MISTRZOWIE WNIEBOWSTĄPIENI

Przekaz z dnia 08.01.2013

Ukochani,
Dajecie wiarę dla przekazów, dajecie uważność dla spływających energii, dajecie otwartość na swoje przenikanie wiedzą z zewnątrz płynącą. Ukochani moi, cała wiedza, cała mądrość, cały wszechświat, wszystko jest w was, w waszym sercu. Wiedza z zewnątrz bywa pomocą w etapie waszego raczkowania, kiedy jednak kończycie etap nauk, wznosicie się w nowy wymiar, to ten etap poszukiwań, ten kierunek macie już za sobą. Rozpocznijcie wreszcie poszukiwać w swoim wnętrzu, tylko tam macie przejście do królestwa nowego wymiaru, do Królestwa Serc Ludzkich. Oczyśćcie swoje serca z obwiniań siebie i innych, z przywiązań do nauk przez umysł i tą drogą wpajania wam doktryn, i tą drogą z panowania nad wami. Droga umysłu, to droga do waszego więzienia, droga przez serce, to droga na wolność. Oczyśćcie tą drogę z obwarowań, przekonań, przyjętych prawd tarasujących wejście na nią, dualność odchodzi, nie szukajcie na zewnątrz tego co macie w sobie. Prosto mówiąc, każda droga z zewnątrz i poprzez umysł jest częściej odciąganiem Was od swego serca i od swej boskiej jaźni.

Mienicie się przebudzonymi, mienicie się pracownikami światła, nadajecie sobie różne tytuły, które bardzo są balastem i pomocą do przytłoczenia się waszym ego, które kształci się wraz z Wami. Nie dajecie godności samym sobie, upatrując pomocy w zewnętrznej ingerencji jak deszcz dawanej Wam w otwierającą się percepcję waszą. Nie ma to wiele wspólnego z waszymi naukami, gdyż wasze nauki proste są. Nie ma portali, bram i furtek, które z iluzją dat, z iluzją czasu pokonać macie. Jedyne drzwi, które otworzyć możecie, to drzwi do waszego serce, do waszego królestwa, do nowego wymiaru o którym mówicie. Jakże niewielu z Was dotąd otwarło swe serce, a kto z Was umie się nim posługiwać? Kto z Was ma wyobrażenie jak wiele ono potrafi?

Przybyli na Ziemię wasi nauczyciele, dlaczego nie pozwalacie im odejść? Dlaczego nie dajecie im godności, dziękując im za nauki? Problem waszych nauczycieli, zaliczenie ich spełnienia jest w Was, w boskich dzieciach, wielowymiarowej istocie. Wiele istot astralnych, istot demonicznych, istot kosmicznych, zgłasza się Wam, masowo wykorzystując waszą percepcję i możliwość wejścia poprzez w pełni nieoczyszczone serca wasze. Kiedy załatwicie podstawy pracy, podstawy aspektu człowieka, oczyścicie serce, to łatwo ono Wam powie jakie są intencje istoty, która do Was przychodzi i której podłączeniem obdzielacie innych, tworząc nowy kościół, nowe dawanie ofiary z energii dawanej swojej. Miast tą złotą energię, ten zalążek miłości spożytkować na swoje własne wzrastanie i swym sercem przeniknąć wszystkich dookoła.

Wniebowziętym mistrzem nikt nigdy nie jest, to samozwańczy tytuł, który przypisują sobie ci najczęściej, co utkwili w astralnych czeluściach i chcą przyssać się do naiwności waszej. Dla waszego ego mienią się Wam mistrzem ponad Wami, kiedy to każdy z Was jest mistrzem samego siebie, jest mistrzem w szkole mistrzostwa swego. Nikt nie może wstąpić wprost do nieba, do innego wymiaru, każdego z Was czeka taka sama droga. Nikt nie może pominąć przyjętej drogi, które dusze wasze obrały. Mówicie, iż wznoszą się z ciałem, dlatego są święci, nie ma to jednak nic wspólnego ze stanem świadomości i wzniesieniem własnym. Każdy z Was w dowolnym momencie, stosując wasze techniki, uczynić to prosto może. Nie powierzajcie się nigdy pieczy kogoś kto się mieni ponad Wami, aby Was ochraniał i prowadził, kiedy uwierzycie w siebie, w swoją potęgę, łatwo dostrzeżecie swoje własne mistrzostwo i to jak potężni w całej istocie jesteście.

