Rób to, co do ciebie należy, ale miej zawsze w sercu połączenie z całością – Michael

Pozdrawiamy was po raz kolejny i chcemy kontynuować nasze wyjaśnienia dotyczące bieżących okoliczności. Większość z was zaczęła wydobywać się z tego, co można opisać jako „trzęsienie portkami”. Trzeba było kilka wspaniałych słów. Teraz to, co jest do zrobienia?

Konieczne jest jedynie, aby utrzymać koncentrację na swojej wewnętrznej jaźni, po połączeniu bardziej ściśle z waszymi sercami. Nauczcie się, jak działać z tego miejsca. Przekonacie się, że wśród rzeczy, które zdarzają się, będziecie wiedzieć to, co należy następnie robić, i przybędą okoliczności, które umożliwiają przepływ. „Odwaga” czy „wiara”, czy jakkolwiek chcesz to nazwać to, co trzeba zrobić, aby podjąć pierwszy krok, znajdziesz w tym samym miejscu, w którym znalazłeś tą wiedzę. To nie są proste rzeczy, moi przyjaciele … chyba że są. Są to kroki mistrzów. Mistrzowie nie zawsze potrzebują robić ogromnych świat zmieniających rzeczy. Mistrzowie prostu muszą zrobić pierwszy krok, a potem oczywiście następny. Ale zgodzicie się, że nie możecie rozpocząć, biorąc drugi krok. I potrzebujecie też zrozumieć, że jesteście tam, gdzie jesteście, ponieważ to jest dokładnie tam, gdzie pierwszy krok macie podjąć. Istnieje wiele miliardów was w tej chwili, każdy w stanie podjąć pierwszy krok. Wy tylko potrzebujecie martwić się o siebie.

Wyobraźcie sobie świat w przyszłości, w którym każdy wziął ten pierwszy krok już dziś. Są pierwsze kroki, które zostały zrobione dzisiaj, drodzy przyjaciele, jak i drugie, i rzeczywiście, kilku, którzy są bardzo blisko finału. Tylko troszczcie się o to, co wasze serce pragnie osiągnąć tam, gdzie jesteście. Reszta będzie bardzo ładnie załatwiana przez waszych współbraci.
Znajdziecie teraz, że wszystkie byłe przeszkody odeszły, wiele więcej zacznie być osiągane, niż widzieliście w swoim życiu do tej pory. Znajdziecie również, że przeszkody na drodze do waszego własnego rozwoju osobistego, nie są już tak groźne. W tym roku odkryjecie, jak bardzo potężni wy i wasi koledzy, ludzie naprawdę są. Ale ostatnie kroki nie będą już na pierwszym miejscu dłużej, jak kiedyś były.

Wiele razy może okazać się konieczne, aby powrócić do waszych serc i odnowić siły. W takich czasach, nie zapomnijcie poprosić nas o pomoc.Kończcie każdy dzień z wdzięcznością za to, co zrobiliście lub nauczyliście się, i rozpoczynajcie każdy dzień z wdzięcznością na nowe możliwości, jakie niesie. Róbcie to, co należy do was, ale zawsze utrzymujcie w waszych sercach połączenie z całością.

To nie jest zwykły rok, to będzie wkrótce widoczne. Uważamy, że zaczynacie rozumieć, jak bardzo wyjątkowi i wspaniali jesteście i stajecie się. Jesteśmy szczęśliwi z tego, co robicie.

Nie krytykujcie siebie za wymaganie odrobiny wytchnienia teraz i znowu. To była długa, długa droga. Zawsze staliście przeciwko i ponownie i ponownie weszliście do walki. Wiemy, że nie wyjdziecie teraz, gdy owoc waszych wysiłków jest tak bardzo blisko. Przenosicie naszą najgłębszą miłość i szacunek, gdy budujecie teraz świat, nigdy przedtem nie widziany.
Będziemy nadal rozmawiać z wami często, drodzy przyjaciele. Dobrego dnia.
04 stycznia 2013
Channeler: Ron Head
http://oraclesandhealers.wordpress.com/

źródło tłumaczenia: http://2012allabout.blogspot.com/

Reklamy

13 comments on “Rób to, co do ciebie należy, ale miej zawsze w sercu połączenie z całością – Michael

