Archanioł Michał: Istota, którą zawsze byliście, wyłania się teraz spod swego opakowania

Przychodzimy do was raz jeszcze, aby pogratulować wam przekroczenia kolejnego ważnego znacznika, w istocie najważniejszego do tej pory. Poszło to zdumiewająco dobrze.

Och tak, wielu ludzi było zdziwionych. Niektórzy tym, co się wydarzyło. Większość była zaskoczona tym, co, jak się wydaje, nie wydarzyło się. Przynajmniej ci lękliwi cieszą się, że przepowiednie dotyczące sądnego dnia były błędne, tak jak wam powiedzieliśmy.

Jest właśnie tak, jak wam przepowiedzieliśmy, przyjaciele. Wiele razy mówiliśmy wam, że największa zmiana zajdzie w waszej istocie energetycznej, w istocie Ziemi oraz wszystkich jej stworzeń. Zrozumieliście to, a jednak oczekiwaliście o wiele więcej. Tak, wielokrotnie mówiliśmy o tym „o wiele więcej”, i mówimy wam teraz, że te rzeczy są w drodze. Pojawią się one, gdyż teraz jesteście wyposażeni odpowiednio do tego, by je ujrzeć. Jesteście do tego zdolni. Odkryjecie, że już wiecie, jak to zrobić. Teraz odkryjecie mnóstwo rzeczy na temat siebie samych.To będzie dopiero zabawa, nie uważacie? Zdumiewająca i niezwykła zabawa.

Nic spośród tych rzeczy nie powinno was zaskoczyć. Wszystko to jest waszą pradawną wiedzą. Ale była ona długo uśpiona i tylko po części w nią wierzyliście. Wciąż widzicie, słyszycie i odczuwacie pozostałości myśli i przekonań rodem z 3W. Może zająć wam troszkę czasu wyrażenie zgody na ich rozpuszczenie oraz ‚przetestowanie swoich skrzydeł’, że się tak wyrazimy.

Prawie wszyscy z was czują – kiedy pozwalacie sobie na odczucie tego – coś nowego w sobie samych. Wielu z was opisuje sobie nawzajem zadziwiające i różnorodne doświadczenia i odczucia. To się wydarza i będzie się wydarzało jeszcze przez jakiś czas. To  niezupełnie jest dar. Jest to istota, którą zawsze byliście, a która wyłania się teraz spod swego opakowania. Odnajdźcie ją. Odkopcie ją. Zbadajcie ją. Pobawcie się z nią. Macie teraz całą wieczność, aby powtórnie nauczyć się, jak z tego korzystać. Miłej zabawy.

W drodze jest jeszcze mnóstwo energetycznych przemian. Wasz rok 2012 jeszcze się nie skończył.

Niedługo znów się odezwiemy. Dobrego dnia.

Przekazał Ron Head, 23 grudnia 2012
http://oraclesandhealers.wordpress.com/2012/12/23/it-is-not-exactly-a-gift-you-know-channeled-by-ron-head/

źródło: http://wielkawiosnawszechswiata.blogspot.com/
Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s