  Właśnie teraz macie zacząć pojmować, ogarniać i rozpoznawać, ukochani, że wszelkie podziały znikają, i że poczujecie tę prawdę Miłości jako waszą prawdziwą rzeczywistość w takiej pełni, iż stanie się ona jedynym przekonaniem waszego serca i w ten sposób znajdzie również odzwierciedlenie na zewnątrz, jako wasz świat.

O nadchodzących czasach często mówi się jako o końcu czasu.  To dlatego, że czas stworzony został przez mały umysł, a teraz nadszedł czas serca.  Wszystkie drogi, jakimi ku mnie sięgaliście albo sięgaliście na zewnątrz siebie poszukując wskazówek, powrócą do domu by zagnieździć się w waszym własnym sercu, aby rozpoznać, że Wszystko Czym Jestem jest tutaj, jest wasze, jest prawdą waszego istnienia.  Wasze serce zawsze wskazuje wam prawdę.

Jest to czas, aby poczuć tę radość, która was wypełnia i aby poćwiczyć jak żyje się w świecie, który jest połączeniem Nieba i Ziemi – a jest to najcudowniejsza wizja tego, czym może być świat przejawiony, umiłowani, jako wasz stwórczy duch, jako wasze rozkwitające serca, jako wasza wiara i wasza radość, wasze oddanie, wasza Miłość i wasze piękno wyrażone na tak wiele doskonałych sposobów.

Jest to czas stopienia się Nieba i Ziemi, i dlatego właśnie na tym połączeniu, na tym mariażu ma się skupić wasza uwaga.  Świadomie kroczcie w duchu i żyjcie z serca, w pełni i całkowicie, będąc częścią tej Miłości, która śpiewa w całej waszej istocie jako jedność wszystkiego. Gdy to czujecie, gdy doświadczacie tego nieskończonego dobra, tej nieograniczonej obfitości… gdy czujecie to, co wie wasze serce i jesteście otwarci na jego przewodnictwo, odnajdziecie wówczas nowy świat, który tworzy się właśnie tutaj, właśnie teraz i natychmiast – jako zewnętrzne przedstawienie i odmalowanie waszej Miłości.

Każdego dnia dostrajajcie się do tego połączenia Nieba i Ziemi i wyczuwajcie je swym sercem, gdy patrzycie na świat.  Najdrożsi, wykroczcie poza stare osądy ego, aż wczujecie się w prawdę tego ducha jedności, gdy dotknie was on do samej głębi.  Ten dotyk jest oddźwiękiem budzenia się teraz prawdy waszej istoty i tylko w ten sposób może narodzić się świat, który tu stwarzacie.  Wy, moi ukochani, jesteście jego reprezentantami.

Wy jesteście czynnikiem sprawczym tej przemiany, która przychodzi poprzez to, w co wierzy wasze serce, poprzez zmianę waszej uwagi, która skupia się na źródłach waszej radości.  Przemiana ta rodzi się z waszej wdzięczności, jest powoływana do istnienia w tej komunii Miłości, w której ja mówię do was i poprzez was jako wszystko co istnieje.

Kiedy przebudzicie się i ujrzycie piękno Boga, które jest prawdą waszego istnienia, które jest radością nieoddzielną od waszej natury… kiedy rozpoznacie waszą esencję i naturę jako całkowitą stwórczą moc życia – wtedy Światło przepłynie przez was stwarzając zjednoczony świat, doskonałość Nieba wyrażoną jako wasz świat.  Do tego punktu właśnie dochodzimy…

A zatem, ukochani, powróćcie do swego serca i odnajdźcie tam Mnie – nie gdzieś na zewnątrz siebie, pośród jakiejś innej wibracji, ale tutaj, w radości i chwale tej Miłości, która żyje sama z siebie jako wasza najgłębsza istota i która wybuchnie swym życiem, gdy wasze przepełnione radością serce obejmie całe piękno i dobro tej chwili.

Kiedy czujecie, że stary świat wdziera się w wasze życie, powróćcie do swego serca i odpocznijcie tu chwilę.  Pozostańcie tu aż poczujecie prawdę Boga żywego w sobie i moc Miłości, która przynosi nieskończone dobro, którym Ja Jestem, a które przejawia się w tak piękny sposób jako wy sami.  A potem idźcie naprzód, żyjąc jako Niebo, jako piękno Miłości, i niech każdy krok będzie zamanifestowaniem się przed wami doskonałej drogi Światła.  Jest ona żywa w chwili, kiedy nią podążacie.  Jest nektarem Stworzenia, sycącym was w doskonały sposób.  Jest to już nie zaufanie, ale absolutna pewność, że promienna wspaniałość bezgranicznego dobra jest wasza i macie jedynie w nią teraz wejść.

To w porządku, jeśli się wahacie.  Wizja starego świata był silna i niekiedy wciąż do was przywiera. Ale Ja proszę was, abyście poczuli rzeczywistość swego serca, abyście rozpoznali miejsce naszego spotkania w centrum waszej istoty i abyście pozwolili podnieść się waszej radości, skrzydłom waszego serca się rozwinąć, a sobie samym świętować wasze istnienie.  Chwała Niebios jest wasza właśnie tutaj, jako wasz świat.

