Uczyńcie to światło jeszcze jaśniejszym!

 

Tego dnia chcielibyśmy poprosić was o dwie bardzo ważne rzeczy. Większość z was już dostrzegła ich potrzebę i robi to, o co zaraz poprosimy. Ale i tak to uczynimy, chociażby po to, aby potwierdzić to, co sami już zauważyliście.
Po pierwsze z pewnością zwróciliście uwagę, że wiele osób zaczyna przejawiać oznaki paniki. Jeśli byście ich o to zapytali, prawodpodobnie zaprzeczą, że w jakikolwiek sposób się martwią, czy nawet że wiedzą o zbliżającej się przemianie. Jednak słyszeli oni wystarczająco dużo i przypuszczalnie poczuli wystarczająco dużo aby wiedzieć, że coś się zbliża. I oczywiście ponieważ ich źródła informacji należą do oficjalnych, spodziewają się oni tylko najgorszego. Nie potrzebujecie o tym z nimi dyskutować, prostestować czy ich ‚uświadamiać’. Wystarczy, że ich wysłuchacie i okażecie, że wcale nie jesteście tym zaniepokojeni. Jeśli oni o tym nie mówią, sam wasz spokój i pewność będą miały na nich wpływ.
Po drugie, i tym ważniejsze: prosimy, abyście w dalszym ciągu wnosili w wasz świat światło – tak samo jak robiliście to 12’12. Wiemy, że powtarzamy to, co słyszeliście już z innych źródeł. Wiedzcie jednak o dwóch sprawach. Każdy z tych czanelerów dociera do trochę innego kręgu osób. Ponadto zrozumcie, że informacje, które brzmią podobnie, pochodzą z tego samego miejsca, że się tak wyrazimy. Jest nas wielu, ale jesteśmy jednością. Tak samo wy właśnie zaczynacie sobie uświadamiać ten fakt na swój temat. Zaś przekazy w miarę, gdy zbliżacie się do tego dnia, który możecie nazwać wielką przemianą, wzniesieniem czy czymkolwiek innym, w oczywisty sposób będą coraz częściej mówić o tych samych sprawach.
Kilka podstawowych punktów słyszeliście już wielokrotnie, i jeszcze usłyszycie. Pozostańcie spokojni. Bądźcie w swoich sercach. A nade wszystko, kochani, wypatrujcie pierwszych i najistotniejszych oznak tych wydarzeń w sobie samych. Często wam mówiliśmy, że jesteście i dalej będziecie przyczyną wszystkiego innego. Pozostają wasze pytania. Kiedy? Wy jesteście kluczem. Co? Wy jesteście kluczem. Jak? Wy jesteście kluczem. A im większego zakresu tej przemiany oczekujecie, w tym większym stopniu jesteście częścią tego klucza. Czy rozumiecie? Jeśli więc pragniecie wielkich przemian, wykorzystajcie swój czas zasilając energią i myślami to, na czym te zmiany mają polegać.
Rozpoczęliśmy od prośby, abyście nadal sprowadzali tu światło. Nie potrzebujemy wam podawać żadnych instrukcji na ten temat. Po prostu codziennie róbcie dalej dokładnie te same cudowne rzeczy, jakie wszyscy robiliście 12 grudnia. Powiększajcie je. Rozświetlajcie. Podkręćcie je, jak to mówicie. A kiedy dojdziecie do punktu, gdzie wydaje wam się, że nie możecie tego już więcej utrzymać – poproście o więcej.
Jest to czas kiedy naprawdę jesteście przyczyną tego, jaki będzie rezultat. Światło, jakim promieniuje teraz wasza kochana planeta, jest olśniewające. Uczyńcie więc je jeszcze jaśniejszym!
Kochamy was, dokładnie każdego z was. Dobrego dnia.
Ron Head, 14 grudnia    http://oraclesandhealers.wordpress.com/2012/12/14/the-light-your-dear-planet-is-emitting-now-is-awesome-so-make-it-brighter-channeled-by-ron-head/                           

źródło: http://wielkawiosnawszechswiata.blogspot.de/

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s