Kosmiczna Świadomość – Okres Przejściowy

23 grudnia 2012
Channeler: Will Berlinghof
http://rainbow-phoenix.com/blog/2012/12/22/dec-22-cosmic-awareness-message-the-interim.html # comments

To jest 22 grudnia 2012 r., i to jest wiadomość Kosmicznej Świadomości, z Will Berlinghof jako interpretator, i Christina, Blu i Callista jako energetyzerzy. Zapraszamy Kosmiczną Świadomość i poprosi Cię o każdą wiadomość, jaką możesz mieć dla nas dzisiaj.

Dziś ta Świadomość pozdrawia tych, którzy są w okresie przejściowym, w tym miejscu pomiędzy światami, tym miejscu między czasem, tym miejscu między przestrzenią świadomości, przestrzenią rzeczywistości. To jest tak, że Wzniesienie rozpoczęło, że 21 oznaczał dzień grzbietu fali, która przeszła przez planetę, nad planetą, na około planety, i że chociaż nie zawsze było to doświadczenie odejścia dla każdego, doświadczenie znikania, że wielu czuło energie przesunięcia i zmiany, i że jest wielu, którzy mieli doświadczenie Wzniesienia, ale istnieje również wiele osób, które nie mieli, przynajmniej tak to się im wydaje w ich rzeczywistości 3-wymiarowej, gdzie stwierdzają, że wciąż tam są, jak gdyby nic się nie stało.

Ta świadomość musi powiedzieć, że wiele się wydarzyło, i wiele się dzieje, jest to wciąż tymczasowy punkt, punkt pomiędzy. Szczytu fali wystąpił i się wydazrył, ale ponieważ, to trwało wiele lat, miesięcy, tygodni i dni, aby w końcu osiągnąć ten punkt kulminacyjny, to maksimum wydarzenia, że będzie potrzeba teraz trochę czasu żeby energie tej chwili się oddaliły . W szczególności trzy dni, które są w tej chwili, od  punktu środkowego, jeszcze znaczą to, że fala jest w najwyższym punkcie, zanim zacznie opadać i zchodzić w dół po drugiej stronie zbocza.

Że wielu jest złych, że nic się nie stało w tym czasie, i ta świadomość, mówi do tych, którzy są źli, w ten sposób, że rzeczywiście potrzebują popatrzeć na tą złość, potrzebują popatrzeć na rozczarowanie. Musicie zadać sobie pytanie: „Dlaczego ja poszukuję tego doświadczenia Wzniesienia, czy szukałem tak, że mogłem być częścią tego, co jest usługą dla wszystkich, usługą dla planety, usługą dla ludzkości, czy ja szukałem tego dlatego, że chciałem uciec „To jest to często powodem, dla którego wielu szukało Wzniesienia: uciec od swojego życia, bo określili, że ich życie nie było warte życie, gdyż  byli w nędzy, dyskomforcie, trudnościach, i że Wzniesienie zaproponowało im drogę ucieczki. To Ci, którzy nie spojrzeli głęboko w siebie, którzy nie wykonali pracy, o której ta świadomość mówiła ciągle, że musi być zrobiona, przekonają się, że nie mieli głębokiego i poważnego doświadczenia, o którym myśleli oni, że będą mieli, którego oczekiwali. Ta świadomość mówi do was, jesteście jeszcze w doświadczeniu, to nie jest zrobione i to nie jest kompletne. Wykorzystajcie ten czas rozczarowania, gniewu, frustracji, aby zadać sobie pytanie: „dlaczego chcę się Wznieść? komu starałem się służyć? co ja chcę osiągnąć? ” To wciąż jest ten okres czasu, o którym świadomość ta mówi, że jest okres przeglądu. Nie traćcie okazji, aby przejrzeć swoje istnienie i wasze powody bycia, wasze powody, chęi opuszczenia tj planety, chęci opuszczenia tej rzeczywistości, która była waszym życiem. Wykorzystajcie ten czas na introspekcję, kontemplację, poddanie. Wykorzystajcie ten czas mądrze, bo to jest bardzo podwyższony okres czasu, i to może jeszcze przynieść dużo w samoświadomości i oświeceniu.

