Rozszczepienie rzeczywistości jest na dobrej drodze

02 stycznia 2013
Channeler: Brian, smok
http://lightworkers.org/channeling/1742 … ty-its-way

Witam wszystkich,

Jestem smok. To jest długie, więc przejdźmy dalej. Dzielimy to na dwie części, aby dać Wam naturalną przerwę.

CZĘŚĆ PIERWSZA.

Niektórzy ludzie mówili o przełamaniu rzeczywistości dla aspektów wyższych i niższych wibracji. Niektóre religie, nawet wspominają tą rzeczywistość, która nadchodzi. Chrześcijanie mają pojęcie o nazwie „wzięcie”, które jest wielką błędną interpretacją energii. Wstrząsająca Przepowiednia Hopi także przedstawia ten podział. Mimo że jest interpretowany jako wybór między powrotem do obfitości lub utrzymaniem drogi rosnącej złożoności i skupienia się na technologii. Dość ironicznie, to wstrząsające proroctwo, nie przedstawia bardziej wyważonej ścieżki między dwoma przedstawionymi, która jest tą, którą większość ludzi rzeczywiście podejmuje, po prostu dlatego, nawet Hopi żyli w świecie polaryzacji. W takim świecie, takie bazowe pojęcia „trialności” są trudne do zobaczenia.

Istnieją w rzeczywistości, z fizycznej perspektywy 2d/3d/4d nieskończone archetypy we wszechświecie, które są rozmieszczone na wszystkie możliwe sposoby, aby stworzyć nieskończone rzeczywistości. Wszystkie te rozmieszczenia są wyrażone w multi – wszechświecie. Możemy powiedzieć z całkowitą pewnością, że coś, o czym mogliście śnić ma fizyczną reprezentację, w której rzeczywiście wcielacie się i doświadczacie (czy chcecie, czy nie to obejmuje mądrość). Z punktu widzenia wyższych wibracji, istnieją potencjały wszystkich tych rzeczywistości, które mogą być wyrażone przez świadome tworzenie, ale wyżej wibracyjna jednostka, jak dusza, wyraża pewne potencjały dla konkretnych doświadczeń i ustanawia ego. To jest nudna opinia dla wielu, ale nowa dla niektórych.

