Wejdźmy godnie do Nowej Epoki!

Saint Germain
24 grudnia 2012 r.

JAM JEST Saint Germain.

Jam JEST znów przyszedł do was, panie i panowie!

Moje dzisiejsze przybycie ma na celu zatwierdzenie naszych wspólnych osiągnięć!

Więc, umiłowani, jako Hierarcha Nowej Epoki z zadowoleniem stwierdzam fakt, iż nam się udało dzięki wspólnym wysiłkom przesunąć całą gromadę świata fizycznego do punktu, w którym powrót do energii przeszłości staje się niemożliwy!

To się stało dosłownie kilka dni temu.

Podczas, gdy ludzkość żyła w oczekiwaniu kolejnego końca świata, dokonaliśmy ogromnego przesunięcia energii oktawy fizycznej planety Ziemia.

Otóż w tej chwili nie można nie zauważyć, jak zmiany na planie fizycznym coraz bardziej się ujawniają.

Minęliśmy punkt, z którego nie ma powrotu wstecz!

Co to oznacza dla ludzkości? Oznacza to, umiłowani, iż wam nie grozi powrót do energii, które wyczerpały się w poprzedniej epoce.

Wam więcej nie grozi ten koszmar, który doświadczała na sobie ludzkość w ciągu 2000 lat.

Nowa Epoka wstąpiła w swoje prawa!

A ja, jako jej Hierarcha, pragnę was zapewnić, że ludzkość jest całkiem gotowa dokonać przejścia do Nowej Epoki drogą zmiany własnej świadomości.

Oczywiście, że niektórzy z was nie są gotowi zaakceptować nowe energie. Wielu próbuje powrócić do przeszłości, w której mieli się dobrze i komfortowo.

A jednak, umiłowani, czy naprawdę mięliście się dobrze? Czy wasza nostalgia za przeszłością nie jest po prostu strachem przed przyszłością?

Odwaga to niezbędna dla was cecha!

Radość powinna pozostać z wami na zawsze!

Wasza istota ma być otwarta na zmiany. Czyż nie jesteście ciekawi tego, co przygotowała dla was Nowa Epoka?

W nowej Epoce nie zostanie miejsca na takie egoistyczne przejawy jak brak tolerancji, rozpusta, nienawiść i wrogość.

Nowej Epoce będą charakterystyczne tolerancja, swoboda i niezależność. Niezależność od zewnętrznych okoliczności. Będziecie mogli bardziej swobodnie i stanowczo przejawiać swoją Boską naturę. Jednak to, co stoi w sprzeczności z Boskim prawem, będzie spotykało na swojej drodze wciąż nowe trudności.

I jeśli jesteście przywiązani do przeszłości, jeśli przywykliście żyć w strachu, więc macie pozostawić wasze nawyki. Bez zwłoki!

Teraz należy stanowczo zastanowić się nad tym, co w was nie odpowiada wymogom czasu.

Egoizm w każdym jego przejawieniu zostanie zmieciony przez kolektywizm, wspólną odpowiedzialność za losy świata i planety.

Strach, jakby się on nie ujawniał, ma być zastąpiony przez pewność jutrzejszego dnia i niezależność od zewnętrznych okoliczności.

Co może stanąć na waszej drodze, gdy mocno związaliście swoje życie z Bogiem i Nauczycielami, gdy Boskie Prawo zarządza waszym życiem?

Wszystkie przeszkody, wszystkie trudności z łatwością pokonacie. A te dinozaury wczorajszego trybu życia starające się chwytać się przeszłości, będą musieli opuścić światową scenę. Nowi ludzie, których świadomość odpowiada Nowej Epoce, zastąpią stare pokolenie przywódców. W światowym zarządzaniu wkrótce odbędą się zmiany i reorganizacje, dzięki czemu wejdą w życie Boskie kierownicze zasady w coraz większej ilości krajów.

Wiecie, że podczas mojego ostatniego wcielenia hrabią Saint Germain właśnie specjalizowałem się w tym, aby regulować optymalnie polityczną sytuację w świecie, a zwłaszcza w Europie.

Wydawałoby się, że moje wysiłki nie przyniosły dużych korzyści, jednak Wzniesione Zastępy otrzymały gigantyczne doświadczenia, dzięki którym są gotowe dokonać dzisiejszych zmian. Do waszej świadomości nie będą podane szczegóły zachodzących zmian. Lecz każdego roku będziecie coraz więcej odczuwali, jak Boskie zasady wchodzą do waszego życia oraz życia całej planety.

Oczywiście to, co stare, będzie się sprzeciwiało. Jednak te żałosne próby już nie są straszne dla podstawowej części ludzkiego społeczeństwa, która z większą pewnością będzie patrzyła w przyszłość!

