O Początku. JESUS SANANDA

Jesus Sananda

GWIAZDA WIECZNEGO ŻYCIA

Ukochane Dzieci,

 

wraz z Jakością Czasu 21.12.2012 o godzinie 18-tej Ziemia skierowana jest bezpośrednio na Centrum Centralnego Słońca i na Centrum Nieskończonego Wszechświata. Wypełniło się to co zostało ogłoszone przez Astrologów i dziś zostało to potwierdzone przez kończący się Kalendarz Wysokiej Kultury Majów.

Zaczął się Nowy Wiek
i Planeta-Matka Ludzkości wkroczyła w Nową Rzeczywistość.

Radujcie się, ta okazja daje Wam do tego powód. W pełni głębokiego szacunku skłońcie się przed Stwórcą albowiem zaprawdę: od TERAZ krok po kroku będziecie doświadczać Jego obecności na wszystkich Waszych Drogach.

Honorowane Dzieci Boga!

Zaprawdę zaczął się NOWY CZAS.

Kto teraz drwi i szydzi z końca Świata którego nie było, ten sam sobie wystawia Świadectwo które nie mogłoby być już bardziej upokarzające.

Kto dziś dyskredytuje Wysoką Kulturę Majów do której sam należy tylko dlatego że nie wypełniły się błędnie interpretowane znaczenia ich Kalendarza i kto dziś gardzi tymi którzy ostrzegali w dobrej intencji przed nadchodzącym Armagedonem, tego hańba stanie się udziałem w Dniu Ostatecznym który wszystko przyniesie na Światło.

Dlatego też proszę Was teraz abyście podziękowali wszystkim którzy przyczynili się do tego aby jak najwięcej Ludzi – jak to jest tylko możliwe – mogło przygotować się na ten Moment.

I nawet jeśli stało się to poprzez „scenariusze Strachu” które bardzo często docierały do Pola Energetycznego odpowiednich Mediów dzięki ciemnym manipulacjom, to wszystkie te sceny były uzasadnione i spełniły głęboki sens. Tak właśnie jest, w Wieczności.

Co szczegółowo oznacza to przyjęcie teraz nowej Pozycji, tej nowej zmiany Kursu?

1) Ludzie i ta Ziemia otrzymają nową, całkiem nową Jakość Energii. Dopływ Światła z Centralnego Słońca będzie nie tylko większy i mocniejszy, lecz również Światło posiada inną Jakość. To oznacza że Energia – można tak powiedzieć – zmieniła się i oddziałuje inaczej.

2) Wszyscy Ludzie będą teraz szybciej i bezpośrednio konfrontowani z ich Myślami, Słowami i Czynami.

3) Wszystko co jest Nieprawdą radykalnie się zmieni lub musi się rozpuścić w tym Świetle. To po prostu ZNIKNIE z tego Świata.

4) Ciemność zostanie rozświetlona Boskim Światłem, co oznacza że dużo „strasznego” pokaże się i pokazać się musi.

5) Wszystkie Stare Zachowania Ludzi opierające się na nieuwolnionych (nierozwiązanych) Tematach, Wzorcach, Zdaniach i błędnych założeniach w tym czasie działają tak, że Ci Ludzie absolutnie nie radzą sobie więcej ze swoim Życiem. Indywidualna Przemiana zostanie – można tak powiedzieć – „wymuszona”, aż Istota przemieni się lub też będzie musiała odejść z tego Świata.

Stare Ubrania już nie pasują, towar z drugiej ręki stracił swoją formę. Teraz proszę Ciebie, Jahn, abyś w tym miejscu opisał swój sen sprzed Dni.

SEN:
Śnię że wchodzę do sklepu z używaną odzieżą aby kupić sobie nowy płaszcz. Na okrągłym wieszaku widzę kilka modeli. Przymierzam jeden z płaszczy, jednak on wcale na mnie nie pasuje, tak samo jak i nie pasują inne. Mimo tego że są one jeszcze zdatne do użytku, to jednocześnie wyglądają na bardzo używane. Spostrzegam również mój stary płaszcz… i zadaję sobie pytanie:
„Co ja w zasadzie tutaj robię?”
Po czym przebudzam się.

Tak, Ukochani!
Co czynicie ze Starymi Zachowaniami w Nowym Czasie?
Ja Wam powiem co możecie z nimi zrobić: NIC.

Zależy to tylko od Was aby dziś, tutaj i teraz zadecydować, aby wziąść się do pracy i odłożyć to, czego NIE POTRZEBUJECIE.

Te płaszcze już więcej nie pasują, Klucze Starego Czasu nie otwierają już więcej nowych zamków – albo chcecie stać przed zamkniętymi drzwiami nie wiedząc jak możecie uzyskać wstęp do siebie samych?

Tak więc to jest najważniejsze Przykazanie! Trzymajcie się tego.
Jaka Jakość mieszka jeszcze w tym Czasie?

Faktem jest że Życie Ludzkie musi być prawe (*autentyczne) i bycie prawym oznacza że Wasze Myśli powinny być w absolutnym współbrzmieniu z Waszymi Słowami, a Wasze Słowa z Waszymi Czynami.

Ta zgodność w Myślach, Słowach i Czynach jest teraz pilnie potrzebna, albowiem każde życiowe kłamstwo, każde oszukiwanie siebie lub innych będzie natychmiast niekorzystnie oddziaływało na Wasze Życie.

Ten Proces będzie dalej postępował również na globalnym Poziomie i będziecie się dziwić, jak obecni Władcy w Polityce, Religii i Gospodarce sami udowodnią swoje kłamstwa.

Jeszcze jedną zasadniczą Jakość przynosi ten Czas: TEMPO!

Wszystko spełnia się szybciej i konsekwentniej. Wszystkie pełne Światła Projekty i Intencje otrzymają o wiele więcej Siły i Energii niż dotychczas. Wszystkie Ciemne Projekty, przedsięwzięcia bazujące na manipulacji tracą siłę oddziaływania nawet jeśli nie stają się bezskuteczne natychmiast.

Wraz z tym dotarliśmy do końcowego punktu tej Nowej Jakości Czasu:
to co jest ociężałe nie chce ulotnić się samo z siebie, więc potrzebuje Wezwania do tego.

I tu wchodzi do Gry Samo-Upoważniona Ludzkość. Ja wzywam Was dzisiaj, w Dniu który uczynił widoczną Wielką Przemianę, abyście zdecydowanie i odważnie wystąpili przeciwko Ciemnemu, przeciwko „Złemu”.
Z każdego spotkania z Siłami Ciemności Wy wyjdziecie jako Zwycięzcy, ponieważ Światło i Miłość zwyciężają ZAWSZE – i w tym Czasie w mgnieniu oka.

Czy wiecie dlaczego to „Złe” mogło tak długo się utrzymać?
Bo to Dobre, bo Ludzie którzy chcieli czynić Dobro trzymali się w ukryciu i nie meldowali się ani Słowem ani do Służby dla prawdziwej i dobrej Sprawy.

Tam gdzie Dobrzy milczą,
tam Zło bezwstydnie toruje sobie Drogę,
albowiem Zło nie zna wstydu.

Dlatego też WZYWAM WAS abyście od TERAZ używali Waszych nabytych Rozpoznań, Waszych nabytych Samo-Realizacji, aby ofensywnie wyjść naprzeciw tym Siłom które nie chcą ustąpić.

Tutaj działa Koniec Starego Czasu i jeszcze zanim naprawdę będzie mógł być zrobiony Nowy Początek na tym Świecie, każda przeszkadzająca Energia musi zostać zneutralizowana – przez Was, którzy urośliście, przebudziliście się i dojrzeliście, przez Was, którzy znaleźliście. Wraz z tym dotarliśmy do końca tego Przesłania i jednocześnie do najważniejszej zawartej w nim Wskazówki:

Wiedzcie że zawsze jesteście chronieni i zawsze pod Opieką Stwórcy!
To co do dziś było prawie niemożliwe, będzie teraz możliwe.

Jak poskromić Lwa?
Kiedy wychodzi mu się odważnie naprzeciw
i zarazem ze słusznym respektem!
Wtedy zaczyna się Proces.

Dla Boga wszystko jest możliwe, przyjmijcie ten fakt do swojej codziennej Świadomości i przyodziewajcie się w tą Prawdę,
aż stanie się ona Waszą „drugą skórą”.

Czyńcie Cuda które Ja czyniłem i czyńcie większe Cuda, albowiem zaprawdę: zaczął się na to Czas.

W nadchodzących Dniach pozostańcie w Pokoju ze sobą samym i ze Światem, akceptujcie każdą formę „Komentarza do tego Końca Czasu”. Wkrótce wkroczy codzienność i jej należy się poświęcić całą Siłą i z następującym podejściem:

a) Połączcie się ze mną.

b) Bądźcie prawdziwi (autentyczni) we wszystkim co mówicie i czynicie. Zrezygnujcie z kompromisów albowiem kompromis jest jedną z form lekceważenia własnej i cudzej Istoty.

c) Bądźcie zdecydowani i pozostawajcie zawsze w Miłości

d) Rozprowadzajcie Wasze Światło a wszyscy Ludzie i wszystkie sytuacje będą musiały się jemu podporządkować, jeszcze zanim sami/same uformują się w Światło. Ten Nowy Czas posiada zaprawdę Nowe Jakości.

e) Gdy dogonią Was Stare Wzorce, cieszcie się że Wam się ukazały po to abyście mogli je uwolnić.

Niebo świętuje z Wami.
To jest Święto na które My wszyscy czekaliśmy tysiące lat. I Czas się dłużył i dłużył – tak odczuwali to wszyscy którzy zostali wystawieni na Czas i Przestrzeń.

Teraz wzeszła „Gwiazda Wiecznego Życia”.
Planeta Ziemia powróciła do pierwotnego Boskiego Porządku.

My, z dotychczas niewidzialnych Królestw Światła, dajemy się coraz częściej rozpoznać, dajcie się i Wy rozpoznać jako to, czym zdecydowaliście się być na podstawie Waszego własnego Wyboru.

Ja Jestem Opiekunem Ludzkości.
W nieskończonej Miłości

JESUS SANANDA

źródło: http://wolnaplaneta.pl

163 comments on “O Początku. JESUS SANANDA

 1. To nie Moja Prawda.
  Godz. 18 ? – jakiego czasu? jakiego kalendarza?……
  Obecnośc Stwórcy zawsze była i będzie doświadczana czy tego ktoś chce czy nie.
  H.pozdrawiam

  • Hallo, krótkie pytania – krótkie odpowiedzi:
   1) godz.18 czasu, w którym przebywał czanneler.
   2) naszego kalendarza gregoriańskiego
   Obecność Stwórcy była i jest, ale Światła Stwórcy będzie więcej i ogromna większość tego chce 🙂 ❤

  • (HallYwood, co w sobie masz, że przyciągasz? -‚prawo cosmosu?)
   nie każda Prawda musi być Twoja, zostaw coś dla innych i… poznaj imię ‚Aniołka (szósty dzień tygodnia, od sześciu godz. nie śpię, za sześć godzin się zdrzemnę, hi hi)
   love ‚czarną muzę

 2. Faktem jest że Życie Ludzkie musi być prawe (*autentyczne) i bycie prawym oznacza że Wasze Myśli powinny być w absolutnym współbrzmieniu z Waszymi Słowami, a Wasze Słowa z Waszymi Czynami.

  Ta zgodność w Myślach, Słowach i Czynach jest teraz pilnie potrzebna, albowiem każde życiowe kłamstwo, każde oszukiwanie siebie lub innych będzie natychmiast niekorzystnie oddziaływało na Wasze Życie.

  Ten Proces będzie dalej postępował również na globalnym Poziomie i będziecie się dziwić, jak obecni Władcy w Polityce, Religii i Gospodarce sami udowodnią swoje kłamstwa………………..

  To do mnie przemawia. Od dziecka wyczuwalam jak ktos klamal i obluda u osob doroslych powodowala u mnie najwieksze stresy, ktore objawily sie chorobami w postaci notorycznego zapalenia zatok.
  Ciesze sie , ze doczekalam sie czasow kiedy prawda zacznie zwyciezac i to jeszcze za mojego zycia , tu na ziemi.

  Dziekuje za ten przekaz.

  Ela

   • Z formalnego punktu widzenia ERA WODNIKA rozpoczyna się 2 marca 2079 r. o godzinie 16:58 GMT – wraz z wejściem Urana (władca Wodnika) do własnego Znaku.

    Na razie jesteśmy w okresie przejściowym, nazywanym przez astrologów ‚przedpolem Ery Wodnika’.

