O Wzniesieniu

Arcturiańska Grupa Czterdziestu, David K. Miller

Uważam, że jest to tak niepowtarzalne i pełne mądrości, że chciałem się tym podzielić dla waszego zrozumienia i mądrości. Tak jak w przypadku channelowanych wiadomości, weź to, co rezonuje i pozostaw resztę.
Wszystkie nasze podróże są unikalne i osobiste, i różnorodność i poziomy wszystkich naszych dusz powodują, że jest nawet trudno odnieść to do mas. Zamierz i poproś o własne Najwyższe Potencjały, aby się stały, i gdzie będą Ci najlepiej służyć i są serwowane w Wzroście. To jest powolne i spokojne …. czytanie … poświęć trochę czasu, aby wysłuchać jego przesłania.

O Wzniesieniu

Witajcie, jestem Juliano. Jesteśmy Arkturianami. Gratulacje za bycie, na planecie Ziemi w tym ekscytującym czasie pięknych przejść. Gratulacje dla teraźniejszości prezentowanej na planecie w wypełnianiu waszej misji duszy. Misja ta ma do czynienia z rozwijaniem planetarnych umiejętności uzdrawiania, które pozwolą Ziemi na wzrost i rozwój w planetę piątego wymiaru.

Każdy z was ustanowił wielki fundament duchowego światła. Jesteśmy w przededniu głównej planetarnej transformacji. Niektórzy starseeds są przekonani, że Wzniesienie jest bardzo blisko. Chcę mówić bezpośrednio o Wzniesieniu w tym wykładzie, i również chcę mówić o nowych duchowych technologiach, których uczyliście  się i ćwiczyliście.

Spójrzmy na Ziemię z perspektywy Wzniesienia. Istnieje ograniczona ilość niewielu starseeds, jak wy. Wierzcie lub nie, ale starseeds nie mają większości na Ziemi. Co ciekawe, nie wszystkie starseeds są aktywowane. Istnieje jeszcze wielu starseeds którzy zasnęli. Oni chcą się przebudzić. Chcą pamiętać, kim są naprawdę.

Jeśli spojrzymy na liczbę starseeds na świecie, to jest mniej niż milion. Jeszcze, ten milion obejmuje starseeds które jeszcze śpią. Realnie, nie ma dużo starseeds, i nie ma wielu planetarnych uzdrowicieli, i nie ma wielu ludzi, którzy pracują na rzecz Wzniesienia.

Oznacza to, że wy, którzy jesteście planetarnymi uzdrowicielami, a także ci, którzy pracują nad własnym wzniesieniem, są wyjątkowymi ludźmi. Nosicie szczególną energię. Nosicie specjalną Energię dla Waszej rodziny duszy, i przenosicie specjalną energię dla planety.

Istnieje wiele paradoksów. Istnieje wiele sprzeczności, jeśli spojrzeć na trzeci wymiar. Trzeci wymiar ma być liniowym myśleniem, logicznym wymiarem, który jest oddzielony przez dualizm. Trzeci wymiar ma wyraźnie rozróżniać dobre i złe, między światłem i ciemnością. Można by pomyśleć, że z takim podziałem, wszystko będzie klarowne i wszystko będzie  proste.

A ty i ja wiemy, że ta planeta nie jest prosta. Ty i ja wiemy, że to, co występuje na tej planecie jest nielogiczne. To nie jest logiczne, żeby ludzkość niszczyła oceany i niszczyła biosferę. To nie jest logiczne, żeby ludzkość używała źródła energii, takie jak energia jądrowa, która ma potencjał do niszczenia i trwałego uszkodzenia biosfery.

Jest tak wiele rzeczy, które są nielogiczne. Kiedy patrzysz na Wzniesienie, musisz również odłożyć na bok swoją logikę, bo logicznie, Wzniesienie nie jest nawet możliwe. Jak mogłoby być możliwe, że wy w trzecim wymiarze, moglibyście przyspieszyć swoją aurę i przyspieszyć swoje pole energii, a przez to przyspieszenie, zniknąć z trzeciego wymiaru i następnie pojawić się ponownie w innym wymiarze?

Istnieje niewiele dowodów fizycznych na istnienie innego wymiaru jakkolwiek. Wszystko, co istnieje jako dowód, to doniesienia od ludzi, którzy weszli w  zmienione stany świadomości. Te osoby, które doświadczyły tych zmienionych stanów świadomości czasami kiedy były ciężko chore lub gdy miały doświadczenia śmierci klinicznej. Oni twierdzą, że widzieli światło, widzieli inne boskie podmioty i byli w pięknych miejscach, które wyglądają jak w niebie. Istnieją doniesienia ludzi, którzy spotkali Jezusa / Sanandę i inne wyższe istoty.

Raporty te są pięknymi raportami, ale nie są one oparte na dowodach naukowych. Można by powiedzieć, że to jest logiczna planeta, jest to logiczny świat. Dlaczego nie ma dowodów naukowych, i jak może wyglądać naukowo, że człowiek może zniknąć i wstąpić do innego świata?

Ponieważ ta Ziemia nie jest logiczna, to nielogiczne rzeczy mogą się zdarzyć.
 Rzeczy mogą wystąpić
Które są extrawymiarowe, które są wyżej wymiarowe. Wydarzenia, które mogą wystąpić możecie nazwać cudem. Zdarzenia mogą wystąpić, które mają tzw energię kwantową, a także, że mają energię światła Omega. Energia Omega nie przestrzega praw trzeciego wymiaru. Jednak, w tym samym czasie, Paradoksalnie, ta energia może ona mieć wpływ na trzeci wymiar.
Jedną z tych sprzeczności jest to, że wciąż jesteście 3-cio wymiarowi. Jesteście zakorzenieni w trzecim wymiarze, ale przygotowujecie się, i używacie ćwiczeń oraz nowych duchowych technologii, aby być pod wpływem pięciowymiarowej energii. To jest, można powiedzieć pewne myślenie; musicie mieć pewien system wierzeń, musicie mieć pewne pole energii; musicie mieć pewien rozwój emocjonalny ciała. Potrzebujecie energii fizycznej, która pozwoli pięciowymiarowej energii Wzniesienia wpłynąć na was.

To jest ciekawe i czy myślicie o tym? Wzniesienie jest energią, która przychodzi do Ziemi z piątego wymiaru. Ale ta pięciowymiarowa energia nie będzie miała wpływu na wszystkich. Energia z piątego wymiaru będzie naokoło całej planety. Energia z piątego wymiaru będzie jak fala światła, Fala dźwięku i fala pięknych częstotliwości światła. Jednak będą ludzie, którzy nie będą w ogóle dotknięci przez to.  Znajdą się ludzie, którzy nawet nie wiedzą, że energia Wzniesienia została pobrana na tą planetę.

