Archanioł Michał: Niech rozpocznie się świętowanie

No cóż, moi przyjaciele, zostały już tylko dwa dni i widzimy, że bardzo wielu spośród was zaczyna w zdecydowany sposób odczuwać nawet niewielki wzrost natężenia tej energii. Sporo osób regularnie budzi się w ciągu nocy z powodu całkiem przyjemnych fizycznych doznań. Opisujecie to na wiele różnych sposobów, ale polega to głównie na tym, że komórki waszego ciała asymilują nową energię, światło i informację.


Pojawia się teraz wiele informacji na temat tego, co się dzieje i co wydarzy się pomiędzy chwilą teraźniejszą a waszym Nowym Rokiem. Nie będziemy tutaj tego wszystkiego powtarzać. Jeśli chcecie te informacje znaleźć, znajdziecie je. Nie są one konieczne. Otrzymacie to, czego potrzebujecie. Podamy wam tylko parę sugestii, które, jak mamy nadzieję, wykorzystacie w ciągu tych paru następnych dni. Nie jest to też nic nowego, ale jeśli je zastosujecie, będzie to dla was z korzyścią.

Po pierwsze: wasze ciało i wasze komórki przechodzą pewne radykalne przemiany. Będą potrzebować ciągłego nawilżania. Prosimy dostarczajcie im mnóstwo najczystszej wody, jaką macie do dyspozycji. Przydatne będzie także pobłogosławienie tej wody.

W stopniu, na jaki zezwalają wasze zobowiązania, ofiarujcie sobie także mnóstwo czasu na odpoczynek, modlitwę i medytację. Czas spędzony w ciszy przyrody jest bardzo polecany. Jeśli w swych wizualizacjach wyobrażacie sobie światło – a prawie wszyscy z was to robią – prosimy, abyście je jeszcze wzmacniali. Niebieskie światło – Boskiej Matki i moje – pomoże wam zachować spokój.
I w końcu w godzinach pomiędzy 10:10 a 11:11 oraz 22:10 a 23:11 przyłączcie się do waszych braci i sióstr w medytacji, wizualizacji i modlitwie. Nie jest konieczne, abyście synchronizowali wasze zegarki, kochani. Pamiętajcie, że powracacie do czasu Teraz. Po prostu wyraźcie intencję, aby się połączyć.

Niech rozpocznie się świętowanie. Trzymamy was za rękę, kiedy przekraczacie ten znacznik.

W miłości i świetle, dobrego dnia.
Przekazał Ron Head, 19 grudnia 2012 http://oraclesandhealers.wordpress.com/2012/12/19/let-the-celebration-begin-channeled-by-ron-head/

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s