Dla tych, którzy poczuli zmianę i odczuwają zmianę, dla tych, którzy wiedzą, że coś się stało i jeszcze wciąż widzą siebie, czują się w trzeciowymiarowej postaci, wiedzcie, że też jesteście w przejściu, i że odbieracie bardzo zdecydowanie teraz przesunięcie świadomości, przez które przepływacie. Wy rzeczywiście weszliście do 5-go wymiaru świadomości, i to jest oddzielenie teraz, gdy  Matka Ziemia zaczęła jej oddzielenie, zaczęła opuszczać powłokę, która była jej ciałem, przesuwając się, w kierunku tego, co jest jej 5-cio wymiarowym szablonem ciała Świetlnego, które przesuwa się w świadomości, jak wszyscy.

To jest kolejny punkt przejściowy, i gdy wielu oczekuje natychmiastowego rozpadu starego, jego zaniku, jego zniknięcia, znajdujecie teraz, że to się dzieje, ale znacznie bardziej stopniowo niż oczekiwano. Ale wasze oczekiwania są zupełnie inne od tych, którzy byli sfrustrowani i rozczarowani. To jest tak, że wszyscy, oczywiście, mieli pewien rodzaj oczekiwań, i wy uwolniliście to, gdy zrozumieliście i poczuliście zmianę w sobie. Niektórzy czują się bardzo surrealistyczne od tego czasu, jakby tak naprawdę nie byli w pełni obecni. Niektórzy odczuwają się powyżej ich ciał, czują niesamowite zmęczenie, potrzebę snu, potrzebę spokoju.

Istnieje wiele sposobów, przechodzenia tego doświadczenia, i ta świadomość po prostu mówi do was wszystkich, zrelaksujcie się i uwolnijcie, bo proces jest nadal w toku. Matka Ziemia jest w tranzycie, Matka Ziemia się Wznosi, i wy wznosicie się z nią. Wielu już się wzniosło, nawet jeśli one nadal czują się w 3 wymiarowej rzeczywistości. Spójrzcie na swoje marzenia, spójrzcie na spokojne moment, cichy czas, jak głębokie i poważne są. Tych, którzy kompletnie się wznieśli, świadomość ta wita i mówi do was wszystkich, witamy z powrotem. Wróciliście z powrotem do tego, co jest źródłem, z którego pochodzicie, i że gracie teraz w 5 wymiarowej rzeczywistości, budzicie się do tej prawdy, budzicie się do tej rzeczywistości. Gdy w pełni się obudzicie, gdy wszystko trafi na miejsca, nowy porządek, zdacie sobie sprawę, że naprawdę jesteście istotami, twórcami, którymi zawsze byliście i będziecie angażować kreatywność coraz więcej i więcej, bo będzie łatwiej cały czas dla was po prostu wyobrazić sobie swoje życie i zobaczyć jak droga rozwija się przed Wami. Podczas podróży na drodze możecie sobie wyobrazić, co leży tuż za zakrętem, i idziecie na zakręcie i jest to, co sobie wyobrażaliście. To staje się cudowna, niesamowita przygoda, gdy zaskakujecie siebie ciągle, gdy zbierzecie się z innymi, którzy chodzą po drodze zwami, rozbudzacie ich siły twórcze, ich moce twórcze, ich bycie kreatywnymi. Jest radość i szczęście i uciecha, dobrze rozpoznać, że dokonaliście tego, jesteście tam. Przebudzenie to jest to, co dzieje się w tej chwili, i jesteście w przejściu, jesteście w okresie, półproduktem tego punktu przybycia, y wy jesteście tam i zrobiliście to, bo jesteś wielowymiarowymi istotami, które budzą się do tej rzeczywistości. Niektórzy przybyli tam szybko, inni trochę wolniej, a niektórzy mimo oczekiwań, nie dotarli. Ale wszyscy przeszli przez front fali świadomości Boga i są w tej świadomości nawet teraz, i wszyscy jeszcze jadą na fali, gdy porusza się do przodu i zaczyna się jej spadek oraz jej zamykanie.

Ta świadomość już wcześniej mówiła o trzech dniach ciemności, i to jest rzeczywiście, ten okres czasu, ale nie ma ciemności, nic nie mrugnęło, nic nie zniknęło i jesteście po prostu w drodze, nie całkiem tam, ale już przybywacie. Trzymajcie dystans, trzymajcie kurs, bo to jest nadal cudowna podróż duszy, znalezienia siebie, uświadomienia sobie, siebie, znając siebie, radując się.