Jesteśmy również zbytnio upraszczający. Zazwyczaj, skupienie się na uproszczonym obrazie na wysokim poziomie jest wystarczająco dobre. Dla dyskusji, jak ta, to nie jest wystarczające. Musimy omówić nieco bardziej szczegółowo niż normalnie, jak „rzeczywistość” jest robiona. Oto niektóre pojęcia / terminologie, których będziemy używać, które nie muszą być uważane za absolutne ale tylko za coś, co mamy przewidziane wyłącznie dla tej dyskusji, aby dodać jasności. Jestem pewien, że możecie znaleźć nieścisłości w niektórych z tych opisów, ale musi być jakiś wspólny grunt dla reszty dyskusji:
1. Na bardzo wysokim poziomie manifestujecie „wspólną rzeczywistość”, a następnie manifestujecie różne wyrażenia w tej „wspólnej rzeczywistości” i dajecie tym wyrażeniom częściowy wpływ na siebie wzajemnie. Wtedy decydujecie się „wybrać znak”, i powtarzacie to, aż wszystkie znaki zostały zaksięgowane. Z których każdy jest innym „ego”, i wyrażenie jest zamieszkiwane przez zestaw „ego”, który jest nazywany duszą. Jednak dusze są dowolnie podzielone wewnątrz tego, co jest naprawdę jednością połączonych wyższych jaźni.
2. Wspólnej świadomości nie należy mylić z ludzkim kolektywem, który jest zupełnie nie funkcjonalny w obecnej rzeczywistości drgań do 5d. Część z nadchodzących zmian będzie zbiorową pracą w wibracjach 4d, 3d i 2d.
3. Ponieważ wasza własna ziemska rzeczywistość tutaj jest mieszaniną niewyrażonych potencjałów i wyrażonej konkretnej rzeczywistości (z skłonnością do betonu), ona w pełni nie wyraża potencjałów. Wciąż są rzeczy jak dotąd jeszcze nie ustalone przez całą komunalną świadomość / ludzkie społeczeństwo. Na przykład, czy gigantyczne dwunożne małpy wciąż przemierzają pustkowia i czy istnieją stwory w niektórych jeziorach takie, jak pleziozaury w Loch Ness. Tak zwana „przyszłość”, jest oczywiście największym. Tak zwana „odległa przeszłości” jest innym.
4. Niektóre rzeczy nigdy nie będą w pełni wyrażone po prostu ze względu na ukrytą naturę struktury waszej tzw rzeczywistości. Wracając do tak zwanej „odległej przeszłości”, to jest dobry przykład. Czas nie jest liniowy, więc odległa przeszłość nigdy nie będzie w pełni wyrażać. Możecie znaleźć kości dinozaurów w ziemi teraz i wasze społeczeństwo zapomniało o dinozaurach 10.000 lat później, a wszystkie dowody bardzo dobrze znikną w ziemi. Kości w rzeczywistości mogą zniknąć. Dinozaury prostu znikną z przeszłości w takim przypadku. Potem były rzeczy, które były nie ważne dla wspólnej świadomości, aby zdecydować o tym, takie jak o Nessie, więc wspólna świadomość ma nastawienie, ale pozostawia rzeczy, otwarte i to co pozostało dla jednostki do decydowania lub grupy, jest wystarczająco silne dla duszy, aby zamanifestowała ciało Nessie w rzeczywistości i wpływała na wspólną rzeczywistość wszystkich. Potem jest przenikanie z innych rzeczywistości, które umieściliście w przeszłości z powodu pamięci duszy, takich jak Atlantyda, ale one wciąż pozostały jako potencjały teraz.
5. Ponadto to, które rzeczy są wyrażone i sztywne (ustalone) nawet różni się pomiędzy grupami osób o pewnej jednolitości wspólnego doświadczenia, które jest całkiem wszechogarniające.
6. Zamierzamy potraktować termin Ziemia jako zestaw rzeczywistości wobec trzeciej planety od gwiazdy z głównej – sekwencji w Drodze Mlecznej, z konstelacjami dużego Wozu i małego Wozu, itp., itd. Być może niektóre rzeczywistości, jakie widzicie, gwiazdy odbijają w galaktyce Andromedy. Co znajduje się na niebie może korelować z rzeczywistością, ale nie musi.

Dobra, co do zachodzących zmian teraz, jedną z pierwszych rzeczy, które mają odejść jest wspólna świadomość i to przełamanie już się zaczęło. Macie już kilka rzeczywistości ze mieniającymi się odcieniami pomiędzy nimi: Ci, którzy są duchowo świadomi i czasami nawet psychicznie zdolni, ale wciąż żyją w mentalności przetrwania i ci, które żyją w mentalności przetrwania i nie wiedzą nic więcej. To nie jest prawdziwa, fragmentacja, ponieważ nadal wspiera mentalność przetrwania jako dominujący wzorzec myślenia ze świadomością, która została zepchnięta w ważności, ponieważ was na bieżąco nie odżywia, nie zapewnia dachu nad głową, nakarmienia rodziny, nie utrzymuje dzieci przy życiu, itd., itp. Tak więc w skrajnych przypadkach, takich jak nasz channeler mogą zobaczyć istoty latające z wyższych wymiarów i jeszcze ciągle spędzać większość swojego czasu w trybie przetrwania, ponieważ nie znaleźli wyjścia. W rzeczywistości, channeler starał się więcej niż jeden raz na stałe opuścić tą rzeczywistość, ale gdy był poza ciałem, blisko sukcesu, gdyby nie jego przewodnicy zapobiegając temu dość ironicznie na jego własne życzenie podczas konfigurowania wcielenia.