  • Do tego dodałbym, to ewentualne przyspieszenie realizacji naszych myśli, na naszym wspólnym hologramie rzucanym z naszego wnętrza komórek, a jest to fascynujące i odpowiedzialne, co mnie zadowala, a widzę to po zmianie otoczenia i bliskich, nie natychmiastowym, ale już następnego dnia mówi ktoś, co ja dzień wcześniej i uważa za swoje, gotów się o to spierać, jak i to że mam realistyczne coraz bardziej, a nie bez sensu symboliczne, tak jak gdyby moje równoległe przychodziły sytuacje do zatwierdzenia i akceptacji…

 3. Ach – co to za Siła, która tak włada Sercami ludzkimi.
  Ach – co to za Moc, która przenika w każdą komórkę ciała i zniewala.
  Ach – co to za Magia.która bierze Nas w ramiona i niesie hen……..
  Ach – co to za Miłość, która oddaje sie całkowicie.
  Ach – TO MUZYKA TO MUZYKA TO MUZYKA

  Dzielę sie z Wami – tym co kocham – dzisiaj opowiadaja SKRZYPCE – ❤

  David Garrett – Albinoni – Adagio – Berlin 08.06.2010
  H.pozdrawiam 🙂

 4. Nieskonczonosc nie moze miec centrum w jakims punkcie ,bo kazdy punkt w nieskonczonosci moze byc centrum.Tylko skonczone wartosci moga miec centra bo
  daja sie podzielic przez 2.Bog jest nieskonczony i wszechobecny bo jest sam nieskonczonoscia a nie siedzi w jakims centrum bedac wiezniem przestrzeni ktora go otacza.To ”Centrum Nieskonczonego Wszechswiata” to kompletna brednia.

  • xylotet, To Centrum Wszechświata, o którym mówi ten przekaz jest naszym lokalnym Centrum i Źródłem Energii, z którym łączymy się poprzez naszą Planetę, Słońce oraz jeszcze wiele innych pośrednich „Stacji Kosmicznych”. Tak samo jak Nieskończony Wszechświat ten też ma cechy nieskończoności.
   Oczywiście, że Bóg nie siedzi na tronie w jakimś centrum i ma siwą brodę 🙂 ❤

 5. Doroto jesli Bog nie podlega takim lokalnoscia bo jest nieskonczonoscia sama w sobie,
  to ty ,albo lepiej twoja JAZN ktora jest na obraz i podobienstwo Boga,tez temu nie podlega i nie ma centrum.

  PS. Bog nie jest obiektem twoja Jazn tez nie jest obiektem,na tym poziomie nie ma lokalnych zjawisk. To czym mowisz to tylko symbolika 3wymiarowej przestrzeni Euklidesa albo 4 wymiarowego continuum w wydaniu ogolnej teori wzglednosci.
  Ego w tym egzystuje wiec porzebuje tych protez np. gora dol ,prawo lewo, dobre zle,
  biale czarne itp.Chcac porozumiec sie ze swoja Totalna Jaznia trzeba oderwac sie
  od tej zabarwionej przez ego symboliki.

  • xylotet, dopóki jesteśmy w 3w poruszamy się według nawigacji 3w. Jeśli jesteśmy tylko aktorami, wtedy gramy swoje role według scenariusza napisanego przez……???? No, właśnie przez kogo? Nas samych? Boga? Nas jako Bogów? Kto jest Bogiem i odpowiada za Całość? Komu potrzebny jest ten cały Teatr?
   Jeśli to wszystko wiesz podziel się wiedzą. ❤

 6. Dorota ten caly teatr potrzebny jest Duszy a scenariusze pisze twoja Totalna Jazn,
  to ona widzi Dusze i cale spektrum tego co ona doswiadczyla.Dusza doswiadcza
  za pomoca inkarnacji w cialo fizyczne , powstaje osobowosc i ego.Totalna Jazn jest
  n wymiarowa doswiadcza Zrodla czyli Wszystkiego Co Jest ,ego nazywa o Bogiem.
  Totalna Jazn jest wlascicielem Duszy,stwaza wiele Dusz nawet bardzo odbiegajacych
  od humanoidalnych standardow i poprzez nie gromadzi wszyskie mozliwe Warianty
  Doswiadczen.Dusza daje cialo fizyczne,cialo eteryczne czyli energie,cialo astralne czyli
  emocjie i uczucia, cialo mentalne czyli mysli i intelekt.Zdolnosc do analizy i syntezy lerzy w ciele przyczynowym a ono jest juz przedsionkiem Ducha czyli Totalnej Jazni.

  Teraz do roli odgrywanej w zyciu ,scenariusz naszych rol jest jeden : rodzice ,urodziny,
  dziecinstwo zabawa bestroska lub nie, mlodosc i nauka lub nie ,dojzalosc rodzina wiecej obowiazkow i doswiadczen lub samotny bialy zagiel mniej obowiazkow ale
  inne doswiadczenia, w obu przypadkach praca lub nie, starosc i postepujaca slabosc
  we wszyskich przypadkach , jesli model byl z rodzina nowe doswiadczenia i mniej samotnosci, jesli samotny bialy zagiel doswiadczenie samotnosci ,smierc ciala fizycznego ,ego akceptuje ten naturalny pozadek lub nie, ja nie doswiadczenie leku.

  I to jest nasza scenariusz nasza partytura cos jakt „Take Five” Paual Desmonda to
  taki standard jazzowy wszyscy jazzmeni potrafia go grac ,oczywiscie jedni lepiej
  inni gozej ale kazdy gra go na swoj sposub czyli improwizujac za kazdym razem
  troche inaczej i na tym polega cala sztuka zeby za kazdym razem inaczej go
  zinterpretowac, jesli Take Five zagrasz tysiac razy i za kazdym razem wyczarujesz
  inne niuanse to jestes mistrzem a Take Five staje sie za kazdym razem twoim
  niepowtazalnym dzielem i nie ma znaczenia czy napisal go Desmond czy Davis.

  Jako istoty ludzkie na planecie ziemia wszyscy zgobsza mamy jeden scenariusz tylko
  to jak go wykonujemy czy jest to bezmyslne nudne klepanie roli czy jest to tworcza
  improwizacja to zalezy od nas samych.Piekno wolnosc i prawdziwy format leza w niuansach.

  • xylotet, Co według Ciebie „ego nazywa Bogiem” Totalną Jaźń, czy Źródło?
   Właścicielem Duszy jesteś Ty, bo to jest właśnie ta część, która jest nieśmiertelna i ma wolną wolę. Nikt nie może jej niczego narzucić, ona jest TOBĄ, ale to prawda, że „gromadzi wszystkie możliwe Warianty Doświadczeń”, co prowadzi Ją do stanu Prawości poprzez Oświecenie.
   Dusza jest podróżnikiem zbierającym mnóstwo doświadczeń ucząc się w szkołach życia. Jest jej to potrzebne by zbliżyć się do doskonałości Boga i tyle. Taka jest nasza wiedza i na tym etapie, w którym jesteśmy obojętnie czy to jest 3w,4w, czy 5w – więcej o Bogu nie jesteś w stanie pojąć, co najwyżej używając jakichś „wytrychów” skontaktujesz się z astralnym bytem niewiadomego pochodzenia, a
   on nazwie siebie „przewodnikiem” i poprowadzi Ciebie tam gdzie zechce. Coś mi się wydaje, że tak stało się w Twoim przypadku. Mówię Ci zostaw to i szukaj Prawdy sam. ❤

   • xylotet, takie sprostowanie odnośnie Duszy: Dusza jest potencjalnie nieśmiertelna.. Istota wraz z Duszą ma wolną wolę i nie musi współpracować ze Źródłem Każda Istota ma prawo zdecydować, że nie chce współpracować ze Źródłem i wtedy znika zarówno jako Istota jak i jej Dusza, czyli to co wypracowała podczas swojego istnienia. Dlatego dobrze jest doceniać to, co się myśli, mówi i czyni, bo ma to wszystko bardzo duże znaczenie na drodze do Oświecenia ❤
    PS Z dedykacja dla Ciebie 🙂
    I'd rather be a sparrow than a snail.
    Yes I would.
    If I could,
    I surely would.
    Simon&Garfunkel- El Condor Pasa

 7. Dorota co do wojego 1 postu ” Co według Ciebie „ego nazywa Bogiem” Totalną Jaźń, czy Źródło?.Normalne ego nie odroznia T.J. od Zrodla, ego ma Boga ,powiedz mi kiedy pierwszy raz uslysalas slowo Bog , napewno od rodzicow jak bylas mala. Wiec oni lub srodowisko zaszczepili ten symbol w tobie,w ten sposob przejmuje sie istniejacy i obowiazujacy paradygmat .Paradygmat zawiera w sobie obowiazujace poglady naukowe ,wykladnie norm spolecznych,poglady religijne zwyczaje i mody , historie w ujeciu tzw. naukowym oraz obowiazujace poglady fikozoficzne i etyczne w danym przedziale czasowym.To sa ramy w ktorych ksztaltuje sie ego przecietnego czlowieka na tej planecie.Ego ma wola wole ktora realizuje na
  swoim czyli niskim poziome,poziom zalezy od samaswiadomosci ego,czym bardziej
  subtelne i wiedzace ego tym bardziej swiadoma jest ekspresja wolnej woli poprzez ego.”Duszy nie moze nikt niczego nazucic” tzn. zadne ego nie moze zmusic Duszy
  do doswiadczania tego co juz doswiadczyla i ma juz w swojej bazie danych.Pomysl
  kazde ego chcialo by zyc wygodnie miec piekne cialo zycie bez chorob a najlepiej
  nic nie robic i byc podziwiane,tylko dla Duszy doswiadczanie ciagle tego samego
  jest kontrproduktywne.Dusza nie jest do konca Toba i dusza nie jest wlasnoscia
  ego jest dokladne odwrotnie.Od gory idac mozna to ujac tak, istnieja tylko Wszystko Co Jest czyli Zrodlo Totalna Jazn jest jedna z nieskonczonych ekspresji Zrodla.Wszysko Co Jest zawiera sie w Nim i jest Nim, od strony Zrodla Totalna Jazn i wszysko dalej Zrodlo widzi jako Siebie i Kocha Siebie Swoja Wlasa Miloscia ,od strony Zrodla nie ma zadnej dyferencji ,Zrodlo we wszyskim widzi Siebie.Zrodlo jest Samo Swidome Siebie we Wszyskim Co Jest.Totalna Jazn dziedziczy samoswiadomosc Zrodla wiec moze powiedziec sobie Jestem, dzedziczy wola wole ,moze widzec Zrodlo jako wlasne Jestestwo ale tez nie musi ma wolna wole.Zrodlo jest nieskonczonoscia wszelkich doswiadczen,Totalna Jazn doswiadcza ”Wariantow Mozliwych Doswiadczen” we wlasnych ramach i zakresie ,Dusza zbiera doswiadczenia (nie warianty) tez we wlasnym zakresie, jest jak wielkie drzewo a kazde edo kazda inkarnowana osobowosc jest jak lisc na tym drzewie odpada na jego miejscu powstaje nowy lisc .Ego jest jak te liscie nie jest wlascicielem dzewa na ktorym wyrasta moze zrozumiec ze jest integrala czescia dzewa ale tez nie musi.Dla drzewa czyli Duszy Totalna Jazn jest jak ziemia czyli grunt z ktorego wyrasta i bez ktorego nie moglo by istniec ,dla Totalnej Jazni Zrodlo jest jak planeta jak rzeczywistsc bez ktorej nie ma sensu istnienia powietrza wody i ziemi .Warianty Doswiadczen nie sa dokladnie tym co doswiadczenia aby ustawiac ”Warianty Doswiadczen” doswiadczenia musza byc juz dokonane a Dusz doswiadcza za pomoca ego i daje baze do tego.

  Jeden gram osobistego doswiadczenia wazy wiecej niz tona wiary.
  To jest do do przewodnikow i astralu w ogole ,regula jest ze masz
  jednego Przewodnika na jedna inkarnacje ,nastepna regula, Twoj
  przewodnik nie wywiera na ciebie zadnego nacisku nie kaze nic ci robic
  ”bo to jest dobre dla ciebie” nie obiecuje ci niczego za postepowanie zgodne
  z jego radami, akceptuje kazda twoja decyzje czyli wolna wole, moze
  pokazac ci wachlaz mozliwosci ale wybor bedzie nalezal do ciebie ,mozesz
  wybrac najgozej jak tylko mozliwe a on i tak bedzie cie kochal Czysta Bezwarunkowa Miloscia czyli CBM.On bedzie czytal w Tobie a ty w nim, jak nagle sie zamknie i bedzie ci to uniemozliwial czyli zacznie ukrywac swoj ident to uwaga to nie to co oczekiwalas i teraz najwazniejsza rzecz, odbierzesz od niego CBM tego nie da sie zafalszowac .Mozna emitowac mistrzostwo przybrac odpowiednia do tego forme nawet miec skrzydla ,mozna czytac mysli i wychodzic im na przeciw tylko jednego nie mozna zafalszowac CBM. Dla tych ktorzy przywiazuja wage do form zewnetrznych do tonu przekazu do wlasnych oczekiwan i potwierdzen to bywa pulapka.Przewodnikowi nie nadawaj imienia, nazwy, identu z gory i oczekuj go pod tym symbolem bo pod tym moze zjawic sie w ladnej formie to czego niechcesz.Jak juz spotkasz swojego prawdziwego Przewodnika to on da ci swoj ident i trzymaj go dla siebie tak jak pin do karty bankomatowej .

