Arkturianie: Logiczny umysł ludzki

Pozdrowienia moi drodzy, jesteśmy Arkturianami i przychodzimy prowadzić i wspierać wszystkich w tym czasie głównego rozwijania energii nowej ziemi na planecie ziemi. Wiele się zmienia na poziomie komórkowym w waszym ludzkim pojeździe i to jest widoczne dla Was w refleksjach, które są waszymi doświadczeniami życiowymi człowieka. Jesteśmy tutaj, aby radzić wam w szczególności na temat zmian w ludzkim pojeździe oraz w jaki sposób mogą być one interpretowane w tym czasie w waszym ludzkim doświadczeniu życiowym.

Planeta Ziemia jest obsypana częstotliwościami wysokich energii i wielu z was jest w stanie to poczuć na głębokim poziomie. Tu podwyższenie częstotliwości jest po to, aby umożliwić energiom nowej ziemi być w pełni zakotwiczonym nie tylko do planety ziemi, ale także do ludzkiego pojazdu, przez który doświadczacie tej planety. Jest to zmiana, która doprowadza wielu do punktu kwestionowania poczytalności bo jest uaktualnieniem jak żadne inne.

Wyjaśnijmy dokładniej, abyście mogli uzyskać dalszą jasność widzenia. Wielu z was trzyma się głęboko sposobów starej ziemi i my mówimy, że to wpływa na wasz poziom energii i waszą sygnaturę energii. Żyjąc nadal w paradygmacie starego świata zobaczycie, że poziom waszej energii zaczyna nurkować, gdyż energie nowej ziemi proszą o pielęgnowanie JAŹNI, proszą, aby stać się bardziej świadomym tego, jak człowiek przetwarza informacje. Wielu nie uznaje tego i wraca do logicznego umysłu, logiczny umysł nie może przetwarzać informacji, które przychodzą w nowych częstotliwościach do poziomu, na którym serce może, gdyż te częstotliwości właśnie harmonizują z sercem. Serce jest siedzibą Miłości w ludziach, jest siedzibą Duszy i Miłości, która jest wlewana na i do całej planety Ziemi i dociera tego obszaru twojej Istoty. To jest skokowo startująca Miłość, którą Jesteście w Prawdzie, rozumiecie naszą analogię? Czy rozumiecie, nasze słowa?

Ludzki pojazd odmawiał jego źródłom paliwa przez eony, paliwem do doświadczenia ludzkiego życia jest Miłość moi drodzy i jeszcze Miłość jest tym, czego was nauczono, aby zaprzeczać JAŹNI i widzimy wielu, którzy są w strachu, aby pozwolić Miłości wejść w ich ludzkie doświadczenie życia. Jest to w Prawdzie Tym, Kim Jesteście, to jest to, z czego WY jesteście stworzeni i to jest częstotliwość, z której całe stworzenie powstaje. A jednak zaprzeczacie temu sami sobie i pytamy dlaczego? Pytamy, dlaczego chcecie odmówić sobie pożywienia w tym czasie głównej transformacji całej i na ziemi.

Wyjaśnijmy, dlaczego chcecie zaprzeczać JAŹNI, gdyż nauczania pokazują nam wyraźnie, ale my nie jesteśmy w ludzkiej postaci, i my w pełni doceniamy i uznajemy trudności, które leżą w akceptacji PRAWDY w tym czasie. Logiczny umysł ludzki jest mącicielem pokoju jeśli rozumiecie to nasze określenie. Jest to łotrowski element, który będzie przekonywać JAŹŃ, że wszystko jest tylko snem i wszystko jest jednak złożone. Ludzkie serce jest organem transformacji, jest organem, który zasila ludzki pojazd. Jeśli serce przestaje bić, ludzki pojazd ginie i pytamy, dlaczego byłoby tak, gdyby nie było takie ważne miejsce w pojeździe. To jest wasz „silnik”, to jest to, co napędza ludzki pojazd i jest tym, co napędza ludzkie doświadczenie życia. Pytamy, jak to jest możliwe „kierowanie” swoim ludzkim pojazdem, jeżeli nie serwisujesz silnika? Czy rozumiecie naszą analogię? Czy rozumiecie nasze wytyczne?