Pierwszy krok tej zmiany warunków, trochę z pewnym postępem społecznym z ubocznym efektem wspierania trochę swobody doświadczeń poza tym, czego obecnie jesteście w stanie doświadczyć. Więc to nie będzie konieczne, aby całkowicie opuścić (ciało), aby doświadczyć kreacyjnej wolności.

Następnie pierwsza poważna fragmentacja, którą zobaczycie we wspólnej rzeczywistości są małe grupy, gdzie priorytety się odwrócą i przetrwanie nie będzie już koniecznością, ale tylko rozrywką. Nikt urodzony (lub przynajmniej bardzo niewielu) w obecnej rzeczywistości nie jest w takim stanie jeszcze. Jednak niektórzy „goście”, z którymi będziecie w kontakcie z czasem nigdy nie będą w trybie przetrwania, aby rozpocząć. Niektórzy z was również osiągną ten stan bardzo szybko. Następnie mamy wspomnianą grupę świadomych ludzi, poszukujących – która obejmie większość ludzi – z wielką różnorodnością. Niektórzy będą oddziaływać wzajemnie z tymi już poza trybem przetrwania i po prostu grać w „złap mnie”. Niektórzy będą czytać wiadomości jak wy robicie to teraz, lub potrzebować więcej czasu na wyszukiwanie wewnątrz siebie. Potem, oczywiście, będzie taka grupa, która będzie coraz mniejsza, która nie korzysta z żadnej świadomości i żyje całkowicie w trybie przetrwania, bez wiedzy o czymkolwiek innym. Ta grupa rozpocznie jako duża, ale będzie bardzo mała, bardzo szybko, mierzone w dekadach. Nie ma żadnego osądu w tym. Niektóre bardzo wyewoluowane dusze po prostu nie urodziły się w odpowiednim miejscu, aby być w przedniej części fali i żyć w miejscu, gdzie muszą całą swoją energię skierować do nakarmienia rodziny. W końcu jednak wszystko blokujące ich postęp odsunie się na bok.

Następna fragmentacjia będzie wśród tych poza trybem przetrwania lub po prostu na krawędzi, którzy przeprowadzą się do świadomości wielu rzeczywistości, gdzie oni doświadczać wielu rzeczy na raz. Osoby te bedą wyskakiwały z i do fizyczności i robiły wiele innych ciekawych rzeczy. Ta świadomość zacznie zmiatać środkową grupę, w której obecnie jesteście i grupa środkowa szybko rozpocznie przyspieszanie swojej ewolucji i podział na odrębne rzeczywistości. Nie możemy podać ilości równoległych rzeczywistości, które mogą zostać osiągnięte, jednakże będzie co najmniej kilka. Będą wyspiarskie w przeważającej części, a niektóre będą wydawać się bardziej rozwinięte niż w innych. W której rzeczywistości osoby są rzeczywistości nie jest czymś do osądzania. To jest czasami ze względu na czynniki poza kontrolą ludzi, takich jak w jakim kraju są oni i jak wyewoluowany ten kraj jest. Ludzie mają współczucie i nie porzucą wioski tylko dla ich osobistego rozwoju duchowego (ani też, nawet pracy), więc są stopniowe poziomy i nie każde społeczeństwo na Ziemi pozwala na skoki do wyjścia z trybu przetrwania.

Ostateczny podział będzie wspierał tych, którzy nie są gotowi do nawet najbardziej przeszłego trybu przetrwania, pozwalając im na ich własną przestrzeń, a jednocześnie otaczając ich bańką energii aby utrzymać ich z nami. Jak odczują fragmentację będzie zależeć od nich. Jednakże, z waszej perspektywy, oni nigdy nie poszli nigdzie ponieważ będziecie mieć świadomość ich obecności. Jest mało prawdopodobne, że ktoś z obecnie czytających to, będzie w tej grupie. Jednakże, ważne jest, aby nie żałować tych osób. Niektórzy zaczną stawać się świadomymi, a niektórzy w końcu umrą i ponownie inkarnują się jako osoby bardziej świadome. Ta grupa będzie bardzo mały.

