Jeszua: Podejmijcie pierwsze kroki w Wasze Nowe Życie

Witajcie drodzy. Wracam z dalszymi myślami i pomocą dla waszego procesu Wznoszenia.

Każdy dzień jest markerem waszego wzrostu, a decyzje oparte na miłości i jasne intencje są kluczem w tych dniach schyłku dualności.
Wiele już powiedziano i nauczano o „czasach ostatecznych”, ale to wszystko sprowadza się do tego: Czy jesteś gotowy, aby zmienić swoje życie na takie, które jest wolne i stałe ze Wszystkim, co Jest Współczuciem, Radością, Miłością i Harmonią? Jeśli odpowiedź na to brzmi tak, to jesteś już prawie tam, jesteś gotowy, aby pogrążyć się w rzeczywistości, która ogarnia jedynie to.

Nie muszę wam mówić, jak piękni i pełni Miłości i obietnic jesteście. Dobrze, powiem to jeszcze raz, i tak. A wy jesteście tak kochani. Jest oczywiste, teraz, że jesteście na rozdrożu. Możecie poddać się całkowicie Nowemu Światowi lub możecie pozwolić sobie na strach lub przywiązania trzymające cię was z tyłu.
To po prostu wymaga stałego badania, aby widzieć, co tam jest w waszych sercach jeszcze do uwolnienia. I moi drodzy przyjaciele, tak wiele zostało uwolnione. To nie będzie trwać wiecznie, ale jesteście dobrze poinformowani, aby kopać i wykorzenić wszystko pozostałe, co więzi was od swobodnego latania, od swobodnego zaakceptowania waszego nowego życia i orientacji w 5-tym wymiarze.

Bloki budulca są tam, i położyliście je wspólnymi wysiłkami, aby połączyć i rozpowszechniać Bezwarunkową Miłość do wszystkich, w tym do siebie – zwłaszcza samemu, właśnie teraz.Teraz nie możecie utrzymać zbyt wiele Miłości i Światła dla siebie. Proszę na bieżąco o medytacje o Jedność, jak już mówiłem, ale utrzymujcie własną dyscyplinę trzymając tyle Miłości dla siebie, jak to tylko możliwe. I tak, przynieście kody Światła, które przekształcają was, codziennie i kilka razy dziennie, trzymając swoje ciała i serca otwarte, szeroko otwarte, aby otrzymać. Nie mogę powiedzieć, czy to wystarczy, drodzy. Wszystkie chwyty dozwolone, pełną parą, jak to mówią.
To czego możecie nie być świadomi, moi kochani, to jest to, że robiliście to wiele razy wcześniej. Niektórzy z was pamiętają, niektórzy nie, ale to nie ma znaczenia; uwierzcie mi, wiecie, jak to zrobić. To po prostu intencje, poddanie i kompletna i zupełna otwartość. Aby użyć znowu analogii z dzieckiem, bądźcie jak to niewinne, akceptujące, otwarte dziecko, który wie, że ona lub on jest pod opieką i jest kochany ponad wszelką miarę.

To podsyca wszystkie jego działania, jest podstawą dla wszystkich przedsięwzięć wejścia w nieznane, które musi wykonać każdego dnia, przez cały dzień. Wszystko było nowe w tym punkcie; z całkowitym oddaniem, z którym dziecko przyjmuje wszystko z niewinnością i ciekawością i pewnością. Tak, to jest bardzo podobne, dla Was teraz. Zrobiłeś to raz. Możesz to zrobić teraz, zrobiłeś to wiele razy w historii, dla większości z was, i na pewno w innych wymiarach siebie.

Uczysz się pływać przez wasz cały dzień, słuchając wskazówek i działając według nich, ciesząc się ciszą i pokojem, jak gdyby on był główną częścią Twojego dnia, z pewnością bardzo ważną częścią twojego dnia, i będzie zajmować więcej i więcej Twojego dnia w miarę upływu czasu. I uczycie się akceptować i kochać i wytrzymać przez swoją boską naturę, swoją oświeconą naturę Miłości i wiedząc, że wszystko przebiega w Boskim Porządku, indywidualnie dla każdego z was. Więc relax …. wszystko idzie według planu Bożego i jesteście nieskończenie chronieni i prowadzeni, jeśli tylko pozwalacie na to.

Moi drodzy przyjaciele, jesteście na krawędzi wielkich zmian …. Czy jesteście gotowi? Podejmijcie pierwsze kroki w Wasze Nowe Życie, ścigając się w  entuzjazmie  i Radości, jak dziecko, gdy stawia pierwsze kroki w swoim nowym świecie. Macie wszystko, czego potrzebujecie, aby to zrobić, i wszystko czego to wymaga. Potrzebujecie tylko być otwartym na wszystko nowe, co kusi was ze Światła. Wiecie, jak to zrobić. Jesteśmy tam, aby wziąć was za rękę, gdy trzeba.
Moi kochani, drodzy bracia i siostry, zostawiam was teraz, aby rozważać moje słowa.

Wasz kochający brat, Jeszua

Fran Zepeda
14 grudnia 2012
http://www.franheal.wordpress.com (Blog)
http://www.franhealing.com/Current-Channelled-Message.html(Website)

źródło tłumaczenia: 2012allabout.blogspot.com

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s