Pachamama – Starożytne Święte Serce

JESTEM Pachamama!
Jestem Matką Świata, i przynoszę starożytną mądrość z powrotem do Serca Ludzkości.

Wielu z was zapomniało drogi Starożytnych i nie wiedzą jak być pełnym szacunku w zrozumieniu, że ta Starożytna Wiedza jest waszymi własnymi Świętymi Korzeniami bez których nie możecie wrócić do swojego prawdziwego człowieczeństwa, a więc musi być ponownie zintegrowana.

W mózgu myślicie, że macie wolny wybór o tym, co stanie się w przyszłości i jak przejście do Nowej Ziemi nastąpi. Mózg myśli, ale Święte * Serce Wie. To jest tajemnica! Kości zostały rzucone i jest sztywna droga prowadząca do Najświętszego Serca Ludzkości. Wejdź na nią i będziesz wiedzieć.

JA JESTEM Pachamama, JA JESTEM Świadomą Energią i Procesu Nowego Stworzenia, które wkrótce ujawni wasz nowy Świat. Nie ogranicza się On tylko do Nowej Ziemi, ale również do otaczającego was Wszechświata. Jestem, Mocą, Tą przenoszącą Siłą, która przynosi Nową Kreację, właśnie wymarzoną w Sercach tych, którzy kierują przeznaczeniem ludzkości.

Są to Starożytni Mędrcy, Kochający, którzy dbają o was i którzy mają wasze najlepsze w Sercu. Są oni ukrytymi życzliwymi przywódcami i dobroczyńcami ludzkiej ewolucji.

Proszę zaakceptować prawdę, że wy, których świadomość siedzi w mózgu, nie możecie stworzyć Prawdziwego nowego świata,którego podstawą musi być Jedność. Ale też wiedzcie, że są jedyne nieliczne i rzadkie Istoty, których świadomość mieszka naprawdę w Sercu. Oni pokazują wam drogę. Jest to droga Bogini, i mężczyzna musi teraz uwolnić swoją dominację i umożliwić mocy Bogini rządzić przyszłym przeznaczeniem ludzkości.
Również Wy możecie powrócić do dawnej drogi Najświętszego Serca i wznowić wasze prawowite miejsce jako Boskich Współtwórców we wszechświecie. Ale do tej chwili nie macie Mocy prawdziwego Stwórcy, która kiedyś była wasza.
Ale miejcie pewność, że wszystko jest dobrze! Jesteś tak kochani, i nawet jeśli wasz stary świat się zmienia, wy nie będziecie dotknięci, ponieważ będziecie wdzięcznie przesunięci do Nowej Ziemi, zanim to nastąpi.

Nie możecie „myśleć” swoim Świętym Sercem. Musicie Zostać Nim! Wszyscy teraz musicie znaleźć drogę z powrotem do jego Świętej Domeny. Wiele informacji zostanie wylanych do waszej świadomości, wiele  Przypomnienia KIM JESTEŚCIE, które pomagają wam zejść z odseparowanej dumy mózgu i wejść w pokorną Najświętszą Przestrzeń, ukrytą Jaskinię Serca, gdzie możecie prawdziwie rozpoznać Jedność ze Wszystkimi Istotami, Światami i Rzeczami.

W waszym Nowym Świecie, wyższość nad innymi, nie będzie już działać, to już nie będzie dłużej częścią waszej świadomości.
Zostanie ona zapomniana i zastąpiona przez prawdziwą wiedzę i Rzeczywistość Rozszerzonej Świadomości, poprzez Portal Świętego Serca. Ten stan pozwoli wam kochać wszystkie różnice będąc w Świecie Jedności. Nawet więcej, rozpoznacie siebie we Wszystkim, co zobaczycie, we Wszystkim Co Jest.

To przyniesie Wam prawdziwe szczęście, gdyż separacja nie będzie już istniała i będziecie doświadczali , że jest tylko Jeden Byt. Wy Nim Jesteście.

JA JESTEM Pachamama i proszę was, abyście wzięli moje słowo poważnie i zrozumieli prawdziwą naturę tego Wielkiego Przesunięcia. Potrzebujecie fundamentu Waszego Serca, aby przejść z nim! Musicie porzucić swoje fałszywe tożsamości i powrócić do waszej Pierwotnej Natury, Świętego Serca.

Tymczasem, kiedy wędrujecie w separacji i osądzającej różnicy, ci starożytni kontynuowali przez wiele tysięcy lat zachowywanie ŚwiętejWiedzy waszego prawdziwego Pochodzenia przez wszystkie pokolenia. I oni są tu teraz, aby zaoferować Wam ich dar Świętej Wiedzy, tak, że ludzkość może iść i ponownie odnaleźć swoje prawdziwe przeznaczenie.

Uwolnijcie to, co sprawia, że jesteście tylko ograniczoną i słabą kopią, Tego Czym Byliście i wejdźcie w wasze Święte Serce, aby odzyskać To, Co kiedyś utraciliście.