Co wam to mówi? Mówi to, że aby doświadczyć Wzniesienia bezpośrednio, trzeba dostroić się do częstotliwości energii Wzniesienia. Musisz być w stanie przetwarzać i odbierać i przemieniać energie Wzniesienia tak abyś mógł kontynuować proces wznoszenia się.

Co oznacza słowo Transmutować? Transmutować oznacza wziąć coś, co jest w jednym stanie i zmienić na inny. Pragniemy odnieść się do nauki alchemii. Alchemia, jak wiadomo, była badana od średniowiecza w Europie. W badaniu alchemicy, szukali sposobu, aby zmienić lub transmutować ołów lub inne materiały w złoto. Podstawowe składniki, które wprowadzali w tym eksperymencie tak jakoś stawały się większe, niż każdy z poszczególnych elementów, a potem nagle była transmutacja z ołowiu i innych materiałów w złoto.

To jest kluczowe słowo „transmutacja”. Transmutacją w terminologii Wzniesienia  jest zdolność do wzięcia trzeciowymiarowej gęstszej energii  i przesunięcie jej, zmiana w wyższą częstotliwość, tak że ciało fizyczne jest rzeczywiście przemienione. To oznacza, że twoje ciało fizyczne ma zamiar przejść do innego stanu. Ten stan jest porównywany do złota i jest tak samo cenny jak złoto. Złoto jest uważane być może za najcenniejszy metal lub jeden z najbardziej wartościowych metali na tej planecie. Nawiasem mówiąc, Złoto jest metalem, którego niektóre z istot pozaziemskich przybyły tu także szukać.
Złoto jest na pewno galaktycznym metalem, który jest pożądany na innych planetach.

Ale standardem najwyższej transmutacji jest Wzniesienie. Umiejętność wznoszenia się pozwala przeobrazić lub zmienić gęste ciało fizyczne,  do wyższej częstotliwości, co pozwala zniknąć z trzeciego wymiaru.
To naprawdę nie jest zniknięcie. To jest transmutacja.

Powiedziałem, że trzeci wymiar jest wymiarem sprzeczności i paradoksów. Istnieje tylko niewielu, którzy są w stanie zrozumieć, to, co mówię o Wzniesieniu. Gdy pracujecie nad swoim Wzniesieniem, już zmieniacie pole energetyczne. Już przesunęliście swoją elektromagnetyczną wibrację. Jesteście  w tej chwili w wyższym wibracyjnym stanie świadomości. Ten wibracyjny stan świadomości  jest stanem uczestniczącej energii z piątego wymiaru. Obecnie już doświadczacie multi-obecności, wielowymiarowej świadomości. Ta wielowymiarowa świadomość jest tak rzadka, to jest tak wyjątkowe. Świadomość wielowymiarowa jest złotym standardem w galaktyce.Wielowymiarowa obecność i wielowymiarowa świadomość jest tak pożądana, że wyżej wymiarowe istoty, te extrawymiarowe istoty, UFO są zainteresowani przybyciem na tą planetę, aby doświadczyć i obserwować, jak ludzie mogą sami przemieniać się.

Rzeczywiście, kiedy rozmawialiśmy o Szarych, oni również chcieli przemienić się. Oni dochodzili do Wzniesienia z pozycji manipulacji DNA. Prawdą jest, że DNA jest szczególnego rodzaju w postaci ludzkiej, który jest dobrze znany w galaktyce. DNA w gatunku Adamowym, w gatunku ludzkim, jest zakodowane i zaprogramowane dla Wzniesienia. Macie w sobie wiedzę i umiejętności i kody Wzniesienia. Macie w sobie zdolność do transmutacji siebie.

Na przykład, mówiłem niedawno o tym, jak ludzie umierają. Możecie wiedzieć, jeśli kiedykolwiek mieliście jakieś doświadczenie pielęgniarki lub opiekuna, że na koniec życia, ludzkie ciało przechodzi do pewnego procesu lub programu, zanim umrze. Program ten ma do czynienia z tym, jak tlen jest rozprowadzany po organizmie i jak świadomość jest zmieniona. Można nazwać ten proces wejściem  w pół-śpiączkę lub głębokiego uśpienia. Jest zaprogramowany proces, który ludzkie ciało zna, jak przez to przejść.
Nawet w urazowej śmierci, istnieje pewien sposób, że ciało doświadcza tego , co pozwala na właściwe przejście. Ciało wie, jak umierać.

Ciało również wie jak się wznieść. Dobrze, jeśli możesz  porównać Wzniesienie do umierania, to tak jest.

W procesie umierania, ciało wyłącza tlen w niektórych częściach ciała, idzie do pewnego typu oddechu. We Wzniesieniu, w momencie Wzniesienia, ciało przełącza się w odmienny stan świadomości. Ciało staje się świadome aury i wibracji oraz pulsu aury. Ciało zaczyna doświadczać przyspieszenia aury. Wtedy jesteś świadomy, że wibrujesz z większą prędkością, jesteś w stanie wysłać lub wysunąć swoją świadomość poza twoje ciało. Potem zabierasz świadomość i ciało astralne i wychodzisz na zewnątrz swojego ciała, a potem kontynuujesz wibrowanie i pulsację (ich wzrost). Przy pewnej prędkości pulsacji, ciało przechodzi, ciało przemienia się.

Ta pulsująca prędkość jest tak szybka. Powiedzmy, że robisz pulsowanie, i porównajmy to do ludzkiego tętna. Powiedzmy, że ludzkie  tętno (pulsacja) to 90 uderzeń na minutę. Powiedzmy, że możemy mówić o pulsowaniu aury w przygotowaniu do Wzniesienia. Starałem się pracować z tonami dźwięku, abyśmy mogli dać ewentualną demonstrację częstotliwości pulsujących, których chcecie użyć dla Wzniesienia. Dałem tempo w kategorii „tatatatatatata”. Kiedy słyszycie to teraz, jestem pewien, że możecie łatwo zwiększyć pulsację swojej aury. Tatatatatatatatata. (Channeler zwiększa prędkość dźwięków.) Stań się świadomy swojej aury, stań się świadomy linii wokół twojej aury. Uświadom sobie, że twoja aura teraz pulsuje w tej większej prędkości, ale ta wyższa prędkość nie wpływa na razie na pulsowanie twojego serca, i to nie wpływa na układ krążenia. Tatatatatat … tatatat … tatatat.

Pozwól aurze pulsować w tej bardzo dużej częstotliwości. Tatatatatatatat … tatata. (Tonowanie idzie jeszcze szybciej.) Wyobraź sobie korytarz powyżej swojej czakry korony. Korytarz ten jest jak tunel lub jak lejek, który pozwalają twojemu duchowi, aby przeszedł do tego tunelu, do tego lejka, do korytarza. Tatatatatatata … tat .. .. tat .. atat.

Prędkość, którą dałem wam teraz, powiedzmy, jest około 300 impulsów na minutę. Być może, to jest 4 lub 5 impulsów na sekundę. Jeśli pomnożyć 4 razy 60 sekund, następnie masz 240 sekund, czyli 240 uderzeń na minutę. To jest początek przyspieszenia twojej aury.