 1. Na dzień dobry – duży UŚMIECH 😀
  WDZIĘCZNOŚĆ – jest piękną emocją – to takie ŚWIĘTO kazdego dnia.
  Wdzięczność to Siostra Uśmiechu , Radości, Miłości.Tolerancji.
  Rozpoczynamy dzień od wdzięcznośći – bo Jestesmy – bo możemy oglądać nadal ten boski Świat – bo widzimy nasza Rodzinę ….. dziękujmy i usmiechajmy się.
  Kończąc dzień – bądżmy wdzięczni – dziekujmy za Dzisiaj – dziękujmy za Jutro – dziekujmy za cały dzień , za wszystkie doswiadczenia jako nasza NAUKĘ.
  Każdy jest na swoim miejscu – Każdy żyje swoja Prawdą chociaż nie wszyscy zdaja sobie z tego sprawę i głęboko tkwią w 3 wymiarze tj świecie spolaryzowanym .
  DZISIAJ – płynie do Nas POMOC z Kosmosu jako Wielkie Słoneczne Energie i wsparcie Wysokich Świadomości – BUDZENIE DUSZ TRWA,
  Dedykuję Czytającym wiersz Elżbiety Bronikowskiej –
  „PO DRODZE”
  Innych widzimy przez swój własny pryzmat
  Spotykamy tych – których jesteśmy warci
  Odchodzą ci – którzy nie pasują
  Tęsknimy za tymi – którzy nas uzupełniaja
  Docieramy do tych – na których jestesmy gotowi
  Stajemy sie PEŁNIĄ – gdy do niej docieramy.
  Pozdrawiam H. z usmiechem i wdzięcznościa 🙂

 2. @ Hallo – Bardzo podobają mi się Twoje komentarze.i proszę pisz jak najwięcej od razu miło i wesoło się robi na duszy czytając Ciebie.
  Dziękuję 🙂

 3. Kochani powiedzcie mi jak odnosicie sie do chemtrails. Nie chce wprowadzac negatywnej atmosfery ale gdy pomysle o tym jakie zmiany byly zapowiadane i jaka to niby transformacja nie zachodzi a widze na niebie to co widze, mianowicie nie wiem jak u was ale u mnie (okolice Szczecina) niebo jest tak mega zaorane smugami ze jest jedna wielka szachownica, a z rana byl piekny blekit.. Kiedys juz ogarnalem ten temat mentalnie i nie robilo to na mnie wrazenia ale teraz znowu zaczyna mnie to denerwowac szczegolnie tak jak powiedzialem w kwestii tego ze ciemni mieli zostac odsuwani od wladzy i w ogole milion zmian a tu oranie nieba pelną parą. Ciezko mi to ogarnac dlaczego nadal tak jest.

  • Spokojnie Adriano, każdy świadoma i wrażliwa Istota na swej ścieżce rozwoju musi kiedyś przejść przez coś, co ja nazywam ‚obsesją chemtrails’. Większość ludzi nie ma takich obsesji, bo nie wierzy, że do dziś dnia, w 21. wieku, na oczach kamer, na naszych oczach dzieje się prawdziwy, rzeczywisty, realny depopulacyjny holocaust. Holocaust obejmujący nie jeden naród, ale całą Planetę (wyjątek: Egipt).

   Większości ludzi (gdyby się o tym dowiedzieli) nie mieściłoby się to w głowach, więc żyją jsobie spokojnie, jak na przymulone fluorem człekokształtne stwory przystało.

   Ale spokojnie, po paru miesiącach ciężkich mentalnych cierpień ta obsesja przemija. Poza tym pamietajmy, że gdy będziemy już mieli otwartą bezposrednią ścieżkę dostępu do technologii 5D, detox i regeneracja naszych 3D ciał będzie dziecinną igraszką:-)

   W górę serca, ludu roboczy:-)

  • Z Twego pytania wynika, że liczyłeś na obietnice. Kosmici ingerują tylko w przypadkach bezpośredniego zagrożenia dla całościowej egzystencji planety, jak np. zagrożenie nuklearne. Poza tym prowadzą działalność czysto edukacyjną. Odsunąć od władzy ciemnych musimy stety/niestety sami – i to dopiero wtedy, gdy uzbiera się masa krytyczna Istot przebudzonych. A to jest proces. To działa na zasadzie efektu kuli śnieżnej: najpierw idzie jak po grudzie, potem kula przybiera eskalująco, proporcjonalnie do własnej masy aktualnego przyrostu.

   Na szczęście kula już poszła w ruch.

   Istotnym aspektem efektu kuli śnieżnej jest fakt, że im bardziej zaawansowany jest dany proces, tym trudniej go zatrzymać. A ten proces, proces budzenia się niewolników, jest już dość zaawansowany:-) Oczywiście w mediach głównego ścieku o tym nie powiedzą, ale alternatywne media i fora na całym świecie tętnią ogromną globalną transformacyjną energią. Tysiące mrówek prowadzi swą podziemną, codzienną, żmudną edukacyjną pracę. W naszym polskim światku weźmy choćby to:

   http://www.youtube.com/user/niezaleznatelewizja

   http://www.youtube.com/user/NowegoSwiataTV?feature=watch

   http://www.livestream.com/telewizjanowegoswiata

   Powstał nawet polski facebook dla ludzi przebudzonych:

   http://sercenowegoswiata.pl/start.html

   Polska tętni energią, inne kraje tętnią energią. Spokojnie, kula z każdym dniem przybiera na masie i toczy się do upragnionego celu. Fakt, że idzie to zbyt wolno, bo ludzie są nafaszerowani truciznami i ich mózgi – siłą rzeczy – są zdrowo przymulone.