Smutne jest, iż nasze wskazówki i przewodzenie nie są dostępne dla większej części ludności planety Ziemia. Jednak dla nowej epoki stanie się charakterystyczne rozprzestrzenienie w oka mgnieniu wszystkiego, co pozytywne, i to będzie się działo w najrozmaitszych zakątkach kuli ziemskiej, w umysłach najlepszych przedstawicieli ludzkości.

Dzięki nie tylko Internetowi wszystko, co postępowe, zacznie w momentalnie rozprzestrzeniać się po całej (przestrzeni) kuli ziemskiej.

Coś, co jest podobne do Internetu, lecz tylko na planie subtelnym planety Ziemia, zacznie działać od teraz!

Jest to globalna sieć pozytywnej świadomości. Jest to globalna sieć, po której wyłącznie Boskie zasady i metody się rozprzestrzeniają z szybkością światła po całej kuli ziemskiej.

Możecie podłączyć się do tej sieci globalnej natychmiast. Teraz udzielę wam dostępu.

Login waszego podłączenia się: Nowa Epoka.

Hasło do podłączenia się: Nowy Poziom świadomości.

Jak tylko wypełnicie wewnątrz siebie niezbędne do wejścia do nowej globalnej sieci dane, będziecie mogli skorzystać ze wszystkich zalet tej sieci.

Wasza świadomość, wasza Boska świadomość, na planie subtelnym rozpocznie współdziałanie z podobnymi wiadomościami dążącymi do Boga i wiernymi Nauczycielom. A pomnożona przez ilość uczestników tej nowej globalnej sieci nowa świadomość coraz bardziej sukcesywnie zacznie rozprzestrzeniać się po planecie Ziemia.

Jestem z wami!

Jesteśmy razem!

Wejdźmy godnie do Nowej Epoki!

Naprzód!

JAM JEST Saint Germain.

© Tatiana Mikuszyna

źródło: http://mirasz.w.interia.pl

Reklamy

11 comments on “Wejdźmy godnie do Nowej Epoki!

 1. Niestety Saint Germain mówi o tym, że te zmiany na lepsze będą trwały jeszcze lata. Wspomina o następnym pokoleniu przywódców. Ja mam już 70 lat i zastanawiam się, czy doczekam się jeszcze w tym życiu chociaż początku tych zmian. Na razie nasz rząd posłuszny ciemnym wprowadza do Polski GMO, za UE – zakaz ziół, jest ustawa o przymusowych szczepieniach, wydłużony czas pracy – samo zło. Długi rosną. Ludzie jakoś tego nie widzą i PO nadal ma poparcie. Prawda o Smoleńsku nadal ukrywana. Niewygodny świadek od Smoleńska popełnia „samobójstwo”. Śmierć Leppera bardzo podejrzana.
  Kiedy to zło wreszcie odejdzie – nie mogę się doczekać…

  • Panie Michale, stosunek do Smoleńska jest symbolem stosunku do prawdy.

   Istoty miłujące prawdę nie potrzebują materialnych dowodów, by wiedzieć co się tam naprawdę stało. Bez ujawnienia pełnej, bolesnej, zatrważającej prawdy o tym kosmicznym wydarzeniu Polacy nawet nie mają co marzyć o jakimkolwiek Wzniesieniu. Ale spokojnie, nasz narodowy egregor nie odpuści tej kwestii. To zbyt ważna sprawa. Na tyle ważna, że (jeśli chodzi o poziom materialny Wzniesienia) jej ruszenie może stać się pierwszą kostką w strukturze upadku światowego domina Epoki Przemocy. Są przekazy, że Polska znów ma szansę być w czołówce światowych przemian.

   Jeśli zaś chodzi o poziom czysto duchowy, to kluczem jest Oczyszczenie. Bez pełnego Oczyszczenia nie będzie żadnego Wzniesienia.

   Wszyscy, na róznych poziomach pracujemy nad Oczyszczeniem. To teraz nasza podstawowa praca na najbliższe miesiące i lata.

   I do tego nie są nam potrzebne żadne czanelingi, żadne ‚objawienia’. To wszystko mamy wyryte w sercu. Wystarczy się wsłuchać.

   Naprawdę nie potrzebujemy żadnych mistrzów, żadnych ‚przewodników’.

 2. Podejrzliwośc to jedna z charakterystycznych cech 3.wymiaru, dlatego zastanówcie się moi przedmówcy czy naprawdę jesteście gotowi na rozszerzenie swojej świadomości? Tzw. „religia smoleńska” ujawnia nasze narodowe cienie, egoizmy mesjanistyczne itp. sprawy, dlatego musi to wypalic sie do końca, zanim jako społeczeństwo bedziemy mogli zacząć budowę Nowej Epoki. Dlatego potrzeba na to jeszcze czasu i chęci odrzucenia starych nawyków i uprzedzeń. Teka

  • Teka, nie łudź się, na kłamstwie nikt nie wejdzie do 5D. Pan Michał, mówiąc o naszym polskim mikrokosmosie, poruszył ważną kwestię: brak odwagi stanięcia w prawdzie przez nasze społeczeństwo, przy jednoczesnych marzeniach o wzniesieniu się do 5D.