Wzniesienie to jest około 5000 impulsów na sekundę. Ile osób będzie w stanie doświadczyć 5.000 impulsów na sekundę? Kto mógłby być nawet w stanie powiedzieć tatatatat w wysokości 5.000 tonów na sekundę?
Nie chcę, abyście nawet próbowali, wydać te dźwięki w tym tempie, ale staram się wyjaśnić Wam, że Wzniesienie będzie przyspieszeniem tempa wibracji z prędkością, która jest niewyobrażalna, teraz dla was. To niewyobrażalne, ale, ponieważ praktykowaliście 200 impulsów na sekundę(na minutę!), bo niektórym z was udało się nawet do 300 impulsów na sekundę (pomylił tutaj sekundę z minutą!), i następnie macie podstawy, aby przejść przez to i transmutację doświadczając tempa 5.000 impulsów na minutę (sekundę – znowu odwrotnie do poprzedniego określenia pulsacji!) dla Waszego Wzniesienia.

Wzniesienie jest również doświadczeniem, które obejmuje cechę Łaski. Aby przejść z 240 impulsów na minutę do 5000 wymagać będzie ogromnego wzrostu waszych energetycznych możliwości.
Jedną z tych sprzeczności w trzecim wymiarze jest to, że zwiększacie pulsację, nie doświadczając wzrostu tętna. Nie doświadczacie podniecenia. Nie doświadczacie prędkości, ale raczej, paradoksalnie, trzeci wymiar spowalnia. To spowalnia. Często mówimy, że trzeci wymiar jest gęstym wymiarem. To, co myślicie w trzecim wymiarze nie dzieje się natychmiast. Temu, co myślicie w trzecim wymiarze zajmuje dużo czasu, często, aby się zmaterializować.
W piątym wymiarze, to, co myślicie dzieje się natychmiast. Więc, gdy wchodzicie w ten wyższy, szybszy stan, wtedy widzicie powolność i gęstość trzeciego wymiaru. Niektórzy z was właśnie doświadczają gęstości trzeciego wymiaru. W tym samym czasie, jest paradoksem, że rzeczy wydarzają się szybciej w trzecim wymiarze chociaż jest tak gęsty. Czy nie zastanawialiście się nad tą sprzecznością? Czy nie zastanawialiście się, jeśli trzeci wymiar jest tak gęsty, dlaczego wszystko dzieje się tak szybko? Dlaczego jest takie przyspieszenie zmian na Ziemi? Zajmę się tym w tym wykładzie.

Odpowiedź jest prosta, że teraz  jest już w trzecim wymiarze napływ wyżej wymiarowej energii. Jest napływ przyspieszonej energii piątego wymiaru już na tej planecie, który wpływa na wielu ludzi na tej planecie. Tylko napływ pięciowymiarowej energii nie jest właściwie wykorzystywany. Ten przypływ pięciowymiarowej energii nie jest skierowany poprawnie, i jako wynik tego, zamieszanie, chaos i polaryzacja wzrasta.

W Drzewie Życia jest oferowany paradygmat w jaki sposób przetwarzać światło i energię z wyższych wymiarów. W Planetarnym Drzewie Życia, jest pokazane, że należy wziąć pod uwagę wszystkie salda, bilans mądrości i wiedzy, bilans osądu i współczucia, bilans miejsc świętych, i saldo iskrzenia i saldo mesjańskich energii. To tylko kilka z nich. Innymi słowy, potrzebujecie przechodzić w równowadze. Jeśli nie ma sposobu, aby przetwarzać i nie sposobu pracy z równowagą energii, wtedy przyspieszenie, które jest niezrównoważone nastąpi. Niezrównoważone przyspieszenie energii jest synonimem chaosu.
Zmiany Ziemi, są w tej definicji, chaosem. Więcej chaosu jest to możliwe, gdy posuwamy się Do najwyższego punktu przyspieszenia, punktu maksymalnego sprzęgu, który jest 21 grudnia 2012. 21 grudnia 2012 jest punktem maksymalnego sprzęgu, który występuje. Ten sprzęg  rzeczywiście będzie kontynuowany. To jest sprzęg, w którym będzie maksymalny kontakt. Jednak po sprzęgu kontakt będzie kontynuowany. Ten punkt w dniu 21 grudnia 2012 to punkt połączenia z piątym wymiarem. Jeżeli energie ze sprzęgu nie będą kierowane, to energie mogą stać się nieostre (nie skupione)  i mogą prowadzić do chaosu.

To jest być może miejsce, gdzie wiele z nieporozumień występuje o 21 grudnia 2012. Być może dlatego niektórzy ludzie błędnie interpretowali 21 grudnia 2012 jako punkt czasów ostatecznych, lub punkt kiedy planeta ma się skończyć. To nie jest prawda; planeta się nie skończy, ale chaos na Ziemi może potencjalnie przyspieszyć. Tak jest tylko wtedy, gdy nie ma skupienia. Tak jest tylko wtedy, gdy nie ma komu kierować pięciowymiarowych energii, które się włączają.

To prowadzi mnie do idei, jak bardzo jesteście potrzebni na tej planecie. Jedną ze sprzeczności Wzniesienia jest, że gdy przyspieszacie swoją świadomość i gdy przygotowujecie się do Wzniesienia, stajecie się bardziej wartościowym człowiekiem w trzecim wymiarze. Gdy przyspieszycie swoją świadomość, wtedy zaczynacie brać udział w grupowej świadomości, która może potencjalnie zmienić ewolucję Ziemi. Możecie także wziąć udział w ewolucji ludzkości, a także być w stanie uczestniczyć w świadomości, która praktykuje biorelatywność poprzez telepatyczne komunikowanie się z Ziemią, aby utrzymać zmiany w Ziemi.

Kiedy się wzniesiecie, to kto ma was zastąpić? Kto ma kontynuować wasze usługi? To jest ciekawa równowaga, bo była nadzieja, że w tym miejscu na Ziemi będzie więcej osób gotowych do Wzniesienia. Możecie stwierdzić, że was to dziwi ponieważ jesteście tak gotowi do Wzniesienia. Jesteście więc w energii Wzniesienia.
Jesteście tak zaangażowani w energie! Można by pomyśleć, że nie będzie więcej ludzi do Wzniesienia, zwłaszcza, że chaos na planecie wzrasta.

To dlatego Wzniesienie było przedstawiane Wam w trzech falach. W pierwszej grupie tylko będzie niewiele osób, niewielka liczba, którzy rozumieją i mogą korzystać z duchowej technologii takiej jak projekcja myśli i pulsacja i migotanie , aby wziąć udział we Wzniesieniu. Po pierwszej fali, będzie od 8 do 10 razy więcej ludzi, którzy będą pod wpływem.

