Od MT Keshe na jego forum – Tworzenie Zespołów Badaczy

Chciałbym poruszyć pewną kwestię na tym etapie badań.

Wiele pytań poruszonych na tym forum zostało już przedyskutowanych w ciągu ostatnich miesięcy i skierowanych do międzynarodowych firm zajmujących się produkcją ekwipunku do podróży kosmicznych.

Aby skrócić czas potrzebny do rozwoju tych technologii na kolejnych spotkaniach rozpoczniemy odkrywać tożsamość tych organizacji.

Dlatego też, wkrótce rozpoczniemy otwieranie nowych wątków na forum dyskusyjnym na temat badań poczynionych przez wiodące organizacje do spraw przestrzeni kosmicznych na temat systemów Magravs (pola sił magnetycznych i grawitacyjnych – przyp. tłum., jest to pojęcie używane przez MT Keshe i ma związek z plazmą, na której wedle jego teorii opiera się cały Wszechświat).

To oznacza, że raz na zawsze damy wam wgląd w to co naukowcy, którzy pracują ściśle z nami przez ostatnie miesiące i którzy przeszli przez każdy punkt naszych patentów, postanowili oraz jaką decyzję podjęli w sprawie produkcji systemów Magravs, posiadając pełną wiedzę na temat tej technologii.

Raporty te są wykonane przy zachowaniu pełnej oceny tej technologii z zamiarem do uprzemysłowienia oraz skomercjalizowania jej.

Tym posunięciem ukazujemy fakt, że wiodące firmy produkujące sprzęt używany w podróżach kosmicznych w pełni przebadały tę technologię i niezależnie zadecydowały, że jest ona słuszna.

Zbyt długo utrzymujemy raporty od tych organizacji w statusie poufnym i obecnie, ponieważ wiele rządów posiada tę technologię, dajemy również światu wgląd na sposób  jej działania.

Tak jak obiecaliśmy, czas dla rządów potrzebny na podjęcie decyzji jest ograniczony i ponieważ zauważamy taki sam oszczerczy i blokujący nas proces z jakim spotkaliśmy się poprzednio, nasza fundacja opublikuje wszystkie szczegóły, które oszczędzą innym czas potrzebny na ocenę i oszacowanie tej technologii – czyli przechodzimy do pełnego opracowania systemów dla społeczeństw przez społeczeństwa.

Proszę przeczytać szczegółowo Patent Nr. 1 i zrozumieć go według definicji zawartych w książkach i jestem przekonany, że wtedy opracujecie reaktory w grupach w ciągu tygodni.

Nadszedł czas, aby zagrać w ogólnoświatową grę i jako wynalazca jestem gotowy, aby rozpocząć ją, jeśli forum jest gotowe do podjęcia się następnego kroku i pokazania tej technologii publicznie.  Jest to wszystko o co was się prosi.

Podjęliśmy decyzję, aby pracować z naukowcami oraz społeczeństwami tak jak obiecaliśmy, a rządy miały wystarczająco dużo czasu a teraz nasz publiczny czas właśnie się rozpoczyna.

Przejdźmy do następnego kroku ale proszę współdziałać z waszymi rządami gdyż to ich naukowcy podejmują decyzję zgodnie z ich starym zrozumieniem tego tematu i obecnie jest czas, aby zagrać w nową, całkiem otwartą grę z nauką oraz abyście pokazali im działający prototyp z pomocą innych na całym świecie.

Wszyscy są mile widziany, aby partycypować jednakże z wiedzą a nie z dążeniem do nieszczęśliwego wypadku.  Dajemy wam dostęp do ograniczonej liczby wiedzy oraz  naukowców dobrze zorientowanych w tym procesie pionierskiego nauczania i wdrażania tych technologii przez grupy badaczy oraz podejmowanych przez nich decyzji co do członków społeczeństwa za pomocą których należy upubliczniać te odkrycia w każdym etapie rozwoju.

Wybierzcie swoje zespoły i gdy tego dokonacie w ciągu następnych czternastu dni uruchomimy procedurę i ustalimy pracę dla danej grupy badaczy.

Fundacje dokonują rozwoju przez grupy badaczy i nie będą one ani wyłącznością  jednego członka inicjującego tę grupę, ani ograniczone do niego samego i tym samym pozostawiamy otwarte drzwi dla wszystkich zainteresowanych, lecz zamykamy je dla utrzymywania kontroli oraz zatajania tych badań.