Nie ma archaniołów, których posyłałem, aby dawały Wam masowe nauki, a dałem za to każdemu z Was jego własne serce, aby w nim, swą indywidualną drogę odszukał sobie. Archaniołowie, to istoty światła, one mają inne zadanie niż ingerować w nauki moich boskich dzieci i pochłaniać lawiny energii Wam zjadanej.
Jezus, mój syn, jest jednym z Was. Rozmnożyło się istot przedstawiających się za niego, choć on mówił Wam, iż każdy z Was większe rzeczy czynić może niż on sam.

Uczyniliście wiele dla swego wzniesienia, osiągnęliście pułap i wibracje, iż wasza droga jest już nie do zatrzymania. Każdy nowobudzący się, na stan swej świadomości, jest pomocą dla wszystkich, ona przenika z serca do serca. Kiedy szukacie w zrozumieniu, w kolejnych terminach wprowadzających Was w dalsze oczekiwanie, to oddalacie się od swego budzenia, od swego serca.

Mówię Wam, nie ten jest bliżej światła, co nim się mieni, co się tak nazwał, nie ten co wiele wie, ale ten, co w prostocie umysłu przeniknie swoje serce i dokona przejścia do Królestwa Serca Swego.

Kocham Was – Bóg Ojciec i Matka Wasza

 źródło: http://prawdaserca.pl/
Reklamy

19 comments on “MISTRZOWIE WNIEBOWSTĄPIENI

 1. Dzieki taką prostotę umysł łatwo przyjmie a serce łatwo poczuje. Taka jest droga nasza teraz dla każdego z nas. Samorealizacja. aż do stania się Suwerenną Integralnością. Niezależni i Całkowici i prawdopodobnie jest to bardzo zarażliwe,bo tak obserwuję ,że tak sie dzieje. Pozdrawiam z miłością Wszystkich

 2. Najtrudniej rozpoznac prawdę kiedy wymieszana jest z fałszem.
  Niestety tak ja ten przekaz odbieram.
  cytat:” Mówicie, iż wznoszą się z ciałem, dlatego są święci, nie ma to jednak nic wspólnego ze stanem świadomości i wzniesieniem własnym”
  Poplątanie z pomieszaniem i któz z nas nazywa ich świętymi?
  Aby przejśc w wyzsze wymiary i nawet z ciałem to wymagało od NICH zapanowania właśnie nad Świadomością.
  cytat Dajamnatiego.
  ” Wielu z Nich urodziło się tysiące lat temu i nigdy nie umarło. Jak udało im się tego dokonać? Zrozumieli że cały świat materialny jak i niematerialny, jak również ich własne ciała, są zbudowane ze światła, z energii. Więc jeżeli mają pełną kontrolę nad energię fizyczną, nad własną rzeczywistością, to pełna kontrola ciała, stała się błahostką, którą w pełni opanowali.”
  Nie podoba mi sie też informacja nt Archaniołów……….itd
  Szkoda tu mojego czasu.
  H.pozdrawiam

  • @Hallo
   Masz racje, ale w pewnym aspekcie tylko wg. mnie, można zapanować nad świadomością, wznieść się, żyć tysiące lat, tak jak zacytowałaś to z Dajamantiego, ale w przekazie jest mowa o poszerzeniu świadomości w polu Chrystusowym, a to co innego….resztę zostawiam dla Twego serca 🙂

   • Zdzichu – a czy Królestwo Chrystusowe nie jest jednym z wyższych wymiarów?
    Czy podnosząc naszą Świadomośc do Jażni Chrystusowej to nie Wzniesienie?
    Nazwa może tu najmniej ważna ale o Wzniesieniu wszyscy teraz rozprawiamy.
    Podnoszenie naszych wibracji zawsze prowadzi przez Świadomośc.
    Tak to teraz rozumiem – jutro może już inaczej.
    Przestałam czytac ksiązki…. no duchowe…. mam dziwny opór przed nimi i wrażenie nie przystawania tej wiedzy do TERAZ 😦
    pozdrawiam H. z usmiechem