Ten komunikat jest rzeczywiście tym, co jest przesłaniem nadziei, nie tylko dla tych, którzy czują, że nie osiągnęli Wzniesienia, którzy są źli na tych, którzy mówili o tym, co oni zobaczą i poczują i poznają i doświadczą. Wyjdźcie poza gniew, wejdźcie w miłość, wejdźcie do serca, wiedzcie, że dusza jest w drodze, Wy jesteście w drodze, i że jest to czas, aby mity umarły, zakończenia się wydarzyły, zakończenia oczekiwań, zakończenia wierzeń, zakończenia wszystkiego, co zdefiniowało waszą rzeczywistość, przeszłość i teraźniejszość i przyszłość. Jest  jasna przyszłość, nowa przyszłość, nieoczekiwane, niewyśnione, które teraz rozwija się, które teraz ma energię ruchu, energię emocji, energię w ruchu, y Wy jesteście tą energią, Wy jesteście tą drogą, Wy jesteście tą ścieżką, która prowadzi do domu, Wy jesteście w drodze do domu, każdy i wszyscy.

Trzymajcie dystans, trzymajcie kurs, wiedzcie, że jesteście już w zmienionej rzeczywistości, wiedzcie, że jesteście w drodze i że jesteście Tym, kim Jesteście, (tam) gdzie jesteście, w tej chwili.

Ta świadomość kontynuuje wysyłanie jej energii do każdego i wszystkich, aby pomóc im w tej podróży, która jest Wzniesieniem, które się rozwija. Ta świadomość w Was wierzy i w proces, w którym jesteście wszyscy. Prosi was, abyście wierzyli tak samo, aby przejść przez kryzys i próby wiary, przez który wielu przechodzi, aby uświadomić sobie, że jesteś na samej krawędzi, i wielu już skoczyło, podjęli ich skok wiary, a inni jeszcze nie, ale są tam nadal. Odwagi, odwagi, podejmijcie ten krok wiary, bo to jest Wasz czas i Wasz czas jest teraz. To jest Teraz, jest Teraz, Wy jesteście (tym) Teraz.

Dziękuję bardzo za tę wiadomość, Kosmicznej Świadomości. I czwórka z nas tu dziś również chce wysłać naszą miłość i nasze wsparcie dla tych, którzy wciąż przeżywają tą podróż, żeby oni również mogli mieć zaufanie i pewność, aby zobaczyli siebie w miejscu, w którym chcą być.

Ta świadomość jest w pełni zgodna z tym, ta świadomość dostrzega, że jest to punkt zwrotny, i to, co jest przeglądem duszy zaczyna się, gdy każda i każdy popatrzy na siebie i zobaczy siebie tym, kim jest w tej chwili, w tym Teraz, i że będzie się rozwijać i będzie się pogłębiać.

Jest to nic innego jak zakończenie jednego wieku ludzkości, i początek nowego wieku. To jest naprawdę monumentalne wydarzenie, poza wszelkimi oczekiwaniami lub wyobrażeniami, a jednak Bóg je sobie wyobraził, i jak aspekty Boga wy sobie je wyobraziliście, i trzymacie w sobie to wyobrażenie w tym samym czasie, i wielu zaczyna sobie przypominać o tym wyobrażeniu tego czasu, i są szczęśliwi i zadowoleni, że są oni na tym progu erupcji nowej świadomości, w tym do wybuchu nowej rzeczywistości, mimo tego jest jak gdyby w zwolnionym tempie. Jest to, co jest, stało się to, i się dzieje. Paradoksem jest tutaj, i to jest istotne, aby Być po prostu w swojej własnej przestrzeni, aby umożliwić energiom, które są w obiegu, niektóre tak mocne, że są one przyczyną wirowania w energii dla bytów i osób, a niektóre tak subtelnie, że wygląda prawie jak gdyby nic się nie działo. Wszystko się dzieje i nic się nie dzieje: paradoks. A jednak jest to paradoks, który wstrząśnie starą rzeczywistością, sztywnością i dualizmem, tym spolaryzowanym sposobem myślenia, gdzie wszystko musi być taki czy inny sposób, Wzniesienie musi być w taki czy inny sposób. Nawet mit Wzniesienia dobiega końca teraz, i ten mit, który tak zarządzał oczekiwania tak wielu, ktrzy potrzebowali końca, tak więc to, co ma się rozwinąć, rozwinie się i rozwija się. Odpuście wszystkie mity, odpuście wszystkie oczekiwania i przekonania, odpuście Wzniesienie, bo już się wznieśliście, i jesteście bardziej przebudzeni do tej prawdy teraz, która będzie tym ostatnim kawałkiem dla tak wielu, którzy szukają Wzniesienia. Wielu z nich się wzniósł, wielu wie, że jest to ich prawda, wielu jest w środku i poczuje, że to Wzniesienie jest ich prawdą, i wielu, którzy oczekują Wzniesienia wciąż są zamknięci w starych mitach, przekonaniach, starych, starych, oczekiwaniach, znajdują to najtrudniejszym miejscem ze wszystkich, a ich stare przekonania trzymają ich z powrotem. Ale nawet oni są w ruchu, gdyż wszyscy, są w ruchu, planeta się Wznosi, jak również i kiedy energie w końcu zaczną opadać, energie Wzniesienia, i kiedy wszystko będzie zrobione, każdy będzie na swoim miejscu, w nowej przestrzeni, którą jest nowa świadomość.