Wielu opada w wibracji, ponieważ tylko wierzą informacjom, które są prezentowane w rzeczywistości 3D, nie pozwalając sercu przetwarzać częstotliwości i Odczuwać Prawdy wrzucacie swoje ludzkie doświadczenie życia w tym czasie do poważnego chaos
u. Częstotliwości próbują zrównoważyć ludzki pojazd ale WY wyrzucacie JAŹŃ z równowagi przez tylko stosowanie logiki ludzkiego mózgu. Wyjaśnijmy dalej. Serce jest siedzibą Waszej duszy, DUSZA jest połączeniem do wszechświata, to jest połączenie, które macie z ludzkiej postaci do DUSZY, którą jesteście w Prawdzie. Logiczny mózg przyszedł z ludzkim pojazdem, i jego celem jest poczucie ludzkiego doświadczenia życia z punktu widzenia ludzkiego ciała.Nigdy nie był zaprojektowany do pracy samodzielnie bez wytycznych ze strony serca. Ci, którzy szukali ograniczenia i powstrzymania ludzkiej rasy szybko zdali sobie sprawę, że, gdy oddzielić logiczny mózg z kosmosu serca pozwoli ludzkiemu pojazdowi wyjść z równowagi do punktu odłączenia od Wszystkiego. To jest wyzwanie, przed którym ludzkość teraz stoi, drodzy, aby znaleźć równowagę i doprowadzić ludzki pojazd znów na powrót do równowagi.Ludzki pojazd, który polega całkowicie na logice i nie przetwarza przez serce jest podobny do samochodu, który jedzie bez kierowcy. Ten samochód zjedzie z drogi, nie jest w stanie zawrócić sam i reagować na warunki drogowe i skończy być może katastrofą wzdłuż drogi. Czy rozumiecie, kochani nasze analogie? Czy rozumiecie znaczenie przestrzeni serca?

To, czego nauczono was w waszej ludzkiej postaci, zostało zaprojektowane, aby pomóc logicznemu mózgowi przejąć funkcje serca i zakłócać ludzkie doświadczenia życiowe w celu utrzymania serca bez funkcjonowania w ogóle. To zapobiegło w ten sposób utrzymaniu równowagi i klarowności wizji. Wtedy było możliwe ukrycie Prawdy na oczach ludzkiej rasy,
 która była w istocie ślepa na wszystko, widzicie to, drodzy?

To, co teraz omiata całą planetę Ziemia, pomaga rozpuścić utrzymanie logicznego ludzkiego mózgu i pomaga stymulować serce , aby równowaga byłą znów osiągalna i możliwa. Jednak wielu wpada w zakłócenia, które zostały stworzone dla ludzkiego logicznego umysłu, wierzącego, że  proces musi być logiczny. Serce nie zna logiki, gdyż Miłość nie zna logiki drodzy, MIŁOŚĆ TYLKO JEST i to jest teraz ta wibracja, która szuka rozpuszczenia ciężkich łańcuchów, które zostały umieszczone wokół ludzkiego doświadczenia życia tu na planecie ziemi.

Gdy logiczny mózg będzie zwolniony z obowiązków wynikających z rzeczywistości ziemskiej w 3D, będzie wówczas w stanie przetworzyć wspomnienia, które są zawarte w przestrzeni serca,
 są to galaktyczne wspomnienia i są w stanie być dostępne dla Wszystkich w ludzkiej postaci. To, co powstrzymuje was przed  dostępem do nich, jest to logiczny mózg człowieka, który został nauczony, że nie jest to możliwe, i że życie, którego doświadczacie w tym momencie na planecie Ziemia jest wszystkim, co istnieje. To nie jest prawda, i my radzimy Wam przetwarzać nasze słowa za pośrednictwem serca, gdyż Serce Zna PRAWDĘ.

