ARKTURIANIE

Przesłanie z dnia 3.01.2013

Kochani Ziemianie, dokąd nie ukończyliście własnej przemiany całkowitego przejścia planety w nowy poziom wibracji, to jeszcze nie umożliwiacie kontaktów bezpośrednich między naszymi planetami. Dokonaliście podniesienia częstotliwości Ziemi, to już umożliwia pomoc dla Was, gdyż własną nauką, własnym wyborem przyjęliście kierunek ewolucji w prawość. Dokąd wysyłaliście innym istotom pogardę, dzieląc Ich na światło i ciemność, to dotąd dostawaliście pomoc takich istot, które miały Was nauczyć kochania siebie i wszystkich istot wokół. Nasza cywilizacja jest rasą bardzo związaną z Wami pomnażającą dary pomocy dla Was, lecz tylko w sposób nie ingerujący w osobiste nauki Wasze. Jesteśmy darmiczni i ponad dualni, odkąd przyjęliście ten kierunek rozwoju, dokonaliście zgody na bardziej otwartą pomoc.

Dary pomocy które Wam dawaliśmy docierały do Waszych Rządów, lecz iluzja która Nimi zawładywała zaprzepaszczała te dary na pomoc dla Gaji i dla Was samych. Dokonywana przez Ludzi eksploracja Ziemi doprowadziła do stanu Jej wycieczenia. To jak czerpanie paliwa z własnego krwioobiegu, jak zabawa poprzez krojenie swojego ciała. Dary Ziemi są dla Was, lecz godność dla Ziemi jest podstawą dla Niej. Szereg technologii które już macie, które dostaliście też darem od innych, wykluczają tak szkodliwą eksploatację planety Waszej. Jesteście już gotowi w pełni pozbyć się szkodliwych konstrukcji na Waszej Planecie. Każda ingerencja w ziemię, jest ingerencją w Jej ciało, kochajcie wolę Planety która Was żywi. Otacza Was wielka obfitość, zdajcie sobie tylko z tego sprawę, a zaistnieje wszystko tak jak najlepiej dla każdego. Wasi wynalazcy, sami już potrafią wejść w wibrację odtwarzające urządzenia, które dadzą Wam darmową energię i różnorodne metody transportu, jak i wszelkich innych rozwiązań. Kulinarne Wasze rozwiązania, to nasza przeszłość. Swoimi doświadczeniami dowiedliśmy iż przestając jadać świat zwierząt wydłużyliśmy nasze życie wielokrotnie. Chemiczne związki, od których się uzależniliście, to wiele pracy kolejnych Waszych pokoleń na wyjście z uzależnienia i przywrócenie pierwotnego kierunku dla Waszych ciał zdeformowanych tym doświadczaniem.

Rada Arkturian przesłaniem tym uświadamia Wam to co już sami wiecie, do czego własną pracą podnoszącą świadomość sami doszliście. Bez ingerencyjne pomaganie między światami daje możliwość samemu zakończenia nauk swoich. Kiedy zakończycie w pełni swoje ingerencje, światy doświadczających istot, to usuniecie całkowicie podsuwanie Wam pomocy na zasadzie Waszego konia trojańskiego. Dar Istot Arkturian dla Ziemi to nasi przedstawiciele w ciałach człowieka, którzy podjęli się trudu tego doświadczania i wraz z Wami wznoszą Jej świadomość na nowy etap doświadczania. Dokonania te dają początek Waszej drogi, początek nauki bycia w teraz i uświadamiania sobie jedności. Każdy z Was jednak w sobie ma decyzję czy jest gotowy wkroczyć w nowy Świat, czy doświadczać w innych Światach dla Was przygotowanych. Domem wszystkich istot, jest Wszechświat, jest Duch przenikający wszystko. Cudem doświadczania jest poznanie kolejnych form niosących dary najprzeróżniejszych doznań i doświadczeń w zależności od etapu, jestestwa swego. Świat Arkturian daję swoją otwartość na wymianę doświadczeń pomocy w usunięciu skutków zniszczenia Planety, jak i ponownie podzielimy się techniczną myślą, która ułatwi Wam własne Życie. Dobrym przykładem wzajemnego pojednania jest to iż to Wasze ciało fizyczne, jest archetypem utworzonym na bazie naszego ciała. Dar ewolucji Waszego ciała w połączeniu z Waszym Duchem, jest darem odnowienia dla naszej Rasy poprzez wzajemne pojednanie się prawej współpracy dokonującej obustronnej pomocy dla Gatunków naszych. Dary doświadczeń Rasy Człowieka są unikalne we Wszechświecie, niewielu z Was zdaje sobie z tego sprawę, jak cenną pomoc niesiecie dla innych poprzez odnowienie tak Ducha  jak i genetyki wielu Rasom we Wszechświecie.

Dokonaliście cudu przemiany, wiele Ras bardzo chciało to przejąć, niezmierzone bogactwo które macie, emanacji złotej świadomości Waszej. Zawładnięcie tym jako towarem było celem wielu cywilizacji które oferowały Wam swą pomoc, wprowadzając Was stopniowo na korzystne dla siebie ścieżki podążania. Żyjące w prawości Światy, nie ingerowały w Wasze doświadczanie. Obserwowaliśmy wiedząc iż, w końcu poradzicie sobie. Otwarliście nowy etap doświadczania, jesteście już świadomi swej potęgi. Pomoc dla Was jest przydatna, lecz tylko na początek gdyż to Wy sami jesteście pomocą dla przemiany całego Wszechświata. Nazywamy Was Rasą Królewską. Stanowicie klucz do wielkiego odnowienia, które Waszym darem zaistnieje w całym Wszechświecie. Kochamy Wasze samostanowienie i efekty samo podążania, wyciągamy do Was swą bratnią dłoń, z pomocą partnerską we wzajemnej przemianie.

Rada Arkturian

źródło: http://prawdaserca.pl/

Reklamy

One comment on “ARKTURIANIE

  1. Przekaz Arkturianie pochodzi ze str.PRAWDA SERCA,bardzo ciekawe jest to,ze wśród przekazów Prawda serca zniknął,czyzby nie był prawda.Przekaz MISTRZOWIE WNIEBOWSTAPIENI też pochodzi z tej str.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s