To jest coś, co myślę, że należy wyjaśnić, ponieważ wielu ludzi pyta: „Gdybym wstąpił, moja rodzina byłaby utracona. Gdybym wstąpił, nie będzie nikogo do opieki nad resztą mojej rodziny. Albo, byłyby pewnie możliwe inne katastrofy. ” Właściwie, Wzniesienie jest energią aktywacji dla tych, którzy nie wstąpią. Innymi słowy, Wzniesienie tworzy pozytywny energetyczny pęcherzyk, którego wszyscy, którzy są wokół was doświadczą. Ci wokół was otrzymają pozytywną energię ze Wzniesienia, a więc będą oni pod pozytywnym wpływem waszego Wzniesienia.

Proszę zrozumieć, że jesteście w służbie teraz. Jesteście w serwisie z powodu Waszego wyższego stanu świadomości. Jesteście w pracy. Kiedy się Wzniesiecie, Wasza energia ma pozytywny wpływ na tych, które są jeszcze tu na ziemi. Zrozumcie również, że ponieważ zapewniacie taki poziomu usług, zobowiązaliście się do pracy dla tej planety. Rozumiecie, że jesteście potrzebni tutaj, i w związku z tym, jest to sprzeczne. Sprzeczność jest tym, że chcecie się wspiąć i przejść do piątego wymiaru. Z drugiej strony, jesteście tu potrzebni. Jak można podejść do tego? Odpowiedź jest, aby zastosować się do woli Bożej. Odpowiedź jest: usunąć lub zawiesić ego.

Czasami istnieje niebezpieczeństwo w momencie Wzniesienia, ponieważ ludzie stają się poddani ego. „Mam zamiar się wznieść. Nie musze robić tej pracy już. Jestem wyjątkową osobą.” Istnieje wiele różnych sposobów interpretowania w sposobów ego na Wzniesienie. Jednym ze sposobów interpretacji ego jest powiedzieć: „Muszę się wznieść w dniu 21 grudnia.” Albo, „Mam zamiar wznieść w tym roku lub dacie „. Wtedy dajesz ego interpretację zamiast mówić bez ego: „Jestem tutaj, w boskiej służbie. Jestem tutaj z całym tym pięciowymiarowym światłem, i ja służę boskiemu celowi, i jestem zaangażowany w proces wznoszenia się i stanie się to w odpowiednim czasie, dla mnie i dla całej planety”. To są dwa różne poglądy, jak podejść do Wzniesienia.

Teraz, w tym momencie, chcę zwrócić uwagę na wykład Archanioła Michała, ponieważ ma jakieś specjalne instrukcje dla Was na temat Wzniesienia i waszej właściwej postawy podczas zbliżania się Wzniesienia. Ponadto, jestem z wami. Jestem z wami 12.12.12. Jestem z wami w dniu 21 grudnia, i ja jestem z wami w waszej pracy. Jesteśmy tutaj, aby służyć, i jesteśmy pod wrażeniem poziomu zaawansowania, które został osiągnięty w waszej pracy Wznoszenia się.

Jestem Juliano. Jesteśmy Arkturianami.

Pozdrowienia, tu Archanioł Michał. Błogosławieństwa dla Was.
Jestem gotów  do odcięcia przewodów waszych przywiązań na wasze żądanie. Wiecie,  że w momencie Wzniesienia, te przewody przywiązania do tej planety można odciąć. Jestem tutaj, aby pomóc w tym procesie.

Każdy z was doszedł do tego punktu, który jest niesamowity. Wiedzcie, że jesteście zaawansowani całkiem przyjemnie. W wielu innych życiach nie mieliście okazji, aby dojść do tego poziomu. Chcę dać wam specjalną instrukcję, specjalny pomysł jak być gotowym do Wzniesienia. Chcę także, abyście spojrzeli na to,  jako sposób, aby być w pełni siebie.

Ten sposób jest koncepcją Obecności  JA JESTEM. Słyszeliście nas pracujących z wami nad Obecnością JAM JEST, i słyszeliście święte imię Boga, który jest JESTEM KTÓRY JESTEM. To jest również prawidłowo tłumaczone, że BĘDĘ TYM, KIM BĘDĘ. Teraz BĘDĘ TYM, KIM BĘDĘ to jest Kod Wzniesienia, bo kiedy mówisz o Obecności JA JESTEM, to również odnosi się do twojej przyszłej jaźni, kiedy będziesz Wzniesioną osobą. Będę Wzniesioną osobą. Ja jestem, czym jestem teraz tutaj na Ziemi, ale będę tym, czym będę. To jest również zakodowana nazwa dla Boga, który wykorzystuje Jego trójwymiarowy transcendentny stan interakcji. Bóg objawił się Mojżeszowi jako transcendentny byt, BĘDĘ TYM, KIM BĘDĘ. Słuchajcie tych dźwięków.
Ehiyeh Asher Ehiyeh.

Kod Wzniesienia jest na kilku poziomach. Pierwszy poziom jest „Święty, Święty, Święty jest Pan Zastępów.”
Kadosh, Kadosh, Kadosh, Adonai Tzevaoth. 
To jest pierwszy poziom. Drugi poziom, drugi kod, jest to, że ty uznajesz transcendentną naturę boskości, ale także, że będziesz uczestniczyć; zamierzasz iść do tego transcendentnego stanu.Transcendentny stan jest tym, o co we Wzniesieniu chodzi. Uwierz mi, ze tylko z normalną mocą trzeciego wymiaru, nie możesz przekroczyć. Musisz mieć transcendentną siłę. Potrzebujesz dostępu do wyżej wymiarowej energii do przekroczenia wymiarów i przejścia do piątego wymiaru.

Teraz, naprawdę, Wzniesienie to jest czas, kiedy piąty wymiar przecina się (miesza) z trzecim wymiarem. To oznacza, że będzie więcej światła i mocy dostępne. Do Wzniesienia, musisz wiedzieć, jak wykorzystać tę pulsację. Do Wzniesienia, trzeba ćwiczyć używanie transcendentnej energii. To jest to, co słowo transcendentne oznacza – jest to powyżej. Musisz być w stanie pobrać i używać transcendentnej energii.

Drugi aspektem kodeksu Wzniesienia jest „Ja Będęęęęęęęęęęęęęęęęęę.  Że Ja Będęęęęęęę. Wzniosę się, więc będę. „Medytujcie razem teraz ze mną o tym przyszłym doświadczeniu waszego wznoszenia i kodów, BĘDĘ TYM, KIM BĘDĘ, Ehiyeh Asher Ehiyeh. Idziemy w milczenie.

Ehiyeh Asher Ehiyeh. Przejdź do swojego transcendentnego stanu. Poczuj moc tego transcendentnego stanu, BĘDĘ TYM, KIM BĘDĘ. Będę w piątym wymiarze. Będę we Wzniesieniu. I przekroczę. Będę transmutował siebie. I BĘDĘ TYM, KIM BĘDĘ.

