Yeshua ~ bądźcie w pokoju ze swoją Nową Jaźnią

Witam, Kochani. To niesamowite, widzieć wasze postępy teraz. Wielu się podnosi, jak mówimy, pochłaniając Światło i (jadąc) na fali Wzniesienia. Robicie znakomicie. Nie jesteście sami w tym procesie, jak powiedzieliśmy.

Każdy z was ma zespół aniołów, archaniołów i / lub wzniesionych mistrzów, którzy są przypisani do Was w tym całym procesie. 
Byli oni tam cały czas, ale cała uwaga i cel jest teraz wyrównany z waszą Istotą dla udanego i oszałamiającego doświadczenia Wzniesienia. Muszę powiedzieć, nie żeby  was zaalarmować, ale przygotować was do najbardziej dojmującego doświadczenia, jakie moglibyście sobie kiedykolwiek wyobrazić, drodzy.

Im bardziej się otworzycie i odbieracie teraz, tym bardziej będzie to kompletne i idealne dla Was. To, co mam na myśli, to chcę oczywiście powiedzieć, że Wzniesienie jest zapewnione, ale twoje pełne doświadczenie, twoje gładkie doświadczenie tego, i twoje najwyższe doświadczenie tego będzie uzależnione od tego, ile uwolnisz i odbierzesz. Mówimy to, ale chcemy, abyście się zrelaksowali i cieszyli się jazdą jak najbardziej. Nie ma nic ważniejszego niż całkowite poddanie i otwartość.

Wielu z was dokonało oczyszczeń, i nie martwcie się, nie musicie zrobić tego wszystkiego. Wystarczy zrobić to najlepiej. Nie ma ilości nierozwiązanych kwestii i karmy, która zatrzyma was od Wzniesienia, a wiele możecie usunąć teraz, tylko dając sobie kompletną i zupełną Miłość i akceptując ją od Stwórcy i od nas. Zrobiliście to, moi drodzy, już przeszliście zdradziecką część podróży, a teraz to jest po prostu dla was, aby cieszyć się ukoronowaniem tego.

Jesteście wszyscy na różnych poziomach, ale prawdę mówiąc, to nie ma znaczenia.
 Skupcie się na sobie w tej chwili. Skoncentruj się na tym, co słyszysz od przewodników Wzniesienia, co czujesz, że jest właśnie dla Ciebie. Nie ma niewłaściwego sposobu, aby to zrobić, z wyjątkiem pozwalania żeby niepokój i strach powstrzymały Ciebie.

Teraz jest czas, aby całkowicie zaufać sobie, twojemu Wyższemu JA, twoim przewodnikom i Stwórcy. Nie pozwól, aby twój umysł wszedł Ci w drogę. Są jeszcze pewne aparatury dualności, które mogą chcieć Was rozpraszać, ale to nie jest prawdziwe. Zaczynacie całkowicie porzucać te aparatury i podobne, więc próbują wyciągnąć was z powrotem tak , jak stary but kusi cię, ponieważ jest on wygodny, wtedy powiedz: „Nie, dziękuję, spróbuję tego nowego sposobu życia i bycia od teraz na koniec „.

Kochani, nie można zrobić tego źle. Tak długo, jak słuchacie waszych serc i wewnętrznej wiedzy, będzie dobrze, będziecie zabezpieczeni i w najbardziej niesamowitym doświadczeniu w historii. Nie możemy powiedzieć, że to wystarczy. Więc nie pozwólcie przewidywaniom spowolnić was lub ściągnąć ze ścieżki, po prostu Bycia w tej chwili Teraz i trzymania tyle Radości i Światła i Miłości, która są Wam oferowane. Macie naszą gwarancję, że reszta będzie pod opieką z łatwością. Jest to zapisane już. Jest to zrobione porozumienie. Więc, relaks!

Istnieje oczywiście intensyfikacja energii oferowanej i będzie utrzymywać wzrost, i wszystko co musicie robić, to zakotwiczać nieustannie w swoim sercu i do Gai, może to być stałą rzeczą teraz, że trzeba będzie to robić z powodu intensywności . Uważajcie je za turbulencje podczas przechodzenia przez oku cyklonu. Potrzebujecie tylko pozostać w centrum (zrównoważeniu) i wszystko będzie dobrze.
Nie martwcie się o to, co dzieje się wokół was, to co denerwuje może być od innych, ponieważ oczyszczają. Nadal koncentrujcie się na swoim wewnętrznym spokoju i wiedząc, że jesteście dokładnie tam, gdzie trzeba być już teraz, że nie ma nic tak naprawdę, co trzeba zrobić, ale otoczyć i zanurzyć siebie we wzrastających energiach i pozwolić, aby pył osiadł wokół was, gdy uwolnicie wszystko, co t potrzeba, z całą pewnością, będziecie skompletowani dokładnie na czas dla Was, drodzy.

My z Niebiańskiej Kompanii jesteśmy wszędzie wokół was teraz i nie odejdziemy, aż podróż będzie zakończona. A Wy jesteście tak blisko. Żyjcie w zgodzie z Nową Jaźnią, która wyłania się z pełną siłą, łaską i chwałą.

Będziemy mówić jeszcze przed przesunięciem, moi drodzy. Szczęśliwej podróży!
Wasz kochający brat, Yeshua

18 grudnia 2012
Channeler: Fran Zepeda
http://www.franheal.wordpress.com

źródło tłumaczenia: http://2012allabout.blogspot.com/

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s