  Koncze bo powstaje z tego sciana a pozatym jest juz 22.30 i szkoda czasu na real
  Do twojego drugiego postu napisze cos jutro, moze mnie Oswieci w nocy albo
  zostane w niefizycznym swiecie na stale.Zycze ci swiadomych przezyc w niefizycznych rzeczywistoscach niczego sie nie lekaj to podstawa.

 8. Hej Podróżniku.
  Powiedz,czy warto zajmowac sie rzeczami tak odległymi, nie zbadanymi, które dla nas zawsze będa stanowic TAJEMNICĘ?.
  Czy warto na to tracic energię i nawzajem przekonywac się?
  Bo Umysł w pewnym momencie zaprowadzi nas pod Ścianę i nie znajdziemy odpowiedzi i szkoda czasu i atłasu 🙂
  I jak dla mnie to sam CZŁOWIEK jest TAJEMNICĄ – i należy Siebie rozszyfrowac, zbadac, pojąc, zrozumiec. Człowiek jest częścią Wszechświata a zarazem tym Wszechświatem. Tylko przez Nasze Wnetrze możemy rozpocząc PODRÓZ.
  A może teraz pora wysłac ‚Głowę” na Karaiby?
  Przejśc natomiast na ODCZUWANIE ?
  Wziąc się z Serduchem pod pache , pogadac, namówic sie i zacząc TANIEC MIŁOWANIA?
  Wszystko robimy wyłącznie dla SIEBIE….. tak , tak….. dla Siebie.
  Szczęśliwej Drogi już czas………………..
  H. pozdrawiam 🙂

 9. xylotet, Podróżniku, jak pięknie nazwała Ciebie Hallo, najwyraźniej każdy z nas ma swoją ścieżkę, swoją prawdę i swojego Przewodnika, oczywiście nie ma w tym nic złego, bo i tak wszyscy Jedno jesteśmy ❤
  Życzę Ci żebyś miał zawsze licencjonowanego Przewodnika z autentycznym pinem 😉 i ścieżkę jak najmniej wyboistą.
  Do spotkania u Źródła 🙂 ❤

  • Zastrzegłem, że podaję dane wg czasu liniowego, a to dla jakiegokolwiek astrologa nie jest żadną tajemną wiedzą. Każdy może sprawdzić kiedy Uran wchodzi do Wodnika. Zanim tam nie dotrze, nikt nie może z pełną odpowiedzialnością powiedzieć, że oto mamy już formalnie rozpoczętą Nową Erę. A już na pewno nie teraz, kiedy to Neptun dopiero co (na 14 lat) wszedł do ‚władanej’ przez siebie fazy Ryb. Przez te 14 lat muszą dopalić się zgliszcza odchodzącej (bardzo powoli) obecnej epoki, zgliszcza głeboko zakorzenionych w tej epoce i na trwale wrytych w pole kolektywnej świadomości i podświadomości: iluzji/przekonań/sądów/matryc/siatek/macierzy/dogmatów/filtrów/paradygmatów.

   Potem te zgliszcza będą się jeszcze dłuuuugo tliły. To nie zniknie w ciągu dnia, to robota właśnie na jeszcze 66 lat.

   To tyle, gdy chodzi o czas Starej Ziemi, czas formalny, liniowy, 3D.

   Na poziomie zaś 5D Nowa Era może zaistnieć dla niektórych (kwestia stopnia rozwoju świadomości indywidualnej oczywiście) choćby dziś:-)

   • @Mariusz Czyli według ciebie Wzniesienie Planety i Złota Era nie rozpoczną się wczesniej niż wtedy kiedy twierdzisz ? Cytat: „Dzień 21 lutego 2013r -związany jest z wierzeniami Hindusów, którzy spodziewają się w tym dniu objawienia się mocy Kalki. Kalki/Kalkin – w hinduizmie uważany jako dziesiąte i ostatnie wcielenie Wisznu, który objawi się w czasie dobiegania do końca wieku ciemności i zniszczenia (Kali Yugi). Nazwa Kalki jest metaforą wieczności i czasu. Kalki, symboliczny duchowy ogień życia i proces transformacji, równoważy procesy zniszczenia i tworzenia. Ponadto odnosi się do kurzu, błota, brudu, obrzydliwości, innymi słowy – niszczyciel ciemności, podłości, niewiedzy lub po prostu Kalki – biały koń. Kali Yuga dobiega końca i tak jak przepowiedzieli wschodni mędrcy ludzie zatracili prawdziwe zainteresowanie duchowe, niszczą praktyki duchowe, religijne zasady. W ten sposób dużo świętych rzeczy zniknie z powierzchni Ziemi. Mroczny wpływ wieku Kali sprawi, że Ziemia objawi się jako planeta piekielna, na której ludzie rodzą się, aby cierpieć. Pojawienie się Kalki będzie dla Ziemi „strumieniem niewyczerpanych źródeł wody”, ponieważ Kalki naprawi wszystkie szkody jakie zostały wyrządzone Ziemi i ludziom. Szczególnie rozprawi się z ateistami i łotrami. Zmieni wszystko i naprawi Boże Prawa. Będzie wyposażony w osiem nadludzkich zdolności. Powróci na świecie ład, porządek i pokój siłą jego mocy. Zniszczy wszystko co złe. Będzie niszczycielem starej epoki – Kali Yugi i twórcą nowej – Satya Yugi, gdzie znowu wszyscy będą żyli w harmonii, a ich wspólnym celem będzie – duchowe wznoszenie, osiągnięcie prawdy i tapasja (praktyki ascetyczne polegające na wznieceniu „wewnętrznego ognia”)”.

 10. @Ann,

  Przeróżne pradawne kultury, żyjące w zgodzie z naturą, antycypowały (oczywiście każda we własciwy sobie sposób) tę szczególną obecną fazę galaktycznycznych przemian, w które tym razem zaangażowana jest również i nasza Planeta. Nie wszystkie kultury znały jednak zjawisko p r e c e s j i Ziemi, od którego to właśnie zmiana jej Er zależy. Precesja naszej Planety trwa ok. 26000 lat. Dzieląc to na 12 zodiakalnych er widzimy, że jedna era trwa ok. 2166 lat. Przyjmując za początek Ery Ryb narodzenie Jezusa w 6. roku p.n.e., sami widzimy, że do zasadniczego początku kolejnej jeszcze daleka droga. Jesteśmy dopiero na „przedpolu Ery Wodnika”.

  Dam przykład poprzez fraktalną analogię: okres we współczesnej kulturze zwany postmodernizmem rozpoczął się na Zachodzie pod koniec lat 60., w Polsce – dopiero 20 lat później! Przekladając to fraktalnie na zmianę epok Ziemi widzimy, że jest to proces, który nie odbywa się z dnia na dzień.

  Będę powtarzał do znudzenia, jesteśmy dopiero „na przedprożu”, w epoce p r z e j ś c i o w e j, która jeszcze sporo potrwa. Myślisz, że zniknięcie światowego systemu opresji oraz systemu zorganizowanych religii z powierzchni naszej Planety zakończy się do czasu podanej przez Ciebie daty?

   • Z hinduskimi wierzeniami jest pewnie tak jak z żeńskimi zakonami: nawet sam papież się gubi w tym gąszczu i z pewnością nie potrafiłby wszystkich ogarnąć 😉

    Ale zamiast na 3-gęstościowych spekulacjach, skupmy się lepiej w tych miesiącach i latach na ciężkiej pracy oczyszczania się ze starych matryc i jednoczmy się wokół wspólnych wartości. Bez oczyszczenia nie będzie żadnego wzrostu duchowego. A jest nad czym pracować 🙂

  • Nikt nikogo na siłę nie ‚zbawi’. Każdy ma swoją ścieżkę i każdy idzie inaczej. Ważne, by ci bardziej świadomi „nie trzymali się w ukryciu” – jak mówi Jezus w powyższym przekazie – lecz szukali sobie podobnych i się organizowali wokół wspólnego celu. Są przeróżne fora, powstał nawet ‚polski facebook’ tylko dla ludzi świadomych, więc jestem bardzo spokojny co do przyszłości.

   http://sercenowegoswiata.pl/start.html
   Ludzie się tam organizują i jednoczą wokół wspólnego celu…

   Powoli,
   powoli,
   bardzo powoli,
   ale jednak…
   ludzie się budzą 🙂

  • @ann, ten cytat, który zamieściłaś pochodzi stąd:
   http://www.vismaya-maitreya.pl/rok_2012_na_grzbiecie_nowej_fali_-_rok_2012.html
   i tam jest wiele różnych spekulacji, z których właściwie nie wynika, że na pewno będzie tak lub tak. Cała sytuacja jest dynamiczna, ponieważ na Ziemi jest wielu Pracowników Światła, inkarnowanych jako „zwykli” ludzie, a z nimi współpracuje bardzo wiele Istot niewidzialnych. Cała ta „gromada” 🙂 jest tutaj obecnie po to, żeby wszystko poszło gładko 🙂 bez kataklizmów i strat w ludziach. Utrzymujmy właśnie tę wizję i nie karmmy „bestii”, bo ona już też ma tego wszystkiego dość i chce od nas spokojnie odejść.
   Bądźmy Światłem i Miłością, aby mroczne wizje na zawsze od nas sobie poszły tam, gdzie ich miejsce jest dla nich przygotowane przez Stwórcę. <3<3

 11. @Dorota @Mariusz cóż, widać że w każdej odpowiedzi na przesyłane przeze mnie cytaty czy fragmenty pozytywnych przesłań da się wyczuć nutkę niedowierzania, sceptycyzmu oraz ignorowania tego co jest w nich napisane, są tylko natomiast nadal przedstawiane swoje własne poglądy i opinie na każdy temat, brzmiące zupełnie inaczej i niestety są one bardzo typowe dla 3D.

  • @ann, napisz konkretnie o co Ci idzie 😉 , podałaś cytat i chcesz ustalić konkretną datę, ale czego? Z przytoczonego przez Ciebie cytatu wynika, że Kalki naprawi wszystko, gdy pojawi się 21.02.2013. Hmm, no dobrze, ale czy należy traktować dosłownie, że przybędzie jakaś nieziemska postać na białym koniu, czy też w ciągu jednej doby wszystko się zmieni na dobre? W tej chwili trwa przemiana naszych serc i ona ma przebiegać spokojnie, bez fajerwerków. Nawet, gdy utworzona zostanie druga Ziemia dla 3-ciej gęstości nie będą o tym wiedzieć istoty z 3-ciej gęstości. Nie wiem, czy Istoty, które będą miały wyższą wibrację będą wiedziały o tym rozdzieleniu – być może tak. Ta przemiana cały czas trwa i data, którą podał Mariusz też jest hipotetyczna, więc spokojnie „róbmy swoje”. Jeśli coś wiesz pewnego proszę napisz. ❤ 🙂

 12. @Dorota i po raz kolejny widać niedowierzanie w twojej odpowiedzi. Mam przesłać co wiem? Już to zrobiłam i nie jest to odbierane poważnie. Kolejny przykład myślenia „trojwymiarowego” kiedy piszesz „jakaś nieziemska postać na białym koniu”. To jest nie traktowanie tej postaci poważnie ponieważ to nie jest „jakaś postać” lecz postać wielka. Skoro każdy woli nadal pozostać przy myśleniu 3W więc nie ma sensu abym dalej przedstawiała fakty czy przesyłała przekazy jesli każdy tu nadal będzie je obracał w coś zupełnie innego.

  • @ann, taki cytat z dzisiejszego przekazu od ATOS:
   „10) Bóg jest z nami i Światło zwyciężyło – w wielu Światach dla których teraz podaję te Punkty.
   W tym Świecie nie pozostanie nic!
   Przemiana jest absolutna, Ludzie zostaną absolutnie dotknięci Sztormem Ojca, Ogniem Nieba, Wodą Niebiańskiej Matki i Duch Matki Ziemi będzie spulchniał Ziemię i ona wiele pod sobą pogrzebie.
   Wielki Czas już dawno się zaczął, teraz zaczyna się jego Odcinek który wyryje się na Eony w Historii tego Świata.
   Stwórca jest wielki i My w NIM jesteśmy w Domu a Boska Siła i Wspaniałość nami oddycha.
   Zaufajcie Światłu i Niebu,
   wtedy Wam na Ziemi jest wszystko dane i jest dla Was wszystko możliwym.”