Pytamy, dlaczego chcieliście byś wcieleni w tej linii czasowej i wymiarze z takim czystym światłem w sercu, jeśli to nie było dla tego światła w celu zwiększenia jego jasności i powracających wspomnień.Wzniesienie, drodzy, jest drogą do domu, jest to droga do twego Serca, gdyż SERCE jest Domem, rozumiecie nasze wytyczne moi drodzy? Czy wiecie, jak możecie stworzyć raj na ziemi, gdy będziecie w pełni w przestrzeni serca?

To, co rozpuszcza przed waszymi oczami nigdy nie było Prawdą, to tylko wytwór ludzkiego logicznego mózgu, który pozwalał być tak wytrąconym z równowagi, że zdrowie waszego ludzkiego pojazdu zostało w wielu przypadkach poważnie naruszone.
Znowu zabierzemy was do scenariusza z samochodem bez kierowcy, gdyż samochód jest wtedy otwarty na wiele różnych szkód, może być wgnieciony, porysowany lub uszkodzony, gdy kierowca nie jest obecny, kierując pojazdem w bezpieczeństwie. Czy rozumiecie, nasze słowa moi drodzy? Kiedy jesteście w pełni obecni i kontrolujecie swoje życie, żyjąc w sercu i poprzez umożliwienie wszystkiemu płynąć swobodnie, wtedy logiczny mózg nie przejmuje kontroli i nie zabiera waszego ludzkiego pojazdu w miejsca, gdzie może być uszkodzony.

Wręcz przeciwnie pracując przez przestrzeń serca informuje was o wszystkim, co nie jest już dla waszego najwyższego dobra, robi to za pośrednictwem Uczuć i Wiedzy, która mieszka w tobie, na najgłębszym poziomie. Nie ma wyboru, nie ma decyzji i ważących plusów i minusów sytuacji, gdyż  SERCE ZNA PRAWDĘ, to jest uczucie, które rozpoznajecie i z którym pracujecie, to sprawia, że życie na planecie ziemi jest znacznie bardziej płynne bo jesteście w pełnej kontroli nad ludzkim pojazdem.
Jesteśmy Arkturianami, drodzy i jesteśmy tutaj, aby pomóc w tym czasie głębokiego przełomu, prosimy, abyście pracowali z nową energią i pozwalali wszystkiemu, co nie wam służy, aby było pokazane wam w Prawdzie i następnie podążajcie za swoimi wewnętrznymi wytycznymi dotyczącymi tego, jak doprowadzić wasze ludzkie pojazdy z powrotem do równowagi. Gdy podążacie za tym procesem i umożliwiacie procesowi rozwijać się przez Was w tym czasie wtedy wchodzicie bardziej w przepływ naturalnego procesu, który jest życiem. Logiczny mózg próbuje nauczyć was, że to nie jest jeszcze możliwe, gdyż mózg nigdy nie doświadczał tego w ludzkiej postaci, kiedykolwiek, rozumiecie nasze słowa moi drodzy?

Prosimy was, aby oderwać się od dramatów, które powstają w waszym ludzkim doświadczeniu życia, prosimy Was, aby odłączyć się od prób powstrzymywania was w drodze do przodu, tego, co już nie służy, tego, co nie jest w przepływie, tego, co jest głęboko w zniekształconych nauczaniach. Zezwólcie na połączenie swojej Duszy i pozwólcie Duszy, Którą Jesteście w Prawdzie, aby pokazała Wam drogę do domu, bo Ona mieszka głęboko w przestrzeni Serca.

Obejmujemy was w Miłości, która Jest moi drodzy, niech przepływa przez Was, niech przepływa wokół Was i znajdźcie pokój, który jest zawarty w WAS, gdyż pokój jest bramą do nowej ziemi i bramą do tworzenia nieba na Ziemi w tym czasie. Bądźcie w pokoju i utrzymujcie Miłość, która Jest w przestrzeni serca. Miejcie Miłość i Współczucie dla Wszystkich w tym czasie, gdyż Wszyscy to Jedno.

14 grudnia 2012
Channeler: Karen Doonan
www.crystalline-sanctuary.com
www.thegalacticportal.com
www.labrynthschooloflight.com

źródło tłumaczenia: http://2012allabout.blogspot.com/

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s