Wieczny Dzień Stwórcy. JAN CHRZCICIEL

Jan Chrzciciel

 

Ukochani Ludzie,

 

Niebo otworzyło się ponownie i na nowo docierają na Ziemię uzdrawiające cząsteczki Światła które doprowadzają Ludzi do Sił i poprzez które zostaną oni postawieni z powrotem w Porządku Stwórcy.

Przemieńcie się teraz ze „Świadków Podniesienia” w „Aktorów Podniesienia”. Przemieńcie się w odważnych Ludzi którzy stawiają się przeciw Pomyłkom tego Czasu, niezależnie od tego jak duże jest to wyzwanie, albowiem zaprawdę:

Prorocy przybyli po to by Ludzi przebudzić, jednak Bóg przybył aby w mgnieniu oka Ludzie stali się częścią Jego Światła.

To może stać się teraz, to teraz się stanie jeśli jesteś gotów na to by za tym co myślisz i mówisz podążały czyny.
Dorodne winorośla dają te Ogrody w których pracowano z wielką uwagą, a nie te Ogrody których właściciel wie i chętnie o tym mówi – lecz kiedy chodzi o pracę, to trzyma się od niej z daleka i to dojrzewanie (*winorośli) pozostawia swojemu losowi.
Prorocy przyszli do Was aby Was na to przygotować i ten Czas zakończył się. Kto do dziś pozostał bez odwagi, kto do dziś jest chwiejny, kto do dziś nie wie czego chce, kto do dziś zaprzecza Bogu i Przemianę uważa za pogłoski nielicznych ezoterycznych szaleńców, ten przebudzi się w Dniu Ostatecznym i rozpozna ze zdumieniem że winorośla jego winnicy są wyschnięte i nie dadzą więcej wina.

Proroctwa, przepowiednie i wgląd w to co jest za Kurtyną mają taką właściwość, że Ludzie oddający wszystkie kompetencje swojemu Rozumowi uważają je za śmieszne.

„Gdzie są na to dowody” pytają się w najlepszym przypadku, jednak najczęściej zostają one wypędzone w Królestwo Bajek. Tym trudniej jest dostosować się takim Ludziom w Dniu X do Nowego. Dostosować się do tego by wierzyć w to co widzą, nawet jeśli wcześniej uważali to za całkowicie wykluczone.
To oznacza że nawet jeśli zaślepiony w taki sposób stanie przed Światłem, to nie rozpozna go jako Światło, bo jego oczy na to widzenie nie są ani wyszkolone ani przygotowane.

Wielkim Misterium Życia jest fakt, że ten który nie chce widzieć odcina się całkowicie od już oczywistego, aby nie musieć opuścić swojej Komnaty Ciemności.

Tak też wielu Ludzi stanie przed swoim Stwórcą i go nie rozpozna, albowiem uznają to za niemożliwe i wykluczone. Światło i ponownie otworzone Bramy Światła mieszczą w sobie nieskończone Potencjały przebudowy planety i Transformacji Jednostki w Świadomość Ludzkości. Jednak wielu trzyma się od tego wszystkiego z daleka i rozglądają się za swoimi starymi bogami, za Złotym Cielcem którego sami sobie stworzyli aby do niego się modlić.
Nawet sam Prorok Mojżesz nie został rozpoznany, gdy po długim czasie zszedł w doliny z góry Synaj. Wielu powiedziało że nie jest on Mojżeszem którego znają, że nie jest on tym który ich opuścił, że jest to ktoś inny. I w ten sposób łatwo było uniknąć Oświecenia którego doświadczył Mojżesz na górze Boga.

To czego Człowiek nie chce – to jest. To czego Człowiek nie chce – to ma być, to może być, to będzie. Ale w świadomości tych Ludzi – to nie istnieje. I nawet jeśli stanie się to widocznym dla wszystkich Ludzi jako fakt, to taka Istota reaguje brakiem wiary i odrzuceniem, niedowierzaniem i ostrożnością, aż to widoczne stanie się niewidocznym i zniknie za Zasłoną Iluzji.
Ludzie w Boskiej Dłoni!

PRZEBUDŹCIE SIĘ.
Rozwińcie się do Budowniczych Waszego Życia. Macie być odważni, zdecydowani i nieustraszeni, macie dźwigać Światło niczym żarzącą się pochodnie, aby ogrzewała wszystkich którzy szukają jej bliskości i aby paliła wszystko co miesza się w Życie w nieodpowiedni sposób.

Wszystko to, co pełne jest Światła w Waszych myślach, wszystko to, co pełne jest Światła w Waszych odczuciach wszystko to, co pełne jest Światła w Waszej mowie posiada taką wartość, by zostać zamienionym w czyn. Dziś udają się Projekty pełne Światła, a nie udają się te które mają podstawy w Ciemności. Zaczyna działać zmieniony Paradygmat i wzmacnia się on z każdym dniem.

Portale, Bramy Światła i Energie Mistrzowskie otwierają Serca gotowych na to Ludzi.

Módlcie się do Jednego, powróćcie do tego Jednego. Bóg jest jedynym naszym, nasz wszystkich Panem i Władcą, Matką całego Życia, z której łona pochodzimy.

Nie miej innych bogów oprócz Jednego Boga, bo zaprawdę:

Kto szuka sobie bogów na tym Świecie, ten pozostanie znów spragnionym, kto jednak odwróci się do Jednego, ten nigdy więcej nie zazna pragnienia.
Przygotujcie się, bo Dzień plonów się zaczął.

Stwórca nadejdzie w porannym brzasku i zostanie aż do zachodu słońca – jeden Dzień niczym Wieczność.
Wielki Krąg zamyka się teraz całkowicie. Zaczyna się Nowy Krąg.

Ukończcie się teraz i ufajcie Słowom Nieba, albowiem również i Niebo jest bezradne jeśli Człowiek wyrzeka się swojej Boskiej Wszechmocy.

Bóg jest z nami, Ja Jestem powracającym Chrzcicielem Ludzkości.

JAN

//Patrz również: 14.10.2011 Czas Pracy. FRANCISZEK Z ASYŻU (Francesco d’Assisi) – kliknij tutaj//
Źródło: lichtweltverlag.com Tłumaczenie: Team TERRA

źródło: wolnaplaneta.pl

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s