Każdy ponownie będzie interpretować indywidualnie, każdy znów będzie w jego indywidualnej linii czasowej. Ta świadomość mówił o Nexus’ie, spotkaniu się ze wszystkich linii czasowych. To się odbyło, to miało miejsce w dniu 21-go, a teraz każdy znowu powraca do bardziej zróżnicowanej linii czasu, zindywidualizowanej, osobnej, ale to jest wciąż ten punkt nexus, ten czas trzech dni ciemności. Podczas gdy szczyt został osiągnięty, rozstanie się zaczęło, to jest wciąż ważny punkt, gdy wiele z linii czasowych ciągle się stykać i miesza. Wiedzcie, że widzicie i poznajecie prawdy wewnątrz siebie, jeśli tak wybierzecie. Wiedzcie, że widzicie i znacie realia wewnątrz siebie, jeśli tak wybierzecie. Wiedzcie, że szukacie życia, Światła i Miłości własnej duszy, gdy powracacie do tego, co jest stanem wyższej świadomości, która  nie ma dualnego charakteru, ale  jest świadomością jedności, tego co jest całością i kompletnością. Gdy mity umrą, będzie dezintegracja tego, co było kiedyś znane i trzymane jako prawda, tak że może wystąpić nowe, nowe może się zdarzyć.

Świadomość ta informuje, że były narodziny nowej Matki Ziemi, Gai, wczoraj, a ona kontynuuje ten poród, gdy ona porusza się w kierunku swego nowego ciała, jej nowej świadomości, jej nowej istoty. Wiedzcie, że grzbiet fali minął, i że jesteście w tej fali teraz, jesteście w drodze, jesteście w międzyczasie. Jesteście na swojej drodze, jesteście jeszcze w ruchu, i ta świadomość mówi do każdego i wszystkich: wytrzymaj, wierz, ufaj, wiedz. Bądźcie przewodnikami tych, którzy mają trudności, wspierajcie tych, którzy mają trudności, kochajcie tych, którzy mają trudności, ale uwolnijcie tych, którzy mają trudności, jeżeli zaczną ciągnąć was w dół, bo to jest wasza droga. Ta świadomość mówiła przez 20 lat, że wszyscy będą w ich indywidualnych podróżach, i to jest tak, ale nadal możecie wspierać innych, ale jeśli oni są w negatywności, są zbyt silni, zbyt destrukcyjni w ich negatywności, to każdy musi dogłądać swojej własnej podróży i zaufać temu, czego doświadcza, zamiast otrzymać czyjąś energię, która jest ujemna i szkodliwa i niszczy jego własną podróż.

To jest osobista odpowiedzialność każdego, który podejmuje tą podróż, tego nie da się uniknąć, to się dzieje. Każdy każdy dogląda własnej istoty, jego własnego doświadczenia, i zdaje sobie sprawę, że ma to doświadczenie i to jest inne i jest  różnica, to będzie go napędzać i pójdzie jeszcze bardziej do przodu. Ta podróż nie jest zrobiona, a nawet, ta podróż dopiero się zaczyna.

To kończy tą tymczasową wiadomość w tym czasie. Ta świadomość nadal wysyła swoją energię, jej Światło, jej miłość i jej błogosławieństwa wszystkim, którzy są w podróży swojego życia.

źródło tłumaczenia: http://2012allabout.blogspot.com/2012/12/kosmiczna-swiadomosc-okres-przejsciowy.html

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s