   I tu nie chodzi o żadne mesjanizmy. Tu chodzi o pięknoduchostwo i duchowość w stylu pop większości naszego społeczeństwa. Twój post jest właśnie przykładem takiej lajtowej polskiej duchowości.

   Zapomnijcie, bez spojrzenia tygrysowi prosto w oczy, bez stanięcia w prawdzie twarzą w twarz – nie będzie żadnego Wzniesienia. Bez prawdy nie ma miłości. To jest przecież główną osią wszystkich przekazów.

   A Smoleńsk, to nie żadna ‚religia’, tylko zaledwie jeden z punktów wymienionych przez pana Michała na długiej na kilka wieków liście zbrodni ciemnych.

  • Możesz wyjaśnić co rozumiesz pod pojęciem „Tzw. “religia smoleńska” ujawnia nasze narodowe cienie, egoizmy mesjanistyczne”

 3. Zgadzam się z tym,że podstawową cechą wzniesienia jest ujrzenie i odczucie,że to Światło i Prawda dominują, a nie Siły Ciemności. Jeśli ten proces ma być następnym wieluwiekowym procesem to te wszystkie przekazy o zakończeniu starego systemu 21 grudnia 2012 są po prostu nie prawdą. I w takiej sytuacji ludzkość świadoma,że tylko od niej wszystko zależy pewnie szybciej uczyniłaby zdecydowane kroki do tego co chce osiągnąć. Tak wielu tych wrażliwych z nas Ziemian żyła w euforii ,że tak ten wyczekiwany moment jest właśnie teraz.Mówię to po prostu z własnego doświadczenia jak mnie to osłabiło zapewnienie,że wszystko jest ok. i że cywilizacje pozaziemskie,które mają znacznie większe możliwości dokonują tego decydującego cięcia czy odcięcia możliwości Sił Ciemności. I w momencie kiedy nic się nie wydarzyło okazuje,że jak sobie sami tego nie załatwimy to nic z tego.Przykro mi i myślę ,że jak ja bym sobie była gdzieś tam takim Świętym pewnie też bym mogła z łatwością snuć opowieści pięknej treści. Ziemia i my Ziemianie potrzebujemy konkretnego działania i konkretnych rozwiązań.Żeby móc żyć miłością i budować Nową Ziemię musimy najpierw stworzyć sobie warunki i środowisko do tego.W tej sytuacji mam wrażenie ,że te wszystkie przekazy były tylko po to by uśpić naszą czujność i nasze wrodzone możliwości. Chciałabym się mylić,ale na to wygląda. Zbawicielstwo i czekanie niestety na tym etapie rozwoju się nie sprawdzają. Bogumiła,

 4. Nie rozumiem – a kto broni Ci Bogumiło cyt: „żyć z miłością i budować Nową Ziemię?” Czyżbyś czekała, że ktoś stworzy warunki godne dla życia Twej Istoty – a Ty tylko łaskawie przyjmiesz je i jeszcze stwierdzisz, że oczekiwałaś więcej?
  Owszem, ten kto był gotowy do przyjęcia Energii Stwórcy 21.12., ten je przyjął. Trzeba było tylko spełnić kilka warunków – przebaczyć nieprzyjaciołom swoim i sobie,
  przestać oceniać, nie krzywdzić Braci Mniejszych, akceptować w drugiej Istocie, że tak jak i ja jest dzieckiem Stwórcy.
  Dlaczego żądasz, aby to bagno, jakie zrobił człowiek na Ziemi posprzątał ktoś inny, a nie jego twórcy?
  A jak chciałabyś zobaczyć cyt „decydującego cięcia, czy odcięcia możliwości Sił Ciemności”.
  I dlaczego nie chcesz być cyt.: „gdzieś tam takim Świętym” – czy TU ktoś Ci broni być Świętą?

  • To że jest taki bajzel, to zasługa kogoś z zewnątrz, nie oskarżał bym za to nas ludzi.
   Jeżeli odpowiednio tobą pokieruję, to zrobisz co zechcę, oczywiście to tylko przykład, bo ja nie mam takiego zamiaru, ani możliwości

   A może powinniśmy jako wyższe istoty, przykładowo od świń, oskarżyć je, że z powodu iż nie wzniosły się na odpowiedni poziom, zarzynane są w rzeźniach?