   Tu są zawarte wszystkie wcześniejsze przepowiednie: hinduskie i chrześcijańskie. Żyjemy w XXI wieku (czasu liniowego) i możemy rozmawiać współczesnym językiem, bez dosłownego traktowania dawnych przekazów, które były przeznaczone dla ludzi o innej mentalności.

   • @Dorota właśnie, przekazy te przeznaczone są dla ludzi o innej mentalności czyli pięciowymiarowej, którymi jeśli w nie uwierzymy możemy się stać. Jeśli ktoś jednak woli im nie wierzyć, nie traktować dosłownie jak piszesz i woli pozostać przy własnym niskoiwbracyjnym pojmowaniu to jest jego wybór. W ten sposób można wiele stracić.

 13. Ziemia należy do Ziemian i to MY musimy zakasac rekawy i wziąć odpowiedzialność za LOS Nas ludzi. Kosmos nam pomaga poprzez Ogromne Energie Słoneczne oraz samą Gaję,która już ma zakotwiczony 5 Wymiar Świadomości i jej wibracja wypływa na powierzchnie Ziemi.
  Wklejam cytat Dajamantiego – w odpowiedzi dla mnie:
  „Jest dużo ludzi, którzy absolutnie podnieśli się do piątego wymiaru, przyjmując i akceptując bezwarunkową miłość do wszelkiego stworzenia i niejako korzystając w pełni z tych Wielkich Energii. Jest również pewna grupa ludzi budzących się, którzy próbują otwierać się na miłość Stwórcy, a korzystających również z tych Wielkich Energii, aby pomogły im odkodować wszelkie zablokowane kody DNA, które posłużą w ewolucji formy fizycznej. Są również osoby, które pomimo pomocy którą się im ofiaruje, odrzucają wszelkie impulsy, przeczucia, zaciskając coraz mocniej klapki na swoich oczach i uznając, że oprócz trzeciego wymiaru nie istnieje nic więcej. Takie osoby nie chcą sobie pomóc, dlatego uznano, że zgodnie z Wolną Wolą świadomej istoty, zachowa się trzeci wymiar do momentu, kiedy w pewnej chwili zniknie on z powierzchni planety, wraz z zakończeniem ostatniego trójwymiarowego „upartego” życia. Natomiast dla osób żyjących w piątym wymiarze, i budzących się do życia we „wspaniałości”, zaktualizowano piąty wymiar świadomości na Gai.”
  Każdy Człowiek ma Wolna Wolę i Sam wybiera własna Drogę i swój system wierzen – ma takie prawo – to jego Życie. Na siłę nie ma niczego – szanujmy swoje poglądy – dzielmy sie swoimi doświadczeniami i TYLE.
  To jest mój pogląd – to jest Moja Prawda .
  H. pozdrawiam 🙂

 14. @ann piszesz ”, którymi jeśli w nie uwierzymy możemy się stać. ”.Nasz wszechswiat
  to 4 wymiarowe continuum czasoprzestrzenne ,czyli zyjemy w 4 wymiarowej rzeczywistosci (o tym sie uczy dzisiaj w szkolach),ale wiekszosc ludzi wierzy ze sa
  3 wymiarowi bo jest to wiara i tylko wiara, odziedziczona po przodkach.Jesli jakis objekt obserwujesz powiedzmy 5 minut i nie przesmiescil sie to powiesz ze objekt stoi w miejscu i nie poruszyl sie bo w to wierzysz ,ale to nie jest prawda bo objekt przebyl 5
  minutowa droge po wektorze moze wolisz lini czasu.Stan twojego umyslu i zmysly nie pozwalaja ci realnie doswiadczac czasu, ale w stanach medytacji mozesz Doswiadczyc tego ze przedmioty Stoja i zarazem Plyna i to jest DOSWIADZENIE OSOBISTE CZASU a nie tylko obiegowa wiara ze jest w jakis abstrakcyjny sposob albo go niema bo to iluzja.
  Iluzorycznosci czasu tez trzeba Doswiadczyc a nie tylko w to wierzyc.

  PS.Doswiadczenie osobiste a nie wiara jest czyms co ludzi zmienia radykalnie i raz
  na zawsze……

   • @ann za tym stoi zawsze ten sam mechanizm i sila ,dlatego wlasnie w Indiach i calym wschodzie kladziono tak wielki nacisk na doswiadczenie osobiste.
    Oswiecenie nie jest forma wiary tylko ostatecznym doswiadczeniem.
    Jesli twoje wewnetrzne doswiadczenie jest z tym zgodne (przekazy) jest OK,ale na
    Ty sama masz dac sobie odpowiedz.

 15. Ann o co ci chodzi? Przepraszam ale twoje wypowiedzi sa ogromnie ciezkostrawne. hallo dobrze mowi.

  Wg mnie : ani milosci, ani wiary nie widac w twoich slowach
  Dreptasz uparcie za czyms, za przekazami, za Kims Wielkim jak to powiedzialas…
  Idz za Soba, za glosem Swojego serca
  chcesz przekonac innych, jakbys sie bala ze tylko ty w to wierzysz i moze sie mylisz, Chcesz wywolac nagla wiare w kogos wielkiego… Nie rozumiem po co ci to, skoro rzekomo wierzysz w te przekazy. Wierz i nie zmuszaj do tego innych mowiac cos w stylu, przepadniecie jesli nie uwierzycie!…..

  Bo o coz innego chodzi w Tych Czasach niz o MILOSC? Kochajmy. Siebie samych i wszystkich wokol.

  Ale slowa tego nie wyjasnia. Trzeba doswiadczyc zeby zrozumiec.

  Z Miloscia. J.

  • @J.J. Jeżeli nie widzisz w moich komentarzach ani miłości ani wiary to znaczy że nie umiesz tego dostrzegać ani pojmować i lepiej w takim razie będzie jeśli się nie będziesz o moich słowach wypowiadać.Staram się przekazać pozytywne rzeczy i gdyby każdy tylko je chciał zrozumieć to wtedy udałoby się to w pełni. Widzę tutaj, że niestety moje rozumowanie odbiega znacznie od rozumowania innych ludzi które nadal bardzo przypomina myślenie trzeciego wymiaru.Twój komentarz właśnie dokładnie takie myślenie ukazuje. Po prostu ja widzę więcej niż inni a osoba mniej przebudzona jak np.ty nigdy nie będzie mogła zrozumieć słów ani pojmowania osoby o wiele bardziej przebudzonej. Chyba że sama zechce dojrzeć i to ujrzeć. Możesz nie wierzyć słowom które przesyłałam w cytatach, są one dla ludzi przebudzonych i myślących bo tacy właśnie ludzie w nie wierzą. Jeśli więc tym słowom nie wierzysz to przynajmniej nie twierdz ze w moich słowach nie ma miłości ani wiary bo takimi słowami tylko mnie obrażasz gdyż ja właśnie to przekazuje a widzę wyraznie że to w twoich słowach nie ma wiary, miłości ani za grosz zrozumienia, oraz brak szacunku dla kogoś wielkiego o kim wcześniej wspomiałam. Nie wypowiadaj się też za mnie że się boję że tylko ja w coś wierzę bo się mylisz, to bzdury co piszesz. Nie boję się że ktoś inny w to nie wierzy, to jest jego sprawa i jego strata. Ja idę za głosem serca i chciałam aby inni też to czynili dla ich dobra lecz jeśli inni lub ty nie chcesz tego robić więc nie kwestionuj moich wypowiedzi tylko dlatego ze nic z nich nie rozumiesz.

   • @ann
    Jesteś odważna, jesteś Jedyną Prawdą…..(popłakałem się, hi hi)

    „Możesz nie wierzyć słowom które przesyłałam w cytatach, są one dla ludzi przebudzonych i myślących bo tacy właśnie ludzie w nie wierzą.”

    Wyluzuj, skarbie
    Jest wspaniale
    Wyluzuj
    Nie sprawiaj, by facet płakał

    ps. ciekawe, w co wierzą ludzie niewierzący?

 16. ann
  skoro cie obrazam to widocznie nie jestes tak bardzo 5wymiarowym czlowiekiem jak podajesz, i nie, nie chce cie znow.obrazac czy prowokowac. towarzyszyla mi mysl, ze w tym stanie juz sie czlowiek nie miota i nie probuje walczyc… wlasnie to robisz, a przynajmniej takie robisz wrazenie.

  Nie bylo moim celem obrazanie twojej osoby. Przykro mi ze tak sie stalo i mam nadzieje ze nie bedziesz trzymac do mnie urazy
  Nie bylo moja intencja tez obrazanie zadnej wielkiej osoby. Nie chce wnikac w niuanse przekazow,ktorych wnikliwie nie studiuje. Jednak wiara ze przyjdzie ktos i za mnie posprzata wieje sredniowiecznymi dogmatami. Wszystko zalezy od nas samych.

  Co do mojego rozwoju to doskonale wiem, ze jeszcze wiele przede mna. Mam tego swiadomosc. Ostatnio bardzo wiele rzeczy wychodzi mi na przeciw by je uwolnic. Nie uznaje sie za oswiecona czy pieciowymiarowa, jeszcze nie wybaczylam w pelni ani tym ktorzy mnie skrzywdzil, ani sobie.

  Nie chce walczyc, ja mam lepsze przygotowanie, mam zaliczony 5 level wzniesienia.

  Kazdy ma swoja droge, mniej lub bardziej wyboista. Z przewodnikami, z przekazami albo ze wsluchiwaniem sie w siebie.

  I nadal wszystko jest jednym.

  Skoro stanelam na twojej drodze to z jakiegos powodu, a moze i nie, wtedy nie trzeba sie przejmowac tym co nie potrzebne.

  z Miloscia.

 17. @J.J. oczywiście urazy nie zamierzam chować, to byłoby bardzo niskowibracyjne. Także nie miotam się ani nie walczę, moim zamiarem było przekazanie róznych prawd, lubię pokój i wzajemne zrozumienie, kazdy może mieć inny pogląd jednak zawsze należy również przyjąć do serca czyjeś rady czy opinie i starać się mu wierzyć i w miarę możliwosci zrozumieć, zwłaszcza jeśli jest to człowiek oświecony – jak ja czy ktokolwiek inny.

  • @ann
   „zawsze należy….
   starać się mu wierzyć…..
   zwłaszcza jeśli jest to człowiek oświecony – jak ja…”

   Dla mnie „wiara” ma w sobie domniemanie, przypuszczenie, założenie że coś się wydarzy, że ‚temat zaistnieje w rzeczywistości.
   Ludzie wierzą, że przyjdzie Jezus i odbędzie się „sąd ostateczny”, wierzyli (tak im wmawiano), że Ziemia jest płaska itd.
   Dla mnie w „wierze” nie ma Wiedzy, co przekłada się na Prawdę, którą zawiera Miłość. Wiem (o! mam taką wiedzę), że jestem istotą ludzką, chociaż „wierzę”, że dostanę Oskara i Nobla, a ceremonia odbędzie u Ciebie w domu.

   N_a_m_a_w_i_a_n_i_e
   do „wiary”, być może uważasz za szlachetne, lecz „wiara” ma element niepewności i to jest wg mnie powód aby „na luzie” podchodzić do „nadziejo-podobnych”.

   Żaden z napotkanych przeze mnie Nauczycieli nie dał mi odczuć, że jest „wyżej” w rozwoju -być może ‚słabych miałem nauczycieli.

   ps. Dorota zadała pytania: „….przybędzie jakaś nieziemska postać na białym koniu,…”

   -ze względu na napływ Żeńskich Energii ‚podejrzewam,
   że „ta Istota”, o której mówi Ann
   przybędzie na ‚kobyłce 🙂

   napisał ‚stary koń 😉

  • @ann
   „A w co wierzą niewierzący – w to nie będę się zagłębiać.” -wyluzuj

   -śmiech to zdrowie (system nerwowy ‚rozluźnia się i niweluje stres)

 18. @irko Dlaczego sobie ironizujesz? to nie jest właściwa strona na to —> „Wiem (o! mam taką wiedzę), że jestem istotą ludzką, chociaż „wierzę”, że dostanę Oskara i Nobla, a ceremonia odbędzie u Ciebie w domu” żartuj sobie jeśli ci z tym dobrze, chcę tylko zaznaczyć że ja nie namawiam do wiary, ukazałam tylko niektóre fakty a czy wielu będzie w to wierzyć czy nie to już ich sprawa. W zdaniu „zawsze należy starać się wierzyć, zwłaszcza jeśli jest to człowiek oświecony – jak ja czy ktokolwiek inny” wyraznie jest zaznaczone że nie piszę tylko o mnie ale też o innych oświeconych. Takim osobom w ogóle wypada wierzyć, nie tylko polegać na sobie samym, na swojej opinii i nie słuchać innych. Nie należy być czlowiekiem małej wiary i wszystko co się pierwszy czy drugi raz słyszy ignorować. Właśnie to było typowe dla 3W dlatego jeśli ludziom zależy na wzniesieniu nie z powodu ego w takim razie muszą radykalnie zweryfikować swoje poglądy na wiele spraw. Nie śmiać się z tego i nie ironizować bo jest to bardzo niskie.

