Manuskrypt przetrwania – część 244

28 grudnia 2012 |  aisha north

Ten czas, koniec roku i początek nowego będzie obarczony wieloma emocjami. Po tym wszystkim, nie wielu z was miało okazję, a nawet chęci, nawet wziąć pod uwagę fakt, że po legendarnym roku 2012 nadchodzi jeszcze jeden oznaczony jako 2013. Dla niektórych, sam fakt, że wszystko, łącznie z kalendarzem, będzie wydawać się nadal takie, jak gdyby nic się nie stało, a w ogóle będzie źródłem wielkiego rozczarowania. Ale dla innych, oczekiwanie na to, co ten nowy rok ma w zanadrzu, będzie rzeczywiście wielkie. Na raziebędziecie rzeczywiście wchodzili nierozpoznane terytorium. Gdyż nigdy wcześniej ludzkość stała przed erą jak te, gdzie wchodziła w nowy rok wyposażona w arsenał energii jak wy dzisiaj.

Więc stoicie na progu wielkości, drodzy, i nawet jeśli niektórzy z was nadal czuję raczej zawiedzeni działaniem, a raczej nie-działaniem, z ostatniego tygodnia, pozwólcie nam tylko przypomnieć, że nic nie może być dalsze od prawdy . Gdyż co się wydarzyło w ciągu tych dni w następstwie 12.12.12. i 21.12.12. jest niczym, jeśli nie zmianą życie, nie tylko dla ciebie jako jednostki, ale także dla świata jako całości. Gdyż wyjdziecie z tego roku jako obywatele multiwszechświata, a nie jako zwykli obywatele swojego świata, a nawet swojego kraju. Mamy świadomość, że dla wielu, to wydaje się być mniej niż oczywiste, alewiemy też, że niektórzy z was już zaczęli podróżować ten nowy świat, który dosłownie zaczął otwierać się przed wami, i to będzie w dalszym ciągu rozwijać się poza wszelkie horyzonty, które możecie próbować opisać.

Wiemy, że to rzeczywiście brzmi jak tylko kolejna dawka wzniosłych słów, serwowanych, aby udobruchać wszystkich, ale pozwólcie nam tylko powiedzieć, że dla tych, którzy wciąż są uwięzieni w tym ograniczeniu w czasach bardziej niż wyzywających tunelu miłości, wiedzą, że te ściany wkrótce zaczną zanikać, i dostaniecie smak prawdziwej wolności, która przychodzi wraz z nim. Innymi słowy, topołączenie ze Wszystkim stanie się bardziej oczywiste, gdy te mury przypominające tunel zaczną się rozpraszać, a wiemy, że są tacy, którzy obecnie mogą już świadczyć o tym fakcie. Więc mówimy wam, żetrzeba być rozróżniającym w tych ostatnich kilku dniach w okolicy przejścia od tego roku do następnego, a przez to rozumieć, że ważne jest, aby zachować skupienie się na tych częściach swojego istnienia, w których można już wyczuć, że zmiana się odbyła. Dla niektórych, będzie to proste, gdyż ta część z nich już zaczęła wzrost w intensywności. Dla innych będzie to trudne zadanie do spełnienia, ponieważ ich części nadal tkwią w przeszłości będą wydawać się przeciążeni. Ale wiemy, że jeśli Dacie sobie także pozwolenie, aby to zrobić, będziecie w stanie połączyć się z tą iskrą w wewnątrz, która została rozświetlona w ciągu tych ostatnich kilku dni. I nawet, jeśli twój umysł i twoje ciało fizyczne będzie próbowało odwrócić twoją uwagę od tego wewnętrznego blasku,nie powinniście pozwolić, żeby to powstrzymało was od osiągnięcia i połączenia się z nią. Bo to jest naprawdę ważne, aby to zrobić, żeby nie pozwolić swemu własnemu wewnętrznemu osądowi przekonać was, że nie zdaliście testu, który został wam doręczony w tym roku, który zaczyna zanikać. Bo nie zawiedliście w żadnym teście, drodzy, i w jakikolwiek sposób. Bo jesteście tu, i macie zamiar wejść w pierwszy rok w nowej rachubie, kiedy naprawdę odnajdziecie swój głos, i sprawicie, że głos ten będzie słyszany głośno i wyraźnie.

http://aishanorth.wordpress.com/

źródło tłumaczenia: http://2012allabout.blogspot.com/

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s