Jest to ostateczne połączenie Nieba i Ziemi, a wy jesteście w miejscu, gdzie się one stapiają.  Wasze serce jest alchemicznym laboratorium, w którym śmiecie waszego opartego na ego życia zamieniają się w złoto, a wspaniałość Kreacji staje się oczywista – i jasnym staje się, że każde drogocenne serce może nią żyć, a każda świadomość może skupić się na prawdzie, iż jedynie Miłość jest Rzeczywista.

Im bardziej będziecie w stanie tak żyć, tym więcej Nieba ujrzycie na Ziemi… i tym szybciej rzeczywistość starego świata rozpuści się i wasze doświadczanie życia stanie się pięknem i nieskończoną Miłością. Ze wszech miar warto, moi ukochani, dokonywać wyborów z serca, i oddawać się odczuwaniu nieskończonej rozkoszy Mojej stwórczej jaźni, która jest w was w pełni żywa i wita każdą chwilę z ekstazą, w głębokiej celebracji daru tej chwili i przeżywaniu łączenia się Nieba i Ziemi.

Tym połączeniem, moi ukochani, jesteście wy.  W was się ono wydarza, wasze zaś serca wypromieniowują i wyrażają to połączenie w świecie jako Niebo na Ziemi.  Pomagajcie sobie nawzajem poczuć tę prawdę niekończącej się niespodzianki i nieograniczonej Miłości, prawdę o tym, że doznajecie wsparcia i opieki, i łączycie się z tym, co jest święte, dobre i doskonałe…z Miłością.

W tej chwili… zatrzymajcie się i poczujcie to, właśnie tutaj – to, co wydarza się w waszym sercu… wydarza się połączenie tego, co kiedyś uznawało się za oddzielone, a zjednoczona prawda Miłości przychodzi spocząć właśnie tu, w waszym sercu… aż poczujecie, że jest to Rzeczywistość, jaką żyjecie. Odtąd każdy krok będzie was wieść ku temu, aby nią żyć i dzielić się nią z każdą drogocenną istotą, gdyż ujrzycie prawdę każdego serca niezależnie od tego, co pokazuje sobą ego.  Tylko w ten sposób możecie najdrożsi, doznać tego połączenia się Nieba i Ziemi.

Jest to czas wielkiej przemiany i nieporównywalnej z niczym sposobności na tym świecie, i jeśli rzeczy nie działają tak jak kiedyś, pojawia się szczelina, otwarcie, które pozwala wam uznać prawdę o tym Świetle, tę szczodrość, tę słodką pieśń życia, ten refren Miłości jako mocy Tworzenia i waszego serca jako jej instrumentu.

Wasze serca i wasza świadomość stwarzają ten świat, a każde z was, które odczuwa tę zmianę, stanowi część, która utrzymuje tę wizję połączenia się Nieba i Ziemi – zatem to, co uznawaliście kiedyś za oddzielone (świat, indywidualność, ego), może w końcu poczuć, że jest spełnione i kompletne jako część kręgu Miłości.

Kiedy postanawiacie żyć w tym współbrzmieniu, wiedząc, że tym właśnie jesteście, i czując, jak rozpościera się ono przed wami, życie je otuli i połączy inne serca i położy kres podziałowi, kres władzy małego umysłu.  Ten rezonans obejmie wszystko żyjącym sercem czystej bezwarunkowej Miłości. ‘Bezwarunkowa’ oznacza Miłość bez osądzania, bez przyjmowania czegokolwiek w zamian.  Oznacza to kochanie czegokolwiek, co pojawia się przed wami, ponieważ wtedy Bóg spotyka Boga.  Każda myśl o podziale, każdy osąd na dowolny temat może zostać przyjęty przez serce i przetransformowany w Miłość, abyście pozostali jako Bóg, który kocha Boga, jako jedyny wyraz radości.

Wy jesteście Moimi rękami i Moim sercem, kochani, a ja wzywam was, abyście objęli ten świat, przeskoczyli ego wchodząc w Boską świadomość i poczuli, jak przekonania waszego serca stają się tym przepięknym światem, który stanowi nareszcie połączenie się Nieba i Ziemi.

******

Ukochani, jeszcze powiem wam coś na temat przewodnictwa.  Czas już, abyście przestali szukać na zewnątrz siebie, lecz zamiast tego poczuli Moją obecność właśnie tutaj, jako prawdę swojego serca.  To czas, by przywieść wszystkie sprawy do jedności, czas by poczuć, że sami jesteście połączeni jako Miłość, czas by ujrzeć świat jako przedłużenie waszego piękna, a ludzkość jako czyste serce Boga.  Jesteście nieopisanymi, nieskończonymi istotami, uczynionymi z bezgranicznej substancji i istoty Miłości. Jesteście częścią wszystkich rzeczy, a one są częścią was.  Jesteście czystą ekspresją Mojej Miłości. Wyłaniają się teraz wszelkie sposoby, na jakie Miłość uwalnia wszelkie bariery, zaś wy jesteście nieustannym, wspaniałym świętem Miłości, eksplodującej w swym pięknie i manifestującej się jako życie – bogate, wieloaspektowe, o nieskończonej głębi i zaiste nieskończonych możliwościach.

Jesteście Bożą kreatywnością.  Już czas, abyście uczynili krok w doskonałość.

Przekazali Yael i Doug Powell, 29 października 2012

© 2012 www.circleoflight.net

http://lightworkers.org/channeling/172707/blending-heaven-and-earth

Przetłumaczyła wika

źródło: http://krystal28.wordpress.com/

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s