Kosmiczne Okno 21-23 grudnia 2012

.

Planetarne Przesłanie Hatorów przez Toma Kenyona,  4 grudzień 2012

W przekazie kończącym ten rok chcielibyśmy wskazać na energetyczną sposobność wzniesienia świadomości i oświecenie umysłu, serca i ciała. Nazywamy to Kosmicznym Oknem ponieważ jest to przedział czasu, w którym łatwiej możecie dostrzec doświadczane ograniczenia czasu i przestrzeni.

Okno, o którym mówimy w tym przekazie zaczyna się 21 grudnia 2012 (zimowe przesilenie) I trwa przez trzy dni, do 23 grudnia 2012. To Kosmiczne Okno pojawia się dwa razy do roku podczas zimowego i wiosennego przesilenia.

Jak co roku różne planetarne i galaktyczne zrównania mają miejsce, i w pewien sposób „kolorują” one okna, przez które możecie doświadczać waszej rozszerzonej natury. Są również jeszcze inne kosmiczne okna.

Dwa z najczęściej występujących okien ziemskich pojawiają się tuż przed wschodem słońca i chwilę po zachodzie słońca. Oba te okna są wymiarowymi portalami, przez które możecie łatwiej przeniknąć wzrokiem zasłonę oddzielającą światy. Szamani doskonale wiedzą o tych sprzyjających momentach, ale Okno Kosmiczne, o którym mówimy w tym przekazie przynosi coś więcej z powodu jego ustawienia się w jednej linii z rdzeniem galaktyki, Centralnym Słońcem waszej galaktyki, które faktycznie jest czarną dziurą.

To szczególne i rzadkie ustawienie wpłynie na rozprzestrzenienie się ewolucyjnych energii w waszej galaktyce. Wasza Ziemia jest jedną z niezliczonych planet utrzymujących tę energię Wzniesienia.

Tak jak widzimy, to kosmiczne ustawienie nie zwiastuje końca waszego świata, ale raczej zwiastuje nowy początek.  Sposób w jaki każdy z was korzysta z tych katalitycznych, ewolucyjnych energii to już osobisty wybór.

Rzeczywiście wiele osób może doświadczać tych intensywnych energii w sposób drażniący.  Jeśli nie jesteście przygotowani psychicznie, emocjonalnie i energetycznie aby wskoczyć na swoje wyższe poziomy, energie te mogą powodować uczucie postradania zmysłów.

Jeśli jednak jesteście zestrojeni z tym ruchem w górę, będziecie przez te energie uniesieni. Otworzą one przed wami niezwykłe widoki o ile będziecie na nie otwarci.

Ten trzydniowy przedział czasu jest idealnym momentem na kontemplację swojego życia z punktu obserwacyjnego w rozszerzonym stanie świadomości, momentem do wyjścia poza swoją linię czasową, do odczucia swoich życiowych wzorców i swoich osobistych historii, które przywiodły was do tego punktu w czasie.

Nie dajcie się spłoszyć przez te wasze ziemskie doświadczenia, które były i prawdopodobnie sa trudne. To są prawdziwe skarby jakie zwykle kryją się w cieniu.

To właśnie z cienia waszej zbiorowej i osobistej historii wyzwolą się nowe energie. Nasze wskazówki dotyczące sposobu wejścia w to okno skupiają się wokół Dźwiękowej Medytacji Aethos.

Proponujemy wam zapoznanie się z poprzednim przekazem “Aethos i Nie-Dualne Stany Świadomości” by pełniej zrozumieć metodę. Zalecamy pracę z pięciominutową wersją dźwiękowej medytacji do chwili kiedy będziecie z nią osłuchani aby czuć się  komfortowo z jej intensywną dźwiękową energetyką dłuższej wersji.

W różnych momentach w ciągu tych trzech dni proponujemy wam usiąść sobie na chwilę w miejscu gdzie nikt nie będzie wam przeszkadzał. Słuchajcie Dźwiękowej Medytacji Aethos skupiając uwagę na czakrze serca chyba, że słuchanie z uwagą skupioną na innej czakrze daje wam silniejsze przeżycia.

Po wysłuchaniu Dźwiękowej Medytacji Aethos wyobrażajcie sobie w dowolny sposób najbardziej wam odpowiadający, że jakaś część was samych unosi się ponad aktualną linią czasową. Wyobraźcie sobie, że ta część was może doświadczać waszej obecnej historii a być może nawet wydarzeń z poprzednich wcieleń.

Odpoczywając w takim transcendentnym stanie umysłu, kontemplujcie ten cudowny dar a zarazem ten ciężar waszego cielesnego życia.

Jeśli napotkacie przeszkody lub też natkniecie się podczas stanu transcendencji  na trudny moment, ściągający  was do emocjonalnego kotła żalu, gniewu, rozpaczy czy też beznadziei, zróbcie przerwę i wróćcie do Dźwiękowej Medytacji Aethos i powtórnie wznieście  się na jej skrzydłach do swojej transcendentnej natury i rozpocznijcie kontemplację od nowa. Dla niektórych z was może to nastąpić w ciągu wielu powtórzeń.

Namawiamy was do podjęcia tego działania tak często w ciągu tych trzech dni, jak długo utrzymacie odczucie osobistego komfortu. Jeśli potraficie poprzez sztukę cierpliwości zapanować nad sobą, zalecamy unikanie pokusy  przejawiania pozytywnych efektów aż do czasu nadejścia końcowej części okna, które nastąpi wieczorem 23 grudnia. Im głębiej będziecie kontemplowali wasze życie  w sposób jaki wcześniej opisaliśmy, tym mocniejsze będą efekty waszych kreacji.

W Planetarnym Przekazie zatytułowanym “Sfera Wszelkich Możliwości”, udostępniliśmy metodę manifestacji pozytywnych efektów w waszym życiu. Proponujemy zapoznanie się z tym materiałem jeśli nie macie swoich własnych sposobów manifestacji. Rozsiewanie nowych rzeczywistości podczas finałowej fazy  Kosmicznego Okna będzie w dużym stopniu towarzyszyło waszym kreacjom.

I w końcu prosimy żebyście w finałowej części  Kosmicznego Okna, wieczorem 23 grudnia, dodali mocy waszej świadomości włączając się do efektu planetarnego. Miejcie wizję planetarnej współpracy i ogólnoludzkiego, zbiorowego rozpoznania wzajemnych życiowych powiązań, jak to opisaliśmy w „Aethos i Nie-Dualne Stany Świadomości”.

Wielki statek ludzkości jest gotów dokonać zmiany kierunku.  Kiedy wiatr zmian dmie w żagle tego metaforycznego statku, nie bądźcie zaniepokojeni jeśli pochyla się on raz w jedną raz w drugą stronę stawiając czoła odmętom zbiorowych emocji.

Kil będzie chronił wasz statek. Kil to wasze ludzkie serce i cokolwiek będzie się działo wokół was, ustawiajcie wasz kil głęboko w wodzie a wtedy każda podróż będzie bezpieczna.

Hatorowie

4 grudnia 2012

Przetłumaczył Piotr Kopiński

http://tomkenyon.com/the-cosmic-window

źródło: http://krystal28.wordpress.com/

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s