Arkturianie: O Miłości

Pozdrowienia dla wszystkich, którzy są przyciągani do komunikatów Arkturian, zapraszamy z wielką miłością i światłem, drodzy.
Widzimy wasze rozczarowanie, że wszystko się nie zmieniło z dnia na dzień w ustalonym dniu, który miał być dniem z dużą manifestacją. Musicie sobie jednak zdać sprawę, że wiele z tego, co było oczekiwane, było zgodne z waszą własną twórczością. Wiele prognoz z czystych channelingów rzeczywiście się zamanifestuje, ale tylko wtedy, gdy ludzkość ogarnie więcej prawdy i światła.
Wiele było i nadal się dzieje, ale na trzecim poziomie wymiarowym nie jesteście jak dotąd w stanie tego zobaczyć. Wielu czuje te wyższe częstotliwości, ale nie w pełni rozumieją, co czują. Niektórzy przeżywają niezwykłe fizyczne problemy w tym czasie, które są rzeczywiście ogromnym oczyszczaniem starej energii, przygotowaniem fizycznym, aby stać się krystalicznym i lżejszym. Zmiana jest stopniowa, ale ma na pewno miejsce.
Możecie znaleźć siebie uświadamiających sobie subtelne zmiany w postawach innych, u wielu, o których myśleliście, że są bardzo stoiccy i sztywni w swoich przekonaniach i możecie powiedzieć: „Jak to się stało?”. Cóż te zmiany indywidualnego myślenia są wynikiem nowych energii teraz cicho i stopniowo przenikających świadomość świata, drodzy. Nowe, wyższe częstotliwości energii światła są wylewane i jeśli otworzysz siebie na otrzymywanie, będziesz otrzymywał.
Możecie stwierdzić, że to czego bardzo się zawsze trzymaliście, drodzy, po prostu nie wydaje się ważne dłużej. To znak, że twoja świadomość zmienia się i nie jest już w rezonansie z tymi zdarzeniami, ludźmi, rzeczami, żywnością, itp., które dotychczas wydawały się wam bardzo ważne. Wielu doświadczyło tego w niedawne święta Bożego Narodzenia. Nie wydawały się takie same, jak pamiętałeś światła nie takie piękne i świąteczne, dary nie tak ważne, a aktywność odczuta jako nieco nudna. Są to znaki, że się przesuwacie, drodzy, przesuwacie się do nowej świadomości i energii nowych. Rozpoznajcie te doświadczenia jako oznaki, gdyż rzeczywiście dużo się dzieje.
Starajcie się nie zachować tych rzeczy, z których wyrośliście po prostu dlatego, że świat mówi, że są one ważne. Wielu próbowało i prawdziwe przekonania świata są po prostu takie, że są to koncepcje i przekonania bez podstaw w rzeczywistości. Starając się utrzymać przy życiu tradycje i ceremonie z przyzwyczajenia lub z poczucia winy, rzeczywiście jest utrzymaniem siebie zablokowanym we wszystkim, co jest stare i skończone i nie będzie wam służyć, ani pomagać w rozwoju. Zaufajcie swojej intuicji, zaufajcie, że jesteście przewodnikami, i zaufajcie, że jesteś rzeczywiście jednym ze Źródłem i dlatego musicie kontynuować podróż przebudzenia tak długo, jak wybraliście, że to wam zajmie. Dziecko musi w pewnym momencie schować skarby dzieciństwa i przyjąć skarby dorosłego.
