Archanioł Gabriel – Alleluja!

Pozdrowienia, moi drodzy, jak zadowoleni i zaszczyceni jesteśmy w waszej obecności dzisiaj. Zrobiliście to. Jesteście tutaj. Jakiej niezwykłej rzeczy ludzkość dokonała! Jesteśmy tak pełni radości, pełni emocji, pełni ogromnej miłości do każdego i każdej z was, ponieważ stworzyliście przejście do nowej epoki. Jesteśmy bardzo podekscytowani i tak, tacy dumni.

Zapraszamy przez chwilę, aby pogłaskać siebie po plecach. To nie była łatwa droga, i rozumiemy to. Walczyliście przez gęstość. Uwierzyliście. Machaliście  swoją wiarą jak flagą. Byliście nieustraszeni. Pokazaliście odwagę i wytrwałość. Byliście drogowskazami, wskazującymi ścieżkę i tymi, którzy będą nadal prowadzić w drodze waszych błyskotliwych przykładów, i nie moglibyśmy być bardziej szczęśliwi dla was, bo rzeczy się zmienią w sposób najbardziej wspaniały.

Większość ludzi ma świadomość tego kluczowego wyrównania, w którym siedzicie w tej chwili. Wielu, takich jak wy, widziało to, tym, czym to jest, że to nowy początek, to nowy cykl. Tak jak możecie oznaczać przesilenie jako koniec ciemności, i początek napływu światła ponownie, tak to jest z tym wiekiem. To jest koniec ciemności i początek światła, Złoty, Chrystusowy Wiek. Nie możecie pojąć, co to znaczy, ale zobaczycie dość szybko, i to jest wspaniałe, pozwólcie nam was zapewnić.

Wielu miało świadomość tego kluczowego wyrównania przez teoretyków zagłady – tych, którzy byli przekonani, że świat przestanie istnieć. Wy już dawno przesunęliście się poza ten potencjał, ale to co miało to zrobić to, aby ludzie zaczęli myśleć, aby zaczęli zadawać te większe pytania, myśleć poza siebie, aby myśleć poza pudłem. To uczyniło, że ludzie zaczęli rozważać starożytną mądrość, i nowe pomysły, myśli, nową duchowość (która nie jest wcale taka nowa w ogóle). Wielu zapytało: „Czy przetrwam? Jeśli jestem w stanie przetrwać, jak to będzie wyglądać?” To zjednoczyło ludzi, którzy teraz pytają:” Oto jesteśmy, co teraz zrobimy?” Tak wielu przesunie się do myśli tworzenia, wielu będzie, mówiąc:” Dobrze, nadal jestem tutaj … co mam robić? ” I to jest miejsce, gdzie zaczynają się wszystkie wielkie kreacje, od myśli i idei. Będziecie wspomagani w ruchu naprzód teraz, gdyż ciśnienie jest wyłączone, można tak powiedzieć.

Ale ważniejsze, że będzie masowe uzdrowienie, które następuje z powodu tego wyrównania. Wielu z was na tej planecie jest, oczywiście, aby tutaj chodzić ścieżką duchową. Wielu z Was nie próbowało robić tego od upadku Atlantydy. Wielu z was miało w przeszłości ekspresje życia, gdzie duchowość zakończono przedwczesnym zgonem. Wielu z was przenosi głębokie rany tych wydarzeń i to było bardzo trudne, aby przyjść i przyjąć to duchowe wcielenie, ponieważ wielu z was obiecało nie robić tego ponownie. Byliście wyrzucani, byliście paleni, byliście wieszani, byliście topieni, byliście kamienowani, byliście wyśmiani. Tak wielu z was przenosiło głęboki strach przed tym wyrównaniem. Wydawało się, że na pokładzie nic nie było ułożone na waszą korzyść, aby przyjść i uczynić życie duchowym, znowu. Czy widzicie? A teraz jesteście tutaj i nadal żyjecie! (Śmiech)

Jesteś w środku wyrównania. Objęliście  swoje oświecenie i świat się nie skończył, i ten pojedynczy fakt spowoduje głębokie uzdrowienie duszy w masach na waszej planecie. To będzie absolutnie instrumentalne w masowej zmianie świadomości, bo strach będzie rozładowywany i wielu obejmie swoje prawdziwe natury. Nie możemy wyrazić tego jak ogromną różnicę to uczyni na waszej planecie.

I wszyscy bylibyście cudownymi przykładami, które prowadziły właściwą drogą! Kolejna fala obudzi wielu mistrzów na ich drogach, aby mogli wyglądać wskazówek, więc przeprowadzka do własnego oświecenia osobistego nie będzie pracą, którą już mieliście. Więc co to oznacza dla Was?

Oznacza to, radość z owoców waszej pracy. To oznacza, wyglądanie na przesuwające energie, które będą coraz bardziej wspomagające Was. Oznacza to siedzieć i pozwolić nowym zrobić ciężkie prace. Oznacza to, dawanie sobie samym pozwolenia BYCIA i bycia rozumianym w Bytności. Wyobraźcie to sobie! To oznacza szybką manifestację wszystkich nadziei i marzeń.

Wiele osób, które były odporne zobaczy, jak tworzą dla siebie i wybiorą wreszcie objąć swoją jaźń twórcy i przenieść się do większego opanowania swoich myśli i zachowań. I tak, niektórzy mogą wymagać energetycznego odbicia się od dna, jeśli chcecie, zanim obejmą te zmiany, ale zrozumieją to bardzo szybko. Możecie spodziewać się życia, w którym każda osoba na planecie zgodziła się rozwijać. To zawsze będzie w tempie, które jest idealne dla nich. Czasami ludzie potrzebują rozwoju poprzez doświadczenie tego, czym nie są, zanim dowiedzą się, kim są i że są bosko doskonali, ale możecie mieć pewność, że każdy człowiek na waszej planecie jest w ruchu do przodu.