Teraz prowadzi mnie do kolejnego poziomu instrukcji, który w języku hebrajskim ma do czynienia
z tym pięknym okrzykiem nazwanym HiNeyNi. HiNeyNi, Bóg zawołał Abrahama. Teraz wyobraź sobie, jakby to brzmiało, gdybyś usłyszał dźwięk Wzniesienia. Spróbuj wyobrazić sobie wyższą duchową wibrację dźwięku, którego nigdy nie słyszałeś. Spróbuj wyobrazić sobie, że jest taka piękna wibracja. Wzniesienie i jego dźwięk jest nie przenikliwym dźwiękiem, nie szkodliwym dźwiękiem, to nie jest irytujący dźwięk. To jest dźwięk, który idzie prosto do centrum. To jest dźwięk, który udaje się do twojej duszy. To jest dźwięk jedności, której nigdy nie słyszałeś, ale kiedy to usłyszysz, będziesz wiedzieć, co to jest.

W Biblii, Bóg wzywa Abrahama i Abraham mówi: „Oto jestem”. HiNeyNi. Pamiętajmy, pomedytujmy nad tym: „Oto jestem”. To nie jest proste stwierdzenie. Oznacza to, że mówimy o byciu całkowicie obecnym w chwili, momencie, kiedy Stwórca nazywa cię po imieniu. Mówisz HiNeyNi, lub: „Oto jestem”. W chwili Wzniesienia, na dźwięk Wzniesienia, gdy słyszysz to, gdy wiesz, co to jest, powiedz te słowa:„Oto jestem”, HiNeyNi. Oznacza to: ja prezentuję się w pełnej świadomości. Prezentuję moją przeszłość, teraźniejszość i swoją przyszłość. Prezentuję całego mnie. Masz moją pełną uwagę!
Potrzebujesz całej swojej uwagi do Wzniesienia, ponieważ Wzniesienie jest podobne do wezwania, które Abraham usłyszał. Abraham HiNeyNi. Posłuchaj słów. (Śpiewa HiNeyyyyNiiiii HeeeeeaaarIAmmmmm. – Posłuchaj mnie.) Idź do tego stanu świadomości, w którym możesz powiedzieć „Oto jestem”. Ten stan jest doskonałym przygotowaniem do Wzniesienia. Taki stan świadomości, świadomość TUTAJ JA JESTEM, pozwala wznieść się natychmiast.
Oznacza to, że dajesz całą swoją uwagę, swoją pełną duchową uwagę, całą swoją mentalną uwagę całą swoją emocjonalną uwagę swoje pełne ciało fizyczne jest w jednej chwili, TUTAJ JA JESTEM.

Ten stan świadomości TUTAJ JA JESTEM jest dokładnie stanem świadomości, którego Buddyści Zen szukają. To jest dokładnie ten stan świadomości, który Budda osiągnął. To jest stan oświecenia. To jest stan świadomości TUTAJ JA JESTEM.

Teraz nie powinno być zaskoczeniem, że jest to pożądany stan. Myślę, że dużym zaskoczeniem dla Was może być, że możecie doświadczyć tego stanu natychmiast. Wy, z narzędziami Wzniesienia, z narzędziami duchowości, które praktykowaliście, jesteście gotowi do wprowadzenia stanu świadomości TUTAJ JA JESTEM. W tym stanie naturalne jest, aby się Wznieść. Jest to bez wysiłku. Nawet nie musicie próbować, bo jesteście w tym stanie.

Możecie być w tym stanie i nie Wznieść się, także. 
To nie znaczy, że gdy jesteś w tym stanie, od razu idziesz w górę. Ja tylko znowu mówię że będąc w tym stanie jesteście przygotowani. Więc co możecie zrobić, kiedy usłyszycie dźwięk Wzniesienia? Idźcie do stanu świadomości TUTAJ JA JESTEM. Wtedy ja i inni Wniebowstąpieni mistrzowie i nauczyciele będą z tobą.

Chcę mówić o Eliyahu (jego hebrajska nazwa) lub Eliaszu. Eliasz był wielkim prorokiem. On był wielkim nauczycielem, i on jest w przygotowaniu i ogłaszaniu Wzniesienia  i jest on również wkrótce w ogłaszaniu Mesjasza i Mesjanistycznej Energii i mesjanistycznego Światła, które przychodzi. Eliasz, czy Eliyahu, Wzniósł się. Jego uczeń, Elizeusz, pozostał, gdy po Elijah Wzniósł się. Gdy Eliyahu Wzniósł się, Eliyahu pozostawił swoje boskie dary i jego prorocze wizje. Zostawił je Elizeuszowi, swojemu uczniowi. Elizeusz otrzymał błogosławieństwo Eliyahu, a następnie stał się wielkim prorokiem Elizeuszem i wielkim nauczycielem. Elizeusz nawet przewyższał Eliyahu w jego Bożych darach.

Mówię wam tą historię, ponieważ chcę, abyście zrozumieli, że w waszym Wzniesieniu, opuścisz za tobą wiele darów. Zostawicie dużo światła i energii. Będziesz błogosławili wielu ludzi. Wzniesienie to nie jest samolubny akt. Świadomość TUTAJ JA JESTEM jest w jedności ze światłem JESTEM, KTÓRY JESTEM, czy Światłem Stwórcy.
To nie jest tak, jak to jest pokazane w filmie, gdzie ci, którzy zostają z tyłu cierpią i są w strasznych stanach i są zdezorientowani.Rzeczywiście, ci, którzy pozostają za Twoim Wzniesieniem otrzymają wielkie  błogosławieństwo. Będą otrzymywać przyspieszenie światła. Nie będziesz już potrzebować twojego fizycznego ciała. Nie będziesz już potrzebował tego płaszcza, którym jest twoje trzeciowymiarowe ciało. Będziesz zamieszkiwał nowe pole energetyczne które rozwijałeś przez te wszystkie lata. Masz pole energetyczne, które przyspieszyłeś. Możesz błogosławić tych, którzy są „z tyłu.”

Pomyśl teraz o swoim Wzniesieniu i myśl o tych ludziach, z którymi jesteś blisko.  Pomyśl o ludziach, których znasz, którzy mogą się nie wznosić. Zastanów się, jak chciałbyś, im błogosławić. Pomyśl o tym, jak chcesz się Wznieść i pobłogosławić ich w świetle energii piątego wymiaru. Możesz przyspieszyć ich energię, gdy opuścisz, gdy się wzniesiesz, gdy przemienisz się.
Ehiyeh Asher Ehiyeh. TUTAJ JA JESTEM. HiNeyNi.

Tak naprawdę jest to kwestia skupienia, i to jest kwestia nauki, jak skupić pięciowymiarową energię i to światło.
 Twoja wiedza z piątego wymiaru służy do indywidualnej i planetarnej pracy. Jak to będzie działać dla Ziemi? Jak jest HiNeyNi będzie działać dla Wzniesienia Ziemi? Część odpowiedzi na to pytanie leży w koncepcji Gai jako świadomej planety. Część, znajduje się w koncepcji, że ludzkość pomaga Ziemi być świadomą siebie.

