To wszystko czego doświadczyliście było niezbędną częścią waszego rozwoju

.

Cotygodniowa wiadomość od Hilariona

30 grudnia 2012 do 3 stycznia 2013

Umiłowani,

powietrze jest ożywione cudownościami i magią.  Pojawiło się uczucie oczekiwania na coś wspaniałego.  Osiągnęliście swój cel i teraz się przystosowujecie.  Wewnętrzne zmiany i te w życiu osobistym odbywają się raczej na subtelnych poziomach waszej istoty, niż w kategoriach dramatycznych zmian w kierunku zupełnie nowej rzeczywistości.  Jest tak jak być powinno, aby ci, którzy doświadczają tej przygody z wami mieli czas, by zauważyć różnicę i uświadomić sobie, że wydarzyło się coś na głębokim poziomie.

Zmiany te zachodzą bez przerwy w każdym z was.  Energie schodzą się rytmicznie i falowo, abyście mogli je zasymilować zanim nadejdzie następna silna fala.  Bądźcie świadomi przypływów i odpływów tego procesu w miarę jak to się dzieje, ponieważ pomoże wam to wiedzieć, kiedy się spodziewać znanych objawów aktywacji i asymilacji.  Wsłuchujcie się w żywioły waszych ciał w tych okresach i idźcie za głosem wewnętrznych podszeptów.  Wielu z was doświadcza zwiększonej ospałości w ciągu dnia i należy to uszanować, kładąc się lub siadając w ciszy na krótki okres czasu dla umożliwienia łatwiejszej integracji.

Proces, który obecnie przechodzicie przypomina etap kokonu w cyklu życia motyla.  Zachodzi w was przyspieszona integracja wyższych aspektów waszej Boskości i będzie to wymagało użycia wszystkich waszych zmysłów, a zwłaszcza zdolności intuicyjnej.  Uczycie się przestrzegać wewnętrznych podszeptów serca bardziej niż słuchania nieustannej paplaniny umysłu, który stara się zachować swoją kontrolę w jakiej utrzymywał was przez tysiąclecia.  Możecie doświadczyć okresów wielkiego dyskomfortu i niewytłumaczalnego niepokoju.  Obserwujcie myśli, które pojawiają się i zrozumiecie wtedy, że wasze doświadczenia z przeszłości, które już odeszły, teraz pojawiają się przed wami dla ostatecznego przeglądu.

Po prostu obserwujcie, przyzwalajcie i rozpoznajcie, że te doświadczenia doprowadziły was do punktu, w którym znajdujecie się teraz.  Jest to punkt, w którym prawdziwie dowiadujecie się kim jesteście.  Znane od dawna powiedzenie  “poznaj samego siebie” ma duży teraz sens.  Wszyscy jesteście w procesie rozdzielenia tego kim rzeczywiście jesteście (istotami boskimi), od  wszystkiego tego czym nie jesteście, aby dojść do większego wewnętrznego zharmonizowania.  Ten okres wylęgania będzie dla każdego inny wedle indywidualnego rozwoju.  Każda dusza będzie miała sposobność  rozpoznania wszystko tego, co już jej nie służy i tworzenia nowego wzorca, który poprowadzi ją w kierunku realizacji tego, co pragnie stworzyć.

Pozwólcie sobie doświadczyć to bez osądów lub kwestionowania, gdyż to wszystko czego doświadczyliście było niezbędną częścią waszego rozwoju.  Przede wszystkim, moi Drodzy, kochajcie siebie bezwarunkowo ze wszystkimi waszymi osobistymi humorami i sposobami ekspresji.  Wszystkie te doświadczenia są  darem dla was i tych wokół was.  Uwolnienie tych form zachowań, które już wam nie służą na drodze, którą wybraliście, przyspieszą waszą nową podróż w nieznane terytoria.  Kochajcie się nawzajem, tak jak Jedność was kocha, tak jak my was kochamy.  Wszystko jest dobrze!

