Archanioł Michał: „…albo coś jeszcze lepszego…”

Z radością chcemy wam dziś donieść o waszych niezwykłych postępach. Zrobiliście bilans sytuacji, w jakiej się znaleźliście i, jak zawsze, sięgnęliście do najgłębszych rezerw swej istoty i odkryliście istniejącą tam nadzwyczajną siłę. Podnieśliście się i jesteście gotowi po raz kolejny z rozmachem wejść na ścieżkę, którą wybraliście.

To prawda, niektórzy do tej pory nie zdołali jeszcze tego uczynić, ale wasz przykład pokaże im, że sprawy mają się o wiele lepiej, niż mogłoby się wydawać. W ciągu paru ostatnich lat wasza podróż prowadziła bardzo stromą i niebezpieczną drogą, i wszystkim wam wspaniale udało się nią przejść. Teraz wiele osób, określając miejsce, w jakim się znaleźli, odkrywa, że nie tylko dokonali niewiarygodnego postępu, ale również osiągnęli rzeczy, których nigdy nie uważali za możliwe do osiągnięcia.

Właśnie dlatego niektórzy zawsze przypominają wam, abyście dodawali „albo coś jeszcze lepszego” na końcu swoich modlitw. Zazwyczaj istnieje to „coś lepszego”, jeśli ograniczacie swój cel tylko do tego, co jesteście w stanie sobie wyobrazić. Wielu z was przestało określać w swych modlitwach „jak” coś ma zostać spełnione – i to również jest wspaniałe. Uwierzcie, że  każde „jak” jest jedynie ograniczeniem w porównaniu do wszelkich możliwości, jaki wszechświat ma do swojej dyspozycji. Wasz świadomy umysł w końcu uczy się zajmować tymi sprawami, do których został zaprojektowany.

Jest bardzo pomocne, kiedy rozmawiacie ze sobą nawzajem o swoich sukcesach i o tym, czego się z nich uczycie. Coś, co wam może wydawać się małe czy nieznaczące, dla kogoś innego może być kolejną wielką sprawą, nad którą warto się zastanowić. Wasz rozwój ma rzeczywisty wpływ na przemianę całości, ale gdy w bezpośredni sposób dzielicie się tymi informacjami, może to zaoszczędzić innym nieco wysiłku.

Jak zawsze ofiarujemy wam nasze wsparcie we wszystkim. Wzywajcie nas i swoich osobistych przewodników częściej niż dotychczas. W końcu właśnie po to tu jesteśmy. 


Dobrego dnia, drodzy przyjaciele.

Przekazał Ron Head, 6 stycznia 2013
http://oraclesandhealers.wordpress.com/2013/01/06/remember-to-add-or-something-better-to-the-end-of-your-prayers-channeled-by-ron-head/#more-2481

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s