  • @ann najLEPSZA
   Zadziwiasz mnie! {tak lubię 🙂

   „z_a_w_s_z_e należy”
   „w_y_p_a_d_a wierzyć”

   „Namawiasz” mnie, abym „uwierzył”, ze jesteś oświecona i na poparcie tych słów powołujesz „innych oświeconych”? Odnoszę wrażenie, że Twój dar przekonywania na mnie nie działa i już „nie śmieję się przez łzy” -pozostał tylko uśmiech 🙂
   Ton Twoich wypowiedzi kojarzy mi się ze „smutnymi i śmiertelnie poważnymi” biskupami. Oni też powołują się na „wiarę”, (a dlaczego nie na wiedzę, którą można zweryfikować) i „św. pisma”.
   Dla mnie ironia to takie ‚krzywe zwierciadło. Słyszałaś taki zwrot: ”dystans do siebie i rzeczywistości”? -(biorę klacz na „barana” i gnam przed siebie -dość wykorzystywania zwierząt)

   Zaiste, inaczej rozumiemy znaczenie słów i nie martw się, że nie zasłużę sobie na ‚nagrodę „5W”.

   Zgodne z moim wnętrzem, ‚przestrzenią serca, (bo samego serca nie mam, ale to już inna historia, hi hi):
   „zaufajcie Waszej wewnętrznej Wiedzy, albowiem zaprawdę:
   wiele jest błędnie interpretowane i jeżeli Wy polegacie na słowach
   i drogowskazach osób trzecich, to nigdy nie jesteście Samo-Decydujący.
   Każde Przesłanie i każdą nowinę o której Wam doniesiono porównujcie z Waszym wewnętrznym uczuciem, z Waszą Intuicją, z Waszą wewnętrzną Wiedzą.

   Cała Wiedza jest w Was samych
   i to należy teraz przywołać
   we wszystkich Sprawach”

   ps. Zen to ścieżka, po której czasami chadzam sobie na bosaka (i nie szukaj w tym sensu, hi hi)
   WIERZĘ tylko sobie -paradoks?

   • Oświecony i nauczyciel…. nigdy tego w taki sposób o sobie nie powie jak powyżej……czy jesteś z Kościoła Anglikańskiego 🙂 🙂

 19. @ann dwa razy w moim zyciu spotkalem Dalai Lame ,za kazdym razem zadawano
  mu pytanie ”czy wasza swietobliwosc jest oswiecony” . Dwa razy byla prawie ta sama
  odpowiedz w stylu ”ja nie jestem zadna swietobliwosc tylko prosty mnich i smiech…”
  Mowisz ”wlasnie to bylo typowe dla 3W” , dla 3W jak to nazywasz typowa jest wiara
  i na tym zasadza sie caly system ze patrzac w gwiazdziste niebo patrzysz w obiektywny
  kosmos i wiekszosc w to wierzy po prostu wierzy.Patrzac w kosmos patrzysz w Siebie.
  Wiara nie jest zla ,jesli jest wiara w siebie samego w swoje mozliwosci rozwoju i tego
  ze idac sciezka swojego rozwoju cos osiagniesz alb chociaz ze jestes na wlasciwej
  drodze,to jest jedyna konstruktywna wiara ,reszta jest samooszukiwaniem sie.

 20. @xylotet dla 3W właśnie był typowy brak wiary oraz egoizm, niestety widać to nadal. Tylko niektórzy, wysokowibracyjni umieją wierzyć. Człowiek o którym mówisz być może nie uważa się za świętobliwość lecz napewno za to umie odróżniać w co naprawdę należy wierzyć a w co nie, tak jak każdy powinien umieć to czynić by samego siebie nie oszukiwać.

 21. @ann koncowe zdanie mojego postu jest streszczeniem tego co ten czlowiek
  naucza o wierze.Ja nie musze w to ”wierzyc” ja to wiem.

 22. @irko jeśli moj dar przekonywania na ciebie nie działa, jeśli ci nie zależy na zrozumieniu to trudno, jeśli chcesz się smiać to się śmiej ale to nie jest droga rozwoju. Ton moich wypowiedzi brzmi smutno? Bo skoro ty jesteś rozbawiony i ze wszystkiego robisz sobie żarty, nawet z przesłań to wtedy trudno ci zrozumieć że inna osoba pisząca może rzeczywiście być smutna. Ale to co piszę smutnie nie brzmi, po prostu trzeba rozważyć różne kwestie, nawet te ciężko brzmiące tyle że żartując sobie z nich nie da się ich pojąć. Trzeba po prostu chcieć zrozumieć i być otwartym. W cytacie który ślesz „„„zaufajcie Waszej wewnętrznej Wiedzy, albowiem zaprawdę:wiele jest błędnie interpretowane i jeżeli Wy polegacie na słowach
  i drogowskazach osób trzecich, to nigdy nie jesteście Samo-Decydujący.
  Każde Przesłanie i każdą nowinę o której Wam doniesiono porównujcie z Waszym wewnętrznym uczuciem, z Waszą Intuicją, z Waszą wewnętrzną Wiedzą” chodzi o to żeby umieć odrózniać prawdę od kłamstw w otrzymywanych wiadomościach, trzeba przyjąć z szacunkiem słowa osób prawdziwie przebudzonych i też o to aby nie dać się manipulować innym osobom mającym na celu zasiać zamęt w cudzej świadomości. Skoro mówisz że nie posiadasz serca to nie wiem czy w ogóle pojmujesz to co piszę.

  • @ann
   „Skoro mówisz że nie posiadasz serca to nie wiem czy w ogóle pojmujesz to co piszę.” -o moje serce musisz zapytać Zdzicha 🙂

   /Siostro mi miłości w poemacie Twym
   zaiste jak ogniwo zasadą holograficzną na obrzeżach kosmosu
   Świadomość doświadcza życia./
   Ale przepraszam, skorupka trochę ‚ciasna.

   (na chybił trafił) zacząłem oglądać od 2:25 [min/sek]
   ….”nie mów nikomu bo Cię zamkną”
   i dalej: „jesteś w ‚dobrym towarzystwie” -moja ocena: „+ mln” 😀 😀
   ps.”Chyba nie da się obejrzeć nie śmiejąc się samemu”

  • Serce Irko we mnie 🙂 odpowiada….
   ann 🙂 bądź mistrzem siebie samej ……. pozwól innym być mistrzami siebie samych…… mów co faktycznie doświadczasz, nie nakłaniaj innych do wczytanych wizji…… nie każdy kto mówi panie panie wnizie ….wiesz gdzie 🙂
   I nie obrażaj się bo to jest 3 w
   POzdrawiam

   • @Zdzich, Ty serce moje 🙂
    Witaj, też się stęskniłem!

    Wczoraj ‚edek (moje ego) zaszalał i ‚wkręciłem się. Jednak po południu staram się wchodzić w lżejsze klimaty np.’pastelowe

    ps.oto „wierni”?
    (kto z kogo „czerpie”?) http://louxosenjoyables.tumblr.com/image/40209680472
    Zdzichu mój Mistrzu, to ja czerpie z Ciebie -do miłego 🙂

   • @zdzich Nie obrażam się tylko ujęłam to tak że tamta wypowiedz zabrzmiała jak pewnego rodzaju obraza. I wcale nie mówię o sobie że jestem w ogóle jedyną która dużo wie, nie jestem z żadnego Kościoła Anglikańskiego(znów ironia), nie nakłaniam innych do żadnych wizji, dzielę się tylko wiedzą ale dobrze wiem że każdy i tak wybierze sam za siebie choćby niestety nie wiem czym to było. Chyba jednak już widać co każdy wybrał.

   • @ann
    (zwykle staram się pisać ‚na luzie = ‚swobodnie)

    Przeczytaj cytat z Twojej wypowiedzi, który zamieściłem 18 Styczeń 2013 @ 13:04

    W drugim swoim wpisie odniosłem się do terminu „wiara”
    {jeden z moich ‚koników :),
    a następnie ‚nakazu w postaci słów:
    „zawsze należy….
    starać się mu wierzyć…..
    zwłaszcza jeśli jest to człowiek oświecony – jak ja…”.
    A teraz piszesz: „nie nakłaniam innych”__’kontra__„zawsze należy…..”
    Ładne kwiatki = jesteś wolny, ale należysz do wiary.

    Mam ‚alergię na „wiarę” i sens jaki w sobie niesie (wolę „Wiedzę”).
    Teksty, które zamieszczasz odbieram tak: „Pierwsi Słowianie, gdy chcieli rozpalić ogień, pocierali krzemień o krzemień, a pod spód kładli stare gazety”
    Gazety to taka „wiara” -na chwilę, uwolnij się od stereotypowego myślenia.

    Dla mnie w „wierze” jest min. niebezpieczeństwo sprowadzenia na manowce (patrz: „w imię wiary ludzie zabijali/zabijają”). „Wiara” może zawierać w sobie element/y prawdy, ale nie musi. Jest jak prognoza pogody, może się sprawdzić, ale jest tylko prognozą.

    Na jakiej podstawie mam uznać, że jesteś oświecona? Bo sama tak twierdzisz lub inni? Zlituj się 😐 Prezentujesz szczególny rodzaj ‚przebojowości, który kłóci mi się z obrazem ludzi, jakich spotkałem i chciałem posłuchać, co mają do powiedzenia.

    Słyszałem, że najniebezpieczniejsze ego to „oświecone ego”.

    Różni są Mistrzowie, ale to uczeń wybiera sobie Mistrza, a dopiero potem prosi Go o przyjęcie na ‚praktykę (i różnie z tym bywa).
    Np. Mistrz zen Rosi Shibayama powtarzał swoim uczniom: „Bądź idiota! Bądź głupcem!”.
    Część mnie ‚czuje ducha tej wypowiedzi i staram się dobrze bawić.

    ps.Ann, dla mnie Brylujesz w Towarzystwie i na mojej „liście Osobistości” jesteś na ‚pudle -gratuluję! 🙂 😀

    O, ironio „Chyba jednak już widać co każdy wybrał.” -hit!

   • @ann
    Kto szuka siebie to znajdzie… Wzniesieni i Oświeceni też…… procie a będzie wam dane….a kogo prosić…..oto jest pytanie 🙂
    Pozdrawiam Cie serdecznie
    ps. ani ja ani Ty nie czujemy „urazy” wiesz co nas łączy 🙂

   • @Irko
    Witaj Mistrzu i Uczniu……Jam Twój Uczeń i Mistrz
    Fota świetna 🙂
    ps. tu jesteśmy jak motyle …piękne i kruche ….. tam piękne i potężne 🙂
    do miłego 🙂

   • @Zdzich
    „jesteśmy jak motyle” 🙂 😀

    ps. obiecałem sobie, że gdy trafię do „5w” i to muchy i komary zamienię właśnie w motyle, hi hi
    taka nadgorliwa materializacja
    i kurzu też nie będzie 🙂
    (hmmm…”5w” to może taka złota pułapka?
    jam__skażony Zen)

   • @Irko
    to tylko cyfry i literki (5w) a klucz my mamy…tylko czy oni o tym wiedza 🙂
    ktoś w tej złotej klatce chce zamknąć…..ale czy się damy:) oto jest pytanie 🙂
    Ale odskocznia będzie lepsza niż z 3w 🙂 jak z wielkiej krokwi haha

 23. Pośmiałam sie i ja – tylko z czego? 😉
  A potem UKŁON i dlaczego nie odwzajemniony?
  czyżby ci z „góry” a ci z „dołu”……………… 😦
  H.

 24. Hej Mistrzowie Żartu ! (wyjaśniam na wszelki wypadek że chodzi o Irko i Zdzich 🙂 )
  Bardzo lubię Wasze poczucie humoru 🙂 🙂 🙂

   • @tamara
    Irko się zawstydził, ja oblałem się rumieńcem ( jakoś trzeba dzielić na serca 2 ) 🙂 ale z Tobą to już trójca….może zadziała….. prawo kuli śniegu 😉 🙂
    Irko…..wierze w nas 🙂

 25. @irko może o wiele lepiej będzie jeśli nie będziesz w ogóle komentować moich wypowiedzi jeśli ich nie rozumiesz i tylko się śmiejesz lub robisz sobie z nich żarty, czy nawet z mojej osoby. To prawda że należy zawsze wierzyć jednak ja do tego nie nakłaniam, pokazałam tylko co należy. Nie musisz wierzyć w to czy jestem oświecona, myśl sobie co chcesz. Ja wiem że jestem ale nie muszę każdej osoby do tego przekonywać. Wierz sobie w co chcesz, nie wierz w co nie chcesz, do niczego nie namawiam po prostu przestań komentować i analizować nieudolnie moje zdania, jeśli do ciebie nie trafiają. Chciałeś posłuchać co mają ludzie do powiedzenia? Więc ja przekazywałam mądre rzeczy. Skoro do ciebie nie docierają to znaczy że nie jesteś oświecony. Zależy jakich ludzi chcesz słuchać, chyba tylko takich podobnych do ciebie. Nie mam ego, nic o mnie nie wiesz więc się o mnie nie wypowiadaj. Starałam się wyjaśniać pozytywne rzeczy i przekazywałam w logiczny sposób ale jak widzę to na nic. Myślałam że na stronie takiej jak ta można spotkać tylko osoby mądre, oświecone które potrafią dostrzec i rozumieć wiele ważnych rzeczy i którzy chcą zrozumieć innych ale się myliłam. Zamiast tego można spotkać wygłupiającego się klauna, który pajacuje zamiast dostrzec ważne rzeczy który nic nie pojmuje i robi sobie żarty z mądrych słów, przesłań czy z osoby która o wiele więcej wie. Co w ogóle na tej stronie robisz? Twoje wypowiedzi i żarty przypominają zepsute społeczeństwo komentujące na stronie pudelek.pl, robiące sobie głupie żarty ze wszystkiego i wszystkich. Ironizuj sobie dalej jeśli ci to sprawia satysfakcję. Ten się śmieje kto się śmieje ostatni.