To jest to, co stworzyliście. To, co zostało przez Was zakotwiczone. Zachęcamy, aby znaleźć czas i dobrze wygrzać się w energiach w ciągu najbliższych kilku dni, żeby naprawdę otworzyć się i poczuć cud tego wyrównania. Wielu z was będzie miało uzdrowienia ciał i może czuć uczucie chłodu, ciepła lub mrowienie. Wielu z was będzie doświadczać uzdrowień w ciałach, ponieważ będą to rany, które są teraz uzdrawiane ze strachu i waszych wspomnień przeszłych żywotów. Będą z was wychodzić spiralnie wirując energetycznie i będą uzdrawiane, aby nigdy nie poczuć ich ponownie, ponieważ już dłużej nie służą Waszemu celowi. Jest piękna okazja do absorpcji energii, których jeszcze nie doświadczaliście dotąd w ciągu najbliższych kilku dni. A następnie możecie oczekiwać napływu Chrystusowej energii przez wasze święta Bożego Narodzenia, a potem będzie przesunięcie do nowego roku.

Więc rozumiem, że siedzicie tam i mówicie to wszystko jest w porządku, i wspaniałe, ale co dalej? Tak, wasza planeta będzie się zmieniać. Tak, będziecie nadal uczyć się i rozwijać. Ale to, na czym będziecie się koncentrować w posuwaniu naprzód to będzie święty związek.

Relacje będą miejscem, gdzie wielki nacisk będzie teraz. Wasze relacje z ukochaną Gaią, wasz związek z wszechświatem, wasz związek z naturą i istotami żywymi, wasz związek z sobą, wasz związek z najbliższymi. Jedną z najbardziej wspaniałych korzyści, której możecie się spodziewać jest stworzenie boskiego partnerstwa. W pary bliźniaczych płomieni będą przychodzić razem na serio teraz.

Będzie honorowanie świętej ziemi i relacji niezależnie od rodzaju, którymi są.
 A gdy zaczniecie honorować moc miłości, bezwarunkowej miłości, pozwalając, przyjmując, wspierając jedność w swoich związkach, to po prostu będzie dalej odzwierciedleniem cudownej spirali, która porusza się w górę i w górę i w górę i w górę.

Kiedy koncentrujemy się na miłości, moi drodzy, to jest bardzo trudne tworzenie aktów przemocy wobec siebie. Kiedy jesteś zakochana, nie możesz czuć się odseparowana. Kiedy siedzisz i wygrzewasz się w obfitości bezwarunkowej miłości, która jest twoją prawdą, to jest to twoje przyrodzone prawo, to, kim naprawdę jesteś, możesz tworzyć tylko więcej i więcej, tego, co to wyraża. Przesunęliście się poza dolny punkt ludzkości, i teraz jesteście na spirali w górę stworzenia i życia błogosławionym życiem. Zarobiliście na to. Stworzyliście to i cieszymy się z wami w tym błogosławionym dniu, gdyż wszystko, co zrobiliście wszystko, co skompletowaliście, iwszystko to, co będziecie robić posuwa Was naprzód w tym nowym wieku. Alleluja! To jest to, z czym zostawiamy Was na dzisiaj. Błogosławieństwa, drodzy.

Archanioł Gabriel przez Shelley Young

29 grudnia 2012
Channeler: Shelley Young
http://www.trinityesoterics.com
Facebook: Trinity ezoterika
Twitter: @ trinityesoteric
YouTube:  ttp://www.youtube.com/user/trinityesoterics

źródło tłumaczenia: http://2012allabout.blogspot.com/

Reklamy

4 comments on “Archanioł Gabriel – Alleluja!

 1. Tak to prawda,że zrobiliśmy jako ludzkość wiele i pewnie osiągnęlibyśmy znacznie więcej gdyby nie obiecanki z waszej strony, że czego to wy dla nas nie zrobicie. Teraz wiem,że trzeba i należy liczyć tylko na siebie,a nie żyć podsycanymi przez was nadziejami. Za ten zimny prysznic naprawdę dziękuję. Bogumiła

 2. No cóż, gorzkie to słowa. Za tę cichą, niebezpieczną pracę przy neutralizacji broni jądrowej, wycieków z elektrowni atomowych, zapobieżeniu depopulacji przez Fukushimę, zmniejszaniu zagrożeń wybuchami wulkanów, zmniejszaniu flar słonecznych – tak, rzeczywiście nic nie było robione, tylko obiecanki.
  A przy okazji – z jakich to osiągnięć ludzkości w ostatnich latach jesteś tak dumna?
  I czego, wg Ciebie, ludzkość nie dokonała, z założonymi rękami czekając na działania „Kosmitów”?

  • Możesz tylko domniemać, że tak jest.Nie chce ciebie urazić, ale bardzo ostrożnie podchodzę do tego co piszesz. Ten twój nick, skąd wiesz że nie niesiesz błękitny płomień

  • @M’ Niosąca Błękitny Płomień
   „…niebezpieczną pracę przy neutralizacji broni jądrowej, wycieków z elektrowni atomowych, zapobieżeniu depopulacji przez Fukushimę, zmniejszaniu zagrożeń wybuchami wulkanów, zmniejszaniu flar słonecznych”
   -rozumiem, że byłaś przy tym i nawet paluszkiem dotykałaś, BRAVO!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s