Efektem końcowym jest to, że w innych niż grupy wymienionej powyżej, które pozostają w trybie przetrwania, wspólna świadomość się rozpuści. I jak sugeruje, to rozpuszczanie będzie stopniowe. To co zastąpi wspólną świadomość będzie kolektywem. Kolektyw jest połączony w sercu, a doświadczanie jest wspólne i dostępne, ale doświadczenie jest indywidualne. To nie musi być wymuszane na nikim. Będziecie tworzyli własne „prawa” i „zasady”, w żaden sposób nie przynoszące komukolwiek krzywdy przez nie.

W miarę, kiedy to nastąpi, będzie się różnić w zależności od osoby. W większości przypadków, można powiedzieć, możecie to zrobić w ciągu najbliższych 100-200 lat, jednak powinniście zacząć widzieć dowody, że te rzeczy zaczynają się dziać w ciągu pierwszych dekad. Niektórzy wcześniej, niektórzy później.

CZĘŚĆ DRUGA.

Jeśli zatrzymalibyśmy się tutaj, zdajemy sobie sprawę, że możecie być trochę rozczarowani. Bo jako człowiek, nie byłbyś zadowolony z tych właśnie idei abstrakcyjnych i chciał mieć jakieś rzeczywiste przykłady, jak te rzeczy mają na ciebie wpływ. Dlatego stworzymy jakieś wyimaginowane postacie, by opisać to, co będą przechodziły. Oczywiście, tekst jest ograniczony, więc tylko tyle możemy zrobić, żeby opisać to, co te osoby będą przechodzić.

Sally jest jedną z osób, które pozostawią tryb przetrwania szybko. Przez dziesięciolecia, ona widziała duchy. Szalone otoczenie gospodarcze zmusiło jej umysł od przetrwania. Pewnego dnia, coś po prostu kliknęło, a ona leżała w łóżku myśląc. Zaczęła z czymkolwiek myśląc o manifestowaniu. Zaczęła grać w to przez manifestowanie koniecznych rzeczy, potem zaczęła rozumieć, że te konieczne rzeczy były złudzeniem i że nie potrzebuje jedzenia ani schronienia już więcej. Potem zaczęła po prostu pojawiać się w miejscu, o którym myślała. To trwało bardzo krótki czas, i potem poczuła się bardzo silnie związana ze wszystkimi, a wszyscy wydawali się być bardziej świadomi. Była przyciągana do kolektywu, a on powitał ją z jakąś miłą, kochającą energią, której nigdy nie czuła. Ona zaczęła być w stanie tworzyć wiele doświadczeń na raz, i czuła więcej, kim była. Cóż, mamy zamiar zatrzymać się tu na Sally, ponieważ wielu z was słyszało tyle opisów wzniesienia, że prawdopodobnie nie potrzebujecie więcej szczegółów, lub można je znaleźć w innych channelingu.