  • @ann

   /Siała Baba mak
   Mówiła, że wie jak
   Zdzich też wiedział i powiedział
   Zatem irko ciacho ma/
   __Teraz proszę o sernik 🙂

   Dzwoniłem do Mamusi i Tatusia (Źródło) i okazało się, że jeżeli nadal będziesz
   s_ą_dz_i_ł_a
   że jestem oświecony,
   to po powrocie do Domu będziesz mieszkała ze mną w przedpokoju 🙂 😀
   Możesz tupać rączkami i klaskać stopami, ale ja wiem, że darzysz mnie miłością bezwarunkową, bo musisz/chcesz (?) jako Oświecona z „5W”.
   A jednak mam coś z egoisty [2:48]__https://www.youtube.com/watch?v=KHboVfda7hw

   „Nie mam ego, nic o mnie nie wiesz…” -tak na logikę (moje ulubione narzędzie, aczkolwiek mające ograniczenia) wiesz o mnie tyle, co tu przeczytałaś i zinterpretowałaś a to nie musi Ci smakować. A o moje recenzje/wypociny chyba nadmiernie się troszczysz. Sam decyduję o tym i DZIĘKI uprzejmości Gospodarza tego miejsca, który jak do tej pory, przepraszam za śmiałość, „dzielnie znosi” moje nie najmądrzejsze teksty. Przynajmniej nie zauważyłem dotąd żadnego ‚ostrzeżenia.
   Podałaś do stołu potrawę, wg Ciebie i innych jest pyszna. Mi nie smakuje ta zupa w której znalazłem „gwóźdź programu” i tyle -nie wszystko musi mi smakować.
   Może u „Crystalicznej 28” poczujesz się jak w domu, bo tam
   o_b_o_w_i_ą_z_u_j_ą
   wypowiedzi w duchu „5W”. W połowie 2012 pożegnałem „Crystalicznie Oświeconą 28” i po miesiącu bezdomnej banity zagościłem Tu. Widać „ciągnie wilka do lasu?” , „swój do swojego?”, więc jako łotr zadaję sobie pytanie „co nas łączy?”. Hmm…. ‚dyskretna uprzejmość? Hi hi

   Piszesz: „Myślałam że na stronie takiej jak ta można spotkać tylko osoby mądre, oświecone…”.
   Widzisz, zrobiłaś założenie (element wiary) i co z tego wyszło? Jesteś rozczarowana? Dopuszczasz do się siebie takie myśli? …….teraz masz ‚wiedzę.
   I są tu mądrzy -czytałem Ich wypowiedzi.

   „…wygłupiającego się klauna, który pajacuje…” -rozgryzłaś ‚nas…..jest dwóch = podwójny agent

   ps.chyba zacznę sobie wypłacać okrągłą sumkę za te wpisy i w ten sposób stanę się ‚podwójnie bogaty. Taki novy rodzaj inżynierii finansowej -za coś muszę dostać ‚złotą palmę. Tak, tak marzy mi się wyspa z palmami 🙂

 26. Ok, Ann, już chciałam odpuścić, ale ten Twój „klaun” mnie sprowokował. Czy Stańczyka też nazwałabyś „klaun” ? Dlaczego pytasz Irko „Co w ogóle na tej stronie robisz?” To ja Ci powiem, co Irko tutaj robi. On tu po prostu rozładowuje atmosferę i powiem Ci robi to wspaniale.
  Uparłaś się być „oświeconą” i koniec, nic Cię nie przekona, ale wiesz 21 02 2013 już niedługo, więc poczekamy, zobaczymy co się wydarzy. Kto wie? Może od tej daty rozpocznie się widoczne dla wszystkich oczyszczanie Planety z ciemnych naleciałości, o których mówi przekaz Mateusza. Być może…
  Ty ze swojej strony nie napisałaś nic, co mogłoby nas do tego przekonać. Czy to, że adresat nie rozumie przesłania jest winą adresata, czy posłańca?

  • @Dorota

   Błazen to brzmi dumnie, ale uważam to za ‚nadużycie.
   Ni talentu, ociupina wiedzy, wrodzone lenistwo. To jak wóz z dyszlem i zastanawiam się, po co to ciągnę (rodzaj masochizmu?).
   W nagrodę dzisiaj śpię w czapce 🙂 😀

   • Irko, wóz jest, dyszel też, a co do konia to już tu o tym była mowa ;). Masz właściwości transmutacji 😉 🙂
    Hallo zapraszała was razem z ann na wycieczkę do Jej Lasu, ale wróble mi ćwierkały, że nie macie czasu, bo Ty jako Rumak trenujesz przed 21.02.2013, a Ann ci miała towarzyszyć 😉 Jednak to głupie ptaszki z tych wróbli są, nie znają się na rzeczy :).
    PS
    I’d rather be a sparrow than a snail.
    Yes I would.

   • @Dorota
    „a co do konia” i „właściwości transmutacji” -udaję ‚ogiera, a tak naprawdę jestem ‚starym osłem, iioo_iioo 😀 😀
    ps. tylko, po co założyłem sobie chomąto? 🙂

   • Irko 🙂 🙂 🙂 🙂 już dawno się tak nie uśmiałam 🙂 🙂 🙂 🙂
    Nie na darmo śpisz w tej czapce z dzwoneczkami 😉 😀

 27. Nie chciałam , ale muszę się przyłączyć do Doroty i zapytać – co taka osoba jak ann o mentalności 3D robi na tej stronie – pouczanie , obrazanie itp – to jest 3D.
  Do Oświeconej kochana ,Tobie bardzo , bardzo daleko.
  Myślę że nie tylko ja ale większość z nas jest zmęczona tymi bzdurami ,które tu wypisujesz..Dobrze się zastanów zanim tu jeszcze cokolwiek napiszesz..
  .pozdrawiam

  • @tamara ja nie wypisuję bzdur, tak to jest obrażanie co niektórzy pisali a to czy ja się obrażam to jest inna sprawa, to ty zachowujesz się jak z trzeciego wymiaru, moje zdania świadczyły o czymś zupełnie innym, inni są na o wiele niższym poziomie jeśli dla nich to bzdury. Jesteś zmęczona tym co piszę? wiesz ja też jestem bo starałam się coś przekazać, rzeczy które się liczą ale skoro dla ciebie czy innych to bzdury więcnie zamierzam pisać, to na nic bo to jak rzucanie grochem o ścianę. Wy sobie tutaj urządzacie w tych komentarzach pogawędki, jak spotkania towarzyskie czy coś takiego a tu chodzi o coś o wiele więcej. Chodziło tu o prawdziwy rozwój i szacunek dla opinii innych. Jeśli do tego nie dorosłaś i to tobie do bycia oświeconą jak widać ci bardzo daleko to nie nazywaj moich słów bzdurami bo się zupełnie zaniżasz. Nie okazując szacunku słowom innej osoby nawet jeśli się z nimi nie zgadzasz tylko w kółko je krytykując i nazywając bzdurami tylko grzeszysz, ty lub inni.

  • @tamara @irko @Dorota takim zachowaniem i naskakiwaniem na kogoś kto chce wspólnej zgody, szacunku i zrozumienia pokazujecie tylko swoją małość oraz to że przed wami droga rozwoju jest naprawdę bardzo długa i nie wiadomo też czy zakończona będzie sukcesem. Nie pasowałeś do strony Krystal? Być może dlatego że to strona dla ludzi mądrych i światłych.

 28. @Irko Dorota waszych odpowiedzi się po prostu nie da nawet skomentować, więc powiem tylko tyle, ta strona to jednak nie mój poziom. Za to inni widzę pasują tu idealnie. Ktoś z myśleniem trzeciego wymiaru nigdy nie zrozumie osoby z wyższym rozumowaniem. I nie ma na tej stronie wielu ważnych informacji jakie można spotkać na innych stronach więc jako osoby przebywające tu mają wzbogacać swą wiedzę i rozwijać się duchowo. Przyklaskując komuś kto robi za klauna i „rozbawiacza” ktoś tylko cofa się w rozwoju zamiast rozwijać.

   • @Dorota czy nie pisze ci w najnowszym przekazie aby być dla siebie życzliwym? Wstyd, niektórzy przebywający tutaj nie uczą się absolutnie niczego, są tu dla spotkań towarzyskich i krytyki innych.

   • @Dorota czy nie pisze ci w najnowszym przekazie aby być życzliwym dla innych? Wstyd, niektórzy przebywający tutaj nie uczą się absolutnie niczego, są tu dla spotkań towarzyskich i krytyki innych.

 29. Masz rację ann -nigdy ,naprawdę nigdy nie zrozumiemy Twoich mądrości.
  Szkoda Twojego czasu i atłasu .Podziwiam cierpliwość mądrość i dobre wychowanie Doroty , Irko i wszystkich innych wspaniałych osób.Musisz się z tym pogodzić że oceniając nas wszystkich wiesz gdzie jesteś ? a może nawet i tego nie wiesz ?
  Może na innych stronach znajdziesz zrozumienie .Życzę tego Tobie z całego serca.

 30. @Tamara takie zachowanie nazywasz dobrym lub mądrym? czy to są wspaniałe osoby które krytykują, wyśmiewają i nie szanują opinii innych? Według ciebie to są wspaniałe osoby a nie taka która przesyłała pozytywne słowa ? Chyba piszesz to na złość i masz zupełnie poprzestawiane w umyśle.

 31. @Dorota czy nie pisze ci w najnowszym przekazie aby być życzliwym dla innych? Wstyd, niektórzy przebywający tutaj nie uczą się absolutnie niczego, są tu dla spotkań towarzyskich i krytyki innych. Jak na ironię tutaj tylko takie osoby określa się mianem „wspaniałych i dobrze wychowanych”. To już naprawdę woła o pomstę do nieba.

   • @Irko
    Winny….haha, robisz przysługę Mistrzu 🙂 oświecone „ego” może zrozumie 🙂
    a i dystansu nabierze…..oby tylko nie za daleko odleciało 🙂

   • @Zdzich
    posprzątam sobie w ‚głowie i przybędę 🙂
    hmmm….może to trochę potrwać 🙂
    aczkolwiek:
    „-By otworzyć komuś oczy potrzeba niekiedy całego życia. By ujrzeć
    – wystarczy błysk chwili.”

   • @Irko
    a z tym kurzem to świetna myśl 🙂 mam wolne, wiec rodzinka obarczyła mnie sprzątaniem 🙂 ….przybądź i zamię kurz w złoty pył 🙂

 32. @Tamara Wstyd, przebywający tutaj nie uczą się absolutnie niczego, są tu dla spotkań towarzyskich i krytyki innych. Jak na ironię tutaj tylko takie osoby określa się mianem „wspaniałych i dobrze wychowanych”. To już naprawdę woła o pomstę do nieba.

  • @ann
   nie Wstydzę się, że mnie kochasz 😉

   „prawdziwa cnota krytyki się nie boi” (?)

   17 Styczeń 2013 @ 22:13
   „@xylotet chodziło mi o uwierzenie w przekazy”

   cytat z przekazu: „Pozwólcie im poruszać się w kierunku i w tempie, które jest dla nich właściwe. A sobie pozwólcie na to samo.”

