Na Przełomie Roku i Epok

Kosmos jest żywą istota która  oddycha . Rytm oddechu kosmosu wyznacza rytm przejścia epok.
Po wydechu,  zawsze jest chwila ciszy przed kolejnym wdechem.Ta chwila to najcenniejszy stan dla świadomości , ten stan jogini nazwali Kumbhaka. To stan pustki w którą mogą wlać się nowe treści.
3 dni  przejścia  CZASUto kosmiczna  kumbhaka, w tym czasie HUNAB –  KU Galaktyczny Motyl, reprezentujący  całą Świadomość,która powstała kiedykolwiek na tej Drodze Mlecznej, w  mitologi Majów zwana jako „jedyny bóg bytu” prześwieliło jak halogen wszystkie aspekty i treści  w naszej świadomości zbiorowej jak i indywidualnej.  Coowocuje zaowocować  globalnym  uzdrowieniem
Cała dalsza operacja przejścia  CZASU   to  przełączenie z 7 czakramów Matki Ziemi, na 12 Kryształów Atlantydzkich i została ona , przeprowadzona  pomyślne, zaszły nieodwracalne zmiany na lepsze. Siatka Krystaliczna Ziem stała się polem  Świadomości Zbiorowej , do którego wgrana została treść 13 kosmicznych pendrajwów jakimi są KRYSZTAŁOWE CZASZKI . A jednocześnie Księżycowy program który kontrolował nasz podświadomy  system  biologiczny został wyłączony . Co można uznać za kres  okupacji energetycznej Świadomości Zborowej  i energetycznej planety.
Jako Jedność,MY i NASZA planeta zostaliśmy przełączeni na technologią krystaliczną
12 starożytnych  kryształów przejeło role czakr naszej Mateczki  Ziemi i treść 13  kryształowych czaszek zasiliło pole naszej  Świadomości Zbiorowej do której każdy zyskał swobodny szerokopasmowy dostęp jak do szerokopasmowego kosmicznego internetu ,a nasze ciała stały się zdolne do odbierania tych treści, jako stacje odbiorczo-nadawcze z wbudowanym WI -FI z mocą twórczą .
I jakie ma to dla nas znaczenie ?
A  raczej jaki wpływ wywrze to na nas w sensie indywidualnym i globalnym?
Inne niż mtrixowe treści zaczynamy odbierać na wyższych nowych zakresach częstotliwości, jednocześnie moc sprawcza ograniczona jest  tylko przez  nasza wiarę i nasze przekonania.
….czego można się spodziewać ….WSZYSTKIEGO 🙂
Zmiana nie jest chwilą, momentem, który nagle uderza w nas wywołując  diametralne zmiany, to zmiana Epok.To przede wszystkim proces wewnętrzny – duchowy. W tej chwili otrzymujemy od wszechświata  niesamowitą i niepowtarzalną szansę uleczenia naszego świata. Zmiany tej nikt nie wprowadzi za nas. To my jesteśmy tymi którzy mają jej  ostatecznie dokonać, a cała reszta czyli Wszechświat tylko ją wspomaga.
Jesteśmy w  CZASIE Szóstego Słońca i wszystko na zewnątrz nas juz wspiera w dokonaniu  szybszej i sprawniejszej Zmiany. Aby przejść przez ten okres bez  większych turbulencji pozwólmy  sobie bez leku płynąć na fali transformacji.Trzeba poddać się mu i zaufać, że poniesie nas we właściwym kierunku. Ci którzy będą opierać się fali nowej Epoki najprawdopodobniej będą napotykać na coraz to  większe trudności w zaadoptowaniu się do nowego środowiska  energetycznego na naszej planecie.
W sensie indywidualnym czego sie każdy z nas teraz może spodziewać ….na pewno konfrontacji ze wszystkimi podświadomymi wzoracami zachowań i programami. Kosmiczni DJ  dalej obracają kołem karmy, puki nie odtańczymy wszystkich  karmicznych figur do końca:)
  Stary rok kończymy wraz z początkiem Fali Białego Psa
Fala Psa   pozostaje w szczególnym rezonansie z ciałem emocjonalnym,  bez trudu zauważysz, że właśnie ono jest u ludzi najbardziej  niezrównoważone. U większości z nas jest ono niedostatecznie  wykształcone, dlatego nie dziw się, jeżeli Energia Psa wykryje także u  ciebie jakieś wzburzone czy kipiące Energie i wyrzuci je na powierzchnię twojej świadomości. Przyjrzyj się sobie uważnie i odkryj, co wrze w  twoim środku. Zastanów się, co wyprowadza cię najczęściej z równowagi,  co nie daje spokoju, co spędza sen z powiek. Ciało emocjonalne – twój  wielki skarb – kreśli twoją ziemską tożsamość i jest jednocześnie polem  najintensywniejszych działań w sferze uzdrowienia. 31.12.2012  TO DOBRY DZIEŃ BY CIESZYĆ SIĘ Z RODZINĄ I PRZYJACIÓŁMI

