AA Michał – Jesteśmy jednością

Drodzy przyjaciele i ukochani, a już niedługo nasi współtowarzysze ze Sfer Niebiańskich i Galaktycznych. Przychodzimy do was dzisiaj, by przekazać informacje na temat postępów na ścieżce waszego przebudzenia, które są tak olbrzymie i wspaniałe.
Wielu z was łączy się już regularnie z Wyższymi Wymiarami, a inni otrzymują ich przebłyski. Jesteśmy wami tak zachwyceni, jesteśmy tak podekscytowani i przepełnieni radością waszymi osiągnięciami, że słowa nie mogą tego w wystarczający sposób wyrazić.
Obecnie wszyscy przygotowujecie się na jeszcze więcej ulepszeń w waszych Ciałach Świetlnych, i kolejnych dostrojeń w waszym połączeniu ze Świadomością Jedności, i wszystko to wydarza się zgodnie z Boskim Planem. Zaczynacie sobie już uświadamiać rozległość swych możliwości, gdy sięgacie w wyższe wymiary. Im więcej uwalniacie, i zezwalacie na napływ energii i dostrojenie się do niej, tym więcej doświadczycie. A kluczem do tego jest puszczenie i uwolnienie tego co było.
Moi kochani przyjaciele, wchłaniajcie to olbrzymie Światło minuta po minucie, a ono uniesie was na wyżyny, jakich nawet nie potrafiliście sobie wyobrazić, ale które zaczynacie sobie przypominać. Usuwane są zasłony i otoczki i wyłania się wasza wewnętrzna wiedza – to tak, jakbyście właśnie weszli do olbrzymiego pomieszczenia, o którym nie wiedzieliście, że je w ogóle macie, pełnego skarbów i wiedzy, a nawet krain i sfer niewiarygodnych możliwości.
Zacznijcie zgłębiać te wewnętrzne rubieże waszej istoty, tej Boskiej Istoty, tej Iskry Stwórcy, która jest tak pełna skarbów i cudów, że będziecie jak dziecko w sklepie ze słodyczami, które nie wie, od którego miejsca zacząć się rozkoszować wszystkimi tymi przyjemnościami, jakie was oczekują.
Do tej pory już z pewnością uświadomiliście sobie, jak bezgranicznie i całkowicie jesteście kochani i chronieni, a gdy wypuścicie się w dalszą przygodę, będziecie doznawać Radości za Radością za Radością, kiedy pozwolicie sobie puścić przeszłość i doświadczać tego, co oczekuje na was tuż za zakrętem.
Wielu z was sięga większych wyżyn i głębin w swych medytacjach, nawet w takim stopniu, że tracicie poczucie granic pomiędzy fizycznym światem i waszym nowym domem, który jest stwarzany w chwili, gdy o tym mówimy, przez was i przez wszystkich waszych braci i siostry z Ziemi i z Gwiazd.
Stare rozpada się w mgnieniu oka, dlatego coraz bardziej niezbędne jest, abyście pozostawali w łączności z Matką Ziemią i z waszym wewnętrznym centrum intuicji i ześrodkowania, z Pokojem w waszym Sercu, i z Miłością, która tam zamieszkuje, i abyście cały czas zdawali sobie sprawę, że jesteście niesieni do lepszego miejsca, z dala od dualności, którą z takim trudem kiedyś stworzyliście. Jesteście gotowi, by pozwolić jej odejść, tak jak dziecko jest gotowe porzucić swą starą, zużytą zabawkę dla czegoś, co teraz pobudza jego zainteresowanie na zupełnie nowym, szerszym planie.
Moi ukochani, wciąż jesteśmy u waszego boku. Stajemy się częścią was, gdy jesteście z nami. Przyzwyczajacie się do rozleglości boskiej i oświeconej natury waszej istoty i uświadamiacie sobie, że nie odeszliście zbyt daleko od domu, a droga powrotna ukazuje się przed wami, abyście tu powrócili i zostali na dobre.
Przed wami jeszcze wiele pracy, aby podtrzymać ten nowy świat, jaki stwarzacie, ale będzie to dzieło takiej miłości i radości, że nawet nie poczujecie, że to praca. To, co do tej pory postrzegaliście jako pracę, nie będzie istnieć, w tym znaczeniu, że już dłużej nie będzie was to wyczerpywać czy czegoś was pozbawiać. Będzie was ona zasilać, i tak samo wy będziecie wspierać Nową Ziemię.
Ach, cóż za cudowne dni was czekają! Nie róbcie zdziwionych oczu, gdyż czas na to niemal już dojrzał. Utrzymajcie swój krok, a wasze serca niech będą skupione na Miłości, a wtedy nie ma takiej możliwości, żebyście zbłądzili. Oczekujemy dnia, kiedy do nas powiecie: „Nie, nigdy nas nie zostawiliście; tak, pomogliście nam wznieść się do przysługującego nam miejsca pośród Wyższych Światów; a teraz ochoczo zawijamy rękawy, aby kontynuować nasze wspaniałe postępy w tworzeniu cudownej Nowej Ziemi!”
Jesteśmy partnerami, kochani, i jest to znakomita współpraca. Zaczynacie już to dostrzegać, prawda? Niesiecie Pokój w waszych Sercach, zaś Miłość jest waszą esencją, a my idziemy z wami i mamy te same cele. Zawsze tak było. Po prostu lepiej zaczynacie sobie to uświadamiać, kochani. Jesteśmy Jednością.
Jam jest Archanioł Michał i wraz z Niebiańską Załogą ofiarowuję wam całą naszą Miłość i wsparcie w nadchodzących dniach. Niech Pokój, Miłość, Radość i Dostatek będą od dzisiaj stałymi elementami waszego życia.
Dziękuję, Archaniele Michale i Niebiańska Załogo.
Przekazała Fran Zepeda, 8 grudnia 2012 http://franheal.wordpress.com/2012/12/09/archangel-michael-and-the-company-of-heaven-we-are-one-as-channeled-through-fran-zepeda-december-8-2012/

źródło: http://wielkawiosnawszechswiata.blogspot.de/

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s