Chcielibyśmy dziś porozmawiać z Wami o Miłości. O tym połączeniu pomiędzy wszystkimi żywymi istotami. Często mówiliśmy o miłości, ale czujemy, że ważne jest, aby jeszcze raz podkreślić, że wszyscy są w Jednej Świadomości Bożej i ta łącząca energia jest tym, co wy nazywacie miłością. W zależności od stanu świadomości jednostki, to połączenie będzie interpretowane i przyjmie wiele znaczeń. Dla niektórych miłość jest ograniczona tylko do rodziny, przyjaciół i tych, którzy wierzą tak samo jak oni. Dla innych, miłość jest pociąg seksualny i nic więcej.
Dla niektórych miłość nie istnieje, nie czują żadnego związku w ogóle do innych istot żywych, i będąc tak odciętymi od rzeczywistości, te biedne dusze chłostają wszystkie inne istoty żywe. Oni wiedzą, że czegoś brakuje, gdyż iskra Boskości istnieje zawsze w ramach każdego z nich, i tak głęboko ją zakopali, że nie mogą zrozumieć, że to jest to, czego im brakuje. Są to, drodzy, Ci, którzy czynią straszliwe akty przemocy, bo pozwolili sobie przez wybór, narkotyki, wierzenia, przeszłe doświadczenia życiowe, itp., aby stać się całkowicie odciętymi od prawdy. Oni też w końcu się obudzą, gdyż wszyscy są w i z Boskości, ale to zajmie im wiele wcieleń i wiele pomocy potrzeba im będzie, aby wydostać się z piekła, które stworzyli dla siebie. Miłość, czysta i prosta, jest połączenie JEDNYM, wszystkich rzeczy. Dlatego WIELKIE nadużycia Matki Ziemi i wszystkich jej części, są starą i nie rozwiniętą energią. Gaia jest żywą istotą. Rośliny są żywymi istotami, zwierzęta są żywymi istotami – wszystko w Jednym wszechobecnym życiu. Gdy ewoluujecie zaczynacie bardziej wyraźnie widzieć i rozumieć to połączenie i stopniowo (lub nagle) staje się ono stanem waszej świadomości. To dlatego tak wielu zostało odciągniętych, aby nie jeść mięsa i starają się pomóc zwierzętom, zwracając uwagę na przerażające i chciwe praktyki hodowli przemysłowej.
Ci, którzy mieszkają w świadomości dualizmu i separacji, widzą wszystkie inne formy życia, w oderwaniu od siebie, a to jest to, co sprawia, że wojny i okrucieństwa są możliwe. Ponieważ ludzkość budzi się do prawdziwej natury życia, te rzeczy nie będą dłużej tolerowane, a nawet uważane za opcje. Zamiast tego będą one traktowane jako w i z bardzo prymitywnego systemu wiary, tak jakbyś teraz pomyślał o człowieku jaskiniowych wchodzącym do nowoczesnego klubu. Niezależnie od tego, co nie obudzone społeczeństwo wpycha na was za pośrednictwem wiadomości, czasopism, itp. filmów, zawsze używajcie własnej intuicji przy ocenie ważności każdego dyskutowanego tematu. Przeglądajcie wiadomości przez waszą najwyższą świadomość prawdy, i czujcie energię. Zaufajcie swojej intuicji, która jest kierowana wasza świadomością waszej Boskiej natury.
Zaufajcie, posłuchajcie, połączcie się z, i wchodźcie coraz głębiej w to, czym co jest.
Jestem, Który Jestem, zawsze było i zawsze będzie.
Ale pamiętajcie … tak też Jest wszystko inne, co żyje. Jesteśmy Grupą Arkturian 30.12.12
Marilyn Raffaele 30 grudnia 2012 http://www.onesnesofall.com
źródło tłumaczenia: http://2012allabout.blogspot.de/
Reklamy