Do następnego tygodnia …

JESTEM Hilarion

Marlene Swetlishoff/Tsu-tana (Soo-tam-ah) Keeper of the Symphonies of Grace

http://www.therainbowscribe.com    www.escuelaclaridad.com.ar

Przetłumaczyła Ludmiła, edycja Krystal

źródło: http://krystal28.wordpress.com

Reklamy

11 comments on “To wszystko czego doświadczyliście było niezbędną częścią waszego rozwoju

 1. Na dzień dobry – jestem dobry – zawsze od usmiechu 🙂
  Otwórz oczy -aby zobaczyć
  Otwórz uszy – aby usłyszeć
  Otwórz Serce – aby poczuć
  Płyna, płyna do Nas Ogromne Energie ,które maja charakter subtelny a więc i zmiany też sa subtelne , sa to zmiany naszego Wnętrza. Zatrzymaj sie na chwilę i porozmawiaj ze soba, przyjrzyj sie sobie, posłuchaj siebie.
  Jesteśmy nadal TORTEM i wizualnie niby nic ale SMAKOWO jakże inaczej.
  Zmienia sie jakość masy w Torcie,wyczuwamy inne detale jak: orzechy, wanilię, imbir,cynamon,wisienki, maliny……………..
  Niby Wszystko takie samo – a jednak.
  Jestesmy bardziej wrażliwi, szybciej reagujemy na zmiany pogody , wyostrzyła sie nasza intuicja, zaczynamy odbierac telepatycznie, zmienia sie tez nasze postrzeganie i to co do tej pory było „zwyczajem” w jakis bezbolesny sposób odchodzi ….- tak to jest NASZ powrót do NATURY – tak to sa nasze ponowne NARODZINY.
  Niby Wszystko takie samo – a jednak.
  Księżyc tez świeci jaśniej – został odnowiony.
  Słońce tez świeci jasniej – zostało przetransformowane.
  A może to MY inaczej juz widzimy? inaczej czujemy? inaczej słyszymy?
  Jeżeli zatrzymasz sie na moment – czy słyszysz jak pięknie spiewa wiatr? jak opowiada nowinki co widział, co słyszał, jaki jest wesoły i zabawny, rozwiewa ci włosy, bierze cie w ramiona i zaprasza do usmiechu, zabawy………….POCZUJ TO.
  UŚMIECHNIJ sie – pozdrów SIEBIE i w drzewach i obłokach i ptakach i ludziach.
  i ja pozdrawiam was usmiechem 🙂
  H.

 2. Pieknie to opisalas HALLO…ja tez to czuje, bo w ten sposob najlepiej sie to odbiera, serce-uczucia, wszystko jest jakby takie samo a jednak tak inne !! Pozdrawiam swietliscie, Kamila

 3. Witaj kochana duszo
  zwracam się do Ciebie ponieważ Twoje słowa docierają do mojego poziomu zrozumienia, borykam się z pewnym kłopotem chodzi mianowicie o szantaż ze strony bliskich osób uwikłanych w „stare” dylematy. Apelują one do mojej opiekuńczości, obowiązkowości i poczucia odpowiedzialności za nie.
  Rozważam już skok przed siebie zostawiając swój rozwój na następne okrążenie.
  Zaznaczę, że bardzo ciężko przechodzą przemianę (dziwne objawy na ciele fizycznym, jakieś pokrzywki, irytacje skóry, wypociny bez gorączki)
  wiem, że decyzję podejmując konsekwencje owych przyjmuję, ale zwyczajnie nie ma się do kogo odezwać, porozmawiać 🙂 a pociąg jedzie dalej.
  może zostanę tutaj i zgaszę światło jak wszyscy już przejdą ?
  Z serdecznym pozdrowieniem

  • Witaj Ko TeRiku, ponieważ Hallo pięknie zajęła się Twoją Duszą, to może teraz ja zajmę się Twoim Ciałem.
   Otóż, te wszystkie poty bez gorączki są bardzo lecznicze, bo pomagają Ci pozbyć się zanieczyszczeń chemicznych, które nagromadziły się w organizmie. Pij dużo płynów wzbogaconych solami magnezu, potasu i oczyszczaj się na zdrowie 🙂 !
   Tak samo różne wysypki i trądziki są objawem zanieczyszczeń, może to być reakcja nawet na alkohol. Nasze ciała zmieniają swoją konstrukcję i pozbywają się wszystkiego, co im to uniemożliwia. Jest taki fajny preparat naturalny, który można przykładać na miejsca zmienione wysypką. To jest tkanina, którą pszczelarze układają w ulach, żeby pszczoły nie miały przeciągów. Ta tkanina jest nasączona propolisem i wszelkimi wspaniałymi substancjami, które mądre i kochane pszczółki wiedzą jak produkować. Przyłożysz kilka razy i zobaczysz, że Ci pomoże:
   http://www.sklepik.anastazja.org/produkt22.php
   🙂 ❤

