Dzień niczym Tysiąclecie. OPIEKUNOWIE ZIEMI

Opiekunowie Ziemi / Ci którzy strzegą Ziemi

Wielkie Cienie podnoszą się i będzie widocznym wszystko to co miało swój byt w tym Świecie. Nie bądźcie ani wstrząśnięci ani zszokowani, teraz, kiedy otwiera się prawdziwa otchłań, bądźcie nieustraszeni i zrozumcie że i to również jest podporządkowane prawidłowościom Życia.

 

Wy pójdziecie spać, Wy obudzicie się i będziecie przecierać oczy i to co zobaczycie to będzie inny Świat, to co zobaczycie to wyraźna Przemiana której nie można przebić, zobaczycie że jeden Dzień będzie niczym Tysiąclecie.
Wielcy Prorocy Wam to przepowiadali od tysięcy lat i nawet w Pismach Tysiąclecia złożone jest tego świadectwo. Należy jedynie sprawdzić ich znaczenie i rozpoznać ich wartość – wtedy wszystko jest klarowne i transparentne.

To co dziś powstaje wskutek wątpliwości i złości odnośnie Przemiany która pozornie jeszcze nie nastąpiła jest ogromne i te Energie wyładowują się teraz tłumnie.

Teraz wielu odchodzi od Drogi, wielu nie widzi w tym już więcej sensu aby nadal czekać, wielu się poddaje i oni zakładają że wyobrażenie Przemiany było tylko ich pobożnym życzeniem, aby łatwiej znieść cierpienie tego Czasu i w ich oczach zostało to potwierdzone.

Lecz wielu pozostaje przy tym i utrzymuje nadal Kurs. To są Ci którzy na Końcu Czasu dadzą się rozpoznać jako Panujący tego Świata, jako Ci którzy temu Światu i pozostałym na nim Ludziom przydzielą nowe miejsce w Bycie.
Ten Czas ma wszystko co potrzebne jest aby osiągnąć Oświecenie lub też zejść z prowadzącej do tego Drogi.

Człowiek wybiera zgodnie ze swoimi umiejętnościami i jest Ogrodnikiem swojego Ogrodu. Teraz nadszedł czas aby podziwiać najpiękniejsze kwiaty lub też Czas który pokazuje że Ogród został źle przygotowany bo ten rozkwit nie miał miejsca i daremnie szuka się tego Cudu którego się oczekiwało.

To jest zaprawdę wielkie wydarzenie które się teraz ukazuje –  prawie nie do opisania ponieważ nie było dotychczas czegoś podobnego we Wszechświecie, w Czasie i Przestrzeni.
Bądźcie gotowi, bądźcie czujni, bądźcie odważni i zdecydowani, powstaje Nowy Świat, teraz, bo Stary Świat zapada się w sobie.
Tego nie można już więcej zatrzymać i w Momencie w którym stanie się to widoczne dla wszystkich Ludzi będzie już za późno dla tych, którzy do tej pory tego nie rozpoznali. Będzie za późno aby zdecydować, ponieważ nie będzie już czasu na Przejście bo wszystkie przygotowania i czas na szkolenie Ludzi będzie do tamtej pory już zakończony.

Dziś Ludzie zbierają to co zasiali, dziś rozpoczął się Dzień Prawdy, bo już jutro wszystko jest inaczej.

W Bogu jesteśmy Jednym, w Bogu jesteśmy Wiecznym.

OPIEKUNOWIE ZIEMI

//Patrz również: 20.12.2012 Świadomość Chrystusowa. JAN CHRZCICIEL – kliknij tutaj//
Źródło: lichtweltverlag.com Tłumaczenie: Team TERRA
Człowiek wybiera zgodnie ze swoimi umiejętnościami i jest Ogrodnikiem swojego Ogrodu.

źródło: http://wolnaplaneta.pl/terra/2013/01/18/18-01-2013-dzien-niczym-tysiaclecie-opiekunowie-ziemi/

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s