11 comments on “Arkturianie: O Miłości

 1. I znowu to samo pitolenie o szopenie, pełno zamylania – zero konkretów. W każdym przekazie to samo tylko innymi słowami.

  • To samo, ale może coś z tego w nas pozostaje.
   Jakiś czas temu kupiłem sobie yorka. Piesek okazał się chorym z wrodzoną wadą serca. Przebył dwie operacje na swym miniaturowym serduszku. To bardzo drogie operacje, wraz z późniejszymi specjalistycznymi wizytami, ten kochany przyjaciel wyczyścił moje konto.
   Kiedyś wcześniej gdyby takie coś miało miejsce, to owszem ratowałbym również, ale byłbym zły że właśnie mnie to spotkało i musiałem tyle wydać. Teraz płaciłem bez żalu i z wielką nadzieja że wszystko się uda.

   Udało się, jest cudownym moim przyjacielem, którego bardzo kocham. na wycieczki jeździmy starym samochodem, bo pieniądze na ten nowy prawie w całości poszły na leczenie, ale jeździmy razem.
   Może o takie zmiany chodzi??

   • Hej Przyjacielu.
    Cudnie – a może dostałeś Psiunie aby uczyć sie Miłości? może tej najwyższej bezwarunkowej?
    Zobacz – ile pieknych uczuc ruszyło u ciebie – ile serca swojego włożyłeś w uzdrowienie takiego maleńkiego serduszka…..- masz dobrego Nauczyciela.
    O takie zmiany….o takie mój Drogi Przyjacielu…..
    Uczmy sie otwierac Serca – może łatwiej do zwierzaka ? Wszystko jedno: niech Miłość płynie……..
    pozdrawiam WAS – 🙂 H.

 2. Witam Czytających.
  Przebudzenie rozpoczęło się i nasza podróż też.
  Wystarczy zatrzymac sie na chwilę – popatrzec na siebie – na swoja rodzinę – na bliskich. Ostatnio bardzo wiele nagłych chorób „łapie” ludzi – temperatura, ogólna słabośc, bóle w kościach, zęby, kolana…….. z zaskoczenia, dzisiaj zdrowy a jutro nie wstaje z łóżka. To są właśnie OCZYSZCZENIA starych energii, które musza byc uzdrowione, muszą wyjśc na wierzch świadomości aby im się przyjrzec i odesłac do Stwórcy.
  Innym przykładem odchodzenie „Starego” jak zauważyliście,że juz nie przykładamy takiej wagi do Świąt jak kiedyś.Jestesmy bardziej wyluzowani, mniej tradycyjni, nie zawsze powielamy nawyki i zwyczaje naszych rodziców. I nawet nie mamy wyrzutów sumienia.Jakąs lekkośc w nas zamieszkała. Nie przewracamy domu do góry nogami, nie liczymy sie tez z opiniami innych i nie uzależniamy naszego życia od tego „co powiedzą”. Jesteśmy bardziej nowocześni i awangardowi ale też bardziej EMPATYCZNI.
  Sa to faktycznie zmiany subtelne bo i takie energie napływaja do nas.
  Jedynie ludzie mocno zakotwiczeni w 3 W – nie widza i nie czuja niczego, narzekaja na Świat i oczekuja globalnego Wzniesienia – bo sie należy, bo było obiecywane, bo ……….bo życie takie trudne……. ale myslę,że i dla nich też przyjdzie ŚWIATŁO a z nim ZROZUMIENIE. Światło Transformacji nie pyta sie nikogo o zgodę, czyni swoja powinnośc zgodnie z Planem Stwórcy. Zmiany będą różne w zależności od poziomu Świadomości – ale będą. ZMiana Świadomości pociągnie za soba zmianę postrzegania i wiekszy wpływ na swoje ŻYCIE. Dajmy sobie czas i zostańmy Obserwatorami i bądżmy tez TĄ ZMIANĄ.
  pozdrawiam H. z usmiechem 🙂

  • @hallo ludzie mocno zakotwiczeni w 3 W właśnie nie oczekują wcale globalnego wzniesienia gdyż najczęściej nic o nim nie wiedzą, nie interesują sie sprawami duchowymi, nie narzekają na świat, dobrze się czują w „swoim” swiecie i nie uważają ze muszą cokolwiek w sobie zmieniać mimo iz właśnie to powinni robić i rozjaśniać swoje umysły. Oczekują go natomiast udręczeni oraz świadomi, światli ludzie. Chodzi tu właśnie o to by było ich jak najwięcej.