Moja nieświadomość odbierała mi wciąż nadzieje i kazała płakać w  poduszkę Teraz już jestem wolna od emocjonalnych dramatów przeszłości i  zaczynam żyć od nowa. Teraz  prześwietlam związki rodzinne i stosunki z  innymi ludźmi. Dostrzegam, że nie jestem sam z moimi zmaganiami, lecz  mam do pomocy innych. Teraz uzdrawiam  swoją emocjonalną dojrzałość i  zmieniam  nastawienie do ludzi. TRANSFORMACJA CIENIA
Znajdź dostęp do obiektywnej mądrości, która – podchodząc bezstronnie do dramatów emocjonalnych – celowo wyzwala w tobie przykre odczucia, abyś zaczął szukać dróg wyjścia. Przestań rozczulać się nad sobą. Nie szukaj  winnych na zewnątrz. Wyprowadź swoje emocje z dramatu życia do dowolnie wybranego,  neutralnego obszaru. Przyjmij w pokorze nauczki życiowe i uzdrów ich  przyczynę. Otwórz się na kontakt z towarzyszem losu. Przyjmij jego  pomoc.

Niech nowy czas stanie się  dla nas wszystkich nowym Światem

źródło: http://monikaczyrek.blogspot.ie

Reklamy

8 comments on “Na Przełomie Roku i Epok

 1. Czytam co tutaj piszecie o Karmie i Świadomości i tak sobie myślę: co z całą ogromną liczbą ludzi, którzy nawet o tym nigdy nie słyszeli? Oni żyją sobie prosto: mają dzieci, o które troszczą się jak potrafią, wykonują codzienne zajęcia i służą swoją pracą nam wszystkim, bez nich nie mielibyśmy wody w kranie, jedzenia w lodówce i prądu do zasilania tejże lodówki 🙂
  Chodzą do kościoła kiedy mogą, tam szukają Boga i Go znajdują i nawet nie przyjdzie im do głowy, że tego Boga mają w sobie i siedzi On sobie tam cichutko i cierpliwie czeka na chwilę, gdy zostanie dostrzeżony przez Istotę Ludzką. Pracują niewolniczo wiele godzin, a owoce ich pracy są zjadane przez tych, którzy im pracę organizują tak, żeby niewolnicy mieli co jeść i żeby przez jakiś czas im służyli. No, jakby co, to potrafią niewolników „zredukować” do takiej liczby, żeby znów przynosili korzyści właścicielom 😦
  Myślę tak sobie, że ci nieświadomi niczego niewolnicy mają Wolną Wolę i mogą zgadzać się lub nie z warunkami, w których żyją. Mogą znaleźć Boga w sobie i spojrzeć na swoje życie jak Bóg, a nie jak niewolnik. Tylko, że takie rozważania już do niejednej rewolucji doprowadziły, a jedynym skutkiem była „redukcja” niewolników. Można powiedzieć, że tak było w czasach Ciemności i pytanie moje jest: kiedy konkretnie dotrze Światło do tych niewolników? Dlaczego Bóg Światła w nich ( a może w nas, bo wszyscy jesteśmy Jednym ) nie może przebić się przez skorupę ignorancji, niewiedzy, lenistwa? Kiedy nastanie ŚWIATŁO?
  Tutaj jest bardzo interesujący wykład na temat tych moich „rozważań” 😉 :

  „Dlatego też należy nadal czynić i dalej kroczyć!
  Mówcie do Was samych:
  Ja idę dalej, nieważne co nadejdzie, nieważne co się stanie!
  Ja służę Światłu, Ja służę Ludzkości, Ja Jestem Transformacją i Światłem, Miłością i Życiem!”
  <3<3 🙂 🙂

 2. do Doroty
  chciałbym nakłonic do chwili refleksji o Wzniesieniu,
  Jeszcze rok temu nie miałaś tak Głebokiego Zrozumienia Spraw które nas Otaczają i to co napisałaś nie jest kopia jakiegoś Przekazu tylko Twoje Własne Przemyślenia.