 5. @M’ Niosąca Błękitny Płomień

  Mam wrażenie, że Ty mówisz o kuli, a Bogumiła o kole. Z daleka wydaje się, że to to samo – podobne płaszczyzny. I paradoksalnie (wydaje mi się) rozumiem obie strony, przynajmniej staram się stwarzać takie wrażenie, hi hi.
  Upraszczając: „teksty” od ‚świętych i GFŚ sprawiały nieodparte wrażenie, że „coś” się zadzieje i „pomogą”. Zapewnienia, że jesteśmy „cacy”, a galaktyczni „przebierają nóżkami”, bo nie mogą się „doczekać i w ogóle”. A teraz wychodzi na to, iż można się pokusić o stwierdzenie, że „Bóg pomaga tym, którzy sami sobie pomagają”.

  Osobiście ‚cieszę się, że „wierzący” dostali pstryczka w nos. Takie są skutki wiary.

  Napisałaś: „Dlaczego żądasz, aby to bagno, jakie zrobił człowiek na Ziemi…”
  Czy na pewno do nas należy „cała” wina?
  A może „raj” na Ziemi był (pierwotnym/jedynym) Zamysłem i został/jest zmanipulowany przez Istoty, które potrzebują ‚tego do istnienia (pozyskiwanie energii), bo swego czasu postanowiły być „równe Najwyższej Istocie” (odwróciły się od Źródła).
  Opowiadanie:
  „Ludzka ścieżka” nie znała fałszu, obłudy, zakłamania, bezwzględności, wykorzystywania, podstępu, manipulacji itp. -krótko mówiąc cierpienia i podesłano Im „biedne” ego. Współczucie odezwało się w ludziach, przygarnęli w naturalnym odruchu serca „robaka” i tak ‚zainstalował się wirus w umyśle -na to liczyły ‚pasożyty duchowe (Lucek & Spółka-Archoni -zwał jak zwał) , które SAME pozbawiły się ‚zasilania ze Źródła.
  I tak od wieków, poprzez manipulacje na wszystkich płaszczyznach -geny, religie, finanse, polityka, systemy społeczne itd., będąc pozbawieni PODSTĘPEM swoich Pierwotnych możliwości, poruszamy się w sklepie z porcelaną, jak niewidomy, niesłyszący i ledwo mając czucie w palcach. Jest oczywistym, że będą szkody.”
  (Oczywiście, zaraz ktoś może powiedzieć: „sami o to poprosiliśmy”. Hmm, „rozwój” poprzez cierpienie? ….komu jest potrzebne cierpienie -ręka do góry!)”

  I dlatego zgadzam się z Tobą, że połowa ludzkości „smrodzi”, a reszta „brudzi” 😀

  Napisałaś: „A jak chciałabyś zobaczyć cyt “decydującego cięcia, czy odcięcia możliwości Sił Ciemności”.
  Były takie teksty: „Komenda Ashtar jest sekcją Galaktycznej Konfederacji, której głównym zadaniem jest uwolnić Ziemię z ucisku sił ciemności.”
  https://soulowicz.wordpress.com/2012/10/03/galaktyczna-federacja/#comment-996

  Zdaje się, że kiedyś padły takie Twoje (?) słowa: „Wizualizuj ten cudowny Ogród, jaki przedstawiłaś – ja dołączę się do tych wizualizacji.” To kiedy urzeczywistni się ta wizualizacja? (‚podpowiem -w 5W?)

  Są informacje, mówiące (tu na stronach można wyczytać -”mu wznosimy się z wami”), iż część Onych (np. Plejadianie) mają wobec Ludzkości zobowiązania, bo swego czasu dali plamę. „Sprzedali-odpuścili” nas Gadom, a teraz…. „tak nas kochają”. Mają interes aby to naprawić. I chyba można łączyć uczucia z interesami i mieć tego świadomość .

  „Aby poznać człowieka, trzeba beczkę soli z nim zjeść” -odnoszę to też do Istot pozaziemskich i duchowych. A Wy „wierzący”, ile czasu poświęciliście na poznanie Braci z Galaktyki, Aniołów, „świętych”? (bo zakochać, to można się od pierwszego wejrzenia).

  ps.Niektórzy sprawiają na mnie wrażenie, iż żyją tylko wartościami duchowymi, a przecież „nie samym chlebem człowiek żyje” i na odwrót.

  jam__nioSsący_wodę_Błękitną 🙂

 6. Jakiś czas temu oglądałam film z George Kavassilasem (YouTube)w którym mówił o GFŚ że są nordykami.Nie wiem ile w tym prawdy, ale też nie poznamy jej a nieufność
  będzie już nam stale towarzyszyła. Wystarczy jedna lekcja.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s