   • Tak, wzniesienie, niezależnie jakie, jest podnoszeniem wibracji, lecz można wykorzysta pewne mechanizmy i podnieść wibracje i się wznieść… czyli masz też racje…. poszerzyć świadomość, ale nie zjednoczyć się z sercem …..ja mowie o wzniesieniu poprzez SERCE, a to już inny rodzaj wibracji, czyli tak jak napisałem powyżej w Polu Chrystusowym, czy inaczej to nazywając, Miłość bezwarunkowa …lub nazwij to jak chcesz, ale środek odczuć, wibracji, itd. poczuj w sercu, a później w głowie, a do tego nie są potrzebni jako drogowskazy: mistrzowie, wzniesieni, różne techniki, kiedy raz to poczujesz, wszystko inne przestaje być tym drogowskazem, można dalej czytać przekazy, rozprawiać o nich, ale wiesz, czujesz, masz niezachwianą pewność że tylko Ja (Ty, Wszyscy) w połączeniu z Ojcem-Matką jest się prawdą i wszystko inne jest tylko „towarzyszem” w tej podróży, tak jak my dla innych, a jeżeli ktokolwiek i jakkolwiek się nazwie i przekazuje jak podążać, co stosować, to to. jest tylko tej istoty prawda, możemy nią kroczyć, ale możemy wybrać swoją prawdę i nią podążać dziękując innym za towarzystwo w tej podroży, za bycie przy nas, ale niech idą swoją droga, lub jeżeli tak uważają to niech podążają z nami i się uczą i odnoszę to do wszystkich istot, niezależnie od stopnia wzniesienia, niezależnie w jakim wymiarze się znajdują…..określenie wzniesiony – czyli jak powiedziałaś wyższa wibracja- nie określa automatycznie że istota jest darmiczną, lub rezonuje Ś.CH.

   • Hej
    Czy sa inne mechanizmy podnoszenia wibracji poza Sercem i Świadomością?
    Wszystko co ponad 3D – to wibracje rodzaju wysokiego, powiązane z Umysłem Boskim i stanowią PRZEPUSTKĘ w wyzsze wymiary …….czy można TO ominąc?
    I np. doładowac sie wibracyjnie na jakimś urządzeniu?
    Nie rozumiem i nie znam innej Drogi – ale…………. nic nie neguję.
    H. 🙂

   • Można, poprzez dyscyplinę swojego umysłu, działa tu ten sam mechanizm jak w przypadku, chcesz to otrzymujesz, oczywiście w wielkim uproszczeniu, lub poprzez celowe wyjścia z ciała, lub techniki Dajamantjego ( to tylko przykłady) kiedy nie jest się całkowicie dostrojonym do swojej duszy, czyli jak by to można powiedzieć rozum przewyższa serce 🙂

   • Bardzo dobrym przykładem tez jest upadek Atlantydy, wyższe wibracje, wykorzystywanie kryształów, no i przewaga rozumu nad sercem, a skutki znamy

   • Twoje odpowiedzi jednak zmusiły mnie do powrotu do ksiązek… ha ha – musze o tym poczytac…….. albo nie…hmmm ..zastanowie się jeszcze 😦
    Dzięki 🙂
    Natomiast Dajamanti wyruszył w PODRÓŻ poprzez konsekwetna prace nad Świadomością – Zrozumienie Świata Natury -poprzez połączenia Serca z Umysłem – pozostając nadal w swoim ciele / ale wibracyjnie zmienionym/ bez konieczności śmierci fizycznej.
    H.pozdrawiam i dobrego dnia życzę

   • „Przestałam czytac ksiązki…. no duchowe” & „Twoje odpowiedzi jednak zmusiły mnie do powrotu do ksiązek” -Zdzich, potrafisz ‚przymuszać? Nie spodziewałem się 😉

    (moja wrzutka)
    czyż Dajamanthi nie powiedział „jak żyć”?
    -„wszystko cacy cacy, nie musicie iść do pracy -wyobraźcie sobie a……
    ‚stanie się Wam” – z cyklu „zmyślone cytaty”

    jaN_machine_head

 3. Jedno jest pewne: wszędzie znajdziemy dużo tzw. „wrzutek”, pochodzących od istot z niska częstotliwością lub od samych Archontów, których siatka nad Ziemią wciąż ma się dobrze, ale o tym jakoś żadni „archaniołowie” czy inni przedstawiający się jako istoty Światła ani pisną. Ciekawe, dlaczego nie mówia pełnej prawdy, jaki maja interes w tym? Teka.