   „Powoli,
   powoli,
   bardzo powoli,
   ale jednak…
   ludzie się budzą”__autor Mariusz

 33. @Tamara widzę że naprawdę wiele miałaś mi do odpowiedzenia. Ciekawe na jakiej podstawie sądzisz ze daleko mi do bycia oświeconą. Właśnie moje słowa pokazywały ze jestem a to że ktoś nie umie tego dostrzec to jego sprawa. Nie musisz odpowiadać, już nawet nie chcę poznać kolejnej twojej niedorzecznej odpowiedzi. Ciekawe też czy jest coś co daje ci powody do twierdzenia do tobie do oświecenia niby niedaleko. W rzeczywistości jest ci bardzo daleko, gdyż właśnie to widać dokładnie. Tak naprawdę to wszyscy inni uważają się tu za oświeconych ponieważ przebywają i komentują na tej stronie sądząc ze skoro myślą że już coś tam niby wiedzą to to już im daje prawo do bycia tutaj i do zabierania głosu na takie tematy ponieważ myślą że wiedzą lepiej a opinie innych ignorują i umieją tylko sobie robić z nich żarty. W rzeczywistości nie wiedzą nic i nie uczą się wcale niczego ważnego. Teraz wyszło szydło z worka. Celem ludzi tu było jednoczyć się i szanować poglądy innych. Właśnie wydało się po co inni tutaj tak naprawdę są. Napewno nie po to po co należy czynić tylko po to aby właśnie prawdy unikać i nie szanować kogoś kto chce pokoju, sprawiedliwości i miłości na świecie. Jeśli nikt nie jest tutaj po to więc po co? Ponieważ uważają się za niby prawdziwie oświeconych, myślą że skoro już tu są to tak jest ale prawda jest zupełnie inna. Słowa kogoś kto mówi im prawdę uważają za bzdury, prześmiewców i ślepców za „wspaniałe osoby” a wyśmiewanie i nie szanowanie zdania kogoś innego za „dobre wychowanie”. Także skoro na tej stronie są tylko osoby które myślą że się rozwijają lecz tego jednak nie robią to widocznie ta strona jest tylko dla takich, którym do prawdziwego rozwoju jeszcze bardzo dużo brakuje i dlatego ja stąd znikam. Są inne miejsca w których mądrzy ludzie naprawdę się rozumieją i umieją szanować, doceniać innych oraz ich mądre zdanie.

  • @ann
   „…którym do prawdziwego rozwoju jeszcze bardzo dużo brakuje i dlatego ja stąd znikam…”

   nie__w_i_e_r_z_ę
   że potrafisz
   z_n_i_k_a_ć,
   ale mogę się mylić

   Zdrówka życzę!

  • @xylotet
   „5w to tez pulapka…” -tylko nie mów tego głośno 🙂
   bo żeby to wiedzieć, to „trzeba być mądrym i oświeconym” 😉

   jam__jeno pajac na gumce 😀
   i jak mnie kiedyś ta gumka ‚pieprznie,
   to [już postanowiłem :D]
   dostanę się do „księgi guinessa”
   jako pierwszy „św. bez rozumku”, hi hi

 34. – Nie jesteś oświecona
  -Milcz ty 3wymiarowa istoto
  itp itd
  Cieszę się, że jestem tylko zwykłą dziewczyną i nie muszę brać udziału w wyścigu na „świętość” hehe

  • @xlotet
   Bać …a co to takiego 🙂 wasze, nasze, toć to jedność:)
   najlepsze jest to, że wiruje i rozlatuje się… to tu…. nawet po powrocie 🙂
   2 światy w jednym….a co tworzyć oto jest pytanie 😉
   bierz swoje puzzle, razem coś stworzymy 🙂

 35. @xylotet niczego nie zapomniałam, jeśli nie chcesz określić dokładnie o co ci chodziło w takim razie mogę uznać to za jakiś kolejny żart, dowcip, chodziło w tym zdaniu o mnie więc mam prawo wiedzieć co dokładnie masz na myśli, jeśli nie chcesz wytłumaczyć to mam prawo potraktować to jako żart

 36. @annn to nie prozba ani rozkaz .Przyjdzie czas a sama zrozumiesz ses i
  pytania i odpowiedzi na nie.Jedno i drugie stanie sie tym samym kiedy
  ”Przyjdzie czas”…..daj mu szanse….

  • ….albo twarz swoich rodziców sprzed narodzin
   „Mistrz wie, że wiedzą nie przewyższa ucznia, tylko… więcej pamięta.”

   ps. xylotet, poprosiłeś o „rozkaz” to go wypełniaj 😉

  • @xylotet nie odgrywaj świętego bo takie pytania to mógłby mi zadawać święty a ludziom tu przebywającym bardzo wiele do nich brakuje. Jeśli nawet nie umiesz mi prosto odpowiedzieć czemu się np.martwisz.

 37. @annn ”ps. xylotet, poprosiłeś o „rozkaz” to go wypełniaj ” aaaannn ja nie
  wydaje rozkazow, nie w tym zyciu.” ….albo twarz swoich rodziców sprzed narodzin”
  aaaann Twoja twarz……………….nie czujesz co znaczy przyjdzie czas………..

 38. @ann ”@xylotet jeśli mi nie powiesz czym to zaraz ja uznam że to o ciebie należy się martwić” i to jest swietnie ujete nie ma w tym twojej zwyklej gryczy a jest troska i to jest wartosciowe i ciesze sie z tego.
  Umawiam sie z toba na 5 pietrze (mieszkamy na 3w),po mnie za chwile podjedzie winda , taka ktora jeszcze nie zabiera na zawsze z 3 pietra(3w).Spotkajmy sie na 5 pietrze(5w).Wtedy popatrzymy na swoje twarze z przed naszych narodzin ,,,,,,,,

  OK???

  • @xylotet zawsze pisałam tu zdania wartościowe tylko nikt tego nie zauważył, a gorycz? jak mi ktoś pisze kłamliwe rzeczy, nieprawdziwe osądy i sobie kpi ze słów które zamieszczam to trudno nie czuć przykrości, o tobie nikt tak nie pisał więc co mozesz o tym wiedzieć

   • Ann przeczytaj tą bajkę,którą napisałam pod wpisem „Bądźcie życzliwi(…)” i kolorowych snów. Zyczę sukcesów w pracy nad sobą:)

 39. @Nouvelle Vague nie no to już naprawdę szczyt, dlaczego adresujesz te słowa do mnie, ja o tym wszystko wiem, tylko dlatego że ja zabieram częściej głos to te słowa adresujesz do mnie? dlaczego nie adresujesz te słowa do Tamary, czy czytałaś jakie słowa ona do mnie pisała, na litość boską to jej każ pracować nad sobą! ja jej też to radziłam a ona to wyśmiała i uznała to za bzdury i te słowa właśnie które są w tym przekazie ona uznaje za bzdury a ja pisałam same pozytywne rzeczy, pisała też ze cieszy ją jak się o niej pisze zle, jesteś kolejną osobą która mnie rani piszac takie rzeczy i na litość boską mi każesz pracować nad sobą? nie no to juz za wiele, nie widzisz jak traktuje ona kogoś kto mówi prawdę? to ona nie chce się rozwijać ani pracować nad sobą, a ty to kolejna osoba która mnie zle osądza, nawet nie czytałaś ani słowa z tego jak ona mnie potraktowała i co wypisywała więc mnie nie obrażaj mówiąc że mam pracować nad sobą, to ty pracuj aby niesłusznie nie osądzać innych, napewno teraz nie odpiszesz ani słowa na to co powiedziałam tak jak każdy kiedy mówi im się prawdę, umieją tylko milczeć zamiast stanąć po stronie sprawiedliwej osoby, widze ze ty tez tego nie potrafisz, traciłam tu tylko czas wyjaśniając ważne rzeczy bo nikt i tak niczego kompletnie nie rozumie, przebywają tu ludzie niedojrzali, którzy nawet nie umieją czytać i przez to wygadują głupstwa, jak ty teraz i jest tak jak mówiłam, ani ty ani nikt inny tutaj nie potrafi czytać ze zrozumieniem, ani uczyć się czegokolwiek, ani rozumieć innych, ani wyciągać żadnych wniosków, każdy tu potrafi tylko niesłusznie osądzać czy wyśmiewać więc to im każ pracować nad sobą!

  • @Nouvelle Vague Tamary nie ma czyli do pierwszej lepszej osoby jaką widzisz kazesz pracowac nad sobą? Nie wiesz nawet o co chodzilo w tamtych komentarzach, nic nie wiesz wiec nie masz prawa mi tego kazac. O tym ja sama wiem o wiele lepiej. Powiem ci tylko tyle, ty też obrażasz mnie i jestes nastepna osobą po Tamarze i innych tutaj ktorej slowa wolaja o pomste do nieba. Ty też uwazaj aby nie przeholować i swoje pouczenia kieruj lepiej do ludzi takich jak Tamara którzy grzeszą i ranią uczciwych ludzi!

   • Zresztą nie wiem po co każesz mi pisać do Tamary, ja pod „bdźcie życzliwi” nie pisałam o Waszych waśniach, tylko o sytuacji, gdy człowiekowi wydaje się, że jest osądzany nieprawiedliwie. Zresztą Jezus mówił „nie sądźcie, abyście nie byli sądzeni”, jeżeli piszesz coś takiego ” nikt i tak niczego kompletnie nie rozumie, przebywają tu ludzie niedojrzali, którzy nawet nie umieją czytać i przez to wygadują głupstwa, jak ty teraz i jest tak jak mówiłam, ani ty ani nikt inny tutaj nie potrafi czytać ze zrozumieniem, ani uczyć się czegokolwiek, ani rozumieć innych, ani wyciągać żadnych wniosków,”, „to ona nie chce się rozwijać ” itp. itd. to jest osąd. Ktoś kto często osądza, sam często jest nieprawiedliwie osądzany. Niestety. Dobranoc

  • Ależ oświeconą Perełkę znalazłem, hahaha…tylko dlaczego oświecona Perełka tak heroicznie wzywa pomocy ???,a pomocy ani widu,ani słychu 🙂
   Początkowo myślałem,że takie myślenie,to kwestia niedoinformowania, ale jeśli ktoś tutaj broni strony krystal28 i popisuje się w taki sposób,to jestem pod wrażeniem, jak głęboko matriks potrafi zapętlić ludzkie umysły i wprowadzić chaos. Na tym blogu nie ma kontroli komentarzy,ale czy Światło cierpi z tego powodu?
   Irko,fajne te Twoje teksty 🙂

   • W którymś przekazie,chyba u Hathorów wyczytałem,że naszym zadaniem jest wyciągać z ciemności nieprzebudzonych w naszym otoczeniu,ale nie wyciągniesz z ciemności istoty,która chce oświecać innych,a sama potrzebuje pomocy, nie wyciągniesz z ciemności wdowca po tragicznie zmarłej żonie,z którą się gryzł całe życie,jak pies z kotem,a teraz nagle pogrążony w smutku zapija żale alkoholem. Nie wyciągniesz z ciemności zaprogramowanych na zarabianie i konsumpcję młodych ludzi,bo jak powiesz im o Miłości,to uśmiechną się ze współczuciem i spytają,czy wszystko z tobą w porządku. hahaha. Tak więc nawet Hathorzy nie przewidzieli,jak skuteczne jest matrixowe zapętlenie i w ten oto prosty sposób do zmiany naszego świata pozostała tylko zmiana samego SIEBIE 🙂

   • @Miłosz ,,,, 🙂 nie ma się czym przejmować ,,, bo strona krystal28 ,, to coś na kształt sanatorium jest ,,, w sanatoriach się nie leczy z reguły ,,, tylko Rehabilituje ,,, tzn. w realu przywraca się w jakiś sposób chęć i wiarę , albo jej zapowiedź do dalszego kontynuowania Realu ,,, ale do rzeczy ,, kilka razy odwiedziłem Astralne Sanatoria ,,, i o dziwo zauważyłem że one podobną funkcję pełnią ,, z tą małą różnicą że one przekonują cię do sensu dalszej egzystencji ale Tym Razem już w Astralu ,,, tzn. real przeminął a teraz znajdź sens w tych nowych warunkach ,,, w realu jest podobnie ,,, chodziłeś na nogach ,,, albo wydawało ci się że jesteś zdrowy i wszystko ci wolno ,,, a tu przygotówka na to że do końca już tylko wózek inwalidzki albo sroga dieta 😦 ,,, czyli pogódź się z sytuacją w której się znalazłeś 🙂 ,,, więc wracając do krystal28 znowu ,,, to taki pensjonat ,, sanatorium ,,, dla istot które Oczekują Poprawy ,,, obojętnie czego ,,, Samych Siebie ,,, świetliste ciało które już się nie starzeje ,,, albo realu który stanie się Rajską Domeną (teraz wygląda na piekielną ,,, wojny ,,, wojny i końca nie widać ) ,,, dlatego trzeba i to docenić ! ,,, bo skoro,, a tak na to wychodzi że Gadając komuś coś do ucha Oświecenie nie następuje od tego Gadania i słuchania Go ,,, więc nawet chwalebnym jest to że Dajesz Ludziom choć Chwilę Zapomnienia i Nadziei że ich,, Lęki też ktoś Dzieli i że Może Kiedyś przyjdzie jakiś Ukojenie dla Ich Traum ,,, Dyskomfortów Poznawczych ,,, itd.itp. ,,,,Bo na końcu i tak Zawsze Przychodzi Śmierć ,, czy w to wierzysz czy nie ,,,, wylądujesz przynajmniej na początek w Jakimś Sanatorium ,,, 😀

    Ps. i obojętnym jest to czy z tego astralnego Oświeconym wyjdziesz (na 99 % że nie ) ,,, ale będziesz mu Wdzięcznym za to że cię na dalszą drogę próbowało przygotować ,,, i może nawet wtedy przypomnisz sobie te Realowe i to na jakich płaszczyznach działały ,,,

   • Xylotet
    ,,Bo na końcu i tak Zawsze Przychodzi Śmierć”
    Wiesz,co to jest? To jest Twoje przekonanie. Dorota pisała tu kiedyś,że człowiek zbudowany jest z przekonań i jest oczywistą oczywistością. 🙂
    Dopóki się go nie pozbędziesz,dopóty nie ma mowy o piątym wymiarze i zabraniu tam ciała bez umierania. Dopóty będziesz miał przekonanie,że doświadczenia senne są szczytowym osiągnięciem dla ducha,dopóty nie zaczniesz poszukiwać i nie doświadczysz stanów świadomości,w których śmierć nie istnieje.
    Pisałeś tu gdzieś,że piąty wymiar jest pułapką. Wykaż to i uzasadnij szczegółowo.
    Wiesz o tej pułapce od pana Popko? 🙂
    Pisałeś,że jacyś tam scholastycy nie mieli żadnych doświadczeń,a ja się pytam,skąd Ty to możesz wiedzieć,skoro nie możesz nawet wiedzieć,czy Twój sąsiad takich nie miał.

