AA Michał 23,12 To nie jest dokładnie ten dar , który znacie

Przychodzimy jeszcze raz pogratulować wam przejścia innego znaczącego markera, najbardziej znaczącego w historii, jako fakt. Poszło bardzo dobrze.

O tak, było bardzo wielu bardzo zaskoczonych ludzi. Niektórzy byli zaskoczeni tym, co się stało. Najwięcej zaskoczonych jest tym, co się wydaje, że się nie stało. Przynajmniej przestraszeni są wdzięczni, że prorocy katastrof i zagłady się mylili, jak mówiłem.

Jest tak, jak przepowiedzieliśmy, moi przyjaciele. Słyszeliście nas mówiących wiele razy, że największa zmiana kiedykolwiek nastąpi w waszej energetycznej istocie, i w tej Ziemi i wszystkich jej stworzeń. Rozumieliście to, a jednak trzymaliście się oczekiwań  na znacznie więcej. Tak, wiele razy mówiliśmy o tym wiele więcej, i mymówimy Wam teraz, że te rzeczy nadchodzą. Nadchodzą, bo teraz jesteście wyposażeni, aby je zobaczyć. Jesteście w stanie. Jesteście zdolni. Przekonacie się, że wiecie, jak. Jest bardzo dużo do odkrywania teraz o sobie. Ależ to będzie zabawa, nie sądzicie? Zabawa i niesamowita.

Nic z tego nie powinno was zaskoczyć. To wszystko jest starożytna wiedza. Ale jest to jest starożytna wiedza długo uśpiona i tylko na pół uwierzyliście. Jeszcze widzicie, słyszycie i czujecie pozostałości 3-cio wymiarowej myśli i przekonań. Może to zająć wam trochę czasu, abyście pozwolili temu opaść i pozwolili sobie  „przetestować swoje skrzydła”, jak to było.

Prawie wszyscy z was czują, jeśli pozwalacie sobie poczuć, coś raczej nowego w sobie. Wielu opisuje swoje zaskakujące i różnorodne doświadczenia i uczucia. Dzieje się tak nadal, i będzie przez jakiś czas. To nie jest dokładnie ten dar, który znacie. Jesteś istotą, którą zawsze byłeś, tylko opakowanie jest usunięte. Znajdź to. Wykop to. Zbadaj to. Graj z tym. Teraz macie całą wieczność, jeśli potrzebujecie nauczyć się na nowo, jak tego używać. Bawcie się dobrze.

Nadal istnieją ogromne ilości energetycznych zmian w drodze. Wasz dwudziesty pierwszy nie jest całkiem zakończony.

Będziemy mówić wkrótce. Dobrego dnia.

23 grudnia 2012
Channeler: Ron Head
http://oraclesandhealers.wordpress.com/

źródło tłumaczenia: http://2012allabout.blogspot.com/
Reklamy

2 comments on “AA Michał 23,12 To nie jest dokładnie ten dar , który znacie

  1. Świetnie zaś,ze kolejne informacje podawane w tych przekazach są tak niekonkretne: typu uwierzcie jacy wspaniali jesteście,że to co mówiliśmy to tak naprawdę się wydarzyło tylko wy tego nie widzicie. A ja od tej pory wierzę tylko sobie to co czuję,lub osobiście odbiorę. I wiem również ,że jestem wspaniała bo tu jestem,właśnie tu, gdzie wielu z was nawet nie ma wyobrażenia czym to jest.I mam sugestię ,zanim zrobicie jakieś kolejne obiecanki dla nas ludzi to się naprawdę zastanówcie,bo to jest duża odpowiedzialność. Pozdrawiam serdecznie.

    • @Bogumiła
      A może Michał z „klubu AA” (w skrócie: AA Michał), upaja się miłością własną/naszą i czasami za mocno trzepocze skrzydełkami i z radości ‚odlatuje. Ale nie martw się, na pewno wróci 😀

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s