Wszystko, co można powiedzieć o Bogu zmniejsza Stwórcę, ponieważ Bóg jest nieskończony. Naprawdę nie można opisać Boga. Nadal jednak próbujemy opisać Boga. Zawsze staramy się mówić o Bogu tak, wiedząc, że to, co mówimy, może być niewystarczające. Jest jedna prawda, że nasza egzystencja, nasze istnienie, w części pomaga Bogu stać się świadomy Samego / Samej Siebie. Bóg jest doskonały, więc pamiętajcie, nie można powiedzieć, że Bóg ma potrzebę. Jeśli Bóg jest doskonały, to jak można mówić, że Bóg musi stać się świadomy Siebie? Nie mogę odpowiedzieć na to pytanie, bo to jest inna sprzeczność. To jest myśl, którą chcę się z wami podzielić. Możecie stać się świadomym siebie. Tak samo jest z Ziemią. Część wznoszenia się Ziemi jest możliwa, kiedy Gaia staje się świadoma siebie. Jedynym sposobem w jaki Gaia może rozwijać jej świadomość jest interakcja z wyższą duchową obecnością na naszej planecie. Tą wyższą duchową obecnością jest Człowiek.
Proces wznoszenia się Ziemi następuje, gdy Ziemia może powiedzieć, ” TUTAJ JA JESTEM „, kiedy Ziemia może powiedzieć „Jestem Gaia”. Ziemia przez ludzkość może rozwijać swoją świadomość siebie jako planety, jako Niebieskiego Klejnotu. ” TUTAJ JA JESTEM „.

Czy możecie sobie wyobrazić Błękitny Klejnot, mówiący tak? Czy czujecie wielkie duchowe wibracje, gdy Wy, planetarni uzdrowiciele, obudzicie się pewnego ranka i otrzymacie tą wiadomość od Gai, kiedy mówi, „Oto jestem”. Pomogliście Gai stać się świadomym duchem, gdy ona może powiedzieć „Oto jestem”.  W tym momencie otrzymasz tą potężną planetarną wiadomość  od Niebieskiego Klejnotu.
Jestem Archanioł Michał. Dobrego dnia!

16 grudnia 2012
Channeler: David Miller
http://groupofforty.com/lectures/lectures.html

źródło tłumaczenia: http://2012allabout.blogspot.com/

Reklamy

23 comments on “O Wzniesieniu

 1. Cóż za bzdury!!!
  Dlaczego robicie ludziom wodę z mózgu?
  Tu opisane „wzniesienie” to nic innego, jak śmierć (pozbycie się ciała i ego)!
  Godne pożałowania praktyki nawiedzonych guru ….

  • Gaju, wzniesienie nie oznacza śmierci. Przypomnij sobie przemienienie Jezusa na górze, on tam stał się świetlisty, jaśniał, rozmawiał z Istotami z innego wymiaru i nie umarł, lecz później powrócił do swojej normalnej postaci. On wtedy tak mógł się wznieść, bo jego wibracje były wysokie, ale ponieważ wibracje Ziemi były niskie, dlatego udał się na taką górę, na której możliwe było jego przemienienie ze względu na lokalną wyższą wibrację. Tam był portal. Obecnie wchodzimy w strefę wysokich wibracji i to umożliwi wzniesienie Ziemi oraz ludzi wierzących, czyli chcących z tymi wibracjami współpracować.
   Tak w skrócie to można wytłumaczyć. Pozdrawiam Ciebie, Roberta i Wszystkich na tym fajnym Blogu.
   🙂 ❤

 2. Witaj, nie osadzaj itd………..Gaja, piękne imię obrałaś, ale ono też zobowiązuje 🙂 Jest tyle prawd ilu wznoszących się i mistrzów wzniesionych, każda z nich jest piękna i równie ważna 🙂 czy mam rozumieć ze tylko Twoja prawda jest „prawda” dla wszystkich 🙂

 3. „Nie będziesz już potrzebować twojego fizycznego ciała. Nie będziesz już potrzebował tego płaszcza, którym jest twoje trzeciowymiarowe ciało. Będziesz zamieszkiwał nowe pole energetyczne które rozwijałeś przez te wszystkie lata.”
  Czy jest Ktoś w stanie zinterpretować ten cytat? Będę zobowiązana i odwdzięczę się pozytywną energią z 5D -po wzniesieniu 🙂
  Od wielu, wielu lat interesuję się cywilizacją majańską, astronomią i fizyką kwantową, które to dziedziny pozwalają mi zrozumieć duchowość istoty ludzkiej, ale powyższy „przekaz” jest mówieniem o duchowości bez ducha … Proszę o wybaczenie, ale mam prawo do własnego zdania w tym temacie, podobnie, jak każdy kto tutaj dokonuje wpisu. Ziemia, jako żywy organizm podlega prawu rozwoju -także duchowego -a MY razem z Nią … ale Jej WZNIESIENIE pojmuję inaczej.
  Pozdrawiam Wszystkich życząc większego wczucia się w …SIEBIE 🙂

  • Gaju, każdy przekaz jest trochę zagmatwany, ponieważ jest odbierany przez ludzki umysł i można dwojako rozumieć niektóre sprawy. Proszę Cię, napisz jaka jest Twoja interpretacja Wzniesienia. Myślę, że będzie ona cenna dla wszystkich. Pozdrawiam ❤

   • Kochana Gaju, opisze jak ja mam, aha nie czepiajcie się słówek bo to trudno opisać 🙂 świadomością wychodzę z siebie, przestaje czuć ciało itd. ale jestem z nim połączony, to się wie, czuje, staję się energią, eterem, możesz użyć innych słów, mogę zespolić się z Gaja, z ukł. Słonecznym, galaktyka, wszechświatem, po prostu od życzenia „powiększam” się, mam świadomość że to wszystko jest we mnie, nie obok, poza mną, ale jest mną, jesteśmy jednością, na koniec trafiam zawsze na „pustkę” gdzie są takie świecące punkciki, gwiazdeczki, podobnie jak w nocy bezchmurne, rozgwieżdżone niebo, wiem że ja jestem jednym z nich, ale ten spokój, błogość, bezruch, bezpieczeństwo,porostu miłość jest najlepsza, w tym stanie nic się nie dzieje porostu „trwanie” ale wystarczy tylko pomyśleć a już masz poziom o jakim myślisz, jedynie powrót do ciała jest trochę przytłaczający to „zmniejszanie” się i uczucie jak by całe niebo się waliło, ta ciasnota. To są moje doświadczenia i mam świadomość że inni maja inne i inaczej będzie i jest z nimi, a wszystkie są piękne i równoważne. Pozdrawiam Cię w Miłości i moim złotym promieniem 🙂
    Więc można przenieść się podwyższając wibracje ciała tak, jak to opisuje fizyka, ale można tez pozostawić ciało ( umrzeć) i być energia, co jest docelowe w wzniesieniu, aż do całkowitego zespolenia się z Źródłem/Ojcem/Matką

    ps. kochany Irko nie czepiaj się słówek, bo chyba będzie Cię korcić 😉 🙂

   • @Zdzich
    „Irko nie czepiaj się słówek”
    Mamo & Tato! Zdzich zbiera mi moje ‚zabawki 😉
    idę do Domu! 😀
    ps. lubię “pustkę”

    ps.@Zdzich
    Gaja, jako ‚prawdziwa kobietka pokrzyczała-potupała
    ,więc ‚przytuliłem ją i uszczypnąłem
    -nie pytaj gdzie, bom nemletneżd’ <na odwrót 🙂 🙂