Moje błogosławieństwa są z wami, czujcie obecność Mojej Starożytnej Mądrości i pozwólcie jej wejść w wasze zdezorientowane serce.

Uwolnijcie wszystkich niepokojące wspomnienia, które uniemożliwiają wam, cieszyć się Pokojem i Ciszą własnego Prawdziwego i Starożytnego Serca, aby otworzyć się na  waszą Nową Rzeczywistość z wszystkimi  Cudami waszego Nowego Świata.

JESTEM Pachamama!

Przekaz przez Ute

__________________

* Święta Przestrzeń Serca nie jest czakrą serca w środku klatki piersiowej, a także nie jest nowym „Wysokim Sercem” pomiędzy klatką piersiową i gardłem. Jest „Punktem Zero” w sercu, gdzie fizyczność, eteryczność, mentalność, emocjonalność i duchowość pasuje idealnie. Możecie znaleźć go waszym uczuciem – intuicją.
Ute Posegga-Rudel
15 grudnia 2012
http://radiantlyhappy.blogspot.co.uk/2012/12/pachamama-ancient-sacred-heart.html

źródło tłumaczenia: http://2012allabout.blogspot.com

Reklamy

6 comments on “Pachamama – Starożytne Święte Serce

 1. Prosze Aniolow i moja Wyzsza Jazn, moich Opiekunow i Ducha Swietego o pomoc w odzyskiwaniu swiadomosci i o sile trwania w milosci…

 2. Dzięki Sebastianie 🙂 za odnalezienie tego przekazu 🙂
  Zachęciło mnie to do przetłumaczenia jej najnowszego przekazu, proszę o wybaczenie błędów , bo to jest mój debiut 😀 🙂

  NOWE CIAŁO ŚWIETLISTE z Komentarzem AA MICHAŁA
  Moi Drodzy Przyjaciele!
  Ten przekaz jest o tym, czego potrzeba, aby ludzkość żyła w nowym złotym Ciele Świetlistym. Intensywne Złote Światło jest obecnie dostępne na naszej Planecie . Obudziłam się rano z uczuciem, że przeprowadzona została Transformacja do nowego Złotego Ciała Świetlistego – czyli zostało stworzone DLA NAS nowe, złote Ciało ŚWIETLISTE.

  Mimo, że nie umiałam wyjaśnić jak się to stało , wiedziałam, że coś w mojej głębi się wydarzyło, całe moje ciało było wewnątrz iskrzące i bardzo lekkie . Było w nieskazitelnej Boskiej Harmonii najwyższego piękna energii i wykwintnej przejrzystości, zrównoważone i pozbawione gęstości.

  Tego wieczoru przyjaciel powiedział : Twoja energia jest całkowicie złota, promieniejesz złotym światłem, przenika nawet z twojego głosu …
  Wtedy wiedziałem, co tak naprawdę się stało.

  Ostatnio byłam zaszczycona częstymi błogosławieństwami i rozmowami z AA Michałem, który tak to skomentował:

  AA Michał :
  „Jestem posłańcem Słońca i jednocześnie Wielkiego Centralnego Słońca. Nadzoruję proces dotyczący Ciała Świetlistego. Jestem tutaj, aby przenieść ludzkość z ciemności do przestrzeni Złotego Światła. Światła Rozpoznania, Światła Duchowego Pochodzenia .
  Wielu zna obrazy, które opisują mnie walczącym ze smokiem i jest to dokładnie, co robię. Służę światom, które są zatopione w szaleństwie separacji i fałszu .

  Tak, to jest chory świat, fałszywy świat. Nie ma w nim Boskości. Ten sztucznie stworzony świat nie jest pochodzenia boskiego. Jeśli jesteś przyzwyczajony do niego, wydaje się być „normalny” wraz ze wszystkimi kłamstwami, w które się wierzy. Więc kiedy jesteś w niskiej wibracji, to wszystko wydaje się normalne dla ciebie .

  Czy zdajesz sobie sprawę, czy nie, gdy jesteś na tym świecie, to zawsze jesteś w szoku. Ten system jest cały czas w szoku. Dlatego ludzie nie żyją długo, jak widzisz .

  Proces wznoszenia się ludzkości jest niczym innym niż budzeniem do ich własnej Twórczej Mocy Boskiego Początku, który działa od wewnątrz na zewnątrz przez opuszczenie świadomości ofiary. Tak długo, jak ludzkość czuje się ofiarą, nie może się przebudzić. Wszelkie duchowe doświadczenia człowieka, podczas gdy jest zamknięty w świadomości ofiary są iluzją, ponieważ nie opierają się na swojej własnej prawdzie, że jest się Boską Istotą.

  Świadomość ofiary opiera się na przekonaniu, że świat się wydarza bez jego udziału, że jest jedynie produktem zdarzeń zewnętrznych, warunków zewnętrznych, nawet takich jak geny, DNA, systemy wierzeń i tak dalej .