 3. Pozdrawiam Arkturian i dziękuję za piękny,przejrzysty przekaz.U mnie zmiany zachodzą ewidentnie.Opowiem Wam sen jaki miałam w nocy z 20.12.12 na 21.12.12
  Byłam w parku z kilkoma osobami(moze 4 lub 5) gdy nagle zaczął padać deszcz a metr od Nas widziałam załamanie jakby powietrza,cos działo się jakies zawirowanie.Powiedziałam do tych osob ,ze idę do domu i wtedy jak juz byłam w domu-stanęłam przy oknie i widzę;Ogromnie wielkie Galaktyczne Słońce a pod nim Nasze Słońce malutkie niczym okruszek.I nagle Centralne Galaktyczne Słońce wysłało falę energii były to takie skoki energii i znowu ta energia i jasność to było niesamowite.Obok mnie stał małżonek i tez to zjawiasko obserwował.Myślę,ze poniformowano mnie ,ze potęzne fale spływają na Ziemię tak to odebrałam,zaznaczam ,ze to był sen.Wiem,ze zmany zachodzą to się czuje i widzi.Dziękuję tworcy za ten blog.Pozdrawiam Swiatłem i Miłoscią.Dziękuję Hallo i ann za wspaniałe przemyślenia zgadzam się z Wami i identyfikuję z tym co zostało tu napisane.

 4. Do ANN.
  Nazwa nie jest ważna czy to Wzniesienie czy tez potrzeba jakies zmiany.
  Ja osobiście nie znam nikogo kto by nie oczekiwał wreszcie zmian – bo Świat taki
  trudny i dla ludzi i dla pozostałych równoprawnych Mieszkańców Ziemi jak zwierzęta, lasy, ptaki……. czyli Natura.
  Tylko co ty rozumiesz pod pojęciem „ludzie mocno zakotwiczeni w 3W”?
  Piszesz,że udręczeni i światli tylko oczekują…….hmmm… dyskusyjne…..
  A teraz dla Ciebie i innych cytat z Dajamantiego dot.3W

  „Ktoś może powiedzieć: “Mam tyle problemów, jest taki załamany i przygnębiony. Mam dość tego świata. Kiedy wreszcie odbędzie się to globalne wzniesienie. Tak chciałbym żyć w lepszym świecie”. A teraz zauważcie, pod względem tym co powiedzieliśmy sobie wcześniej, osoba ta diametralnie jest zakotwiczona w trzecim wymiarze świadomości i dopóki tak to wyraża, piąty wymiar będzie dla niej stale zamknięty. Co ta osoba musi zrobić w takim razie? Musi zmienić swoją świadomość tak, aby kopia własnego wyrażania, zaistniała w warunkach osobistej rzeczywistości”

  Czyli nadal wracamy do Świadomości – nie ma od niej ucieczki jeżeli chcemy świadomie wpływac na nasze życie – tj. na lepsze na radosniejsze na lżejsze i przyjemniejsze a przede wszystkim NA SZACUNEK DLA KAŻDEGO.
  Dyskutujmy, dzielmy sie naszymi przemysleniami i doświadczeniami a wszyscy bedziemy bogatsi.
  pozdrawiam z usmiechem H. 🙂

  • @hallo Owszem, znasz bardzo wiele osób, którzy oczekują zmian i jest to zrozumiałe ale jasne jest też ze wielu ludzi którym jak sami twierdzą „niczego nie brakuje” wcale ich nie oczekują. Są dwa określenia na wyrażenie „mocno zakotwiczeni w 3 W”. Jedni są mocno zakotwiczeni i jest im z tym dobrze, nie czuja że muszą cos zmienić na lepsze dla nikogo i w ogóle polepszanie świata nie bardzo ich interesuje. Drudzy natomiast są „zakotwiczeni” czyli inaczej przytłoczeni, zmęczeni, zmęczeni walką i niepowodzeniami, ogólnie otaczającą, przygnębiającą rzeczywistością. To naturalne że tacy ludzie oczekują zmian na lepsze, nie tylko dla siebie ale też dla drogich im osób, ogólnie dla wszystkich. Oby tych drugich było więcej, wtedy szybciej wszyscy przejrzą na oczy.

 5. Nie można mieć pretensji do ślepca, że nie widzi szczegółów.
  Choć po pewnym czasie może on wyrobić sobie inne zmysły postrzegania.

  Po śmietniku chodzi starzec, resztkami które znajduje dzieli się ze swoim psem, oboje są bardzo szczęśliwi.
  Starzec jest mocno osadzony w 3W, nie interesuje się sprawami duchowymi, ale po krótkiej rozmowie widzę, że ma wszystko co potrzeba by wejść o szczebel wyżej.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s