   • @ Irko
    🙂 wiedziałem że i tak nie popuścisz 😉 i się nie zawiodłem 🙂
    ooojjj, muszę się przyjże gdzie ta figlarna gwiazdka w pustce 🙂

   • @Zdzich & off-top
    jako istotę Dźwięku szukaj mnie w brzmieniu 🙂

    ps. 1/ zauważyłem, że znaki „mniejszości/większości” (matematyka) postawione przed i za słowem czynią te słowo ‚niewidzialne, co minimalnie zubożyło moją wcześniejszą opowiastkę,
    ps. 2/ czasami całe wypowiedzi lądują wręcz w innym miejscu niż zamierzałem je umieścić


    -jakość nagrań taka see 😐

 4. Mój pierwszy wpis, w którym dałam upust swojej irytacji był wypadkową wszechobecnej tematyki zwiastującej „Koniec Świata”, który ma nastąpić 21.12.2012 i który to koniec wieszczyli rzekomo … Majowie. Po pierwsze, cywilizacja majańska nigdy nie mówiła o fizycznym końcu świata. Dla nich okres precesji (rok platoński = ok. 26 tys. lat) dzielił się na 5 okresów zwanych światami, gdzie jeden świat liczył ok. 5200 lat. Teraz dobiega końca V Świat (Nocy Galaktycznej) i wejdziemy w VI Świat Złotej Ery, zwanej Erą Wodnika. A tak na marginesie majański kalendarz Długiej Rachuby Czasu kończy się na marcu 2013 r. Poprzez nieznajomość przekazów Majów, a może zmanipulowanie owego przekazu wprowadza się swoistą psychozę wśród ludzi na całym świecie strasząc ich rzekomym – fizycznym -końcem świata. W ten sposób tworzy się niskie i ciężkie wibracje oparte na strachu, co nie służy naszej planecie oraz jej mieszkańcom. Dlatego też tak ekspresyjnie zareagowałam na powyższy przekaz, gdzie w słowach „“Nie będziesz już potrzebować twojego fizycznego ciała. Nie będziesz już potrzebował tego płaszcza, którym jest twoje trzeciowymiarowe ciało. Będziesz zamieszkiwał nowe pole energetyczne które rozwijałeś przez te wszystkie lata” jest zapowiedź (jednoznaczna) końca fizyczności człowieka. Taki przekaz zagęszcza i tak gęstą (3D) już materię i nie sprzyja Wzniesieniu do 5D. Z samych tylko praw fizyki wiadomym jest, że strach generuje niskie (ciężkie) częstotliwości, a Ziemia potrzebuje teraz „lekkości”, aby móc wznieść się wyżej. I to od nas ludzi zależy, czy ten proces przebiegnie gładko i bez większych kataklizmów, czy napotka na trudności i –gdzie wygenerowane „strachem” naprężenia doprowadzą chociażby do trzęsień ziemi, czy aktywności wulkanicznej. Dla mnie Wzniesienie, to przejście w wyższą częstotliwość, która aktywuje „uśpione” dotychczas możliwości człowieka (vide: 93% nieaktywnego mózgu i DNA). To doprowadzi do możliwości stosowania na co dzień telepatii, telekinezy, itd., ale nie pozbawi nas powłoki cielesnej. Cielesność będzie ulegać zmianie na „lżejszą”, ale to nie stanie się z dnia na dzień, a będzie podlegać ewolucji . W tym Wzniesieniu najważniejsza jest duchowość, przewartościowanie systemu dotychczasowego życia, gdzie „Być” zastąpiono „Mieć”. Wszechświat opiera się na równowadze stąd musi dojść do wyrównania zachwianych proporcji. Od lat przyglądam się otaczającym mnie ludziom i przyznaję, że „coś” zaczęło się dziać w tym temacie, bo nawet zagorzali „Mieć” zaczynają przechodzić na stronę „Być” i sami dziwią się sobie, nie mając pojęcia skąd ta nagła zmiana. Człowiek jest energią (wszystko inne to dodatek do 3D) i musi być kompatybilny ze Wszechświatem, który stworzony jest z … energii.
  Pozdrawiam cieplutko w ten magiczny czas … 🙂

  • Kochana Gaju!! Ja omijam szerokim łukiem wszelkie informacje o katastrofach związanych z 2012. Odwiedzam tylko pozytywne strony takie jak ta, blog Krystal- Transformacja 2012, blog Wiki-Wielka Wiosna Wszechświata, gdzie cały czas „wałkujemy” 🙂 i powtarzamy, że będzie dobrze, ciągle i bez ustanku kibicujemy naszej kochanej Planecie i pomagamy jej w tym niezwykłym „porodzie” :). Medytujemy, „świecimy”, „błyskamy” i co tam jeszcze możemy radosnego robić, to robimy.
   Co do daty 21.12.2012 to ona została chyba ustalona przez Jose Arqulles’a, z nim polemizował C.J. Calleman i „ustanowił” datę 28.11.2011, ale o marcu 2013 nie bardzo słyszałam. Przedstawiciele Starszyzny Majów mówią, że sami nie znają dokładnej daty ponieważ utracili wiele swoich przekazów, więc jak to z tym końcem 5-tego Słońca jest, któż to wie dokładnie?
   Poza tym pod tym, co Ty napisałaś powyżej podpisuję się wszystkimi klawiszami mojej klawiatury 🙂
   Pozdrawiam serdecznie, będzie dobrze 🙂 <3<3<3 🙂

   • Kalendarz Długiej Rachuby Czasu kończy się na marcu 2013 r. -bynajmniej niczego więcej nie znaleziono 🙂 Data 21.12.2012 -wg Majów -odnosiła się wyłacznie do obliczeń dotyczących Galaktycznego Zrównania (przekroczenia przez US galaktycznego równika). Chociaż i tutaj brak pewności, bo z uwagi na różnice w kalendarzach juliańskim i gregoriańskim może okazać się, że owa „magiczna” data 21.12.2012 przesunie się na 03.01.2013 r. 🙂 Zakończenie majańskiego kalendarza na marcu 2013 r. jest tym ciekawsze, że zgodnie z obliczeniami Majów 31.03.2013 r. Słońce bedzie ukryte przez 60-70 godzin, po czym wejdziemy w okres Roku Zerowego -czas Szóstego Słońca. 31.03.2013 -to numerologiczna „13” symbolizująca Ziemię …
    A jak będzie naprawdę? Pozyjemy -zobaczymy 🙂
    Pozdrawiam cieplutko 🙂