   • Widzę,że przegoniłem wszystkie ziemskie umysły, 🙂 …i bardzo dobrze.
    Systemowo wykształconym umysłom zabrakło merytorycznej wiedzy albo umiejętności słownej żonglerki 🙂
    A tymczasem u krystal28 straszą już jawnie,nic nie ukrywając,a ludzie nazywający siebie pracownikami światła są tak zagubieni,że nie potrafią rozpoznać,co jest prawdą,a co manipulacją. Mam wrażenie,że w komentarzach są jakieś podstawione osoby udające oświeconych,które mają pociągnąć za sobą innych niezdecydowanych.
    Sytuacja z Kobrą i różnymi obcymi przypomina mi zdarzenie z przedszkola,gdy jeden maluch,który nie był zbyt lubiany przyszedł do herszta piaskownicy 🙂 i zaproponował mu,że da mu się pobawić swoim samochodzikiem w zamian za to,że herszt powie,że go lubi i że wszyscy mają go od teraz lubić, hahaha 🙂
    Jeśli jesteś Miłością,to nie musisz co chwilę zapewniać,że to ty jesteś dobry,a inni są agentami.
    Jeśli jesteś Prawdą,to nie blokujesz bananowych komentarzy,bo Prawdą łatwo potrafiłbyś zgasić swoich oponentów,ale ponieważ Prawdą nie jesteś,to musisz unikać Prawdy,jak ognia,wyzywać innych od agentów ciemności i blokować ujawniające twoje przekręty komentarze.
    Ludzie do tego stopnia są zmanipulowani,że gotowi są na ochotnika zamknąć się w podziemnych lochach na resztę życia i to jest dopiero prawdziwa tragedia.
    A przecież ostrzeżeń o niedobrych obcych jest pełno,np takie

   • Krystal28,
    ta wiadomość jest dla Ciebie.
    Pamiętaj,że bierzesz na siebie odpowiedzialność za osoby,które poprzez Twoją stronę zostaną oszukane i wpędzone do lochów na resztę życia,a może i nawet tam stracą to ziemskie życie.
    To właśnie dlatego dostajesz ostrzeżenia poprzez choroby,których nie rozumiesz.
    Światło,które zamyka się 30 metrów pod ziemią nie może być prawdziwym światłem.
    „Po owocach ich poznacie.”
    Jeśli ktoś ma wątpliwości,to wystarczy poczytać przekazy Kobry od początku. Ciągłe obiecywanki,co chwilę z innego powodu odkładane wydarzenie. W 2013 pisali,że już nawet nie miesiące,tylko tygodnie. Żerują na naszym nic nie robieniu.
    Prawda jest taka,że to my jesteśmy boskimi istotami i nie potrzebujemy żadnej pomocy od żadnych obcych. Nie potrzebujemy zewnętrznej technologii,żeby odmłodzić ciało.
    Nie potrzebujemy sztucznej inteligencji,żeby nam w czymkolwiek pomagała.
    Potrzebujemy jedynie połączyć się z boską technologią,którą mamy w sobie.
    Boskość jest niczym nieograniczoną technologią wewnętrzną.
    Skupienie uwagi i pragnienie,to wszystko,co jest potrzebne.
    Komórki naszych ciał dzielą się i tworzą nowe w trybie ciągłym.
    Czy to nie jest dziwne,że nowe komórki rodzą się od razu stare?
    To,czy nowe komórki będą młode,czy stare zależy od środowiska,w jakim zostały stworzone,zależy od rodzaju energii panującego w tym środowisku.
    Jeśli przez większość czasu jestem w emocjonalnym strachu,w żalu, w zwątpieniu, w oczekiwaniu,to nie mogę oczekiwać,że moje komórki będą młode,zdrowe i piękne.
    Zostaliśmy zaprogramowani,że piękne są tylko chwile,ale to jest oszustwo.
    Nasze oryginalne jestestwo,nasz nieskończony Duch, jest w ciągłej ekscytacji,w ciągłej radości.
    Nasza wewnętrzna emocjonalna energia przenika komórki naszych ciał w momencie stwarzania i od tej energii zależy,czy komórki rodzą się stare,czy młode.
    W każdej chwili możesz zadać sobie pytanie,
    „W jakim emocjonalnym środowisku są stwarzane moje nowe komórki TERAZ ?”
    „Jakie emocjonalne wibracje są potrzebne,by moje komórki były młode,żywe i piękne ?”
    „Czy potrafię stworzyć w swoim wnętrzu emocjonalną przestrzeń,w której komórki będą stwarzane z ekscytacją,z radością,z wdzięcznością?”
    Takich pytań możesz stworzyć sobie więcej.
    A tu następne ostrzeżenie od życzliwych

 40. Ja Ci niczego nie każe tylko zachęcam i „stanęłam w obronie sprawiedliwej osoby” jaką jesteś Ty, przede wszystkim Ty i tylko TY pod wpisem „Bądźcie dla siebie życzliwi( …) gdybys ptrzeczytała może byś tak sie nie piekliła. Dlatego piszę do Ciebie, bo jestem ciekawa co masz do powiedzenia na wpis, który tam umieściłam. Poza tym nie mogłam powstrzymać sie od smiechu : ” nikt i tak niczego kompletnie nie rozumie, przebywają tu ludzie niedojrzali, którzy nawet nie umieją czytać i przez to wygadują głupstwa, jak ty teraz i jest tak jak mówiłam, ani ty ani nikt inny tutaj nie potrafi czytać ze zrozumieniem, ani uczyć się czegokolwiek, ani rozumieć innych, ani wyciągać żadnych wniosków” – Twoje słowa są dosyć zabawne, ale widzę, że chyba sama nie przeczytałaś ze zrozumieniem, kiedy Ci pisałam o tym wpisie pod „bądźcie życzliwi(…)

  • @Nouvelle Vague Boże, to jest takie proste a tu kompletny brak rozumienia czegokolwiek- do Tamary radziłam się zwrócić gdyż to o wiele lepiej jej poradz aby pracowala nad sobą, gdyz to nie ja ją raniłam slowami tylko ona mnie i nie dlatego radzę sie do niej zwrocic bo w przekazie jest cos o „waśniach” , nic nie pojmujesz zupelnie, to kolejna rozmowa jak z małym dzieckiem a potem sie smiejesz ze zarzucam brak rozumienia i wyciagania wnioskow, wlasnie sama to najlepiej ukazujesz. A to ze ja ją osądzam iz nie chce się rozwijać ani pracowac nad soba, tak to jest osąd ale sprawiedliwy i to jest prawda. Ona natomiast mnie osądzała niesprawiedliwe i pisała nieprawdę więc jest to różnica. Ty także niczego nie rozumiesz. I „Niestety. Dobranoc.” najłatwiej to wszystko skwitować w taki oschły sposób

   • @ann
    napisałaś: „najłatwiej to wszystko skwitować w taki oschły sposób”


    Podaję link do scenki kabaretowej i śmieję się z
    s_y_t_u_a_c_j_i,
    i
    b_o_h_a_t_e_r_a
    jakiego
    g_r_a
    p.Janusz, ale nie nabijam się z osoby prywatnej jaką jest p.Gajos.
    Wg mnie stwarzasz takie sytuacje. Czy robisz to świadomie, czy „pogubiłaś się” i faktycznie szukasz wyjścia z tej sytuacji?
    Odniosłem wrażenie, że Xylotet naprawdę zwracał się do Ciebie w przyjacielskim tonie. Pytanie „o Twoją twarz sprzed narodzin” poznałem praktykując Zen. Takie podejście do sprawy ma wprowadzić umysł w „zakłopotanie” i wywołać określony „efekt”.
    Mając 11-12 lat usłyszałem: „kto jest silniejszy, ten kto bije czy ten, który jest bity?” Moja reakcja: co to za pytanie???! 🙂 😀
    Trochę czasu upłynęło zanim sobie na nie odpowiedziałem 😀

    A teraz idę na kawunię

    a później ‚zrobię sobie kurs menadżera

    jam__w samopoczuciu 😉

 41. @Nouvelle Vague przekaz owszem czytałam i bez czytania wiem jakim należy być człowiekiem a w moich słowach nie ma nic zabawnego, piszę tylko fakty, wnioski wyciągnięte z zachowania ludzi tu piszących, widziałam takie reakcje u innych więc je słusznie określam, ty to następna osoba którą moje prawdziwe i sprawdzone słowa śmieszą, śmieją sie tutaj wszyscy z tego z czego nie powinni i jak tu nie twierdzić że nikt tutaj nie chce zrozumieć czegokolwiek czy pracować nad sobą, skoro tu tylko podobno śmiech jest na topie

 42. Czemu piszesz, że „dobranoc” to skwitowanie w oschły sposób? Po prostu się pożegnałam jak każdy zwyczajny człowiek, bo szłam spać. Otóż wyobraź sobie, że śpię, ostatnio nawet ok. 8 godzin na dobę. Co do smiechu – uważam, że lepiej jest się pośmiać niż kłócić, lepiej jest podejść do pewnych spraw z dystansem niż za bardzo wciągać w gierki umysłu. Skoro piszesz, że niczego nie rozumiemy, to po co marnujesz swój czas i piszesz? Idź swoją drogą, to twoje życie i tylko Ty o nim decydujesz. Już nie piszę słów pożegnania, bo znowu odbierzesz to jako oschłość czy sarkazm czy cokolwiek innego:D

  • Nouvelle Vague, kochanie 🙂 po co to ciągniesz? Masz takie czyste myśli i dajesz się wciągać w prawdziwą „sieć Archontów”. Zostaw to, proszę Cię 🙂

   • @Nouvelle Vague owszem lepiej jest się pośmiać niż kłócic ale tylko wtedy kiedy jest się z czego śmiać bo z mądrych słów nie ma się co śmiać, tak zachowują się tylko ludzie niedojrzali którzy zamiast zrozumieć swe błędy umieją tylko się śmiać dlatego nie będe tracić czasu, jeśli ktoś nie umie nawet odróżnić z czego nie wypada się śmiać, jeśli ktoś nie umie rozumieć ani odpowiednio do sytuacji sie zachować to znaczy że nie ma co marnować czasu na jakiekolwiek rozmowy, pisałam bo liczyłam na to ze takie proste rzeczy ktokolwiek zrozumie, jednak myliłam się bo nawet do tak prostych rzeczy nikt nie jest tu zdolny

   • @Dorota „Nouvelle Vague, kochanie po co to ciągniesz?” no tak bo według ciebie mam zostac przez nią potraktowana niesprawiedliwie tak jak właśnie zostalam potraktowana i nawet nie mam prawa otrzymac za to zadnego wytlumaczenia? i tak nie otrzymalam bo ona nic nie pojmuje a ty takze nie rozumiesz ze ona potraktowala mnie niesprawiedliwie i tez cie to nie obchodzi, najlepiej to mnie zignorowac tak? Co to za strona, tu nie ma za grosz prawdziwego zrozumienia, nie ma go nigdzie tam gdzie byc powinno a to dlatego ze przebywaja tu ludzie niedojrzali! To niepojęte jak tu się traktuje sprawiedliwego człowieka, nic nie umieją docenić, przyznac sie do błędów, wszyscy tu są ślepi, okrutni i niesprawiedliwi!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s