   • Pięknie Dorotko.
    Dodam,że wszelkie alergie – to też energetycznie sa to alergie na ludzi.
    Tak tez Ciało reaguje w połączeniu ze Świadomością – oczyscisz Świadomośc, zmienisz myslenie, przestawisz swój sposób widzenia – to i Ciało odreaguje, bo zostanie nasączone dobrymi myslami, wysokimi wibracjami.
    Próbuj miłowania Wszystkich Istot albo kiedy to jeszcze trudne / a jest trudne / to aby nie nienawidzic / b.negatywna emocja/ to współczuj, wybaczaj i otocz te istoty tolerancją czyli zrozumieniem.
    pozdrawiam H. 🙂
    Kochaj Życie – a Życie pokocha Ciebie.

   • Ko TeRiku , a jeszcze do tego przeczytaj ten dzisiejszy przekaz pt. „Prognoza na rok 2013” i masz „niezbędnik przetrwania” w komplecie 🙂 🙂 <3<3

 4. Witaj KoTeRiku.
  Odpowiem na twoje doświadczenie /nie nazywam tego problemem/ – OGÓLNIE – nie znam sprawy a i nie mam takiej wiedzy aby podawać recepty jako rozwiązania.
  PO PIERWSZE- ucieczka to zadne rozwiązanie – predzej czy póżnie nie rozwiazane sprawy dopadaja nas i to w dwójnasób. Ilęz mozna uciekać?
  Nauka mówi – przychodzi sprawa – rozwiązuj, nie odkładaj na półkę bo wróci potem ale juz o wiele większa i trudniejsza.
  PO DRUGIE – każdy człowiek odpowiada tylko za siebie, tylko za siebie może gwarantowac , tylko siebie moze zmienic. Nie mozna za nikogo przewracac sie, mysleć, czuć, układac mu Życie………… Ale nie żyjemy na pustyni ale w okreslonej grupie np. rodzina, dom, praca i w kazdej tej społeczności panuja okreslone zasady i wchodząc TAM równoczesnie zgadzamy sie na nie.
  Ale trzeba dodac tu jeszcze aby nasze decyzje wypływały z Serca.
  I JESZCZE : jesteśmy cząstką Wszechświata i Wszyscy i Wszystko jest połączone ze sobą za pomocą świetlistych nici,których my nie widzimy. I zmieniając małą część CAŁOŚCI – zmieniamy całą całość i stąd ta moc naszej Świadomości /Umysłu,Myśli/.
  Rozumiesz? – zmieniając swoje Wnetrze czyli co w danej chwili jest dla ciebie świadome czyli swoje widzenie Życia – WPŁYWASZ na swoje warunki na zewnątrz czyli swoje otoczenie i wszystkie codzienne doświadczenia.
  ZMIANA SIEBIE – to poczatek zmiany swojego życia i zmiana tez Świata/bo ty w niż zyjesz/.Masz wybór – życ niskimi lub wysokimi wibracjami .
  Niskie daja smutek, zmartwienie, chorobe, depresję, trudną sytuacje materialną…….ciężkie doswiadczenia dnia codziennego………….itp
  Wysokie daja: radość, usmiech,lekkośc , dobre samopoczucie, tolerancje, wybaczenie, współczucie, milość do wszystkiego stworzenia ………….itp
  Dlaczego: uczucia i emocje tworza nasze WIBRACJE ,którymi my emanujemy na zewnatrz tworząc własne Życie – bo cała otaczająca nas NATURA ma budowe wibracyjną tak jak i MY. To czym promieniujemy – wibracyjnie ściągamy do siebie podobne wibracyjnie DOŚWIADCZENIA a więc przestrzeń musi zharmonizowac sie z NAMI.
  Jeżeli na Twojej Drodze pojawiło sie trudne doświadczenie – to SAM je sobie stworzyłeś i niekoniecznie świadomie bo nieswiadomość robi to samo.
  Rozważ to wszystko – przepuść przez Serce – popros swoich Opiekunów Duchowych o pomoc i z wdzięcznościa oczekuj ROZWIĄZANIA i juz dziękuj ,że otrzymałeś.
  przesyłam ci moje Współczucie i Światło Boskie
  i jeszcze ogromny Uśmiech 😀
  kiedy pytasz – to juz dałes rade

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s