   • Kochani ja tam dałem sobie spokój z rozważaniem kiedy koniec, wzniesienia czy cokolwiek innego 🙂 jestem tu między wami i jest mi ok 🙂 jestem z wami tam i też ok 🙂 czego więcej chcic 🙂
    chcecie się wznieść, ok jestem z Wami i wznośmy się 🙂
    Irko, zawsze zapewnia uśmiech, radość serca 🙂 wiec z uśmiechem, radością, zaufaniem idziemy, wznosimy się 🙂 🙂
    och, chyba mało wesoło wyszło 🙂

  • @Gaja
   jeżeli nie będzie „the end”, to składam reklamację na twoje ręce 😉
   przyjmuję walutę wyrażoną „uśmiechem + przymrużenie oka”
   w skrócie- 🙂 + 😉
   ps. tak, koniec kalendarza…., o „marcu 2013” tez mi chlupotało w czaszce
   jam ‚klawisz

   • @irko
    Pytasz, czy próbowałam tej „wody z mózgu” i czy da się ją pić? Na szczęście –przede wszystkim dla mnie –mój mózg nie produkuje … wody, w związku z czym nie znam jej smaku i jakoś nie przejawiam zaciekawienia jej smakiem 🙂
    @ Gaja, jako prawdziwa kobietka pokrzyczała-potupała, więc przytuliłem ją i uszczypnąłem –uszczypnięcie poczułam, ale … przytulenia –wcale 🙂
    @ jeżeli nie będzie „the end”, to składam reklamację na twoje ręce, przyjmuję walutę wyrażoną „uśmiechem + przymrużenie oka” –bez obaw, już pisałam powyżej, że mam zamiar „Wznieść się do 5D” (dla jasności: wraz z powłoką cielesną) i stamtąd będę przesyłać do 3D pozytywną energię :-)))

 5. Witam Wszystkich
  Gaju ja jestem żywym przykładem osoby która chciała „mieć” i „miała” a dziś pragnie BYĆ…
  12.12.12

  pozdrawiam

 6. @ nowy ja
  Przemienienie z „Mieć” na „Być” jest cudownym odczuciem, bo tylko w nim odnajdujemy swoje i innych człowieczeństwo …
  Tak trzymaj 🙂
  Z majańskim pozdrowieniem … In Lak’ech Ala K’in (jestem innym Tobą) 🙂

 7. Szanuję to co myślicie o szukaniu prawd związanych z przejściem do piątego wymiaru 😦 i tu mam prośbę czy moglibyście się podzielić doświadczeniami z wymiaru czwartego i przejściem do niego, mój Kin to Żółte Spektralne Ziarno i w głębi serca czuję że moim planem jest poczekać i obudzić resztę ludzi i wspólnie doświadczyć tak wspaniałej prawdy o piątym wymiarze 😉

  • @nowy ja
   napisałeś i za to ‚wielki szacun! yołł 😉 :
   ”….Kin to Żółte Spektralne Ziarno…”

   Podążając za klasykiem: „ponieważ nie znam się na tym, chętnie się wypowiem” odpowiadam: skoro jadłeś ”Żółte Ziarno w Kinie” zapewne była to kukurydza, być może Spektakularna.
   A tak miedzy nami, to bardziej znam się na wodzie mózgowej -powaga, zapytaj Gaję :D:D
   -sorrki, chyba ocipiałem do reszty, hahahahahahahaha
   jam najNovszy

 8. @Gaja
  „ale… przytulenia –wcale” -hmm…..kolacja ze śniadaniem? 😉
  z wrażenia zatrzepotałem oczętami 🙂
  wybierz muzę, dostosuję się
  aczkolwiek chillout, delikatny jazz’ik

  ps. „(dla jasności: wraz z powłoką cielesną)” – nie może być inaczej 😉

 9. Hi hi po co te przeprosiny 🙂 cieszę się że poruszyłeś ze mną temat nawet o spektakularnej kukurydzy i ani przez moment nie odczułem myśli która by potwierdziła Twoje przypuszczenia że „ocipiałeś” 😉 Wiesz interesuję się tym wszystkim od niedawna, wcześniej z pewnością nie odwiedził bym tej strony 🙂 Wiara była dla mnie tematem odległym skończyła się z lekcjami religii w podstawówce 🙂 szukanie Boga pojawiało się gdy coś potrzebowałem a w każdym człowieku widziałem źródło dochodu kto go nie przynosił ten nie znalazł się na liście znajomych na fb gdzie pokazywałem jaki jestem „spoko ziom”. Wszystko się zmieniło 11.12.12 od tak, nie szukałem zmian a przyszły jako wewnętrzny głos, o cywilizacji Majów słyszałem w tv liczył się świat materialny. Tego 11.12.12 wewnętrzny głos kazał mi odszukać co też ten Kalendarz mówi o tym „końcu Świata” i trafiłem na stronkę na której dowiedziałem się o celu zejścia na ziemie wtedy uważałem „ładny bajer” do momentu gdy o 2:00 ten sam glos spytał czy chcę zmieniać świat i czy wyrażam zgodę z własnej woli ? odp. w myślach TAK. To co się wydarzyło później było burzą myśli które dawały instruktarz całego sensu naszego istnienia, później rachunek sumienia, usunięcie EGO i piękne słowa że wchodzę w czwarty wymiar. To co się działo sprawiało że przychodziły momenty że myślałem psychiatra i nic więcej 😀 wtedy zacząłem szukać książek które wyjaśnia choć cząstkę tego co się ze mną dzieje spałem po 2h czytając na koniec znalazłem Tu na stronie przekaz o wezwaniu który idealnie przedstawiał to co mnie spotkało i uświadomiło mi że jestem normalny 😀 Dziś spoglądam na Świat z innego punktu widzenia nie tego który znałem przód-tył prawo-lewo góra-dół mieć lecz takiego który opisując najprościej wyglądałby jestem wszędzie, czuję wszystko jak np. wewnętrzne wołanie osoby którą mijam o pomoc… pełną świadomość właśnie tego chcę być dla Ciebie a nie chcę od Ciebie brać, żadnego strachu a To co produkujemy na Ziemi czego nauczamy stało się właściwie prawdziwym materialnym nic, nie mam pragnień materialnych żadna willa, żaden samochód kompletnie nic nie staje się obiektem mego pożądania tego nie idzie opisać słowami to trzeba czuć. Zapewniam że budowanie świątyń, rozdawanie pieniędzy, drogich prezentów czy nauka na poziomie materialnym nie stworzą rakiety która przez czarną dziurę przeniesie nas w czwarty wymiar i lepsze Dziś aby Być…

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s