Mam już pewien pomysł na temat kilku, o których myślę że sprawdzą się jako członkowie grup badaczy na tym forum lecz moja decyzja nie liczy się gdyż to wy jesteście tymi, którzy sprawdzacie się wzajemnie pod kątem wiedzy i możliwości i umieszczacie listę online.  Następnie przekażemy wam dostęp do bardzo bezpiecznej pozycji, na której będziemy mogli przedyskutować w pierwszej kolejności krok po kroku wszystkie aspekty projektu, kontroli oraz wytwarzania ruchu.

Czas zakończenia oceny tej technologii powinien wynieść około trzydziestu dni od ustanowienia grupy.

Pierwsze prototypy opracowane i wykonane przez grupę będą oddane w ciągu trzech miesięcy.  Tak więc do końca marca grupa badaczy nowej myśli  technologicznej na tym forum powinna być w stanie pokazać pierwszy system z pozycji projektanta.

Dostarczymy wam całe zaplecze badawcze oraz koszty potrzebne do opracowania prototypu.

Na koniec badania każdy partycypant jakiejkolwiek narodowości otrzyma kopię działającej jednostki, aby pokazać ją w swojej części świata nie tylko swojej własnej nacji.

Zatem słowne nauczanie o technologii związanej z przestrzenią kosmiczną zaczyna się od dnia dzisiejszego i jest to wasz czas, aby oszacować swoje własne możliwości i zrozumienie Wszechświata według własnego pojmowania nowej technologii.

Gdy wybierzecie zespół będziemy tutaj, aby służyć wam wszystkim radą.

Uważam, że powinno to ukazać technologię kosmiczną dla opinii publicznej za jednym razem i rozprzestrzeni się ona pośród ludzi, od ludzi i dla ludzi zamiast nas dających wam pokaz a was pytających co i jak działa.  Otrzymujecie teraz możliwości nabycia wiedzy oraz uczenia siebie nawzajem pełnego, uniwersalnego procesu działania.

Stajecie się równymi recenzentami waszej własnej technologii dla rodzaju ludzkiego.

Jestem gotów na stanie się waszym studentem w danej grupie badaczy jeśli dostrzeżecie, że to będzie odpowiadało sytuacji gdyż jest jeszcze dużo do nauczenia się.

Dostarczymy wam całe zaplecze naukowe potrzebne do pracy na nowym serwerze gdyż od 15/12/2012 Fundacja Keshe jest właścicielem serwera, który był zakupiony z taką właśnie myślą.

MT Keshe

Strona źródłowa: http://jhaines6.wordpress.com/2012/12/03/fyi-from-mt-keshe-on-his-forum-formation-of-study-groups/

Strona Keshe Foundation – patenty:http://www.keshefoundation.org/en/applications/licensing/112-licensing-en 

Odnośniki do dokumentów:

 1. Wprowadzenie do Technologii Keshe.
 2. Użycie reaktora plazmy w motoryzacji.
 3. Użycie reaktora plazmy w urządzeniach zasilających w energię elektryczną.
 4. Użycie reaktora plazmy podczas odkrywania przestrzeni kosmicznej.
 5. Projekt Oasis, jednostki łagodzące skutki klęsk żywiołowych.

Przetłumaczył: Sławomir Lernaciński

źródło : http://ujawnienie.wordpress.com/2012/12/21/keshe-foundation-list-do-forumowiczow/

Reklamy
By soulowicz Posted in Keshe

13 comments on “Od MT Keshe na jego forum – Tworzenie Zespołów Badaczy

 1. Czy znacie jakichkolwiek polskich naukowcow, ktorzy chcieliby wejsc do w/w Zespolu Badaczy? Przeciez to jedyna do tej pory szansa, abysmy (my Polacy) pozwolili sobie pomoc. Halina

  • Osobiście nie znam takich naukowców, ale po dyskusji z jednym z czytelników bloga ( pozdrowienia dla Ciebie Januszu) narodził się pomysł, aby zorganizować konferencję w Polsce z udziałem Keshe na temat wolnej energii i zaprosić na tą konferencję naukowców z otwartymi umysłami, władze samorządowe i media, aby spopularyzować ten temat. Skontaktowałem się z Keshe i wyraził zgodę na przyjazd do Polski. Dostałem także wytyczne, jako organizator. Jest to duże przedsięwzięcie, z dużymi kosztami.
   Najlepiej jakby tą konferencję organizowało stowarzyszenie, które możemy założyć. Szukam chętnych do założenia takiego stowarzyszenia na rzecz przemian. Potrzeba minimum 15 osób. Zadań jest wiele przy organizacji takiej konferencji i stowarzyszenia. Czy są chętni do udziału w tej przygodzie?