 4. Tak, masz rację Teko „wszędzie jest dużo wrzutek, pochodzących od Istot z niską częstotliwością”. Czy widziałaś tę „siatkę Archontów, mającą się dobrze nad Ziemią”? – wybacz, że skróciłam cytat. A Ty, jaki masz interes pisząc to, co piszesz?
  Pozdrawiam z serca w Miłości Chrystusowej – M’.

 5. Czegokolwiek by nie powiedzieć o tym przekazie, na jedną ważną rzecz zwraca on uwagę:

  na to, że pożeracze przekazów robią to k o m p u l s y w n i e. Czyli żyją w umyśle, w wielkim Ble-Ble. Nie wyszli jeszcze p o z a umysł.

  Kolejna rzecz, pożeracze przekazów szukają mistrza. A mistrz, jak wiadomo, to gość, który sprzedaje wodę nad brzegiem rzeki. Jedni wolą wodę kupować, inni sami po nią sięgają.

  Prawdziwego mistrza odróżnić po tym, że z góry uprzedza, że jest oszustem sprzedającym wodę na brzegu rzeki i zbłakanych odsyła… do źródła.

  • Mariusz – Każdy jest na swoim miejscu – i nie ważne czy to brzeg czy srodek.
   A etykietka ‚pożeracze” dla „NICH” – a sobie jaka dasz?
   Etykietując kogoś daje sie przyzwolenie na siebie tez.
   Wg mnie lepiej i dla siebie i innych widziec zawsze PLUSY bo przeciez juz samo POSZUKIWANIE jest właśnie plusem i żeby nawet błądzić, spotykac fałszywych mistrzów , połykac przekazy, zadawac pytanie i nie ważne czy z Umysłu czy nie ………ale to jest Przebudzenie, Trzeba otworzyc oczy i podnieść sie z kolan – i tu potrzebne jest wsparcie tj. silne ramię i pomocna dłoń.
   Współczucie, Tolerancja i Wybaczenie – to TRZY Swietliste Siostry – niech tez zostana naszymi „rodzonymi” – dla dobra naszego i innych też
   H> pozdrawiam

   • Doprecyzuję. Chodziło mi o to, że omawiany przekaz zwraca uwagę na pewien typ osobowości wśród czanelingowej braci, który kompulsywnie poszukuje/potrzebuje mistrza. Pewien typ osobowości, który bez tego (ciągle poszukiwanego, wyczekiwanego) mistrza nigdy nie uzyska osobistej autonomii. Pewien typ osobowości skłonny do nieustannego posiłkowania się różnego rodzaju protezami duchowymi (a przekaz, choćby nie wiem jak wzniosły, jest zawsze jednak pewnego rodzaju substytutem).

    Omawiany przekaz jest dla wspomnianego (wcale nierzadkiego) typu osobowości delikatnym ostrzeżeniem: ktoś, kto ciągle potrzebuje mistrza, ma sporą szansę trafić na mistrza spod ciemnej gwiazdy…

    Poza tym ciągła koncentracja na przekazach zabiera po prostu nasz cenny czas przeznaczony na osobistą praktykę.

  • „Prawdziwego mistrza odróżnić po tym, że z góry uprzedza, że jest oszustem sprzedającym wodę na brzegu rzeki i zbłakanych odsyła… do źródła.”

   ocena: + miliard

   ps.wolę słowo „oświecenie” od „wzniesienia” ,aczkolwiek to tylko słowo i nie umiem wytłumaczyć dlaczego mi ‚smakuje. Czyżbym był…’estetą? hi hi

 6. Prawdziwego mistrza poznają ci, co znajduja się na ścieżce do przebuddzenia, ale nie martwcie się, bo najprawdopodobniej wiekszość z czytających takie wpisy w nieodległej przyszłości dostąpi oświecenia. Należy doceniać tę możiwość jaką mamy tutaj. Inni tkwią od dawna w ciemnych naukach(duchowych odmętach)-ci mają o wiele gorzej…

 7. Na pytanie BŁękitnego Płom. o mój interes w wyrażaniu wątpliwości wyjasniam, ze jest nim zawsze dążenie do poznania pełnej Prawdy, bo półprawdami karmią nas kazdego dnia wszelkie media. O Archontach można przeczytac chociazby u Cobry (str. ang.), albo poszukać polskiej, bo jest. Nie widze powodu, aby istnienie eterycznej siatki Archontów traktować mniej wiarygodnie niz opowieści wszelkich archaniołów. Pozdrawiam przyjaźnie – Teka.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s