WYBACZANIE

Przekaz z dnia 28.12.2012

Ukochani moi,
Jak przybyliście na Ziemię otrzymaliście darem tych nauk ogrom doświadczeń do pracy samych z sobą, abyście mogli na ich drodze odnaleźć siebie samych, odnaleźć to” Kim Jesteście”. Jesteście czystą miłością „OjcA”, jesteście bezmiarem tej miłości. Przybyliście z wymiarów bezkresu jej doświadczania. Dokonaliście zejścia w obszar bardzo niskich wibracji, w których jest możliwe doświadczenie zobaczenia samych siebie na innym tle, poprzez stanie się samemu tym tłem. Doświadczacie świata przeciwieństw uzyskanego w efekcie daru wielu istot, które zgodziły się współtworzyć ten świat dla Was, dla Boskich istot, które tu przybyły, aby doświadczyć cudu zniknięcia i pojawienia się. Dotarliście do punktu granic pomniejszania, aby uzyskać diament, najtwardszy kryształ z istoty, którą jesteście. Tak karkołomny wyczyn był możliwy gdyż zachowaliście w sobie, w swoim sercu, ukrytą Cząstkę Boską, w której zawarta jest instrukcja powrotu do potęgi Boskiego świata z którego przyszliście.

Dusze które są w Waszych ciałach w iluzji rozdzielenia, doświadczyły korkociągu w największe odmęty samozniszczenia całego gatunku, którym jesteście. Ten wyczyn to zaplanowane zgłębienie świata i zakończenie cyklu Waszej edukacji najbardziej doświadczonych dusz ludzkich, zamykających etap doświadczania mistrzostwa własnego.

Istota ludzka to istota przenikająca wszystkie wymiary stworzenia Boskiego, tak światłości jak i ciemności, której właśnie doświadczacie. Dar zgłębienia najwyższego zniewolenia, to dopełnienie istoty ludzkiej, istoty Boskiej czyniącej Ją tak potężną, jaką nigdy jeszcze nie była. Pomoc, którą niesie dla wszechświata przenika Go i daje szansę dalszej ewolucji światom, które utkwiły, które utraciły kontakt ze źródłem z którego powstały.

Darem najwyższym do wejścia w ten świat jest nauka wybaczenia, stanowiąca tak próg jak i podłoże bardzo wielu nauk świata zniewolenia, jakiego zechcieliście doświadczać. Dar wybaczenia, to przejście, którego dotąd dokonało niewielu, a który jest przepustką do Królestwa Miłości, której istotami w całej pełni jesteście i zawsze byliście. Dar ten spływa do każdego w zależności od nauki jaką potrzebujecie, jaką ułożyliście też sobie. Spełnieniem i zaliczeniem Braci Waszych i Sióstr jest obdarowanie wdzięcznością za to, co Wam czynią, jako wyraz najwyższej miłości, wymiany między istotami. Wiele światów przysłało tu istoty, które zagubiły się w swoim doświadczaniu, a które dając lekcje Boskim istotom mogą cudownie zaliczyć swoje, rozpoczynając swe własne wznoszenie. Dajcie Godność tym istotom, nie piętnujcie ich więcej, nie wybrzydzajcie nimi, nazywając ich czarnymi, demonami, diabłami, wyrażając pogardę dla dzieci Boga, którymi są, dla Braci Waszych, dla ról, które obrały dla Was.

Jedyna praca jaką w tej nauce wykonać możecie, to praca z samym sobą, każdego z Was indywidualnie. Dar świata zewnętrznego który Was otacza, to dar lustra, matrixa, w którym możecie zobaczyć siebie samego. Porządkując ciemność w sobie, obwinianie siebie samego, piętnowanie i pogardę dla innych, to w ten prosty sposób odwracacie jazdę korkociągiem w kierunku spirali wznoszenia, na powrót w Boskość. Nikt nigdy Was nie karał, piętnując się, nie wybaczając sobie sami, też tworzycie kary dla swych ciał, aby doznać cierpienia, którym świadomie się przenikacie, kochacie je, rozkoszując się często w jego doświadczaniu.

Ukochani, nie ma potrzeby dłużej cierpieć i tkwić w pułapce karmy, którą sobie stworzyliście brakiem prostego wybaczenia, pokochania każdego i każdego doświadczenia które najwyższą miłością jest. Nie ma przypadkowych zdarzeń, przejrzyjcie na oczy, a jeszcze bardziej sercem poczujcie, iż to co Was spotyka jest właśnie najlepsze dla Was, abyście zrozumieli kim Wy sami jesteście. Jesteście miłością, zawsze nią byliście, przyszliście z niej, stańcie się nią świadomie przetwarzając wszystko co doświadczyliście we wszystkich wcieleniach, we wszystkich pokoleniach na miłość. Miłość to Boska pracząstka, która utajona tkwiła w Waszym sercu, świadomie rozpalcie ją teraz, rozniećcie żar tej miłości tworząc jej świat wewnątrz, tak jak i na zewnątrz siebie samych.

Dar Wybaczenia jest podstawową nauką jaka otwiera etap nowego wymiaru, nowej drogi, którą możecie podążyć. Żaden świat, żaden nowy wymiar nie utworzy się sam z datami, do których dajecie się przywiązywać. Nowy wymiar to decyzja, on nastał, to „Królestwo Serc Ludzkich”, do którego każdy wejść może, wprzódy głęboko oczyszczając je z darów doświadczeń, które w nim przemienić możecie.

Jam Jest Ojcem Waszym, Jam Jest Wszystkim, Jam Jest Wami samymi, kochajcie tą prawdę tak jak ja kocham Was.

źródło: http://prawdaserca.pl/

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s