   Pozdrawiam serdecznie i soulowo:)
   Robert

   • Ja jestem chętny pomóc , myślę ,że najlepszym miejscem na taką konferencję jest Warszawa. Pozdrawiam serdecznie. 🙂
    Marek

 2. Super! Do odwaznych swiat nalezy! J a nie wiem jak moglabym pomoc. Jako mieszkajaca w Niemczech nie mam za wiele mozliwosci dzialania w Polsce. Chyba, ze mi podpowiecie co moge w tej sprawie zadzialac. Moze na Facebooku rozpropagowac? Zrobie co jest tylko mozliwe, poniewaz „sprawa” jest przelomowo wazna dla calej ludzkosci jak i dla naszej planety. Halina

 3. Jakby tak coś było o zdrowiu….Potencjał twórczy w dzieciakach i dorosłych z całego spektrum autystycznego…. tylko pomóc tym istotkom oczyścić organizmy i zsynchronizowac pracę całego organizmu. A jest to możliwe , bo to właśnie robię z synem. Tylko dotrzeć do rodziców i opiekunów tych dzieci i przekonać. Niestety w/w domagają się dowodów naukowych i medycznych. Ale może znajdzie się ktoś , kto by i tym się zajął ?

 4. MOże czytaliście że w Polsce mamy swoje moze nie darmowe ale bardzo ekologiczne żródła Energii . Pewno to ta sama osoba ale kilka lat temu we Wrocławiu i to chyba był zlot spraw paranormalych pojawiło się urządzenie nazwane jako palnik dla jubilerów. Zalożeniem takim było ze wodór do topienia metali szlachetnych pojawiał się od razu w palniku i nie trzeba było mieć pozwoleń na przechowywanie butli z wodorem. Była też wzmianka że te osoby chcą rozwinąć pomysł do urządzenia które by mogło ogrzewać dom.

  Moze rok temu pojawiło się zdjecie z opisem ze meżczyzna zrobił urzadzenie do zasilania wodorem samochodu. Na zdjeciu zbornik na około 2 litry wody i skrzynka coś jak mniejsza mikrofalówka. po zatankowaniu butelki wody mozna było miesiąc jeździć samochodem używając wodoru jako paliwa.

  Była by to wspaniała sprawa bo po spalenia wodoru powstaje woda . trudno powiedzieć ile potrzeba energii na wyprodukowanie wodoru ale i tak by się sprawa chyba opłacała.

  Inna sprawa jak podchodzi do tego ta osoba która to wymyśliła i czy już nie sprzedała swojego patentu.

 5. Ja czuje ,że jest to technologia którą warto się zająć i jak najszybciej wprowadzić w życie ,bo to jest własnie ten czas na nowe życie. Ja się zgłaszam do współtworzenia

 6. Ja nad swoim reaktorem modiłem się z 5 minut w czasie jak nabierał obrotów i zaskoczył (mój przy 2900 rpm był już gotowy). Ważyłem go podczas pracy czy spada waga ale pomiary nie są jednoznaczne jeżeli chodzi o masę muszę to powtórzyć jeszcze – ważne że działa. Obecnie na rurce miedzianej o średnicy 8 mm mam prawie 25A i moc utrzymuje się na poziomie 750W (komora 0,15 m3). Kilka dni temu dodałem więcej argonu i prąd znacznie podskoczył. Wcześniej próbowałem wielokrotnie bez modlitwy uruchomić go ale każda próba nic nie dawała. Bez modlitwy nie ruszy – tak też zaleca pan Keshe. Jest już nowa wersja Generator Keshe from Moravia. Oni swój reaktor też uruchomili w podobny sposób z modlitwą. Podobny typ reaktora dzaiała już na Ukrainie jest już ich film na Youtube. Dziwna sprawa rodzaj wyznania nie ma tu nic do rzeczy, każda wiara jest skuteczna. O co tu chodzi?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s