  Być ofiarą znaczy istnieć w ciemnym świecie, a światło, którego doświadczamy jest wtórnym, iluzorycznym światłem umysłu, a nie Pierwotnym Boskim Światłem, które jest Miłością i Całością, Światłem, które jest doświadczeniem Jedności i Doskonałości .

  Generalnie ludzkość doświadcza przejścia do nowej Boskiej Świadomości. Można się nauczyć w tym świecie tylko tyle, ile zrozumie się z głębi własnego doświadczenia. ”

  Tak więc, zgodnie z tym, z mojego ” ludzkiego punktu widzenia „, przejście do nowego świata Bożego często towarzyszy tzw. „ciemnej nocy duszy ” .

  Z ” punktu widzenia ” nowego Złotego Świata, stary świat wydaje się być czarny! Wszystkie niższe emocje mogą zacząć być odczuwane jako nieznośnie bolesne. Co wydaje się być „normalne ” w starym, znanym świecie jest obecnie postrzegane jako to, co jest z ” punktu widzenia ” Boskiego: horrorem i głębokim cierpieniem. Bóle i nie do zniesienia stany emocjonalne. Ociężałość. Ciemność. (Przypomnij sobie, słynne obrazy Hieronima Boscha i kilka raportów o chrześcijańskich świętych).

  Kontrast światła wydaje się być ogromny. Chodzi o radykalną zmianę odwracającą wszystko z minusa na plus. Wydaje się, że to jest nie ” harmonijne przejście „, ponieważ jest równocześnie i Nowy Świat Złotego Światła, i świat ciemnej otchłani .

  Kiedy jest ci jeszcze wygodnie w ciemności otchłani, można odczuć ją nawet jako światło. Jest to wynikiem iluzji tworzącej syntetyczne światło. To światło jest fałszywe, to jest światło umysłu, który jest oddzielony od Człowieka będącego Boską Całością.

  To światło jest tak zwodnicze, że wielu uważa nawet, że są w rodzaju raju. Jednak to wszystko się dzieje wtedy, gdy ma się świadomość ofiary. Ale jak tylko Prawdziwe Boskie Światło zostanie doświadczone i Człowiek weźmie odpowiedzialność za wszystkie swoje doświadczenia, ta iluzja zostaje rozpoznana i znika na zawsze, gdyż jest odebrana jako ciemność.

  Taka transformacja wymaga wielostopniowej naturalnej przemiany. To wymaga cierpliwości. Nagłe przełączanie również się wydarza wtedy, gdy CZŁOWIEK nie wraca do własnych „ciemności”, gdy sami we własnej świadomości potrafimy przetworzyć tę ciemność i zużyć jej energię w procesie transformacji.

  Różnica pomiędzy tymi dwoma światami jest naprawdę nie do opisania.
  W Nowym Świecie nie ma zagrożenia, nie ma ociężałości, brak TAM cierpienia, nie ma komplikacji. To Jednostka jest Całością. Jest tylko Szczęście, Miłość, Lekkość, Jedność. Emanacja.

  Nie możesz sobie wyobrazić lub poczuć, kiedy Nowe Złote Ciało jest tworzone, ale twój organizm zawsze TO Wie .

  Drodzy przyjaciele, słuchajcie swojego ciała TERAZ i stosujcie się do tego, co wam ujawnia. Co wam powiedzieć teraz? Jakie to uczucie? Nie słuchaj już oddzielnie umysłu, który jest odcięty od Mądrości swojej Boskiej Całości. Oddychaj i pozwól Całości prześwietlać ciało do rozpuszczenia wszystkich gęstości, aby wyjść z syntetycznego świata.

  Jak przetrwać w tej gęstości?

  Uziemiaj się! Uziemiaj się! Uziemiaj się!
  Połącz się z kryształem w Centrum Matki Ziemi .
  Skieruj Słup Światła Swojego Ciała w dół do stóp. (Płaszczyzna pionowa )

  Rozwiń swoją przestrzeń serca.
  Pamiętaj: mamy trzy serca; lewe, środkowe i prawe. (Płaszczyzna pozioma )

  Bądź bezpieczny !

  Wiele miłości i wiele błogosławieństw !
  Ute

  http://radiantlyhappy.blogspot.com.au/2014/05/the-new-golden-light-body-with-comment.html

  ❤ ❤ ❤

  • Dorotka, dziekuje za (doskonale 🙂 ) tlumaczenie ❤ Naprawde warto bylo!
   Jakbys to dla mnie przetlumaczyla…

  • A swoja droga…czemu Ty nie zasilisz grona tlumaczy swietlistych przekazow ? Tak dobrze to robisz 🙂 ❤

   Ja tez szykuje sie do przetlumaczenie czegos dla Polakow z rzadko tlumaczonych stron obcojezycznych. Poczulam sie jakby…"powolana" 😀

   • Robercie 🙂 , bardzo dziękuję za udostępnienie Twojej Przestrzeni 🙂 i pozdrawiam Świetliście 🙂 ❤

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s