  • Witaj Adriano.
   Niestety nadal jestesmy w 3 D – swiecie polaryzacji i jest góra i dół i ciepło i zimno i białe i czarne….itd. Chciałoby sie jak za dotknięciem różdżki czarodziejskiej zmienic nasza rzeczywistość i niechby wreszcie rozpoczął sie Obiecywany Raj.
   Ale tak jak krzyczano w przekazach,że to już koniec Ciemności – to przeciez „ONI” nie siedzieli z założonymi rękami i nie zasypywali gruszek w popiele. ROBILI swoje na czele z NASA. Blokowali i to skutecznie BLOKOWALI.
   I znowu rozczarowanie – a przecież IM o to chodzi – 1 łyzka dziegciu popsuje 1 beczke miodu – a więc WATPLIWOŚCI – zasiać ich jak najwięcej.
   To nie tylko Niebo Adriano – a cały przemysł spozywczy, farmaceutyczny, zdrowie…….. GMO…… korporacje finansowe, bankowe…….itp……jedna wielka pajeczyna powiązań i spekulacji.
   Ale tez zauważ – że MY zaczynamy to zauważać, interesować sie, podważamy autorytety, zadajemy pytania, jesteśmy ciekawi i odważni, patrzymy pod nogi, do góry, na ręce naszej władzy, która staje sie tylko marionetka w ICH ręku.
   Co robić?
   Według mnie byc Światłem, skupiac uwage na pokoju i spokoju i dobrobycie – nie podlewać energetycznie „dołu” – nie chcesz wojny to skupiaj uwage na POKOJU.
   Panaceum na Ciemność – to przeciez Światło – i nawet kiedy dziecko boi się ciemnego pokoju , wystarczy zapalic światło i strachy mykają.
   Proponuje byc pochodniami Światła, emanowac dobrocia i zrozumieniem, współczuciem i tolerancją – tam gdzie Światło – Ciemność znika.
   Pytałeś tylko o chemtrails – ale dzisiaj chemtrails – jutro kwaśne deszcze – a po jutrze np. szczepionki czy chipy.
   H. pozdrawiam

  • MARIUSZ ❤
   serdeczne dzięki za ten link. Wykład bardzo ciekawy, wielowątkowy, nawiązujący i do historii i do Wzniesienia. Zapraszam tu wszystkich Poszukujących i myslących podobnie i inaczej – wiedza nigdy nie jest ciężarem czy balastem – wiedza to nowe treści widzenia świata a potem doświadczanie tej wiedzy czyli DZIAŁANIE.
   POLECAM.
   H. pozdrawiam i jak zwykle z usmiechem 🙂

 4. Ziemia jest piękna i ogromną planeta i jest tu miejsce dla WSZYSTKICH.
  Wszyscy przyszliśmy tu po własne doswiadczenia poniewaz KAŻDY z nas co innego przerabia, przeszedł ze swoim programem.
  JEST TO SZKOŁA DLA DUSZ.
  Wszyscy jestesmy Nauczycielami dla siebie – i uczniami Wyzszych Świadomości.
  Każda Dusza jest Światłem ale schodząc tu w głęboka materie 3-wymiarową dobrze wiedziała,że zostanie odcieta od boskości i na swojej Drodze zwanej Życiem ma odnależć czyli odkopać swoja BOSKOŚĆ. A jedyna Droga to DOŚWIADCZANIE.
  Nie ma dobrej czy złej Drogi, każda predzej czy póżniej prowadzi do Stwórcy.
  Jestesmy świadkami Kosmicznej Transformacji i Ziemi i jej Mieszkańców – i jak myslicie to w nagrodę ? czy odwrotnie. Przeciez kazda Dusza wiedziała po co tu schodzi – na pewno zaplanowała swój udział w tym Procesie Transformacji – nie ma przypadków i żadne Życie nie jest przypadkowe.
  Transformacja do 5 D – to PROCES, który rozpoczął sie już ok 20 lat temu – a ile potrwa?
  Chyba nie wie tego nikt bo wszystko zależy od stanu wibracyjnego jej Miszkańców i dopasowania sie do Wyższego Wymiaru.
  Dołączam filmik nt. Transformacji.

  pozdrawiam H. z 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s