  i tak tez jest w komntarzach innych Osób

  Idąc tą Drogą można sobie życzyć coraz wiekszego Zrozumienia tych Prostych Prawd do których tak ciężko Dotrzeć

  • Brat, to prawda co piszesz, rozwijamy się :)…. Jednak poinformowanie kogoś, kto nie interesuje się rozwojem świadomości, o tym że „jakiś” Matrix istnieje nic nie zmieni w jego świadomości. Co najwyżej będzie nas omijał szerokim łukiem.
   Tak poza wszystkim, w dalszym ciągu nie wiemy jak Matrix powstał i dlaczego, a przynajmniej mi nic nie jest o tym wiadome, że to wiem 😉 🙂

   • Doroto a wiesz że Twoją Energią jest biały Kwiat Lilia candidum którą powinnaś Medytować .

    po protu tak Cię postrzegam. Spróbuj moze wyobraźnią sobie polatać , moze pościgać się z jakimś pociągiem i odczuć Radośc dlaczego Delfiny płynąc przy statku tak skaczą

   • Dzięki Bracie :), być może jestem tym kwiatem, ale myślę, że jeszcze innymi bardziej kolorowymi kwiatami też jestem 🙂
    Co do pościgania się z czymś szybkim, to jak najbardziej – coś w tym jest 🙂 . Bardzo lubię jechać jako pasażerka samochodem zimą, gdy pada śnieg i patrzeć jak wpadam w tunel utworzony z płatków.
    Wyobrażam sobie, że mknę wśród gwiazd tak bez celu, byle do przodu 🙂

   • Tak DOROTO – to prawda i jest dylemat:
    czy mozna pomóc ludziom, którzy nie interesują się rozwojem Świadomości?
    Mówic o iluzji, matrixie, ego, Bogu,który nie jest człowiekiem , religii,która zawłaszcza umysły i daje „gotowce” czyli zamyka drogę poszukiwań……..itd
    Kiedy ktos mówi,że nie ma pracy, pieniędzy, jest chory a świat taki niesprawiedliwy…………….. – jak powiedziec ,że sam sobie stworzył taką Prawdę, to przez jego system przekonań, nawet nieswiadome działanie stwarza rzeczywistośc……….. jak?
    Oni nie są gotowi na zajęcie sie Duchem bo maja zagrożony Byt.
    A zarazem cierpią……….. i cierpienie rodzi nastepne cierpienie.
    Czyżby potrzebne IM było „prawdziwe DNO” i wtedy kiedy już sie nie ma nic do stracenia może nastąpic ZMIANA i stac sie POSZUKUJĄCYM?
    Oczywiście,że wielu wybierze 3W – ze względu na niski poziom Świadomości i potrzebe doświadczania.
    Bądżmy Światłem – Współczuciem – Tolerancją- Wybaczeniem.
    Niech nasze Życie, postawa, działanie …. przyciąga Poszukujących i Pytających.
    H. pozdrawiam i przesyłam kosmiczny Usmiech 🙂

   • A ja lubie jadąc jako pasażer stać sie tylko Świadomością poruszającą się w przestrzeni w 3d czyli to takie odczucie jakby leciało się w powietrzu nad drogu.

    Przy takim stanie świadomości już mozna zacząć manipulować Czasem. W czasie Medytacji krótka chwila moze trwać godzinę w naszym 3d

    i jak zauważyłaś Doroto zaczynasz szukać Tuneli co prawda w płatkach śniegu i to jest sygnał pragnienia łaczenia z WYzszymi Poziomami

 3. „program który kontrolował nasz podświadomy system biologiczny został wyłączony . Co można uznać za kres okupacji energetycznej Świadomości Zborowej i energetycznej planety.”

  „Hallo” napisała:
  „Kiedy ktos mówi,że nie ma pracy, pieniędzy, jest chory a świat taki niesprawiedliwy…………….. – jak powiedziec ,że sam sobie stworzył taką Prawdę,” – a może to te programy „pomagały” ludziom tworzyć taką rzeczywistość?

  Fani „ciężkiej pracy” powiedzą, że to ‚element nauki, hi hi
  Matrix jest sztuczny i jego ‚wynalazki (karma, ograniczenie świadomości i takie tam), są ‚zastanawiające.

  „Hallo” napisała: „Oni nie są gotowi na zajęcie sie Duchem bo maja zagrożony Byt.” Czy to jest ocena innych?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s