Przyjaciel Sally, Bob, jest uzależniony od przetrwania nieco dłużej, ale jest coraz bardziej świadomy. Dla Boba, Sally odeszła do innego kraju (jego świadomość może obsłużyć jej wzniesienie na wiele różnych sposobów, ale wybraliśmy tę reprezentację). Rozmawiają na Skype czasami jednak Bob nieświadomie manifestuje reprezentację Sally w jego rzeczywistości – coś w rodzaju wypełniacza. Sally jest świadoma tej rozmowy, ale nie może nic zrobić, aby przerwać i wykopać Boba z jego powolnej progresji. Tymczasem Sally jest już w komunikacji z wzniesioną jaźnią Boba w kolektywie, który jest rodzajem „przyszłości” jak dotąd mie wzniesionego Boba, ale w innym sensie, jest to tylko jego dusza z niektórymi cechami osobowości ego obecnego Boba. Bob w trybie przetrwania sam mieszka w jednej z fragmentarycznych rzeczywistości Ziemi, gdzie rząd jest zreformowany w bardziej wspierający system anarchii, która pomaga przewodzić ludziom, ale pozwala im prowadzić własne życie. Ludzie głosują, ale tylko na rzeczy, bardzo krytyczne. Reszta należy do osób fizycznych. Nie ma potrzeby wojska lub policji, ponieważ ludzie po prostu nie ranią siebie więcej. To utopia w pewnym sensie. Jednak wciąż jest restrykcyjna komunalna rzeczywistość i Bob nadal musi jeść, nadal musi spać, wciąż potrzebuje schronienia. Ludzie zaczynają się uczyć, jak korzystać z wpływu myśli na ich rzeczywistość (miłość vs strach, etc), ale wciąż nad tym pracują. Więc jeśli ktoś nie ma odpowiedniego schronienia lub nie może znaleźć pożywienia, zwykle wiedzą, że jest tym, który coś zaprzepaścił. Nie widzą siebie jako ofiar, ale jeszcze oczekują, aby uzyskać pomoc od innych, aby wydostać się ze strachu, ponieważ nadal są narażeni na takie rzeczy jak głód. Czas mija bardzo szybko. 2050. Teraz 2100. Teraz 2150. Bob nadal czuje się młodo. Społeczeństwo Boba robi niesamowite rzeczy bardzo szybko, jak rozwijanie lotów kosmicznych z prędkością światła, tworzenie innych niesamowitych technologii, itp. Z czasem, bardziej tak, jak Sally chce zostawić tryb przetrwania i jest tam wystarczająco interakcji z tymi, którzy przeszli przez ten etap, że niektóre informacje wracają z powrotem do Boba wspólnej rzeczywistości. Ludzie zaczynają być coraz bardziej świadomi takich jak Sally, i kolektywu, i zaczynają byc psychiczni. Tacy, jak Sally zaczynają pojawiać się i znikać w ich oczach, omiatając ich energią miłości, i zachęcając ich, aby do nich dołączyli. To tylko kwestia tego, co wydaje się dniem, aż wszyscy w tej rzeczywistości wydają się wznosić, co najmniej do Boba. Jednak innym w kolektywie, zajęło to różną ilość czasu, aby dotrzeć do tego samego stanu z ich własnej perspektywy.

Inna przyjaciółka Sally, Mary, wpadła w ten sam dzień, gdy Sally zaczęła się wznosić i poczuła jej energię, i zrobiła to samo następnego dnia po jej ostatnim posiłku, jakiego kiedykolwiek potrzebowała. Mary nie doświadczała przewlekłego wzniesienia jak Bob.

Jednym ważnym tematem z tych opowieści jest to, że nawet jeśli to zabiera różny czas, to rzeczywiście kończy się wzniesieniem, gdy osiągniesz ten stan wydaje się, każdy pojawia się tam w tym samym czasie, nawet jeśli ich wspomnienia przenoszą zróżnicowanej długości i głębokości doświadczeń osiągnięcia tego punktu.

Ostatecznie jest masowe wzniesienie i każdy dostaje sie tam w tym samym czasie.

źródło tłumaczenia: http://2012allabout.blogspot.com/
Reklamy

3 comments on “Rozszczepienie rzeczywistości jest na dobrej drodze

  1. Co to za tłumaczenie? Ani ładu, ani składu. Google tłumacz? Szkoda, bo ciekawy przekaz na czasie, ale totalnie niegramatyczny.

  2. Gość na 2012allabout.blogspot.com/ tak niestety tłumaczy. Pewnie przez gugla. Ale są też niewątpliwe plusy tej strony – 2012allabout.blogspot.com działa jak błyskawica – przekazy ukazują się natychmiast po ich otrzymaniu. Najszybsza polska strona czanelingowa.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s