Prezent Oświecenia. Lord MAITREYA

Mistrz Maitreya

Pozostawiliśmy Czas za nami a jednak Życie jeszcze nadal posłuszne jest Czasowi i ograniczone Przestrzenią.

Tak, zapraszam Was abyście rozciągnęli Waszą Świadomość ponad wszystkie ograniczenia – dalej, aż poza Horyzont. Ja zapraszam Was do ujrzenia Boga poza wszystkimi wyobrażeniami i do tego abyście pojęli to Niewyobrażalne.

Teraz jest czas na to, abyście się wzbili na wyżyny Światła bez utraty przyczepności z Ziemią: teraz jest Czas który umożliwia wszystko, lecz przede wszystkim umożliwia to, co dotychczas wydawało się być tak oddalone iż wydawało się nieosiągalnym.

O czym tu mówię – albowiem Ja Jestem Opiekunem tego Świata i wielu Światów tego Wszechświata?
Poprzez rzetelny wysiłek, poprzez mocną wolę, czystą Intencję, otwarte i wyjustowane na Boga Serce – Oświecenie możliwe jest teraz dla wszystkich dzieci Ludzkich.
Oświecenie jest Prezentem Stwórcy dla Ludzkości która dotarła do tego Rozdroża, dla tych Dzieci Ludzkich które do dziś wytrzymały i pozostały nadal wierne sobie oraz Drodze Światła, pomimo tego że wielu się od tego odwraca, bo wydaje im się że ich nadzieje i oczekiwania się nie spełniają.

Należy patrzeć o wiele dalej niż na ten Czas, jeśli chce się objąć całość, jeśli chce się prawidłowo interpretować Boski Plan i jeśli z opanowaniem Mądrego oczekuje się i rozpoznaje prawidłowość wszystkich Rzeczy.

Proces Podniesienia dotarł do kolejnej Fazy i ten odcinek jest początkowo „pozbawiony nerwów” ponieważ wydaje się że Życie – tak jak zwykle – postępuje dalej, pojawia się otrzeźwienie/rozczarowanie u tych którzy mieli specyficzne oczekiwania związane z Podniesieniem i pojawiają się nowa Radość oraz głęboki Pokój u tych, którzy wiedzą że Ludzkość PONOWNIE została uwolniona od Iluzji.
Kluczem do Nowego Czasu jest Bóg.
To oznacza całkowite oddanie się (*zaufanie) Bogu. Twój Wieczny Stwórca ma dla Ciebie gotowe Królestwo Nieba. Wyłącznie od Ciebie zależy wejście przez Bramy do tego Światła.

Tym niemniej temu Światu zostaną dane wielkie i wstrząsające Wydarzenia aby w Punktach Przecięcia Czasu ta Przemiana mogła przebiegać dalej w imponujący sposób.

Ta Przemiana nie jest ani odwołana ani przesunięta, kroczy dalej i dalej, aż ostatni rozpoznają co tutaj toruje sobie Drogę i aż ostatni powrócą do Boga.

Istotne dla nadchodzącego Czasu jest to, abyście mogli wszystkiego oczekiwać w spokoju i w opanowaniu.

Należy odrzucić to panujące w wielu miejscach „wzburzenie”, albowiem wzburzony Duch nie jest w stanie obserwować cech Rzeczy takimi jakie one są.
Zaczęło się wielkie klarowanie pośród Wojowników Światła, każdy z osobna otrzyma teraz klarowność dotyczącą jego pozycji, otrzyma pewność dotyczącą jego miejsca, będzie mógł obserwować swoje STATUS QUO i dzięki temu będzie mógł wyjustować się na nowo.

Ten Czas potrzebuje nowej Jakości Istot Światła i ta Jakość zostanie teraz wyodrębniona z tych, którzy są gotowi iść na następny Poziom Urzeczywistnienia.

Ja mówię Wam o Jakości Wewnętrznej Pewności, Wewnętrznej Wiedzy, Absolutnego Zaufania w Boga, aby Droga Ludzi do Oświecenia i Droga Ziemi do doskonałości mogły być dalej kontynuowane.
Dziś mają ciężko Ci którzy wątpią i im Stwórca da pewność, jeśli się jej domagają.
Ci jednak którzy trwają w wątpliwościach i przez to czują się potwierdzeni w ich błędach – nie mogą być Oświeceni bo nieufność wkradła się i nieufna Istota nie rozpozna oczywistego nawet wtedy, gdy przed tym stoi.

Kroczcie dalej, przed Wami leży Rzeczywistość i każde spełnienie.

Nie potrzebujecie oglądać się za siebie, bowiem to co się już wydarzyło odnotowane jest w Czasie.

Wyjustujcie się na nowo, pokonajcie rozczarowania i kroczcie dalej – raźnym krokiem i pełni zapału.

W pewności że wszystko się spełni, tak macie zaprawdę żyć, albowiem Życie z dala od tego nie jest warte nawet wspomnienia o tym.
Ja Jestem Miłością Ja Jestem Światłem

MAITREYA

//Patrz również: 30 BRAM DO OŚWIECENIA – kliknij tutaj//
Źródło: lichtweltverlag.com Tłumaczenie: Team TERRA
W pewności że wszystko się spełni, tak macie zaprawdę żyć, albowiem życie z dala od tego nie jest warte nawet wspomnienia o tym.

źródło: http://wolnaplaneta.pl/terra/2013/01/21/21-01-2013-prezent-oswiecenia-lord-maitreya/

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s